Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Fally

Biedrs
 • Content count

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

39 Good

1 Follower

About Fally

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. Man palīdz ctrl+f5 , bija tāda pati problēma man iepriekš.
 2. security

  ++ ja, kas facebook ar nolasa kur tu atrodies un kadas saites lien un, ko tu dari. Kaut vai tu neesi ielogojies profila. Ta ka sudzi tiesa.
 3. security

  Tu velies privatumu? A ko tu gaza dari?
 4. Lejupielade - https://failiem.lv/u/p5fepyq9#_ Izskats - http://www.bildites.lv/a/vxwqzrwr#5zax5c86 Bij doma uztaisit web html/css, beigas iesaku ko citu un vairs nepiekeros klat sim.
 5. Paldies, par lostpw.
 6. Tev tas webs bija tīri pievilcīgs, kāpēc atmeti rokas?
 7. ++ Klausies , ko tev Frukts saka. Ik pēc mēneša atver un aizver savu projektu.
 8. Pirmais iešu tikai retos gadijumos , jo nesen tiku noskamots ejot pirmais! Pēc šī teikuma jau viss ir skaidrs ar viņu.
 9. Es biju pirmais, kas uzspieda dislike tev. Un nekads sakars man ar gaza "krutais" nav.
 10. Man liekas tu esi kaut kads mulkis, kurs uztaisijis vel vienu acc un aiz garlaicibas megini seit izcelties ar savu stulbumu.
 11. Varbūt kikisa dažreiz kaut ko iegvelž, bet ja kādam vajag palīdzību saistība ar kompjiem vai ko citu, kikisa vienmēr izpalīdz, pēc paša pieredzes saku. Iesaku tev uzrakstīt, kādam no has dizaineriem, vai ari tam @ReinissB , čalis arī saprot kaut ko no photoshop un veido skatāmus darbus.
 12. Savieno ucp ar db
 13. Viņš ir daudzus cilvekus noscamojies un tā summa pa visiem ko noskamojies ir lielāka. Vismaz viņš iemeta sūdzību, lai nākamie kuri vēlas iegādāties uzmanās no viņa.
 14. Trade skin fast panem un to nazi izmaini pret wep skiniem un tirgo tos.
 15. Un sāpīgāk*