Jump to content

Pushers

Biedrs
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Pushers

 1. beidzot blockchain sāk bloķēt paypalus ,kas widrwa taisīja demo konta naudai! :D GL visiem ,kas savāca.
 2. rakstiju wpp teica jau nozagts XDDD
 3. Man nozaga acc ,nolockou. Šo var vērt ciet.
 4. Es cs nespēlēju jau labu laiku ,pēdējo reizi ranks bij MGE ,tagad ir jāizspēlē 1 WIN lai būtu back ranks. Linku nomainiju,te nenomainiju. - https://steamcommunity.com/id/dveeselessargs/
 5. Pārdodu csgo steam acc (prime) https://steamcommunity.com/id/yoyoyoyoyoyooyoyod/ https://steamcalculator.com/id/yoyoyoyoyoyooyoyod ranku nezinu cena - 5euro swed/paypal/paysera
 6. https://steamcommunity.com/id/pussheerssss/ 10euro paypal.
 7. Jēga no šīm lapam tiešām vairs nav.... Ej pārdod ebayā P.s par lapu,viss default ,just like all web pages Latvijas tirgū kaut kādi 7euro MAX ,ja muļķim pa 15 aizies. p.s Sazīmēsi pārējās lapas,kas navigācijā,tad aizies norm kādma.
 8. Forumam def skins es nezinu man tas viss liekas tāds pok3,gribas redzēt ko oldschool. Kā arī šo : http://prntscr.com/m6juin var apvienot vienā rāmī,lai lejas skats ir kaut cik smuks. Group color ir pārāk "dope" Tik krāsainu un spilgtu es nēesmu vēl redzējis. (Katram savs)
 9. smuka lapa,nesmuks forums
 10. Iesaku uzlikt windows 10. Vai parasto windows 7 bez kaut kādiem trash update., Bet ,ja tomēr negribi,tad pamēģini šo - Vai šo -
 11. Pushers

  Help me (laptop)

  Ok,varbūt ,tad es pagaidīšu tevi un tu iečekotu.
 12. Pushers

  Help me (laptop)

  Palīdziet ar PC. Dators neslēdzas iekšā,vispār nekas nereaģē. Lādētājs jauns. Datoram ar lādētāju nerāda pat gaismiņu. Beigts pc ? ASUS x541u
 13. Pushers

  GTA V

  Hey! Kāds nepārdod GTA V steam key? Vēlos nopirkt,steamā 30e,īsti pa tādu summu nevēlos pirkt ,moš kādam ir lieks?
 14. Pushers

  CSGO gameri

  Kāds tur sakars tagad manai pareizrakstībai /?
 15. Pushers

  CSGO gameri

  Čau. Ir kāds latvietis ,kas vēl spēlē CSGO un ir tādā situācijā ,ka visi čomi vairs nespēlē? Varētu pa vakariem uzšaut kopā. Ranks (MG2) nēesmu PRO, bet nēesmu ari LOW.
 16. Pushers

  Logo

  Tad prosta logo vai apdruku uz maikas ?
 17. Labi pa lielam skaidrs,laikam vecus lūžņus nav ko kustināt. Pieslēdzu vēlvienu monitoru ,praktiski jaunu,tāpat neiet... Kaut kas pašam kompim. Slēdzu tēmu. Paldies,tiem,kas centās palīdzēt.
 18. Vispār ne bios ne os. Pieslēdzu to moni pie cita laptopa arī tas pats. Iespējams ,tad bojāts ekrāns. Bet man ir vēl otrs monitors ko pieslēdzot pie sava laptop man rāda "no signal" un izdziest. Pieslēdzot šo pašu ekrānu pie draudzenes pc viss iet ideāli.
 19. Tur jau tā lieta ,es nezinu ,jo neko praktiski uz ekrāna neredzu. brightness ir uz MIN. Kad saule uzspīd uz ekrāna tad kaut ko knapi ,knapi redzu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.