Jump to content

ReinissB

Biedrs
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

ReinissB last won the day on October 3

ReinissB had the most liked content!

Community Reputation

289 Excellent

1 Follower

About ReinissB

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Latvija.
 • Interests
  Sports, HTML/CSS/PHP, PhotoShop.

Contact Methods

 • Skype
  jr.sedin

Recent Profile Visitors

2,524 profile views
 1. ReinissB

  Kur mācīties?

  Iespējams varat ieteikt kādu labu vietu, kur internetā apgūt responsive HTML/CSS, PHP utt? Pašlaik zinu tikai teamtreehouse un codecademy. Pirms pāris gadiem codecademy mācijos HTML/CSS, bet esmu sapratis, ka daudz, kas palicis neskaidrs tieši saistībā ar responsive lietām utt, tāpēc gribu nostiprināt to lietu. Kā arī varbūt varat ieteikt secību, kādā mācīties Web developement valodas, lai varētu izveidot pilnvērtīgas mājaslapas? P.S Der arī maksas varianti.
 2. ReinissB

  4x20€ giveaway

  Šodien it kā ir 19?🤔😄
 3. ReinissB

  4x20€ giveaway

  Viss jau būtu tīri ok, ja būtu kāda redzamāka izmaiņa. Neredzu īsti jēgu no tās īpašnieka maiņas pagaidām.
 4. ReinissB

  Raksti/ Blogi

  Mani personigi interesē sports - Hokejs, Basketbols. Tikai lūdzu, izmanto bildes/video un neraksti pārāk gari, bet gan kodolīgi un skaidri saprotami.
 5. Un tie raksti aprobežosies tikai gaming un tech sfērā? Šeit ir daudzi cilvēki, kam interesē auto, sports un daudzas citas lietas, kuras būtu interesanti lasīt. Lai gan, laikam tie cilvēki tik daudz šeit vairs nav 🤔 Kā arī, manulrāt, tie 5-10 eiro skan smieklīgi, ja ņem vērā to, ka info jāmeklē pašam un rakstam jābūt diezgan kvalitatīvam, ja tu gribi, lai tos kāds lasītu..
 6. ReinissB

  Pārdodu gaming website dizainu

  Tākā dizains tika zīmēts priekš spēļu projekta un pircējs beigās pazuda nolēmu dizainu notirgot. Cenu nemācēšu teikt, nezinu, cik īsti tāds varētu maksāt tāpēc piedāvājiet savu. Pērkot jūs saņemat PSD astoņām lapām un arī logo, ja ir vajadzība. Sākums, Turnīri, Komandas reģistrācijas lapa, Komandas lapa, statistika, banu saraksts, komandu lapa, turnīra lapa. Bildes -
 7. ReinissB

  GIVEAWAY

  Nemelo
 8. ReinissB

  [Meklēju] Programmētāju

  Vaitad VGO skins arī skaitās pie tās kripto valūtas?
 9. ReinissB

  [Spēle] Pirmais photoshop darbs

  Tā kā ir visādi topiki saistībā ar parādi savu vāģi/motorolleri/riteni, izdomāju izveidot kaut ko šādu: Iepostojam savu pirmo mājaslapas dizainu vai pirmo darbu iekš fotošopa/illustratora utt. un aprakstam to. Kad veidojāt, kā pašam patīk utt. Nezinu vai kaut kas tāds šeit jau ir, bet, manuprāt, nav. Mans pirmais dizains bija veidots pirms pāris gadiem un izskatās šādi: Priekš pirmā, manuprāt, ir tīri ok, ņemot vērā to, ka es viņu zīmēju pirms pāris gadiem un biju diezgan sīks ;D
 10. ReinissB

  Atkal aizrāva

  Hederī kaut kā prasās kāds teksts
 11. ReinissB

  MineCraft dizains

  Tagad ņem un izlabo visu, ko tev iesaka un publicē vēlreiz, lai būtu acīm tīkamāks dizains.
 12. ReinissB

  MineCraft dizains

  Vari pateikt, kāpēc tu uzskati, ka tas ir minecraft dizains? Bet priekš otrā nav nemaz tik slikti, lai gan ieteiktu izmantot citu fontu.
 13. ReinissB

  S logo

  Biju jau tā mēģinājis, manuprāt, šitā labāk izskatās
 14. ReinissB

  S logo

  Šodien, kad nebija ko darīt pa pāris minūtēm uztaisiju kaut kādu S logo. Ja nu kādam vajag, tad - https://failiem.lv/u/hx22gumu Bilde -
 15. ReinissB

  GTA V lēni lādējas.

  Neko nemainīja ;(
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.