Jump to content

ReinissB

Dizaineris
 • Content Count

  524
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

ReinissB last won the day on March 29

ReinissB had the most liked content!

Community Reputation

400 Excellent

1 Follower

About ReinissB

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Latvija.
 • Interests
  Sports, HTML/CSS, PhotoShop.

Contact Methods

 • Skype
  jr.sedin

Recent Profile Visitors

4,332 profile views
 1. Pamēģini caur Geforce experience upgreidot viņus. Es tā vismaz darīju 🤷‍♂️
 2. Man ar tādu pašu video karti viss iet, tikai kā ir combat, tā ļoti lago. Mazāk lago, kad viens pats staigā pa mežu. Tā kā nedomāju, ka ir baigi vērts kaut ko censties salabot.
 3. Nedomāju, ka latviešu auditorijai ir gudri taisīt jaunu projektu. Tie kas spēlē, tie spēlē vecajos un nedomāju, ka baigi gribēs iet uz kādu jaunu.
 4. Es neko nesaku, bet modot var arī profilus, kurus tu pats esi reģistrējis.
 5. Kinguinā arī pa lēto var nopirkt, ja nemaldos. Pats tur pirku kādu laiku atpakaļ.
 6. Sveiki! Esmu nolēmis pārdot savu steam profilu. Pasaku uzreiz, ka savu cenu nenoteikšu. Gaidīšu piedāvājumus, ja kāds apmierinās - atdošu. Galīgi nekur nesteidzos un arī, ja nebūs piedāvājums, kurš apmierina, nav problēmu arī nepārdot vispār. Links - https://steamcommunity.com/id/reinisnormaly Profils: 19 līmenis Ievērojamākās spēles: CSGO. Ranks - Supreme, ir nopirkta arī jaunā operācija, kurā izpildītas tikai dažas misijas, tāpēc tur būs daudz ko darīt. GTA V. Manšķiet, ka Onlainā visam vajadzētu būt pa nullēm. Kā arī single player neesmu baigi spēlējis, labi, ja pirmo misiju izpildījis esmu. Rocket League. 107 līmenis, Gold 2 ranks DUOS. Daļa no itemiem - https://failiem.lv/u/h82apfgh Ja gribat apskatīt visus, droši privāti rakstat. DLC - Batman V Superman: Dawn Of Justice car pack. DLC - Chaos Run DLC pack DLC - Revenge of the Battle-Cars DLC pack DLC - Supersonic Fury DLC pack. NBA 2k19. Esmu iesācis My Career, nepateikšu cik un kas man tur ir, bet nekas īpašs nav, Golf With My Friends Portal, Portal 2 Counter-Strike: 1.6 Insurgency PUBG Protams, visu varam paši iečekot profilā. Ja kādam ir kāds jautājums, droši rakstam!
 7. ReinissB

  Monitors

  Sveiki! Zinu, zinu, esmu jau gana daudz taisījis topikus un rakstījis čatā par šo, bet tā arī neesmu vēl neko nopircis un prasības ir mainījušās. Tātad, meklēju monitoru tieši grafiskajiem darbiem. Mans budžets ir MAX 200 eiro. Man ir diezgan liels saraksts ar iespējamajiem variantiem, varbūt kāds varētu palīdzēt astsijāt un ieteikt labāko? Manas prasības ir IPS un vismaz 24 collas. https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/led_monitori/acer_b277?search_text=Acer+B277 https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/led_monitori/samsung_s24r350fhux https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/led_monitori/aoc_i2770pq https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/led_monitori/dell_s2419hn https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/led_monitori/lg_24mp88hvs Šiem ir lielākā rezolūcija: https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/led_monitori/philips_245e1s https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/led_monitori/lenovo_l24q10_65cfgac3eu https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/led_monitori/philips_lcd_monitor_275e1s00 Paldies jau iepriekš!
 8. Visticamākais, lai to uzzinātu, būs vien pašam jāieguglē...
 9. Domā stroke? Uzklikšķini 2x uz tā layera un uzliec stroke.
 10. Patīk filmu un social feed bloki. Tikai hederis mazliet haotisks, īsti nevar saprast uz ko lai skatās. Kā arī, manuprāt, tā baltā līnija hederī ne pa tēmu un footerī par gaišu.
 11. Okay, paldies, ņemšu vērā. 👍 Tikai, manuprāt, man ir problēma ar monitoriem. Situācija ir tāda, ka man ir 2 monitori. Vienu izmantoju zīmēšanai, otru, lai apskatītos darbu reālajā lielumā iekš browsera. Problēma tāda, ka abiem monitoriem atšķirās spilgtums un krāsas mazliet. It kā es esmu salicis abiem visu vienādu, bet tāpat, atšķirās. Manuprāt, man ne vienam, ne otram nav tā, kā vajadzētu būt. Tāpēc man ir mazliet grūti saprast, kādas ēnas ir labas un kuras gaišās krāsas ir piemērotas. Domāju kaut kad pirkt jaunu, tad jau redzēs, kas un kā mainīsies.
 12. Idejas vajag, ja godīgi. Es skatījos internetā visādus fake client ģeneratorus, bet man īsti neviens nepiesaistīja. Paldies par ideju, apskatīšos vēlāk. Ja kādam ir vēl idejas nākošajiem dizainiem, vai ieteikumi esošajam, droši. Uzklausīšu visus. Vienkārši gribētos pastiprināt portfolio ar dažādākām lietām.
 13. Varbūt iekš hasa, bet noteikti ne no hasa 😅
 14. Sveiki, nolēmu uzzīmēt kaut ko vairāk par tīru sākumlapas dizainu, tāpēc šoreiz būs jāskatās iekš Behance. https://www.behance.net/gallery/90325241/Advertify-Dashboard-Homepage-design P.S Atvainojos par video kvalitāti. Edit: Skatos, ka attēliem arī kvalitāte pašavaka, vakarā izlabošu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.