Jump to content

DOG

Biedrs
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

DOG last won the day on January 13

DOG had the most liked content!

Community Reputation

3 Bad

About DOG

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Redzu daudz argumentu par un pret un visi no tiem ir pamatoti. Labākā atbilde ir par "padošanos mēneša laikā" atstājot kkādu uz punkjiem uzstādītu, 5e hosta - serveri. Lielākoties ambīcijas noslāpst pēc sava krutā nosaukuma un logo ielikšanas. Vēl pie tā visa lielākajai daljai nav nedz pieredzes serveru uzturēšanā un projektu vadīšanā. Neparproti draugs, vēlme un pirmās ambīcijas ir jau kkas ar ko sākt un prieks, ka centies kko , kkā - kamēr vairumam pietiek dūšas vien kritizēt vai spelēt spēles vien. Mans ieteikums Tev būtu sākt ar tā saukto "tirgus izpēti" serveru svērā, saprast savu mērkjauditoriju un to vai tas ar ko sāc ir gana sirdij tuvs, lai turpinātu kad visi citi būs padevešies. Nekad pirms laika nesacerēties un nenokar galvu kad saskarsies ar neskaitām kjibelēm. Nepadodies jo nekas nav neiespējams ir tikai jāiemācās krist, piecelties un turpināt 💪 via "Xbox"
 2. Jā bāze tika rakstīta sen , kad kluba vietā bijām lomuspēle.lv 2014 - 2016 gados. Tolaik tehniskās komandas pavadībā šis skripts tika īstenots. Skripts bija nepilnvērtīgs un tā pirmatnēja koda izcelsme nav zināma nevienam, tomēr šis skripts, kā arī daudzi citi - latviešiem nākuši tikai un vienīgi no mūsu projekta attīstības. Tiem, kas paši nedz prot nedz saprot no šī visa patieso sniegumu, funkcionalitāti un iespējas atveidot arvien iespējām bagātāku spēli jauniešiem var jau kritizēt kā "sūrstošs berna dibens" bet pat tad es atspējošu tavu argumentu : Sistēmā ir ieguldīts divtik lielāks darbs un pacietība - pilnveidojot sistēmu. Tā krasi atškiras no (2014-2016) redzētās. Pus skripts tika rakstīts no jauna, lai tikai iegūtu labāku "user exp" ar mebelju ērtu un patīkamu izvietošanu, kas tolaik bija nēerta mouse "red;blue;green" editor pamatā. Nemaz nerunājot par to , ka visi citi glich ir novērstie, ir unikālas pašmodelētas, samp un gta:V konvertētās mēbeles. Šobrīd esam sadarbības partneri starptauskā ""multi - language Roleplay"projektā kuru sponsorējam un atbalstam ar savu roku darbu. Izstrāde un attīstība norisinās uz Owl 2020 gmod kas ar noslēgtu kontraktu ir tikai pieejams šim projektam. Kad redzēsiet tur to ko jau šodien varat apskatīt pie mums - nesāciet teikt, ka atkal latvieši nozaguši. Mēs esam varbūt maza valsts un MTA pirmsākumi balstijušies uz "leaked" materiāla , bet tikai mēs esam piegājuši izstrādei no 0 un esošā parskriptošanā nevis nieciga vizuala img set izmainju pēc nosaukuši serveri par "Roleplay" solot kautko kas nav mūsu spēkos. Ar to šobrīd nodarbojas 13 citi mta serveri kur no "sava" ieguldijuma nav ne smakas. Ar lielāko prieku iepazīsimies ar Tevi, lai izrunātu šo jautājumu rūpīgāk. Aicinu mani uzmeklēt mūsu Discord serverī vai DM: D.O.G#4340 vai Telegram: +371 24915404 Ar cienu pašreizējais kluba vadītājs: Foresters via "xbox"
 3. Stipri šaubos , ka tu esi tas kas daudz zin un saprot kas ir un nav iespējams. https://forums.lomuspele.club/forums/topic/1943-new-mēbeļu-sistēma-buvvalde-darbība/?tab=comments#comment-6888
 4. -- raksts procesā --
 5. DOG

  Haltūra/s tehniķim = $

  @ALX Rīga, bet tehniķim visu pievestu un aizvestu, tā kā nozīme reğionam nav tik būtiska. How ever good thot , aizmirsu pievienot tadu info. @Alex's Kopaktāks variants , jeb lai neteiktu vairāk.. Katrā ziņa uzdevums nav nekas ne uber sarežğits ne nelegāls, to kā minēja @Danex uzlabotu kompakt. tehniku kur talak izmantojam nav nekadi saistits ar pašu izstrādi hope for someone to hit me up asap..
 6. Tiek meklēts tehniķis , kas spēj izjaukt un salikt kopā populārākās aparatūras TV, consule u.c - Iebūvēt papildus mikroshēmu pielodēt tās strāves padevi pie USB port ierīces iekšpusē , un piestiprināt mikroshemu aparatūras iekšpusē !!! Piedāvāju sadarboties un uz pasūtijumiem nopelnīt pieklājīgu samaksu !!! Pasūtijumu skaits var būt mainīgs , tomēr neprasīs vairāk jūsu laika , kā haltūra, lai nopelnītu sev "extra cash" ! Ja jums ir zināms, kāds kas varētu būt ieinteresēts un ar atbilstošajām iemaņām lūdzu padodiet tālāk. .. vairāk info pieejams privāti ! - whatsupp; telegram +371 22473635 - email luke.v.forstman@gmail.com Un protams sveicinies visiem has.lv lietotājiem. Jauku Dienu 😎🤞
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.