Jump to content

Alex's

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by Alex's

 1. SSD, tur 2 domu nav. Pašam datorā ir ssd, uzbootojas kādās 10sec, nevar salidzināt ar hdd.
 2. baigi labs, vienigi sana vajag atrast vietu samp servera monitoram.
 3. Papisu paroli profilam un ienakot pec pāris menešu prombūšanas esmu patīkami pārsteigs par jauno dizainu, cepuri nost.

  1. Haijfaiv

   Haijfaiv

   Vienmēr patīkami, kad tavu darbu novērtē. 

 4. Ryzen 5 2600 ir vajadzīga mātesplate ar B450 chipsetu, tāpēc arī tev nekas neiet.
 5. Tā kā man ir vairāki steam accounti un visas spēles spēlēju tikai uz main acc, man ir 2 lieki pārdošanai. 1. 9 years badge, iekš csgo unlockots 5, 10 year badge, 6 spēles https://steamcommunity.com/id/w4e2ed0 CENA: 10€ 2. 1 year badge, 11 spēles, unlockots friends list (var pievienot citus steam lietotājus), viens īpašnieks aka es, pašlaik uzlikts steam authentifikators, varēs izmantot community market un treidoties. https://steamcommunity.com/id/mynamealex/ CENA: 10€ Vēl pārdošanā ir ORIGIN profils un OVERWATCH profils. ORIGIN - piederējis tikai man, visas spēles esmu pats iegādājies. Abi battlefieldi ir ar tā saucamo "premium". CENA: 15€ OVERWATCH - arī piederējis tikai man, cik atceros bija daudz labu skinu, neizmantoju jau kādu gadu vai vairāk CENA: 15€ FORTNITE - Pilnibā izspēlētas 4,5,6,7 sezona, iesākta bija 8, bet, tad atmetu visam ar roku. Ir daudzi pirkti skini kopējā vērtībā 100+€ (neskatoties uz battlepass skiniem). CENA: ~45€ Cenas runājamas, ja ņemsi vairākus profilus uzreiz, iedošu atlaidi Fortnite profilam iemetīšu screenshotus, kad iekačāsies. Samaksu vēlams swedbank, no zināma/cilvēka ar reputāciju, pieņemšu maksājumu paypal. Ja ienāci kko iedirst, vari pist taisni.
 6. Ugh, parādi kur pa 120€ var GTX 1080 nopirkt, uzreiz pāris ieķeršu.
 7. pascals w3schools un mācies pašmacibā.
 8. Reāli, viņi ar tavu latvijas ID neko tpt arzemēs nevar izdarīt, tpc satraukties ir bezjēdzīgi.
 9. Kā tur tā verifikācija notiek, aizsutiju visu ko prasija, jau pagājušas entās stundas, veljoprojām nekādas ziņas no ta saita.
 10. Projektu taisīšanas vilciens ir aizbraucis tālajā 2013 gadā, ja tad neuztaisiji, tagad vairs nav jēgas, jo izsisties ir gandrīz nereāli.
 11. Kāpēc velk pēc kaut kā nelegāla? No offense, kādam iemeslam vajadzētu lodēt klāt kaut kādas mikroshēmas un sazin vel ko konsolēm, televizoriem?
 12. Kur garantija, ka pēc testa ar visiem failiem nenozudīsi?
 13. Pārdošanā arī PLAYHARD roleplay gamemode. Tīrs db + skripti ar salabotiem erroriem. Pērkot līdzi iedošu UP UCP.
 14. Veiksmīgi iegādājos EFT accountu, viss noritēja samērā ātri. Rekomendēju.
 15. csgo ir free to play, uztaisi jaunu acc un testē līdz nelabi paliek
 16. Tāpēc, ka Einārs ir playhard MTA RP īpašnieks. Viss jau tika forumā paskaidrots, bet vienalga papildus drošība nenāk par ļaunu. Man arī ir šīs datubāzes kopija, tāpēc zinu, kas un kā, ja nemaldos pat biju pirmais, kas sāka teikt par to ka paroles pieejamas dehashed formātā.
 17. Alex's

  PayPal > swed

  tak no paypal uz swed 1 dienas laikā, pat 1 diena nepaiet. Vairākas reizes esmu vakarā ap 10iem ņēmis arā, no rīta ap 11 jau nauda kontā.
 18. Dizains smuks, gribētos zināt to cenu.
 19. Tā kā mta metu pie malas, un par šo gamemode esmu pats maksājis un ieguldijis laiku, gribu to pārdot. Kas tad ir šajā gamemode: līmeņu & xp sistēma zombiju bosi veikalu zonas mašīnu modi custom mappings ar custom objektiem speletāju tops radiācijas sistēma adminu sistēma ar adminu duty Vip panelis valodas izveles sistēma cilindru bāzes Ir vēl lietas, kas ir serverī, visas nevaru uzskaitīt. Par cenu un visu pārējo discordā: AlexLV#9915 PS. Necenšos baigi uzpelnīties, un neceru uz to ka kāds baigi skries un pirks, vienkārši pa velti nevēlos atdot. Kā arī, ja ienāci, lai kko stulbu iedirstu topikā, vari nemaz nerakstīt - man pajebaķ.
 20. Esi pārliecināts, ka pareizu gmail ievadijis esi? Pirms tevis reģistrejās vēl 4 lietotāji, bez nekādām problemām. Pārbaudi vai pareizu epastu ievadiji. Ja problēma veljoprojām ir, varu apstiprināt tavu profilu manuāli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.