Jump to content

Alex's

Biedrs
 • Content count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Alex's last won the day on March 13

Alex's had the most liked content!

Community Reputation

55 Good

About Alex's

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

915 profile views
 1. Tiek meklēs mta lielpratējs

  Pats jau ari neesi nekads lielais lietpratējs, ja nejēdz uztaisīt gm pieteikuma paraugu un vienkārši copy paste to no playhard.
 2. giveaway domain

  ganjau ka tāpat nedabūšu, bet piesakos
 3. Perm Warn point? Really?

  Neuzturas tāpēc, ka te ir tādi gudrinieki, kas nodirsīs lidz matu galiņiem par jebkādu lietu ko paprasīsi. Retos gadījumos, viss ir normāli, bez nodiršanas.
 4. [MTA:DAYZ] Buy/Sell shop

  Tu deģenerāt skriptā pats esi ierakstijis shop /by wolfeens. Tāpēc labāk negudrojies, ja pats nejēdz ko tu esi darījis vai neesi.
 5. Reāli nesaprotu vienu lietu, kāda jēga ir warnot par postiem ne pa tēmu, ja statusos nav iespēja pieteikties un tas postu skaits īsti neko nedod? 

  1. Show previous comments  10 more
  2. Korijs

   Korijs

   @Haijfaiv nu hz, man nepatiktu, ja pārdošanas tēmā, kāds lien ar savu preci, tas ir tāpat kā tirgū tu atnāc un piesēdies pie mana tirdzniecības galda ar tādu pašu preci, bet tas, ka pērk/pārdod sadaļa aizdirsta ar steam tēmām ir nenoliedzami

  3. Haijfaiv

   Haijfaiv

   No tāda skata punkta, protams, bet es domāju, ka šeit neviens maizi nepelna tos 5 euro steam kontus mētājot 1x mēnesī, bet nu gan jau tas ir atkarīgs no paša tēmas autora, cik viņam tās kapeikas ir no svara.

  4. lollka

   lollka

   2 hours ago, Haijfaiv said:

   Teorijā jau viss izklausas labi, bet es tikai nesaprotu vienu, kāpēc visi šitie ''ņemu tavu kontu pa 6.50, 7 euro ir par daudz'' neskaitās, ka ne pa tēmu posti. Vai arī random uzdirsieni, ka vot šitas konts gan nav to vērts. Katrs tak prasa par savu lietu cik grib, tieši tāpēc ir + un - reputācija ar kuru tu vari pateikt piekrīti vai nē. Ja pats jautā viedokli par cenu utt, tad tas ir bik cits stāsts. Tāpat arī viens izveido tēmu, citam ir tāda pati prece vai ļoti līdzīga, kāpēc es nevaru savu preci piedāvāt tieši tajā pašā topikā, bet man ir speciāli jāveido jauns topiks? Man nebūtu nekas pret, ja es pārdodu, piemēram, botas un čuvaks iemet, ka viņam arī ir botas, kuras var atdot, priekš kam 2 topikus identiskus veidot.

   Tie kas saka, ka ņems kontu par attiecīgu cenu un arī saka ka konts nav tā vērts, beigu beigās apspriež to, kas ir tēmas pamatā - tas steam konts ko pārdod. Forums ir domāts diskusijām, cilvēki diskutējot (gudri vai ne tik gudri) centīsies sev panākt labāko cenu. Ja tēmas autors nevēlas šādas diskusijas, un cena viņam paliek viena, tad viņš tēmu var arī aizslēgt ciet.

   Katram ir jāveido savs topiks tādēļ, jo sāks topikā vairāki cilvēki mest savas preces, sāksies liels bazārs, kuru būs grūti nokontrolēt.

 6. [MTA:DAYZ] Buy/Sell shop

  Paņem cita cilvēka rakstītu skriptu -> uztaisi edit uz pāris rindiņām -> made by wolfeens. Nice meme, lmao.
 7. MTA problēma ar itemiem

  Visa problēma ir pickups failā zem sadaļas "others", ja tur nav sarakstīti itemi, tie nerādas nometot uz zemes.
 8. Fontu izvēle

  comic sans
 9. MTA problēma ar itemiem

  Pārbaudi vai visos failos ir sarakstītas mugursomas, un vēl parbaudi pickups.lua, liela iespēja ka tur kaut kas ar id nav kartibā, tāpēc arī nerādas uz zemes.
 10. Rust acc

  10€ par profilu kurā ir tikai 1 spēle, kas Kinguin/G2A lētāk sanāk nekā tavs acc.
 11. [Pardod] Steam Main kontu iespejams kopa ar datoru.

  Daudz nevari piedavāt, bet saki ka acc ir vertāks par 20€.
 12. Overwatch accounts.

  Tā kā vairs aktīvi nespēlēju overwatch, vēlos pārdot savu accountu. Vēlamā cena būtu 20€, kapeiku pisēji nemaz nerakstiet, netērējiet manu un savu laiku. Ja ir kādi jautājumi saistibā ar profilu, tad PM.
 13. Pārdošu acc pubg+csgo

  Baigo biznesu muķī ar plati.ru accountiem. Vakar dabujis acc un šodien jau tirgo, lmao.
 14. Mainu origin acc

  Sanāk ka pēc 11 mēnešiem spēles nebūs spēlējamas? Es iespējams varētu pret overwatch iemainīt ja tu piemaksātu.
 15. H1Z1 Pa velti

  Cik labs appisiens ir tiem, kas viņu iegādājās.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.