Jump to content

Džei

Programmētājs
 • Content Count

  1,041
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Džei last won the day on March 4 2017

Džei had the most liked content!

Community Reputation

106 Excellent

4 Followers

About Džei

 • Rank
  Alpha Geek

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

7,702 profile views
 1. Jā, tas ir monitizējams. Ir daži kas to dara, laikā kad draugiem.lv bija vēl populārs un facebook nebija ieviesis smart filtrus - tas bija arī ļoti profitable. Tagad - es neieteiktu neko tamlīdzīgu latvijai veidot un bez product-based aizmugures, tīras joku lapas tiek un tiks aiz vien vairāk bloķētas no soc tīklu puses.
 2. Neinteresē ražošanas izmaksas, arī sublime un phpstorm ir maksas softi, tāpat kā mac, windows un vispār arī pats dators ir dārga lieta. ja kādam vieglāk ir ar api, tad lai piedāvā ar api.
 3. 1. Skripts kas hot topics(post count > n) nopublicē facebook lapā 2. Skripts kas good topics(first author post likes > n) nopublicē facebook lapā Uz facebook līdz ar linku uz topic, jāiet līdzi tekstam un bildei kas vienmēr būs viena un tā pati(placeholder). Dublikāti nedrīkst veidoties, jāveic reģistrs par jau publicētajiem. Topic atlasei jābūt par periodu, teiksim vadoties pēc aktīvajiem topics un nedēļas ietvaros. Vēlams izmantot ipbwi. Tiks izmantots uz has.lv Cenu piedāvāt. lētāko nemeklēju.
 4. Džei

  php while

  SELECT year, SUM(race_count) from race GROUP BY year have fun
 5. Džei

  Serveru skapis?

  pārdod to serveri un saliec stacionāro datoru
 6. Džei

  izpalīdzam

  paldies draugi!
 7. Džei

  izpalīdzam

  Sabalsojam lūdzu! https://www.socialusmarketingas.lt/apps/officeday2017/lv/participants/-KgxuJrI-tB6cjl3dwY2 Draudzene piedalās konkursā un konkurence ir spraiga.
 8. Džei

  4k dell monitors, 28"

  diemžēl vairs nav
 9. Modelis - Dell S2817Q. Fantastiska 3840x2160 izšķirtspēja, 2ms reakcijas laiks, ir gan HDMI, gan DisplayPort. Nav lietots, kaste attaisīta un monitors pārbaudīts. 2 gadu garantija. 350e, cena nedaudz runājama. Rīgas robežās varu piegādāt.
 10. kā izbijušam pick adminam, tur notiekošais raisa nepārāk patīkamas izjūtas. varējāt jau gan savu slavu pelnīt, nevis uz citu rēķina mēģināt ko iesākt.
 11. @BOTNAME. Iekomentē abus dizainus parādi kā tās lietas jādara
 12. Džei

  -/-

  ļoti ļoti šaubos
 13. 5.00 EUR uz 2 gadiem, 0.20c/m. ovh serveris maksā ap 80e/m, tāds uz kura var arī ko turēt. Lai nosegtu pašizmaksu, nepieciešami ap 400 klientiem, kas ir aptuveni 70% no servera resursiem. pieņemot arī ja sanāk piepildīt arī atlikušos 30%, kas būtu ap 150 klientiem, peļņa no servera - 30e/m. Lol
 14. Džei

  Vajadzīgs serviss

  dtcauto.lv, čiekurkalns. servisam pie stūres ir kārtīgs saimnieks, nevarētu teikt ka superlēti, bet ļoti ātri strādā un bez problēmām.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.