Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Džei

Programmētājs
 • Content count

  1,044
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Community Reputation

106 Excellent

3 Followers

About Džei

 • Rank
  Alpha Geek

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

6,371 profile views
 1. Neinteresē ražošanas izmaksas, arī sublime un phpstorm ir maksas softi, tāpat kā mac, windows un vispār arī pats dators ir dārga lieta. ja kādam vieglāk ir ar api, tad lai piedāvā ar api.
 2. 1. Skripts kas hot topics(post count > n) nopublicē facebook lapā 2. Skripts kas good topics(first author post likes > n) nopublicē facebook lapā Uz facebook līdz ar linku uz topic, jāiet līdzi tekstam un bildei kas vienmēr būs viena un tā pati(placeholder). Dublikāti nedrīkst veidoties, jāveic reģistrs par jau publicētajiem. Topic atlasei jābūt par periodu, teiksim vadoties pēc aktīvajiem topics un nedēļas ietvaros. Vēlams izmantot ipbwi. Tiks izmantots uz has.lv Cenu piedāvāt. lētāko nemeklēju.
 3. SELECT year, SUM(race_count) from race GROUP BY year have fun
 4. pārdod to serveri un saliec stacionāro datoru
 5. pamēģini laravel
 6. paldies draugi!
 7. Sabalsojam lūdzu! https://www.socialusmarketingas.lt/apps/officeday2017/lv/participants/-KgxuJrI-tB6cjl3dwY2 Draudzene piedalās konkursā un konkurence ir spraiga.
 8. diemžēl vairs nav
 9. Modelis - Dell S2817Q. Fantastiska 3840x2160 izšķirtspēja, 2ms reakcijas laiks, ir gan HDMI, gan DisplayPort. Nav lietots, kaste attaisīta un monitors pārbaudīts. 2 gadu garantija. 350e, cena nedaudz runājama. Rīgas robežās varu piegādāt.
 10. kā izbijušam pick adminam, tur notiekošais raisa nepārāk patīkamas izjūtas. varējāt jau gan savu slavu pelnīt, nevis uz citu rēķina mēģināt ko iesākt.
 11. @BOTNAME. Iekomentē abus dizainus parādi kā tās lietas jādara
 12. -/-

  ļoti ļoti šaubos
 13. hosting

  5.00 EUR uz 2 gadiem, 0.20c/m. ovh serveris maksā ap 80e/m, tāds uz kura var arī ko turēt. Lai nosegtu pašizmaksu, nepieciešami ap 400 klientiem, kas ir aptuveni 70% no servera resursiem. pieņemot arī ja sanāk piepildīt arī atlikušos 30%, kas būtu ap 150 klientiem, peļņa no servera - 30e/m. Lol
 14. dtcauto.lv, čiekurkalns. servisam pie stūres ir kārtīgs saimnieks, nevarētu teikt ka superlēti, bet ļoti ātri strādā un bez problēmām.
 15. easy