Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

themelnraksts

Biedrs
 • Content count

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

3 Bad

1 Follower

About themelnraksts

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  instagram @instasmiekli owner

Contact Methods

 • Skype
  Melnraksts

Recent Profile Visitors

1,182 profile views
 1. FORUMA AUTORITĀTE - @Punis FORUMA UZRAUGS - @lollka FORUMA LIETOTĀJS - n/a LABĀKĀ REKLĀMA - @kaasis (abas labas) SLIKTĀKĀ REKLĀMA - n/a LABĀKAIS DIZAINERIS - @rainbow IZPALĪDZĪGS BIEDRS - @DJkikisa KOMUNIKABLS BIEDRS - n/a SPILGTĀKĀ FRĀZE - n/a FORUMA KRITIĶIS - n/a FORUMA HUMORISTS - n/a SPĒĻU ATKARĪGAIS - @DJkikisa PILNĪGS MĒNEŠNIEKS - @Alex's NOPIETNAIS BIEDRS - n/a NĪSTĀKAIS BIEDRS - @Toretto SLIKTĀKĀ GRAMATIKA - @Toretto FORUMA SPAMERIS - n/a INTERNETA MUSKULIS - n/a DATORTEHNIKAS GURU - @DJkikisa
 2. Es to visu jau mēģināju, nonācu pie slēdziena, ka pati baterija iespējams sagājusi čupā, jo ir daudziem laptopiem, kuriem strāva iet caur pašu bateriju un, ja tā nepadod tālāk, tad nekas nenotiek. Par kādu garantijas servisu tu runā, ja es minēju, ka mainīts cietais + izlasot to, ka mainīju jau to bateriju no ejoša stacionārā datora, tad mani garantijā vienkārši pasūtīs trīs mājas tālāk.
 3. šis varētu būt viens no tiem laptop, kuriem obligāti strāvai jāplūst cauri baterijai, kas pēc baterijas iet tālāk, ja nē tas nesaņem elektrību?
 4. Paņēmu no stacionārā cr2032 bateriju, tieši 3v un tāda pati, nomainīju, tagad slēdzot LED gaisma nepārtraukti mirgo sarkana, ko nu?
 5. šitas legit varētu būt, jo tieši tā arī bija, ka dators bezsakarā izslēdzās un vairs nav varēts viņu ieslēgt. nākošais jautājums man rodas vai baterija atšķirsies katram modelim? un ja jā, tad kā atšķirt to visu, jo iegooglējot mana datora modeli izlec tikai parastās baterijas vai arī kaut kādiem īpašiem modeļiem. (piem. Dell Inspiron 14 7437 CMOS battery)
 6. Sveiki. Ir gadījusies lieta, ka portatīvais dators (Dell Inspiron 3542) nereaģē uz to, ka viņam spiež ieslēgšanas pogu, ne skaņas, nekā. Galīgi svaigs dators, cietais divreiz mainīts, pārējais viss kā bija. Vienīgais, kas notiek, kad pievieno datoru lādētājam un uzspiež ieslēgšanas pogu, viņam baterijas LED gaisma mirgo 3x sarkans 1x balts (ja tas kaut ko izsaka). Tā kā patreiz lietojamajam datoram un otram dell datoram ir vienādi chargeri, mēģināju tos apmainīt, abi lādētāji darbojas - tā pat dators neslēdzas iekšā. Internetā lasiju, ka iespējams baterija beigta, bet kāpēc tad tas neslēdzas iekšā kaut bateriju izņem? Mēģināju paturēt ieslēgšanas pogu, kad baterija un charger ir atvienoti, neko nedeva. Ja kāds varētu dot kādu gudru padomu, esmu atvērts jūsu uzklausīšanai, paldies.
 7. uzraksti man skype un es tev palidzesu vienmer draugs
 8. ieslēdz istabā uguni, lai acīm nav jakoncentrējas uz vienu gaišu objektu, tumsā un pie brillēm tiksi nedēļu vēlāk, nekā ierasts.
 9. nomainot cieto disku tev nāksies pārinstalēt un, manšķiet, ka pārinstalējot, ja neformatēsi cieto saglabāsies windows.old mapīte.
 10. ko vēl neteiksi? ja gta 4 neiet, tad ar izslegtu datoru jaatver?
 11. respect kashelim, baigi labs serveris.
 12. kāpēc tu jautā to man? jautā to viņam un es postā minēju, ka failiem jaatrodas resource mapē, kas tieši tevi neapmierināja?
 13. Ja viņš tos resursus iemetis random directoryā, tad protams, ka neatrod...
 14. mtaserv.conf failā ieliec, ka startējot serveri startējas arī slothbot un login. pievieno login acl grupai admin ar nosaukumu resource.login pievieno dayz gamemode grupai admin ar nosaukumu resource.DayZ login un slothbot ievieto mapē resources, pirms mēģini palaist login/slothbot ieraksti consulē refresh, lai serveris no ftp ielādētu tavus jaunos resursus. login un slothbot atrodas jebkurā gamemode, ko nokačāsi no neta vai multitheftauto.com mājas lapā.
 15. it kā viņš prasīja pēc kāda, kas ar to nodarbojas jebšu specializējies šajā jomā, nevis programmu ar kuru varētu šādas lietas bīdīt