Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Alex's

Biedrs
 • Content count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

2 Bad

About Alex's

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

375 profile views
 1. Tu vienkārši esi daunis, nemaz neturpini šo sarunu.
 2. ETS un CSGO var pa 10€ abus nopirkt uz atlaidēm, tāpēc max ko tu tev vari dabūt ir kādi 5 eur, mož 7. Ne vairāk. Kā arī, kāda starpība vai caur skype, vai nē, ja vari vienkārši velāk recoverot acc?
 3. Turpmāk nemaz neraksti, ja nezini ko tu vispār runā, paypalam var pielikt karti ja dzivo latvijā, un Latvija nav kaut kādā mistiskā sarakstā, kas neļauj. Pārbaudi vai visi no šiem ir izpildīti, man sākumā negāja, jo rakstīju nepareizu adresi, kas nesakrita ar to, kas ir bankas kartei.
 4. Ja izmanto swedbank, internetbankā ieslēdz "droši pirkumi internetā", tad varēsi pievienot karti.
 5. Labak butu beidzis sev +rep spaidit no alt acc, nevis te kko gudri dirsis. Paskaties uz savu avatar.
 6. Itaps jau nu tiešām ir tā pati labākā izvēle. Kāds nodosso kādu serveri, lago arī tavs un visi pārējie, kas atrodas uz itap hosta.
 7. Izej cauri visiem servera failiem/configiem. Atrod funkciju, kas uzseto adminu ar /admin 999 cmd un izdzēs to.
 8. Kā tad jūs domājat pret čīteriem cinīties ja admini nebūs online?
 9. Kur problēma tad? Aizej un tur pārdod. Nah tu vecu topiku cel augšā?
 10. https://www.humblebundle.com/store/the-bureau-xcom-declassified
 11. @themelnraksts vismaz bija labāks serveris nekā tavējais kuru tu tur veidoji Kopumā izskatās daudzsološs serveris. Vienīgi daudz, kas līdzīgs TOP-GTA, bet jebkurā gadijumā kaut kas jauns priekš latviešu MTA spēlētājiem.
 12. Pelni 10x vairāk nekā katrs otrais latvietis, bet esi gatavs maksāt tikai 100€ par to ka tev pilda 4os priekšmetos darbus līdz janvārim.
 13. Nu jā, protams, ka tavējais. Cik ilgi brazīļu valodu apguvi? Ja neiet, pameiģini pārinstalēt uz defaulto serveri, un likt visu pa jaunam iekšā. Neaizmirstot pievienot visus resursus atbilstošajās vietās iekš acl.xml un mtaserver.conf
 14. Ieliec datora status te. Mož dators par švaku un nevar pavilkt.
 15. Lūdzu netaisi kārtējo cringe projektu, ar kaut kādu free gamemode, kurš pilns ar racing servera modiem un skriptiem, un ar 12 gadīgu administrāciju.