Jump to content

Pushers

Biedrs
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-20

About Pushers

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 03/04/1997

Contact Methods

 • Website URL
  http://pick.lv/forum/
 • Skype
  edzukz332

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  RIGAcity
 • Interests
  Lēdijas

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pushers

  GTA V

  Hey! Kāds nepārdod GTA V steam key? Vēlos nopirkt,steamā 30e,īsti pa tādu summu nevēlos pirkt ,moš kādam ir lieks?
 2. Pushers

  CSGO gameri

  Kāds tur sakars tagad manai pareizrakstībai /?
 3. Pushers

  CSGO gameri

  Čau. Ir kāds latvietis ,kas vēl spēlē CSGO un ir tādā situācijā ,ka visi čomi vairs nespēlē? Varētu pa vakariem uzšaut kopā. Ranks (MG2) nēesmu PRO, bet nēesmu ari LOW.
 4. Pushers

  Logo

  Tad prosta logo vai apdruku uz maikas ?
 5. Pushers

  Monitors pie laptopa ar tumšu ekrānu...

  Labi pa lielam skaidrs,laikam vecus lūžņus nav ko kustināt. Pieslēdzu vēlvienu monitoru ,praktiski jaunu,tāpat neiet... Kaut kas pašam kompim. Slēdzu tēmu. Paldies,tiem,kas centās palīdzēt.
 6. Pushers

  Monitors pie laptopa ar tumšu ekrānu...

  Vispār ne bios ne os. Pieslēdzu to moni pie cita laptopa arī tas pats. Iespējams ,tad bojāts ekrāns. Bet man ir vēl otrs monitors ko pieslēdzot pie sava laptop man rāda "no signal" un izdziest. Pieslēdzot šo pašu ekrānu pie draudzenes pc viss iet ideāli.
 7. Pushers

  Monitors pie laptopa ar tumšu ekrānu...

  Tur jau tā lieta ,es nezinu ,jo neko praktiski uz ekrāna neredzu. brightness ir uz MIN. Kad saule uzspīd uz ekrāna tad kaut ko knapi ,knapi redzu.
 8. Hey! Man ir problēma. Man ir laptops vecs kā zeme,kuram ir nolauzsts ekrāns. Bet dators viss iet utt. Pieliku klāt samsung syncmaster 710n monitoru bet man brightness praktiski vispār nav... Izslēdzot/ieslēdzot ekrānu uz 1 sec parādas desktops un atkal brightness tumšs nezinu ko darit. Uz ekrāna ir max brightness uz datora arī uzlikts max. Un ir otrs monitors ,kas pie mana laptopa rāda no signal,bet pieslēdzot to pie draudzenes laptopa viss iet ideāli. Kas varētu būt par vainu ? Centos kā varēju izstāstīt.
 9. Pushers

  Nepieciešams minecraft servera tehniķis

  + tu gribētu sataisīt, saņemt naudu un iet prom? vai palikt ar mums
 10. Pushers

  Kaut ko pavilks pc?

  Nu šis ir neprecīzs mēsls. Man džeks ar jaudīgu pc tur iemeta vienu game viņam parādija max uz medium grfikas ies,uzinstalēja un uz ultra gāja Neuzticos tādiem Bet nu ,cik sapratu no Korijs tad kaut kas jau ies.:)
 11. Pushers

  Kaut ko pavilks pc?

  Nu to es saprotu,uz kaut kadiemlow,medium setiem jau kaut kas ies,es ceru...
 12. Pushers

  Kaut ko pavilks pc?

  Čau,džeki. Gribēju uzzināt man šis pc pavilks kaut kādu game? (csgo,fortnite uc.?) Intel Dual Core E2180 - 2 ,4Ghz Ram - 4GB Video - Nvidia Geforce 8600GT 512Mb Plate - Ep45-Ds3 Windows - Win 10 (doma uzlikt win 7)
 13. Pushers

  Sieviešu vīriešu smaržas

  Ir vairāk kā 170 smaržu aromāti,Visi orģinālie,nāk no Lietuvas kompānijas vairumā,tāpēc ir lēti,interesentiem rakstīt PM,tad arī visu sīkāk izstāstīšu tieši par to aromātu ,kas interesē.
 14. Pushers

  Sieviešu vīriešu smaržas

  Nē,nē vecīt,orģinālās smaržas,prosta no Lietuvas nāk vairumā un lētās cenās.
 15. Pushers

  Sieviešu vīriešu smaržas

  Piedāvāju sieviešu/vīriešu sarmažas ļoti zemās cenās. Smaržas ir daudz un dažādas,pēc katras gaumes var atrast sev īsto. Nekautrējies,raksti un interesējies. Atradīsim to,kas tev patīk. Ja interesē,rakstīt draugos - https://www.draugiem.lv/user/2297827/
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.