Jump to content

Pushers

Biedrs
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pushers

 1. https://steamcommunity.com/id/pussheerssss/ 10euro paypal.
 2. Jēga no šīm lapam tiešām vairs nav.... Ej pārdod ebayā P.s par lapu,viss default ,just like all web pages Latvijas tirgū kaut kādi 7euro MAX ,ja muļķim pa 15 aizies. p.s Sazīmēsi pārējās lapas,kas navigācijā,tad aizies norm kādma.
 3. Forumam def skins es nezinu man tas viss liekas tāds pok3,gribas redzēt ko oldschool. Kā arī šo : http://prntscr.com/m6juin var apvienot vienā rāmī,lai lejas skats ir kaut cik smuks. Group color ir pārāk "dope" Tik krāsainu un spilgtu es nēesmu vēl redzējis. (Katram savs)
 4. Iesaku uzlikt windows 10. Vai parasto windows 7 bez kaut kādiem trash update., Bet ,ja tomēr negribi,tad pamēģini šo - Vai šo -
 5. Pushers

  Help me (laptop)

  Ok,varbūt ,tad es pagaidīšu tevi un tu iečekotu.
 6. Pushers

  Help me (laptop)

  Palīdziet ar PC. Dators neslēdzas iekšā,vispār nekas nereaģē. Lādētājs jauns. Datoram ar lādētāju nerāda pat gaismiņu. Beigts pc ? ASUS x541u
 7. Pushers

  GTA V

  Hey! Kāds nepārdod GTA V steam key? Vēlos nopirkt,steamā 30e,īsti pa tādu summu nevēlos pirkt ,moš kādam ir lieks?
 8. Pushers

  CSGO gameri

  Kāds tur sakars tagad manai pareizrakstībai /?
 9. Pushers

  CSGO gameri

  Čau. Ir kāds latvietis ,kas vēl spēlē CSGO un ir tādā situācijā ,ka visi čomi vairs nespēlē? Varētu pa vakariem uzšaut kopā. Ranks (MG2) nēesmu PRO, bet nēesmu ari LOW.
 10. Pushers

  Logo

  Tad prosta logo vai apdruku uz maikas ?
 11. Labi pa lielam skaidrs,laikam vecus lūžņus nav ko kustināt. Pieslēdzu vēlvienu monitoru ,praktiski jaunu,tāpat neiet... Kaut kas pašam kompim. Slēdzu tēmu. Paldies,tiem,kas centās palīdzēt.
 12. Vispār ne bios ne os. Pieslēdzu to moni pie cita laptopa arī tas pats. Iespējams ,tad bojāts ekrāns. Bet man ir vēl otrs monitors ko pieslēdzot pie sava laptop man rāda "no signal" un izdziest. Pieslēdzot šo pašu ekrānu pie draudzenes pc viss iet ideāli.
 13. Tur jau tā lieta ,es nezinu ,jo neko praktiski uz ekrāna neredzu. brightness ir uz MIN. Kad saule uzspīd uz ekrāna tad kaut ko knapi ,knapi redzu.
 14. Hey! Man ir problēma. Man ir laptops vecs kā zeme,kuram ir nolauzsts ekrāns. Bet dators viss iet utt. Pieliku klāt samsung syncmaster 710n monitoru bet man brightness praktiski vispār nav... Izslēdzot/ieslēdzot ekrānu uz 1 sec parādas desktops un atkal brightness tumšs nezinu ko darit. Uz ekrāna ir max brightness uz datora arī uzlikts max. Un ir otrs monitors ,kas pie mana laptopa rāda no signal,bet pieslēdzot to pie draudzenes laptopa viss iet ideāli. Kas varētu būt par vainu ? Centos kā varēju izstāstīt.
 15. + tu gribētu sataisīt, saņemt naudu un iet prom? vai palikt ar mums
 16. Nu šis ir neprecīzs mēsls. Man džeks ar jaudīgu pc tur iemeta vienu game viņam parādija max uz medium grfikas ies,uzinstalēja un uz ultra gāja Neuzticos tādiem Bet nu ,cik sapratu no Korijs tad kaut kas jau ies.:)
 17. Nu to es saprotu,uz kaut kadiemlow,medium setiem jau kaut kas ies,es ceru...
 18. Čau,džeki. Gribēju uzzināt man šis pc pavilks kaut kādu game? (csgo,fortnite uc.?) Intel Dual Core E2180 - 2 ,4Ghz Ram - 4GB Video - Nvidia Geforce 8600GT 512Mb Plate - Ep45-Ds3 Windows - Win 10 (doma uzlikt win 7)
 19. Ir vairāk kā 170 smaržu aromāti,Visi orģinālie,nāk no Lietuvas kompānijas vairumā,tāpēc ir lēti,interesentiem rakstīt PM,tad arī visu sīkāk izstāstīšu tieši par to aromātu ,kas interesē.
 20. Nē,nē vecīt,orģinālās smaržas,prosta no Lietuvas nāk vairumā un lētās cenās.
 21. Piedāvāju sieviešu/vīriešu sarmažas ļoti zemās cenās. Smaržas ir daudz un dažādas,pēc katras gaumes var atrast sev īsto. Nekautrējies,raksti un interesējies. Atradīsim to,kas tev patīk. Ja interesē,rakstīt draugos - https://www.draugiem.lv/user/2297827/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.