Jump to content

ReinissB

Dizaineris
 • Content Count

  515
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

ReinissB last won the day on January 8

ReinissB had the most liked content!

Community Reputation

392 Excellent

1 Follower

About ReinissB

 • Rank
  Advancēts biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Latvija.
 • Interests
  Sports, HTML/CSS, PhotoShop.

Contact Methods

 • Skype
  jr.sedin

Recent Profile Visitors

4,097 profile views
 1. Patīk filmu un social feed bloki. Tikai hederis mazliet haotisks, īsti nevar saprast uz ko lai skatās. Kā arī, manuprāt, tā baltā līnija hederī ne pa tēmu un footerī par gaišu.
 2. Okay, paldies, ņemšu vērā. 👍 Tikai, manuprāt, man ir problēma ar monitoriem. Situācija ir tāda, ka man ir 2 monitori. Vienu izmantoju zīmēšanai, otru, lai apskatītos darbu reālajā lielumā iekš browsera. Problēma tāda, ka abiem monitoriem atšķirās spilgtums un krāsas mazliet. It kā es esmu salicis abiem visu vienādu, bet tāpat, atšķirās. Manuprāt, man ne vienam, ne otram nav tā, kā vajadzētu būt. Tāpēc man ir mazliet grūti saprast, kādas ēnas ir labas un kuras gaišās krāsas ir piemērotas. Domāju kaut kad pirkt jaunu, tad jau redzēs, kas un kā mainīsies.
 3. Idejas vajag, ja godīgi. Es skatījos internetā visādus fake client ģeneratorus, bet man īsti neviens nepiesaistīja. Paldies par ideju, apskatīšos vēlāk. Ja kādam ir vēl idejas nākošajiem dizainiem, vai ieteikumi esošajam, droši. Uzklausīšu visus. Vienkārši gribētos pastiprināt portfolio ar dažādākām lietām.
 4. Varbūt iekš hasa, bet noteikti ne no hasa 😅
 5. Sveiki, nolēmu uzzīmēt kaut ko vairāk par tīru sākumlapas dizainu, tāpēc šoreiz būs jāskatās iekš Behance. https://www.behance.net/gallery/90325241/Advertify-Dashboard-Homepage-design P.S Atvainojos par video kvalitāti. Edit: Skatos, ka attēliem arī kvalitāte pašavaka, vakarā izlabošu
 6. Tu teici, ka MTA ir miris . Viņš jau nekur neteica, ka taisīs latviešu serveri.
 7. ReinissB

  Web dizains

  Navigācija, uzspiežot -
 8. ReinissB

  Jūsu domas

  Ļoti šaubos, ka biznesmeņi, un vispār cilvēki, kuriem rūp kā viņu nauda tiek tērēta, izvēlēsies pirmo variantu, ko ieraudzīs..
 9. ReinissB

  mainu.

  Baigā māksla no plati ru nopirkt līmeni un naudu 🤦‍♂️
 10. Doma bija pabeigt visas sadaļas un tad censties ar responsive kaut ko iesākt.
 11. Vēlāk izmēģināšu. P.S Esmu sācis kodēt arī About Us lapu, kuru var arī jau apskatīt. Lapā var ieiet caur main lapas navigāciju.
 12. Failu jau esmu pievienojis.
 13. Nestrādā. Varbūt kaut kā nepareizi viņas html kodā esmu ielicis. Nezinu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.