Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Alex's

Biedrs
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-29

About Alex's

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. Tā kā csgo jau, diezgan, apnicis un atspēlēts pārdodu steam acc. Uz acc arī ir vēl RUST. CSGO ranks: MG2 Uzvaras: 13 Game/VAC bani: N/A Links uz acc: http://steamcommunity.com/id/fancyalt Cena: 9€ (cena tāda tikai tāpēc ka skini inventorijā uz gandrīz 2€) Laika pisējiem nerakstīt, nopietnam pircējam cenu varu arī palaist uz leju. Pirmais neiešu. Vēlams būtu samaksu caur SWED. Sazināties ar mani var šeit pat forumā vai rakstot man steamā http://steamcommunity.com/id/alexblyat/
 2. http://steamcommunity.com/id/fancyalt 9€. inventorijā skini kkur uz 2€, ranks MG2. 13 uzvaras.
 3. https://www.kinguin.net/category/35308/playerunknown-s-battlegrounds-steam-cd-key/ Price: €22.47 0% iespējamība ka nepaliksi gan bez naudas, gan bez acc.
 4. Nevēlies savus līkos pirkstus nebāzt tur kur nevajag un nerakstīt tur kur tev neko neprasa?
 5. Lul. "var - ANUS"
 6. Nevajag ar pautiem gar ventilatoru berzēties.
 7. Ja tev ir HP portatīvais, tad paskaties, viņā jābūt jau oriģināli no rūpnīcas nākot tādai programmai "HP Coolsense", ja nav tad lejupielādē to, atver un apskaties, tur jābūt vairākiem ventilatora griešanās režīmiem, uzliec uz "coolest mode", tad ventilātors griežas uz maksimālo un daudz reiz labāk dzesē. Kādreiz pašam bija šī pati problēma ar HP portatīvo. Iztīrīju putekļus, uzliku tajā Coolsense to režīmu, un uz kādu pus gadu varēja aizmirst par datora uzkaršanu. Kā arī vari iegādāties cooler pad, tie dārgi nav, vari normālu pa kādiem 10-15€ dabūt. E: paskaties šo -
 8. Cik sapratu, tas ir Minecraft moderators, nevis foruma. Čalis vienkārši ierakstija beztēmā.
 9. Kam noscamoji?
 10. Plati.ru nopērkot paliksi gan bez naudas, gan bez acc. Atpakaļ tev neko nedos jo visu laiku jarecordo kad logojies iekšā. Baigais pisaks, jebkura gadijumā - appiseju kantoris, nekas cits.
 11. Vienīgā pirktā spēle ir csgo un 1.6, pārējās varēja pa velti dabūt. Max ko te var dot ir 5€, jo pa 10€ jau krievu steamā var paņemt visu csgo paku un iespējams vel kādu spēli klāt.
 12. Ko apklusāt, tieši pēc popkorna aizgāju.
 13. i smell bullshit here
 14. Lūdzu izskaidro vienu, kāda velna pēc tu centies taisīt serveri ja pats nespēj neko atrast/izveidot un gribi visu dabūt gatavu no kāda un par katru problēmu raksti topiku hasā, izvelc rokas no dirsas un sāc pats meklēt, vai sāc mācīties kā taisīt.
 15. Zināms cilvēks, neappisīs.