Jump to content

ReinissB

Dizaineris
 • Content Count

  485
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

ReinissB last won the day on October 4

ReinissB had the most liked content!

Community Reputation

349 Excellent

1 Follower

About ReinissB

 • Rank
  Advancēts biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Latvija.
 • Interests
  Sports, HTML/CSS, PhotoShop.

Contact Methods

 • Skype
  jr.sedin

Recent Profile Visitors

3,617 profile views
 1. Pamēģini 1920x lapas garums nākamreiz. Vismaz es tādos izmēros parasti zīmēju. Iesaku arī paskatīties citu dizaineru darbus, kaut vai tajā pašā behance. Paseko līdzi, kādus izmērus, fontus, atstarpes, ēnas lieto citi un centies par to piedomāt arī savos darbos. Man pašam patīk speedart video skatīties, tos arī vari paskatīties priekš iedvesmas.
 2. Pirmais dizains Šos vajadzētu iecentrēt. Pogām ēnas izskatās pārāk tumšas. Mūsdienās tādas vairs nelieto. Uztaisi vai nu daudz gaišākas, vai vienkārši pogai krāsu pamaini. Kā arī virsrakstiem burtu atstarpe izskatās pārāk liela. Lielais baltais laukums, kurā domāta ziņas sūtīšana ir pārāk pliks un liels. Varēji kaut ko izdomāt klāt. Kā arī footerī informācija par lielu. Tā instagram ikona vispār gandrīz monitora lielumā. Monitoriem tās pogas "CONNECT" vai nu prasās lielākas, vai teksts mazāks. Nesmuki izskatās, kad teksts ir pie pogas pašām malām. Otrais dizains: Hedera bildi vai nu edito mazliet, pakoriģē krāsas, lai neizskatās tik default, vai maini teksta krāsu. Melnos burtus mazliet grūti saredzēt. Ap sarkano register pogu atkal kaut kāda melna ēna. Vispār, ja izmanto ēnas, ieteiktu izmantot ļoti gaišas. Iecentrē apakšējos divus mūzikas kvadrātus. Kā arī mūzikas kvadrādrātu tekstam samazini biezumu vai arī krāsu mazliet gaišāku par "TOP 5 TRACKS FOR TODAY" virsrakstu. Logo footeri galīgi neiederās tur pa vidu, manuprāt. Vai nu samazini viņu un iekļauj kaut kā savādāk, vai izņem vispār ārā. Footerī visi teksti izskatās galīgi garām. Nesaprotu kāpēc visā dizainā kontents bija vienādos attālumos no malām, bet footerī teksts pēkšņi pie pašām sānu malām. Personīgi nepatīk arī tas, ka pilnīgi visur ir CAPS burti. Trešais dizains: Daudziem blokiem atkal melnās ēnas. Tekstam neliec tik briesmīgi lielu burtu atstarpi. Work time un kontaktus vispār nevar salasīt dēļ burtu un ciparu atstarpēm. Footeris atkal tāds pats kā pirmajā, pamēģini kaut ko citu izdomāt. Pēdējais dizains: Starp kvadrātainajiem blokiem prasās daudz mazāka atstarpe. Var arī tos blokus lielākus, kas pie reizes samazinās atstarpes. Tā content, details, players, support navigācija bik nesaprotama. Tas ir hoveris domāts uz content pogas vai kas? Grūti kaut ko teikt par daudziem sīkumiem, ja bildi nevaru palielināt uz full size. Ar kādiem izmēriem tu tās lapas zīmē?
 3. ReinissB

  inperil ielūgums

  Ja maksas variants der - https://tvplaypremium.lv/kids
 4. ReinissB

  Gaming

  GL nopirkt, ja 60 eiro par dizainu ar 8 lapām ir "dārgi" 💪
 5. Sveiki! Zinu, ka internetā var to visu atrast un sameklēt pats, bet varbūt šeit kāds jau pēc savas pieredzes vai gudrības var ieteikt kaut ko citu. Meklēju monitoru, kuru visbiežāk izmantošu visādiem dizaina darbiem, respektīvi fotošopam utml. Cena ap 170 eiro, būtu vēlams 27 collas. P.S Der arī ārzemju interneta veikali.
 6. Ja nemaldos, vairs nemaz nevar uzaicināt.
 7. Manuprāt uz telefona tās ikonas tur neiederās. Jo vienkāršāk jo labāk. Vismaz man tā šķiet. Un opacity arī īsti nepatika, kad mainīju. Ar tām centrēšanām un atstarpēm kaut ko apskatīšos.
 8. Sen nebiju neko zīmējis priekš telefona versijas, tāpēc nolēmu, jau uz desktop versijas uzzīmēto, Webbo dizainu, īstenot arī telefona versijā. P.S Zinu, pirmajai bildei kvalitāte ļoti slikta, pirmo reizi tādus taisu.
 9. Es izmantoju abus, vienkārši aizmirsu pielikt.
 10. Sveiki! Piedāvāju mājaslapu dizaina izveidi par saprātīgām cenām. Neuzskatu sevi par profesionāli, bet ar katru darbu mācos un cenšos uzlabot savas prasmes. Šajā jomā pieredze ir bijusi ar vairākiem veiksmīgiem darījumiem un reputācija tajā ziņā, manuprāt, man ir diezgan laba. Kā jau katram cilvēkam, kas piedāvā kādu pakalpojumu ir arī savas prasības, man ir arī savējās. Nezīmēšu neko ar cerību, ka pēc darba beigšanas man samaksās, tāpēc piekritīšu tikai tad, ja būs ar daļēju priekšapmaksu! PSD un visu pārējo nesūtīšu pirms nebūšu saņēmis visu naudu. Pirms pārējās naudas saņemšanas un darba gaitā noteikti rādīšu screenus un bildes ar to, kas paveikts, lai pircējs zinātu, kas un kā notiek. Par cenām es nemāku teikt, tas atkarīgs no tā, cik lapas ir vajadzīgas un daudz kā cita. Viss sīkāk par to PM. Varu piedāvāt arī visādu baneru un citu lietu izveidi, bet ar to nodarbojos mazliet mazāk. (Logo varu uzzīmēt tikai diezgan primitīvus) Mans Behance portfolio - https://www.behance.net/reinissb Ja neuzticaties man saistībā ar naudām, domāju, ka ir cilvēki, kas var teikt, ka viss droši. Ar mani var sazināties šeit @HAS.LV, kā arī - E-pastā - burkevics242@gmail.com Skype - jr.sedin Discord - NORMALY#2825
 11. Izskatās, ka jūs tur savā starpā kaut ko neesat sapratušies. 250€ nav reāli.
 12. Ja šodien ņem, pa piecīti atdošu!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.