Jump to content

ReinissB

Dizaineris
 • Content Count

  480
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

ReinissB last won the day on June 28

ReinissB had the most liked content!

Community Reputation

343 Excellent

1 Follower

About ReinissB

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Latvija.
 • Interests
  Sports, HTML/CSS, PhotoShop.

Contact Methods

 • Skype
  jr.sedin

Recent Profile Visitors

3,390 profile views
 1. Manuprāt uz telefona tās ikonas tur neiederās. Jo vienkāršāk jo labāk. Vismaz man tā šķiet. Un opacity arī īsti nepatika, kad mainīju. Ar tām centrēšanām un atstarpēm kaut ko apskatīšos.
 2. Sen nebiju neko zīmējis priekš telefona versijas, tāpēc nolēmu, jau uz desktop versijas uzzīmēto, Webbo dizainu, īstenot arī telefona versijā. P.S Zinu, pirmajai bildei kvalitāte ļoti slikta, pirmo reizi tādus taisu.
 3. Es izmantoju abus, vienkārši aizmirsu pielikt.
 4. Sveiki! Piedāvāju mājaslapu dizaina izveidi par saprātīgām cenām. Neuzskatu sevi par profesionāli, bet ar katru darbu mācos un cenšos uzlabot savas prasmes. Šajā jomā pieredze ir bijusi ar vairākiem veiksmīgiem darījumiem un reputācija tajā ziņā, manuprāt, man ir diezgan laba. Kā jau katram cilvēkam, kas piedāvā kādu pakalpojumu ir arī savas prasības, man ir arī savējās. Nezīmēšu neko ar cerību, ka pēc darba beigšanas man samaksās, tāpēc piekritīšu tikai tad, ja būs ar daļēju priekšapmaksu! PSD un visu pārējo nesūtīšu pirms nebūšu saņēmis visu naudu. Pirms pārējās naudas saņemšanas un darba gaitā noteikti rādīšu screenus un bildes ar to, kas paveikts, lai pircējs zinātu, kas un kā notiek. Par cenām es nemāku teikt, tas atkarīgs no tā, cik lapas ir vajadzīgas un daudz kā cita. Viss sīkāk par to PM. Varu piedāvāt arī visādu baneru un citu lietu izveidi, bet ar to nodarbojos mazliet mazāk. (Logo varu uzzīmēt tikai diezgan primitīvus) Mans Behance portfolio - https://www.behance.net/reinissb Ja neuzticaties man saistībā ar naudām, domāju, ka ir cilvēki, kas var teikt, ka viss droši. Ar mani var sazināties šeit @HAS.LV, kā arī - E-pastā - burkevics242@gmail.com Skype - jr.sedin Discord - NORMALY#2825
 5. Izskatās, ka jūs tur savā starpā kaut ko neesat sapratušies. 250€ nav reāli.
 6. Ja šodien ņem, pa piecīti atdošu!
 7. Neskaties uz to, par cik pirki viņu pirms 3 gadiem. Skaties uz to, cik viņš maksā tagad un vēl noņem nost summu, jo tos 3 gadus ir lietots.
 8. ReinissB

  Webbo dizains

  Tu runā par background? Balts viņš nav, bet dzeltenīgs arī nav.. Varbūt man monitoram kaut kas ar krāsām nav kā vajag? Nvm, viss ok
 9. ReinissB

  Webbo dizains

  Pēc ieteikumiem veicu dažas izmaiņas. Izlaboju ikonas Pielaboju pogas Samainīju krāsu paleti Piekoriģēju tekstu un dažas atstarpes Ieliku hederī un apakšējā daļā bildi Noņēmu pāris liekas lietas
 10. Joprojām pārdodu! Cena tā pati: 7 eur.
 11. Ir tā, ka kaut ko no web dizaina es saprotu un nav tā, ka galīgi neko neprotu, bet saprotu arī to, ka ir daudzas lietas, ko daru nepareizi un nesaprotu. Teikšu kā ir, visi dizaini, kuri man ir zīmēti ir zīmēti vienkārši no galvas un nedomājot par neko. Mans vienīgais kritējis laikam šobrīd ir bijis - vai labi izskatās? Tāpēc domāju varbūt internetā ir kaut kur kādi online kursi, kur paskaidro un pamāca visādas nianses? Esmu gatavs arī apskatīt maksas kursus, protams saprāta robežās. Ir kādi ieteikumi?
 12. ReinissB

  Webbo dizains

  Ja es izmantoju tikai šīs 4 un, piemēram, fons ir balts. Tā pelēkā krāsa, manuprāt, ir par gaišu priekš teksta uz baltā fona. Sanāk, ka jāizmanto cita krāsa, kas ir mazliet tumšāka? Tas jau iziet ārpus krāsu paletes.. Tas tik kā piemērs, lai saprastu to visu kopumā.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.