Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Alex's

Biedrs
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

34 Good

About Alex's

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

585 profile views
 1. Kāpēc veidot vēl vienu topiku ja jau viens ir? Tev jau pateica ka nevar tādu uztaisīt!
 2. Kādi 10€ vai 15€ skinos ar visu rockstar login info maiņu.
 3. Es, piemēram, ja spēlēju, tad ņemu free serveri te (uzspied šeit). Galvenais, lai tik sloti cik paņemti ir spēlēšanai ir aizpildīti. Ļoti viegli visu salikt +ļoti liels klāsts modpakām, tai skaitā skyfactory
 4. Vienīgais āksts, kas te ir, esi Tu. Ar saviem scamotajiem un krievu saitos pirktajiem acc vari iet citur. Ka tik kādu appist, bet kā viens gudrs cilvēks hasā vienu reizi teica, te jau gatavi būtu appist pat par Optimas aliņu. Bet apskatoties uz spelēm un acc kā tādu, nekas ipašs tur nav, kur nu vēl 7 vai 8€.
 5. Lūdzu nesāc, pietiekami ingame izrunājām. Ienāci serverī un pirmajās piecās minutēs to jau noliki. http://prntscr.com/ichyrk http://prntscr.com/ichzad Bet ko var gribēt ja pats darbojies projektā kurā būs kaut kad drīz rust serveris. Vienmēr, jau vajag citu serverus nomelnot un savējo celt augšā kā labāko. Btw, tas mīnuss man neko neietekmē.
 6. NEMERESI RUST radās pavisam nesen, servera galvenais mērķis ir sniegt patīkamu Rust Vanilla noskaņu, ar nedaudz modifikācijām, kas īsti neizmaina serveri, bet palīdz jaunajiem censoņiem vieglāk iedzīvoties. Kāpēc tāds nosaukums “NEMERESI”? Servera nosaukums radās tā pavisam nejauši, sākumā izlemām ka servera nosaukums būs “Rusted Bear”, bet tad prātā mums iešāvās ideja, pāŗtūlkot nosaukumu uz Latīņu valodu, un no tā jau izveidot nosaukumu, kas būs daudz skanigāks. Pārtulkojot nosaukumu uz latīņu valodu, ieguvām vārdu savienojumu “rubiginem contrahere ursi”, un jau no šī vārdu savienojuma radās mūsu nosaukums rubiginem contrahere ursi (NEMERESI). Kāpēc pievienoties tieši mums? Serveris ir veidojies ar domu, atgriezt vecmodīgā rust noskaņu, ar nelielām modifikācijām, kas vien uzlabo šo Vanilla sajūtu. Servera administrācija būs aktīva un gatava palidzēt, tāpēc nebaidies kaut ko pajautāt. Mēs būsim tie, kas tev palidzēs problemās saistibā ar servera dzīvi. Ar lielāko prieku uzklausīsim tavus ieteikumus. Servera konfigurācija Serverī ir uzstādīti tādi plugini kā: • Gather manager – Pārliek visu resursu ieguvi uz 2x. • Quicksmelt – Paātrina metāla un sulfur ieguves laiku no krāsnīm. • Cheststacks – Nomaina Loot’a kastu staka izmēru uz 5k. Un citi plugini, par kuriem varēsiet uzzināt pievienojoties discord serverim, vai vienkārši pajautājot. Kits Serverī ir uzstādīts Kits plugins, kas spēlētājiem atļauj izmantot kādu noteiktu Kit’u, kurš iedod noteiktu daudzumu Itemu. Kā pievienoties? Serverim vari pievienoties caur spēles serveru browseri, ierakstot “Nemeresi”, vai arī konsolē rakstot client.connect 173.199.67.197:28016 Mūsu discord: https://discord.gg/c7UWntn
 7. Un kur ir problēma? Pērc un spēlē. https://www.kinguin.net/category/42543/call-of-duty-wwii-uncut-eu-steam-cd-key/
 8. Ja nedomā iegādāties VR headset un visas pārejās lietas, tad labāk ņem Palit, letāka un lielāka turbo takts frekvence videokartei.
 9. Ieejot serverī un nospēlējot ~1h sapratu to ka serveris vēl ir nepabeigts, un manuprāt nav gatavs tādā līmenī, lai tajā varētu spēlēt cilvēki un izbaudīt tiešām roleplay. Saskāros daudzās vietās ar nezināmiem fps dropiem, kas nebija tikai man, bet arī cilvēkam ar kuru kopā spēlēju. Instrukcijas dažādiem darbiem ir samērā neskaidras, un grūti izprotamas. Vēl ļoti kaitinošs likās Globālais ooc čats kurš iet pāri visiem citiem logiem, dēļ tā grūti saredzēt samērā daudzas lietas. Pie servera būtu nepieciešams vēl, diezgan, piestrādāt, ja vēlaties lai tajā uzturas cilvēki. Jo pašlaik neredzu neko tādu kas man liktu uzturēties, daudzas lietas ir pārtaisītas itkā uz custom, bet tajā pašā laikā default GTA tas viss izskatās zolidāk un vienkāršāk. Personāža izveide sagādāja problēmas - veidojot personāžu saskāros ar problēmu, nespēju atrast vietu kur var saglabāt character, jo tas nekur nebija rakstīts. Dažas no drēbēm bugojās, tāpēc bija nepieciešams piemeklēt speciāli citu apģērbu lai nebugotos tekstūras. Automašīnu veikals ir, diezgan, bugains. Apskatot automašīnu sarakstu un izejot no tā ārā, vairākas reizes teleportēja atpakaļ iekš automašīnas, kas atrodas veikalā un kuru apskata cits spēlētājs. Kopumā pie servera ir jāstrādā vēl ļoti daudz, ja vēlaties izveidot kaut ko tiešām jaunu un patīkamu, jo pašlaik izskatās pēc kaut kāda defaultā FiveM gamemode, kas lejupielādēts internetā un daļēji iztulkots uz latviešu valodu.
 10. https://www.humblebundle.com/store/amnesia-collection
 11. Kādi 20eur max. 90% No library ar free to play spelēm ko var dabūt no freesteamkeys un vel citiem saitiem. Parejas, kas tur ir var pa lēto ieķert uz atlaidēm. Nekā pārāk īpaša. Viss līmenis ir no free to play spēļu badgiem. Paskatoties uz spēļu rewievs izskatās ka rakstijis cilvēks kuram iq ir zemāks par mērkaķa. Anyway, huina nepatik.
 12. Ja visu esi izmeiģinājis, pameiģini nomainīt PSU. Un pārbaudi CMOS bateriju.
 13. Labāk būtu sācis ar to kādas tev pašam ir zināšanas/kādu projektu gribi taisīt/ko pats vari sniegt (neskaitot sēdēšanu zem statusa).
 14. Lapu vari pievienot iekš AdminCP -> Pages Šis video tev palidzēs -