Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Alex's

Biedrs
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-20

About Alex's

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

93 profile views
 1. 10 spēles un 4lvl. Vairāk kā 5€ nedabūsi. Nomirstiet ar saviem "-"
 2. Tu kaut kāds dalbajobs esi? Visu forumu aizdirsis ar saviem shitpostiem.
 3. http://prntscr.com/fir17q Iekš task manager restartē Windows Explorer, un taskbars vairs nerādīsies virs video, vai spēles.
 4. Aizej tad nopērc, nevis shitposto te
 5. Pārdodu rust acc, esmu bijis vienīgais šī profila īpašnieks. Cena: 5€ http://steamcommunity.com/id/erwinromel169 Pirmais neiešu! Ja kādam interesē, tad PM.
 6. Paladins - briesmīgākais Overwatch ripoff.
 7. Slimi cilvēki kuri gūst baudu no citu dzīvju sapišanas - tādus tik cietumā vai psihiatriskajā slimnicā, jo tādiem ar galvu nav kartiba.
 8. Cenas pārāk aizdomīgas
 9. Šis indivīds jau nav nekāds uzticamais, or bijušas lietas arī saiatibā ar serveru taisīšanu, viss ko beigu beigās saņēmu - banu, un ziņu ka neko vairs netaisīšot, galu galā ar maniem failiem un 0 zināšanām čuvaks atvēra serveri un centās visiem ieskaidrot ka pats taisījis. Neieteiktu sadarboties, appisīs tik un neko citu, labāk tad pašam paņemt hostingu un taisīt, nevis pie kkada ļevā appisēja iet ar cerību ka viss būs normāli.
 10. Nedaudz paspelējot, nekāds labais iespaids neradās, pēc tā kad īpašnieks izmantoja dažādas servera konsoles komandas, lai iegūtu papildu lietiņas. Šajā gadijumā bija tas, ka īpašnieks reizē ar automatiski esošo patruļas heli, izsauca vēlvienu sev un to notrieca, pēc kā visiem lietotājiem centās ieskaidrot ka esot tāds "bugs", kaut nevienā serverī kurš izmanto to pašu pluginu ar tiem heļiem, nav tādu bugu.
 11. Lapa

  Diezgan, drūmas krāsas, ieteiktu tekstam uzlikt tumšākus burtus, jo tie iet kopā ar backgroundu. Kopumā ir labi.
 12. Bildes? Vai būs jāpērk kaķi maisā?
 13. Easy game bans + kāds prikols spēlēt komandā ar čīteriem, tas sapiš visu spēles domu, tad jau prost visus apšauj un viss, nekad neko nepakās. Nesaprotu tādus kas čīto, tak iemācās normāli spēlēt, un nepiš spēli citiem.
 14. Noice. Paņēmu un claimoju, paldies. +rep tev