Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Stooshi

Biedrs
 • Content count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

-6 Poor

About Stooshi

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/05/1998

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

550 profile views
 1. Vienreiz mēģināju, likās, ka viss ir. Pāris dienas pēc servera atvēršanas, visi trīs subserveri izņemot lobby nonesti.
 2. man šī reakciju sistēma nemaz nestrādā, tā jau ir viena problēma, plus man pat negribas viņu taisīt, jo viņa ir pretīga
 3. Meklēju cilvēku, kas prot izmantot iptables.
 4. Nu loģiski
 5. Jaunajā versijā nav tādu plusiņu un mīnusiņu, tikai reakcijas. Tur neko nevar nomainīt.
 6. Labdien. Ir šeit kāds bungeecord lietpretējs, jo pašlaik ir doma slēgt kopā visus serverus un neesmu īsti pārliecināts vai nebūs atkal tās huiņas ar tiem bungeeexploitiem uttml. Varbūt kāds var izpalīdzēt un tur visu sataisīt, savienot tā, lai nevarētu nekādas problēmas rasties? Varbūt vispār ir kāds cits alternatīvs bungeecordam kur šadas problēmas nerastos?
 7. Jaunajiem projektiem nav izdevīgi izmantot airtel, jo nu nav tur iespēja nekādīgi nosegt ne pašu webhostingu kur nu vēl serveri. Saproti, airtels paķers vismaz 50% no tās cenas ko kāds iztērēs viņu sms veikalā, tādējādi principā ienākumus konkrēti sagraujot. Pieņemsim to, ka tagad kāds jauns serveris apgrozās ar 30eiro mēnesī, viens pats factions serveris, weblapa. Viņi tur pāris eiro nopelna nedēļā, protams īpašnieks priecīgs līdz viņš ielogosies savā airtel kontā un sapratīs, ka no veseliem 5eiro ir saņēmis tikai 2. Protams mēs visi saprotam to, ka veidot projektu bez naudas un cerēt uz to, ka pirmajā mēnesī viss atmaksāsies ir ļoti stulba ideja un tā arī rodas šie mēnešnieki, bet nu šajā situācijā airtel tiešām nebūs tas labākais variants, labāk tiešām griezties pie paysera. Pēctam var domāt par kautko automātiskāku un vieglāku kā airtels. Ceru, ka tu saproti manu ideju un beigsi šeit visiem uzspiest savu airtel.
 8. Žēl, ka tā. Biju viens no pirmajiem cilvēkiem, kas tur reģistrējās. Esi jau paziņojis esošajiem lietotājiem, ka projekts tiek pārdots?
 9. Paceļu tēmu, jo man līdz bumpošanai baigi ilgi jāgaida un šis topiks man tiešām ir steidzams. EDIT: Runājot par tēmu, man pat nestrādā esošā šo reakciju sistēma, kur tu spied tos reactionus un tādējādi tiek dalīti tie reputācijas punkti, šī fīča man nemaz nestrādā. Tiešām nav addons vai plugins kautkur paslēpies, kas ļauj man izmantot veco reputācijas sistēmu kurā ietilpa plusi un mīnusi. (Tādu kā šeit man vajag)
 10. Airtels noteikti nav piemērots maziem serveriem, lūdzu nesāc
 11. ur just from airtel brat
 12. NCP neraisa problēmu, ncp ieliku, lai bloķētu kaut nedaudz tos čītus, nākošajā sezonā likšu kautko iespaidīgāku. Topkills vaina nav, nofall pluginu taisos mainīt šonakt tad redzēsim. Vari atsūtīt kādu normālu combatlog pluginu?
 13. AntiCombatLog AuctionHouse AuthMe AutoMessage BetterParticles (Tas ir custom playervaults) bStats ClearLag CoinFlipper CraftHeads CratesPlus CustomTab Essentials Factions FrameProtect HolographicDisplays HyperDiscord KillRewards killStats MCStatsXYZ MobStacker-Sun MotdManager NoCheatPlus NoDirectConnect NoFall-Mon NoVoidDamage PermissionsEx PlaceholderAPI PluginMetrics ProtocolLib RockPaperScissors SimpleHelpOp SimpleRename SkinsRestorer Timeismoney TopKills Vault weeTrade WorldEdit WorldGuard Man personīgi nē, jo nespēlēju serverī, bet cilvēki taisa sūdzības par to, ka kāds random lido gaisā, bet tas cilvēks nemaz nav serverī un tas ir viņa npc iebugojies, tas veido lielas nesaskaņas adminstrācijas un spēlētāju vidū.
 14. Viņu var uzstādīt kā mc servera veikalu?
 15. Huļi tu te vispār runā pajoliņ, nekas te nav no googles lādēts. Antilogoffam nav funkcija, ka npcs paliek gaisā uz neilgu laiku, nedomāju, ka šis plugins būs iemesls. Neesmu lietojis nevienu citizens līdzīgu pluginu uz šī servera, playeri nedublicējas, vienkārši paliek gaisā tādi kā neiznīcināmi čuvaki kurus redz tikai daži. Servera versija ir - Spigot 1.8 un pašlaik darbojos uz Java 8 vēl kautko vajag sīkāk pateikt?