Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Alex's

Biedrs
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-16

About Alex's

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

174 profile views
 1. Lūdzu izskaidro vienu, kāda velna pēc tu centies taisīt serveri ja pats nespēj neko atrast/izveidot un gribi visu dabūt gatavu no kāda un par katru problēmu raksti topiku hasā, izvelc rokas no dirsas un sāc pats meklēt, vai sāc mācīties kā taisīt.
 2. Zināms cilvēks, neappisīs.
 3. Par tiem 20€ vari dabūt pilno cs paku un vēl kādu spēli klāt uz sava acc ar 100% garantiju ka neappisīs.
 4. Mūsdienās gandrīz jebkurai spēlei un spēļu platformai, profilus var atgūt kaut viss nomainīts. Galvenais jāzin pirmais email vai parole, citreiz der spēles pirkuma dati vai secret q.
 5. Vai arī lodējot, lodāmuram pārāk lieli grādi uzlikti bija.
 6. Itkā tu savos 12 gados zinātu kā safixot :DDDDD
 7. 10 spēles un 4lvl. Vairāk kā 5€ nedabūsi. Nomirstiet ar saviem "-"
 8. Tu kaut kāds dalbajobs esi? Visu forumu aizdirsis ar saviem shitpostiem.
 9. http://prntscr.com/fir17q Iekš task manager restartē Windows Explorer, un taskbars vairs nerādīsies virs video, vai spēles.
 10. Aizej tad nopērc, nevis shitposto te
 11. Pārdodu rust acc, esmu bijis vienīgais šī profila īpašnieks. Cena: 5€ http://steamcommunity.com/id/erwinromel169 Pirmais neiešu! Ja kādam interesē, tad PM.
 12. Paladins - briesmīgākais Overwatch ripoff.
 13. Slimi cilvēki kuri gūst baudu no citu dzīvju sapišanas - tādus tik cietumā vai psihiatriskajā slimnicā, jo tādiem ar galvu nav kartiba.
 14. Cenas pārāk aizdomīgas
 15. Šis indivīds jau nav nekāds uzticamais, or bijušas lietas arī saiatibā ar serveru taisīšanu, viss ko beigu beigās saņēmu - banu, un ziņu ka neko vairs netaisīšot, galu galā ar maniem failiem un 0 zināšanām čuvaks atvēra serveri un centās visiem ieskaidrot ka pats taisījis. Neieteiktu sadarboties, appisīs tik un neko citu, labāk tad pašam paņemt hostingu un taisīt, nevis pie kkada ļevā appisēja iet ar cerību ka viss būs normāli.