Jump to content

flamearts

Biedrs
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

flamearts last won the day on June 25

flamearts had the most liked content!

Community Reputation

-5 Poor

About flamearts

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

508 profile views
 1. Pārdodu steidzami Gainward GTX 1060 6gb ar diviem ventilātoriem. Nav bijusi overclokota. Cena - 110€ Vairāk info pm!
 2. Jā , viņš default ir = false , bet tev jānomaina ir uz =true, lai serveris strādātu.
 3. Nē, viss ir pareizi, man pašam uz pc stāv default variants ar spigot.jar , priekš lokālā hosta darbojās ideāli un bez problēmām. Lai @calisvalis1010 pamēģina to kodu, varbūt aiziet viss kā nākas. Eula.txt uzrāda tad, kad ir ielādēti faili no .jar , bet viņa gadijumā nav vispārīga ielāde...
 4. Kods palaišanai bez @ECHO OFF : java -Xmx1G -jar nosaukums.jar PAUSE Atceries, pirms otrās servera palaišanas, izlabo eula.txt failu !
 5. flamearts

  Vajag palīdzību

  Driveris latest ? Vēl settingus paskaties, varbūt neesi nodefinējis to ekrānu. Jo man šķiet, ka es definēju iepriekš Settings/System/Display ?! Pēctam vari pašā gpu paskatīties, kāpēc nelasa..
 6. flamearts

  PC gaming

  Sveiks, varu tev ieteikt drauga datoru , cenšās pārdot. https://www.facebook.com/marketplace/item/673057349933410 Ja vēlies kko vairāk uzzināt , uzraksti viņam dm.
 7. Varbūt ar nvidiainspector var kko izmainīt ? Jo , piemērām, sev priekš fortnite esmu caur viņu uzcēlis fps . Priekš COD WAR neesmu mēģinājis, bet varbūt kkur atrodas kkāds tutorials ?
 8. Vairāk informāciju pievieno, nevar jau zināt, ko tu tur gribi. Pliku dizainu vai kodētu jau ?
 9. Coinbase ņem 2Eur , ja exchango naudu no citas kripto valūtas , nezinu kā ir ar vienkāršo . Taču tak var uztaisīt da jebkur kontu un uzsūtīt uz turieni , tak internets plašs , atrast tak visu var , ja galva strādā ..
 10. Tak pārmet uz coinbase un withdrawo uz kontu, ja nestrādā citi varianti .
 11. flamearts

  Hostings

  Sveiki , vai kāds no jums , lūdzu, varētu ieteikt uzticamu un labu hostingu priekš informatīvām mājaslapām ar saprātīgām cenām ? EDIT: Latvijā.
 12. Edits nav diez ko labs, skaņas no csgo nav vispār , kā renderoji, ja nav ?! Vēl dziesma nesakrīt ar fragiem , respektīvi paskaties vairāk tutorialus un gan jau aizies kāds normāls darbs tev
 13. https://github.com/splewis/csgo-multi-1v1
 14. vultr uztaisi kontu un izveido serveri uz ubuntu 18.04, pilns internets ar informāciju.
 15. Pārdodu operatīvo atmiņu - corsair vengeance 2x4gb ddr3 1600mhz , lietotas gadu . Pārdodu, jo vietā ir kas jauns. P.S. - Bilde nav mana . Cena - 20eur PĀRDOTS
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.