Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

RPGUIDE

Biedrs
 • Content count

  311
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Community Reputation

-22

About RPGUIDE

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 07/13/1993

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga/Pļavnieki

Recent Profile Visitors

961 profile views
 1. Tu nopērc jaunu datoru nevis sēdi pie 2000 gada kastes un problēmu nebūs.
 2. Gaidi ar maisu, šeit tev iedos 101 labu Gamemode https://has.lv/forum/261-samp/
 3. Ja es tev tik ļoti nepatīk, kāpēc tu mani prosta neignorē, bet gan vienmēr kaut ko pamanies uzdirst? Pats neesi labāks un mani projekti bija sen. Labi, piekāpšos un paskatīšos kādu tu lapu esi "uzkodējis" kādam projektam un personīgi man parādi kam tu esi pievienojis lai es ablomos. tulīņ kāds iedos warn par lieku postu neskatoties uz to ka Korijs arī lieku postu ierakstīja.
 4. Ko tu māki? Paņemt šeit pat full dump, uzmest to uz ftp un savienot forumu ar to lapu?
 5. Čau, pārdodu steam account ar CSGO un vēl vienu steam ar VAC ban csgo, jo pašam man viņus točna nevajag ;D Steam - http://steamcommunity.com/id/xtctru 5$ Pārdots. Steam - https://steamcommunity.com/id/truxtc 1.50€ Swedbank. Pardots. Kontaktējamies šeit pat PM.
 6. Latvijā ir daudz youtuberu, kas salīdzinoši ar tavu kanālu nav to vērts xD, kāpēc mums jāabonē tavs biezpiens? Tas video ir bomba vec.
 7. Es prosta iemetu te un tālāk mest kaut kur slinkums, jo steidzami nepārdodu kam vajadzēs tas kādu dienu paņems xD.
 8. Pa 20e ir serveris pats, bet pārējais sūds ir prosta tā pa 5e viss. Prosta atbrīvojos no visa, kas man nav vajadzīgs xD
 9. Pārdodu datora detaļas un servera kasti: Servera kaste: HP PROLIANT G4 DL380 RAM: 4GB DDR2 CPU: Intel Xeon 3.20Ghz HDD: 6 (Viens neiet) [36.4GB x3 un 146.8 x2] https://drive.google.com/drive/folders/0B9lIEU1gsAxmb0xKMTJDZE5oZms Cena: 20 eiro. +- Pārējais: DDR un DDR2 rami mētājas un vel 4GB DDR2 vai DDR rami priekš servera.
 10. Es tikai pasmejos un nebija nopietni xD wtf. man pat tā dumpa nav xD
 11. Mani jau neskar xD
 12. Man ir Glad vecais, bet es viņu tev nedošu, jo tu saspiedi man mīnusus prikola pēc jūtos aizskarts dziļi sirdī. ;((((
 13. Ja jau ar VAC banu CSGO tad lielāko ties te nevienam neinteresēs tavs acc pa 50 EIRO, jo šeit man liekas vairāk ir krituši uz CSGO, bet varbūt uzradīsies kāds kam neinteresē CSGO, bet pārējās spēles.
 14. Gribi kļūt par wannabe Youtuberi? Labak nevajag. https://www.videomaker.com/article/f04/17142-create-a-youtube-studio-in-your-room
 15. Man nav ne lodējamā aparāta, ne alvas neesmu neko tādu agrak darijis Same problem, bet man lādētājs rāda ka lādē, bet lidz brīdim kamēr baterija nomirst un punkts āmen baznīca, telefons atkal nelādējas kaut liec uz nakti, bet ieliekot jaunu bateriju telefons aiziet un beigās tā pat problēma ir takā video līdz baterija izlādējas laikam P.s. vismaz nopirku jaunu bateriju, vecā tā pat bija sūds xD