Jump to content

Alex's

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Alex's last won the day on February 7

Alex's had the most liked content!

Community Reputation

108 Excellent

About Alex's

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 08/05/2000

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Liepāja

Recent Profile Visitors

2,735 profile views
 1. SSD, tur 2 domu nav. Pašam datorā ir ssd, uzbootojas kādās 10sec, nevar salidzināt ar hdd.
 2. baigi labs, vienigi sana vajag atrast vietu samp servera monitoram.
 3. Papisu paroli profilam un ienakot pec pāris menešu prombūšanas esmu patīkami pārsteigs par jauno dizainu, cepuri nost.

  1. Haijfaiv

   Haijfaiv

   Vienmēr patīkami, kad tavu darbu novērtē. 

 4. Ryzen 5 2600 ir vajadzīga mātesplate ar B450 chipsetu, tāpēc arī tev nekas neiet.
 5. Tā kā man ir vairāki steam accounti un visas spēles spēlēju tikai uz main acc, man ir 2 lieki pārdošanai. 1. 9 years badge, iekš csgo unlockots 5, 10 year badge, 6 spēles https://steamcommunity.com/id/w4e2ed0 CENA: 10€ 2. 1 year badge, 11 spēles, unlockots friends list (var pievienot citus steam lietotājus), viens īpašnieks aka es, pašlaik uzlikts steam authentifikators, varēs izmantot community market un treidoties. https://steamcommunity.com/id/mynamealex/ CENA: 10€ Vēl pārdošanā ir ORIGIN profils un OVERWATCH profils. ORIGIN - piederējis tikai man, visas spēles esmu pats iegādājies. Abi battlefieldi ir ar tā saucamo "premium". CENA: 15€ OVERWATCH - arī piederējis tikai man, cik atceros bija daudz labu skinu, neizmantoju jau kādu gadu vai vairāk CENA: 15€ FORTNITE - Pilnibā izspēlētas 4,5,6,7 sezona, iesākta bija 8, bet, tad atmetu visam ar roku. Ir daudzi pirkti skini kopējā vērtībā 100+€ (neskatoties uz battlepass skiniem). CENA: ~45€ Cenas runājamas, ja ņemsi vairākus profilus uzreiz, iedošu atlaidi Fortnite profilam iemetīšu screenshotus, kad iekačāsies. Samaksu vēlams swedbank, no zināma/cilvēka ar reputāciju, pieņemšu maksājumu paypal. Ja ienāci kko iedirst, vari pist taisni.
 6. Ugh, parādi kur pa 120€ var GTX 1080 nopirkt, uzreiz pāris ieķeršu.
 7. pascals w3schools un mācies pašmacibā.
 8. Reāli, viņi ar tavu latvijas ID neko tpt arzemēs nevar izdarīt, tpc satraukties ir bezjēdzīgi.
 9. Kā tur tā verifikācija notiek, aizsutiju visu ko prasija, jau pagājušas entās stundas, veljoprojām nekādas ziņas no ta saita.
 10. Projektu taisīšanas vilciens ir aizbraucis tālajā 2013 gadā, ja tad neuztaisiji, tagad vairs nav jēgas, jo izsisties ir gandrīz nereāli.
 11. Kāpēc velk pēc kaut kā nelegāla? No offense, kādam iemeslam vajadzētu lodēt klāt kaut kādas mikroshēmas un sazin vel ko konsolēm, televizoriem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.