Jump to content

themelnraksts

Biedrs
 • Content count

  174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

themelnraksts last won the day on July 14 2017

themelnraksts had the most liked content!

Community Reputation

5 Bad

1 Follower

About themelnraksts

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  instagram @instasmiekli owner

Contact Methods

 • Skype
  Melnraksts

Recent Profile Visitors

1,427 profile views
 1. PC Pārkast.

  Gan jau, ka ierakstot youtube kā tikt līdz pastai vai arī kā to nomainīt var skatīties kā to dara un sekot līdzi, esmu mainījis kādiem 4 laptopiem (samsung/dell/acer) un visiem varēja 30 minūšu laikā jau visu izdarīt.
 2. Sieviešu vīriešu smaržas

  vienīgā lieta no visiem taviem postiem, kur varu tev piekrist
 3. Pārdodu mātesplati

  savas domas jau varēji paturēt pie sevis, kaunets nav nācis ar domu nevienu scamot un ''kauttkāda parbaude'' vari sarunāt to privāti/
 4. Briedis vs Usiks prognozēs

  punis uzvarēs
 5. HAS NOMINĀCIJAS 2017

  FORUMA AUTORITĀTE - @Punis FORUMA UZRAUGS - @lollka FORUMA LIETOTĀJS - n/a LABĀKĀ REKLĀMA - @kaasis (abas labas) SLIKTĀKĀ REKLĀMA - n/a LABĀKAIS DIZAINERIS - @rainbow IZPALĪDZĪGS BIEDRS - @DJkikisa KOMUNIKABLS BIEDRS - n/a SPILGTĀKĀ FRĀZE - n/a FORUMA KRITIĶIS - n/a FORUMA HUMORISTS - n/a SPĒĻU ATKARĪGAIS - @DJkikisa PILNĪGS MĒNEŠNIEKS - @Alex's NOPIETNAIS BIEDRS - n/a NĪSTĀKAIS BIEDRS - @Toretto SLIKTĀKĀ GRAMATIKA - @Toretto FORUMA SPAMERIS - n/a INTERNETA MUSKULIS - n/a DATORTEHNIKAS GURU - @DJkikisa
 6. Dators (Dell Inspiron 3542)

  Es to visu jau mēģināju, nonācu pie slēdziena, ka pati baterija iespējams sagājusi čupā, jo ir daudziem laptopiem, kuriem strāva iet caur pašu bateriju un, ja tā nepadod tālāk, tad nekas nenotiek. Par kādu garantijas servisu tu runā, ja es minēju, ka mainīts cietais + izlasot to, ka mainīju jau to bateriju no ejoša stacionārā datora, tad mani garantijā vienkārši pasūtīs trīs mājas tālāk.
 7. Dators (Dell Inspiron 3542)

  šis varētu būt viens no tiem laptop, kuriem obligāti strāvai jāplūst cauri baterijai, kas pēc baterijas iet tālāk, ja nē tas nesaņem elektrību?
 8. Dators (Dell Inspiron 3542)

  Paņēmu no stacionārā cr2032 bateriju, tieši 3v un tāda pati, nomainīju, tagad slēdzot LED gaisma nepārtraukti mirgo sarkana, ko nu?
 9. Dators (Dell Inspiron 3542)

  šitas legit varētu būt, jo tieši tā arī bija, ka dators bezsakarā izslēdzās un vairs nav varēts viņu ieslēgt. nākošais jautājums man rodas vai baterija atšķirsies katram modelim? un ja jā, tad kā atšķirt to visu, jo iegooglējot mana datora modeli izlec tikai parastās baterijas vai arī kaut kādiem īpašiem modeļiem. (piem. Dell Inspiron 14 7437 CMOS battery)
 10. Dators (Dell Inspiron 3542)

  Sveiki. Ir gadījusies lieta, ka portatīvais dators (Dell Inspiron 3542) nereaģē uz to, ka viņam spiež ieslēgšanas pogu, ne skaņas, nekā. Galīgi svaigs dators, cietais divreiz mainīts, pārējais viss kā bija. Vienīgais, kas notiek, kad pievieno datoru lādētājam un uzspiež ieslēgšanas pogu, viņam baterijas LED gaisma mirgo 3x sarkans 1x balts (ja tas kaut ko izsaka). Tā kā patreiz lietojamajam datoram un otram dell datoram ir vienādi chargeri, mēģināju tos apmainīt, abi lādētāji darbojas - tā pat dators neslēdzas iekšā. Internetā lasiju, ka iespējams baterija beigta, bet kāpēc tad tas neslēdzas iekšā kaut bateriju izņem? Mēģināju paturēt ieslēgšanas pogu, kad baterija un charger ir atvienoti, neko nedeva. Ja kāds varētu dot kādu gudru padomu, esmu atvērts jūsu uzklausīšanai, paldies.
 11. Win 7 dekstop icons

  uzraksti man skype un es tev palidzesu vienmer draugs
 12. Kā saudzēt redzi lietojot datoru naktī

  ieslēdz istabā uguni, lai acīm nav jakoncentrējas uz vienu gaišu objektu, tumsā un pie brillēm tiksi nedēļu vēlāk, nekā ierasts.
 13. Windows crash...

  nomainot cieto disku tev nāksies pārinstalēt un, manšķiet, ka pārinstalējot, ja neformatēsi cieto saglabāsies windows.old mapīte.
 14. [Pamācība] GTA 5 neveras vaļā.

  ko vēl neteiksi? ja gta 4 neiet, tad ar izslegtu datoru jaatver?
 15. [Reklāma] atkal MTA DayZ serveris?

  respect kashelim, baigi labs serveris.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.