Jump to content

Stooshi

Biedrs
 • Content count

  158
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Stooshi last won the day on August 3 2017

Stooshi had the most liked content!

Community Reputation

-7 Poor

About Stooshi

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/05/1998

Recent Profile Visitors

829 profile views
 1. Nesaprotu problēmu

  Nomainīju domēna nameserverus, neko gar theme nedarīju
 2. Nesaprotu problēmu

  Labdien. Tātad stāstīšu īsi un vienkārši. Man bija nepieciešamība nomainīt web nameserverus, viss notika perfekti bez aizķeršanās tiklīdz iegāju iečekot forumu. Mans forums pēc nameserveru maiņas vairs nestrādā un adresē šo erroru - Parse error: syntax error, unexpected '.' in /home/data/www/rampage.lv/mc/system/Theme/SandboxedTemplate.php on line 56 Sākumlapa un viss pārējais strādā, tikai ne forums, ko man darīt, lai to dabūtu atpakaļ uz kājām?
 3. Labdien, nekas grūts, samerā vienkāršs darbiņš paredzēts. Ja proti apieties ar minecraft un vispārīgi pluginiem, nokonfigurēt tos nepieciešamajām vajadzībām, uzraksti man skype - rektflamelv (atlīdzība būs)
 4. Spēļu projekts jauniešiem

  tādu penteri rakstīji, bet manuprāt viņš ir paroli forumā aizmirsis, nebij verc
 5. Legit saits?

  draugs skatījās kautkādā baltgro un itap, tur esot pa 15e un cipa lētākais ko atradis, 12 derēs
 6. Legit saits?

  Nezināju, ka nic.lv iet tikai pa 10eiro. Draugs teica, ka ķip pa 14 kautkur gribot ņemt - paldies tev, i guess vajadzēja pašam pārliecināties
 7. Legit saits?

  Ar domēniem nekādas problēmas nav? Viss strādā? Laicīgi piešķirs? Vienkārši nekur citur nebiju redzējis pa 8.9e .lv domēnu, baigi sketchy sāka likties
 8. Legit saits?

  Labvakar. Ienācu šeit, lai uzzinātu nedaudz vairāk par šo - https://portal.beehosting.pro Pēkšņi visur reklamējas, domēni kosmiski lēti. Varbūt kāds ir lietojis šo? Nav nekāda krāpniecība? Hostingu kvalitāte normāla? Palīdzības komanda reāli arī palīdz? Būtu tiešām jauki ja varētu izteikties vairāki cilvēki un varbūt kāds ar augstāku ranku, lai tiešām zinu - izmantot vai nē? Protams, milzīgs paldies visiem jau iepriekš.
 9. Spēļu projekts jauniešiem

  par to naudu iegādājies mātei puķes
 10. Minecraft lapas dizains

  pizda lit vecit
 11. Elviz CS:GO shop!

  Rekomendēju cilvēku, sakarīga persona
 12. Fornite Crossplay

  Ir cilvēki kas still claimo, ka tas ir iespējams - izveidoju topiku, lai varbūt uzzinātu kā tas ir izdarāms (xbox un pc crossplays arī tagad ir "officiāli" bloķēts)
 13. Fornite Crossplay

  Čau. Veidoju šo topiku, lai uzzinātu vai vispār ir kautkādas fīčas/iespējas kā spēlēt fornite uz cross platformām? Šajā situācijā runa neiet par pc savienošanos ar xbox vai arī ps4, bet gan xbox savienošanos ar ps4 vienā lobby. Cik noprotu pc var spēlēt ar abām konsolēm, kinda arī saprotu kā tas viss notiek un kā to izdarīt, jo tas ir oficiāli parādīts. Varbūt kāds zin kā Xbox fornite spēlētājs varētu tikt ps4 fornite spēlētāja lobbyā un spēlēt duo fornite tieši tāpat kā vienmēr ar random pretiniekiem? Tas vispār ir iespējams? Ja ir tad būtu labi ja varētu aprakstīt kā to izdarīt. Draugs spēlē uz xbox, es uz ps4, gribam spēlēt duos, bet neprotam to realizēt.
 14. HAS marta spēle

  fortnite quality
 15. [Help] Raksta cilvēks, kurš neraksta.

  Man tieši šī pati problēma caur telefonu, bet tik reti, ka nemaz netraucē
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.