Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

RPGUIDE

Biedrs
 • Content count

  332
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Community Reputation

-25

About RPGUIDE

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 07/13/1993

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga/Pļavnieki

Recent Profile Visitors

1,569 profile views
 1. Varbūt šeit kādam mājās stāv kāds nočakarēts iphone 6 ar ejošu plati un pie reizes arī ekrānu paķert varu?
 2. njam, cerams šis izdomās noņemt find my iphone un es varēšu brīvi atkal lietot viņu.
 3. icloud sākas ar m*****@gmail.com un sākumā paņemšos ar viņu un tad skatīšos ko tālāk darīt ja nesanāks nekas ar telefonu
 4. Nu jā, tas takā būs pēdējais variants ja nesajies ar šo iphone
 5. Problēma jau vairāk ir tajā ka man patīk pats iphone izskats un man ir ērti lietot iphone nevis android. ;D
 6. Baigi ilgi jāgaida vienīgi, tomēr esmu palicis bez telefona un jāmeklē ātrākais variants, bet paldies par ieteikumu 230€ ideālā stāvoklī, bet es nolažoju ar to ka īpašnieka icloud stāvēja un es pēc laika restore telefonu caur Itunes un parādījās activation lock, bet veco īpašnieku esmu pazaudējis ;D Varbūt ir iespēja uzzināt email adressi pilnu? Rādīts m******@gmail.com, bet būtu funkcija ja uzzinātu email pilnu, tad varētu uzrakstīt īpašniekam vecajam.
 7. Nē nu varbūt ir kāds kuram ir nočakarējies iphone, bet mātene iet un labprāt pārdotu par lētu summu tur pat facebook un pērkot no privātpersonas pārbaudīšu uz vietas mierīgi vai viss safe, bet nu būtu labi ja atrasotos kads kas varētu dot kādu noderīgu pamācību vai ieteikumu kā piekļūt pie iphone kaut kā or smth.
 8. Tur var atnākt kopija kāda iespējams, bet jāpaskatās jau ir.
 9. Kur var nopirkt jaunu māteni iphone 6 original vai savādāk?
 10. Mošk ir iespēja kaut kā tikt pie viņa bez activation lock un icloud? Vienkārši kaut kā uzinstalēt kaut ko, kas neprasa icloud? Doma tāda kā prasts android phone xD.
 11. Kaut ko taču var iesākt izņemot īpašnieka piemeklēšanu, jo īpašnieka numuru esmu pazaudējis un ss.com arī sludinājums vairs nav. Varbūt kādam ir bijusi šada vai līdzīga situācija?
 12. Hei visiem, Atvainojos jau ieprieks par garumzimem kuras nav ;D problema tada, ka es nopirku iphone 6 no ss.com kadu laiku atpakal, laiks gaja, viss bija okei lidz es restore telefonu caur itunes. Viss bija okei lidz manuali konfigrejot iestatijumus man jautaa obligati activation lock vecaa ipasnieka, bet veco ipasnieku esmu pazaudejis un vina email ar paroli es nezinu. Ceru uz atsauksmi, varbut ir kads kas to prot dabut nost un viss lai butu okei vai ari kads pamaacos video vai tutorial ar kadu programmu vai lapu ar kuru var dabut nost vinu. Pats meginaju u3Tools paarlaadet ios, bet nekaa. Ceru uz palidzibu no jusu puses.
 13. Piekrītu, appisējs viņš ir. xD
 14. http://prntscr.com/gbkido - interesanti :/
 15. http://bildites.lv/images/p7n27nsr/75903/thumbnail Pārdodu nevajadzīgas detaļas kādam kam viņas vairāk vajag, var ņemt pa deļām vai visu. idk. Processors: Intel 1.80Ghz Rami vairākumā DDR2 4x - DDR rami Serveru kastes rami 4GB - jāskatās kāda tipa Interneta vadu connectors Vel interneta čips vai kas tāds, ko liek uz mātenes javien nestrādā ports iebūvētais ;/ Wifi ķērājs bez antenas. Processors - Intel pentium dual-core 2.28Ghz Es tiešām nezinu cik par to var dabūt, bet mani bišk neinteresē, jo es gribu tikai atbrīvoties no liekā šodien braucu uz Rīgu