Jump to content

Katsune

Biedrs
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-25

About Katsune

 • Rank
  Jauniņais

Contact Methods

 • Website URL
  esrp.lv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Labs cilvēks man reiz mēdza teikt: ''Viss labais ir jāķer ciet. Nav jēgas cerēt un gaidīt.''

Recent Profile Visitors

1,626 profile views
 1. Katsune

  ESRP.LV

  Dizains balstīts uz 80'jiem. Vairāk tāds kā Vaporwave stils.
 2. Katsune

  Ihor.lv

  Tieši tā! Saite bija taču paredzēta Hostingam, vai ne tā? Tagad jau turnīru lapa.
 3. Katsune

  ESRP.LV

  Serveris pastāv 3+ mēnešu. Vienkārši meklējam aktīvus cilvēkus ;).
 4. Katsune

  ESRP.LV

  Nu, īsti nevilkšu garumā - http://esrp.lv/ Kā tas viss sākās; Stāsta otrais projekta īpašnieks, Pufty. Tātad, vispārēji šis serveris pastāv, jo pirmo reizi ilgā laikā nebiju sastapis labu RP GM. Izveidojās 'kreak', kurā bija šis pats GM, manuprāt lielisks serveris, bet viss aizgāja pagrīdē, jo Īpašnieks bija nespējīgs uzturēt RolePlay estētiku (nonRP, viss pie d*rsas, ego pūtiens, neoriģinalitāte utt.). Kādu labu dienu, kad pasūtiju Servera īpašnieku d*rst un serveris sabruka, kāds vecs skype kontakts iedeva GM bez maksas. Ieejot iekšā, sapratu, ka nekas nebija mainīts oriģināli un 'kreak' bija Copy/Paste serveris. Uzsāku apgūt Pawn coding un 2 nedēļu laikā sāku jau aizskart šī GM skriptu. Aptuveni divu mēnešu laikā veicu manuprāt lielas izmaiņas un palaidu serveri, kā Beta testā. Atklāju lērumu Bugg un nepilnības. Es diemžēl nesaglabāju tā laika 'Changelog' (jauns PC), bet šādas ir aptuvenās izmaiņas: [+]-- Pievienots jauns mappings (Dome, parks, GSG, LSVG, AZTEC, BALLAS, Stacija, Materiālu ieguve, random pilsētas objekti). [+]-- Nomainīti 2 motociklistu klubi uz Gang (Fallen Angels, Cripps --> Ballas, Aztec). [+]-- Nomainīti/Pievienoti checkpoint (Dome, Aztec, StacijaSpawn, StacijaCafe). [+]-- Samazināta Materiālu nepieciešamība ieroču izveidošanai. [+]-- Pievienoti busiņi Gang ar (2x) lielāku Materiālu maksimālo daudzumu. [+]-- Salaboti neskaitāmi Exploit/Bugg. Lielākie no tiem - Zvejnieku Bugg, 2x terru ieņemšana. [+]-- Terras refresh laika pagarināšana. [+]-- Papildināts tūlkojums un labots. [+]-- Pievienotas, tad noņemtas garumzīmes. [+]-- Balansētas Gang teritorijas. [+]-- Anti-Hack sistēmas pievienošana iekš GM. [+]-- Administratora Anti-Hack atļaujas pievienošana, kad administrators ir "On-Duty". [+]-- Dažu darbu algas paaugstināšana. [+]-- Sample Clock Filterskripta pievienošana. [+]-- Krāsu maiņa/pievienošana. [+]-- Dažādu 'Define' pievienošana. [+]-- Gang skinu papildināšana. [+]-- Ēdiena stendu pievienošana. [+]-- Mafijas terru iesākšana kodēt...
 5. Nekas īpasš, šeit apakšā.

  |

  |

  V

 6. Katsune

  Youtube

  Ebal, es migrēju uz tavu kanālu, piedrāzt to H3H3. (Sarkasms, uz maksimumu)
 7. Es būtojos ar safe networking, un ielieku disku. Palīdz vienmēr!
 8. Iztīri ventilātorus, ar putekļu sūcēju, vai ar CO2 (Gaisu bundžā). Un pārbaudi, vai procesors ir kārtīgi piestiprināts.
 9. No procentiem neizbēgsi. Ja nevēlies procentus, tad no rokas, rokā!
 10. FL studio. Projekta fails sen vairs nav.
 11. Mans skype - mr.x-dom. Sazināsimies, un skatīsimies, ko par viņu varam atrast.
 12. Es nepaskatījos ielikšanas datumu. Un vispār, tagad par katru mazu nieciņu liek -reputāciju?
 13. Nū, es forumā esmu jauns gurķis, tāpēc tēma likās svaiga.
 14. Šis varēja būt iemesls, kādēļ to acc notīrīja. Protams, ka ir vēl viena teorija, bet maza varbūtība, ka tā atibilst šajai situācijai. Tā skan šādi, - Tu pārdod personai kontu, persona pārmaina datus, tad izdzēš steam profilu, un sāk šantažēt tevi. Lai nu kā, pieļauju, ka iepriekš izmantoji Bandwidth, lai noteiktu viņa IP adressi, bet ar to nepietiktu, lai atklātu viņa identitāti. Ja nu, vienīgi vari mēģināt pameklēt internetā, vai ir kāds, kas asocējas ar šo personu.
 15. Pilnīgi piekrītu, sLIDe teiktajam. Takš daudz maz kā kodu tu iemest vari, pirksti nenoplīsīs. Tādējādi, kāds tavu darbu varēs uzlabot.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.