Jump to content

Alex's

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Status Updates posted by Alex's

 1. Papisu paroli profilam un ienakot pec pāris menešu prombūšanas esmu patīkami pārsteigs par jauno dizainu, cepuri nost.

  1. Haijfaiv

   Haijfaiv

   Vienmēr patīkami, kad tavu darbu novērtē. 

 2. Reāli nesaprotu vienu lietu, kāda jēga ir warnot par postiem ne pa tēmu, ja statusos nav iespēja pieteikties un tas postu skaits īsti neko nedod? 

  1. Show previous comments  10 more
  2. lollka

   lollka

   2 hours ago, Haijfaiv said:

   Teorijā jau viss izklausas labi, bet es tikai nesaprotu vienu, kāpēc visi šitie ''ņemu tavu kontu pa 6.50, 7 euro ir par daudz'' neskaitās, ka ne pa tēmu posti. Vai arī random uzdirsieni, ka vot šitas konts gan nav to vērts. Katrs tak prasa par savu lietu cik grib, tieši tāpēc ir + un - reputācija ar kuru tu vari pateikt piekrīti vai nē. Ja pats jautā viedokli par cenu utt, tad tas ir bik cits stāsts. Tāpat arī viens izveido tēmu, citam ir tāda pati prece vai ļoti līdzīga, kāpēc es nevaru savu preci piedāvāt tieši tajā pašā topikā, bet man ir speciāli jāveido jauns topiks? Man nebūtu nekas pret, ja es pārdodu, piemēram, botas un čuvaks iemet, ka viņam arī ir botas, kuras var atdot, priekš kam 2 topikus identiskus veidot.

   Tie kas saka, ka ņems kontu par attiecīgu cenu un arī saka ka konts nav tā vērts, beigu beigās apspriež to, kas ir tēmas pamatā - tas steam konts ko pārdod. Forums ir domāts diskusijām, cilvēki diskutējot (gudri vai ne tik gudri) centīsies sev panākt labāko cenu. Ja tēmas autors nevēlas šādas diskusijas, un cena viņam paliek viena, tad viņš tēmu var arī aizslēgt ciet.

   Katram ir jāveido savs topiks tādēļ, jo sāks topikā vairāki cilvēki mest savas preces, sāksies liels bazārs, kuru būs grūti nokontrolēt.

 3.  

  1. DJkikisa

   DJkikisa

   Mega old. Visi to sen zin.

  2. lollka

   lollka

   Tas lag switch vnk?

 4. Salavecim četri vaigi.
  Divi mazi, divi baigi.
  Diviem sārtums metas iekšā,
  Diviem apakšbikses priekšā!

  Priecīgus ziemassvētkus visiem! 

  P. S Pantiņu pats neizdomāju :D

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.