Jump to content

Alex's

Biedrs
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Alex's last won the day on January 16

Alex's had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

About Alex's

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 08/05/2000

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Liepāja

Recent Profile Visitors

1,657 profile views
 1. Kur garantija, ka pēc testa ar visiem failiem nenozudīsi?
 2. Pārdošanā arī PLAYHARD roleplay gamemode. Tīrs db + skripti ar salabotiem erroriem. Pērkot līdzi iedošu UP UCP.
 3. Veiksmīgi iegādājos EFT accountu, viss noritēja samērā ātri. Rekomendēju.
 4. csgo ir free to play, uztaisi jaunu acc un testē līdz nelabi paliek
 5. Tāpēc, ka Einārs ir playhard MTA RP īpašnieks. Viss jau tika forumā paskaidrots, bet vienalga papildus drošība nenāk par ļaunu. Man arī ir šīs datubāzes kopija, tāpēc zinu, kas un kā, ja nemaldos pat biju pirmais, kas sāka teikt par to ka paroles pieejamas dehashed formātā.
 6. Alex's

  PayPal > swed

  tak no paypal uz swed 1 dienas laikā, pat 1 diena nepaiet. Vairākas reizes esmu vakarā ap 10iem ņēmis arā, no rīta ap 11 jau nauda kontā.
 7. Dizains smuks, gribētos zināt to cenu.
 8. Tā kā mta metu pie malas, un par šo gamemode esmu pats maksājis un ieguldijis laiku, gribu to pārdot. Kas tad ir šajā gamemode: līmeņu & xp sistēma zombiju bosi veikalu zonas mašīnu modi custom mappings ar custom objektiem speletāju tops radiācijas sistēma adminu sistēma ar adminu duty Vip panelis valodas izveles sistēma cilindru bāzes Ir vēl lietas, kas ir serverī, visas nevaru uzskaitīt. Par cenu un visu pārējo discordā: AlexLV#9915 PS. Necenšos baigi uzpelnīties, un neceru uz to ka kāds baigi skries un pirks, vienkārši pa velti nevēlos atdot. Kā arī, ja ienāci, lai kko stulbu iedirstu topikā, vari nemaz nerakstīt - man pajebaķ.
 9. Esi pārliecināts, ka pareizu gmail ievadijis esi? Pirms tevis reģistrejās vēl 4 lietotāji, bez nekādām problemām. Pārbaudi vai pareizu epastu ievadiji. Ja problēma veljoprojām ir, varu apstiprināt tavu profilu manuāli.
 10. DayZ atvērts. IP: mtasa://95.216.43.173:22003
 11. Pa lielam nekas tāds, kas mums kā lietotājiem būtu labs, vai dotu kaut kādu labumu. Izskatās ka gaz paliks par kaut kādu neveiksmīgu forumu/ziņu portālu kur uz katra stūra pa 10 reklāmām.
 12. Alex's

  (Pārdod) Dators

  Tu jau 3 datoru pērc, varbut vienkārši pm aizsūti?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.