Jump to content

Sp1r1T

Biedrs
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sp1r1T last won the day on February 13 2019

Sp1r1T had the most liked content!

Community Reputation

-2 Poor

About Sp1r1T

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Skype
  dragon1564

Recent Profile Visitors

629 profile views
 1. Izlieku pārdošanā vēsturiskus dizainus( t.i no vēsturiska laikmeta nākuši), kaut gan saprotu kodi jau būs novecojuši, viņi paši ir pielāgoti 4.x.x ipb forumam, toties dizaini izmantojami, kā arī atdodu par kapeikām, kādam kurš kolekcionārs varētu noderēt, lai taisīt sava veida revoluciju vai arī atdzīt atpkaļ modē old fashion shitu. Tākā gudrīšus šeit negaidu, bet zinu kāds novērtēs vecu zeltu! Līdz ar to PM, if interested. BTW, priekš gudrajiem, neko jūs protams, ka te nesaskatat, bet ir cilvēki kuri redz pāri primitīvām skatam.
 2. Speciali, iegāju profilā, lai nolaikotu postu.
 3. Sp1r1T

  Facebook Like+Share

  Ja pašā facebook'ā, tad nevar, jo tas ir facebook scripts, ja savā mājaslapā, tad protams, lieto integrēto facebook scriptus, ja tu domā taisīt savu timeline, savu facebook, paveidu, tad vienkārši neliec html skriptus, izmanto php vai java popout skriptus, izsakies skaidrāk, ko tu tieši vēlies, lai tev var palīdzēt pilnvērtīgi. Ja tu vēlies taisīt social networking portālu no 0, tad sazinies ar savu kodētāju un pasaki ko vēlies, tas nav tik grūti, tikai poigai jāuztaisa pasīvo darbību un tas viss.
 4. Es teiktu kad tā ir pilnīga mūldēšana, jebkurš sevi var saukt par dizaineri, tas nenozīmē to, ka tu proti taisīt paneļus u.c, tas nozīmē, kad tu vari veidot savu mākslu. Runājot par topic, es nemaksāju par ps, bet tomēr sevi atīstu ar krakoto photošhopu, lai varētu likt normāli savus darbus publiski ar pirkto photshopu. Pa lielam ideja ir tāda, tu esi dizaineris ja tu to vēlies, šajā amatā var sevi saukt jebkurš, kurš ir radošs un to es atbalstu, pat ļoti.
 5. Sp1r1T

  Jauns Intro Page

  Saucās, mēģināju uztaisīt ko pa visam savādāku, bilde ir tāda, jo paintā viss sačakarējā, kad iemetu printscreen.. Intro lapa tā ir, tikai vairāk vai mazāk nestandarta, ko cilvēki parasti vēlas, tikai tad kad nav iemests deff dizains visiem saceļas spuras un sāk mūldēt par paint power u.t.t Es uzskatu kad katrs var uzzīmēt deff dizainu, tā nav māksla, bet es atkal biju domājis uzzimēt, kautko savādāku, sākot ar to kad gribēju paspēlēties ar telpiskumu un uztaisīt visu to tā lai sajūta būtu diezgan interisanta, sākot ar to kad visi paneļi izskatās tādi tākā izgriesti, un šeit jums pēc idejas būtu jāsaka sava kritika, neviss glupi un stūlbi jāpasaka, ka jums nepatīk, tā teikt negācijas un atbildod uz vienu augstāk komentāru, es neesmu analfabēts, labāk pats iemācies pareizi rakstīt, ja tev nav kas saprotams vari rakstīt man pa pm, es tev ļoti plaši izklāstīšu analfabēta simptomus un kā viņu var diagnozēt, pēc idejas nenomelno citu, ja tu pats nevari labāk, ja vari labāk pierādi neviss gudri sēdi otr puss ekrānām, un bik izrunājies. Pa lielam tas arī ir viss kas man sakāms.. Nākošrez mēģināšu kautko vell savādāku.
 6. Sp1r1T

  Jauns Intro Page

  Kas nozīmē, tu esi muļķis jo šitas ir Photoshop darbs, bet print screen bilde tu morālais idiot, ir ielīmēta paintā, ja tev kautkas vell nav saprotams, lūdzu ierasties gfx, neviss dirst bez tēmas. Un aiziet mīnusu kaudze. :DD
 7. Sp1r1T

  Jauns Intro Page

  Bilde līmēta kopā paintā. varbūt tāpēc, psd bik savādāk ir.
 8. Sp1r1T

  Jauns Intro Page

  Uztaisiju mazu intro pag'u, ja vēlaties nolādēt. Šeit būs ielādes links http://failiem.lv/u/wnkgrph
 9. Sp1r1T

  Votemap

  tad nav pievienots plugins, pie plugins.ini failā! vai arī esi izdzēsis pluginu no plugnins mapes, trūkstošo pluginu meklē, plugins mapē, bet atradīsi kurš trūksts plugins.ini failā.
 10. Sp1r1T

  Adminu piešķiršana

  Es jau vairs to amx īsti neaceros, bet tev man liekas ir divi varianti, vai nu tu uztaisi velvienu kategoriju savā admin panelī tur parastiem adminiem un ķip galveniem, vai arī ieej amxmod mapē, tur būs fails laikam user.ini vai config.ini neaceros, bet tur var manuāli pieslēgt administrātorus, krč tur vari apskatīties specifisku grupu vai flagu. Kā arī ja tev slinkums meklēt, tur būs rakstīts ko katrs flags nozīmē, varēsi pats manuāli users.ini failā pievienot savus adminis ar attiecīgajiem flagiem un pw. Ceru kad atbildēju uz tavu jautājumu.. EDITE: Protams viss kas iet caur failiem, tas ir caur ftp serveri, vai arī no kāda mājas kompja(ja nav hostinga)
 11. v2 pamainītas krāsas, pēc prasības.. Nezinu, ja tu runā par klasiskumu, tad nu pēc manas izpētēs neko jaunu es nevaru izveidot, šis ir ļoti klasisks un samērā solīds logo. Vienīgais ko es varu pateikt, ir tas kad sajūtas man ir tādas, ka es uz painta esmu viņu zimējis. Tās zilās strīpas neņem vērā, ja tev viņu vajadzēs, tad tās zilās strīpas noņemšu. EDITS: Pasēdēju un padomāju ko var uztaisīt un pielabot, tomēr kautkas sanācā labāk, klasiskāk, un solīdāk.. iespējams šis tev varētu patikt..
 12. MuOnline, neko jaunu tu nedabūsi un interisantu, vienīgais spēlējot Ex700 lkm tā bija, tas ir vienīgais manuprāt interisantais MuOnline serveris, jo reāli viņiem ir savi kodētāji kas spēli pārkodē daudzreiz savādāk! Tas kas jums visiem ir un 99% Latvijas, tas ir tīrs plaģiāts un arī vienāds, es reāli šai spēlei vispār neredzu nākotni, cik gadi ir pavadīti pie viņas un nekas vispār nav mainijies... Tas ir jāatdzīst, MuOnline grimst, un cilvēki vairs nebūs drīz tik atsaucīgi, kad ieraudzīs tomēr kāds fufelis šī spēle ir palikusi....
 13. Lol, procesors un mātes plate ir divas dažādas lietas. Ja kompis ir likts kopā tad gan var būt cita iebūvēta videokarte.. Bet par tēmu, piekrītu man ar raustās fps, gribas kautkā sataisīt, pašlaik spēlēju tākā muļķis uz 60fps.. ://
 14. Nemet acīs natpazīstamas un nepieskaņotas krāsas, laikam 2darbā, teksts ir riktīgi pa asu. Bildes kautcik tu māki veidot, tas nav apšaubāmi, mēģini saskaņot vairāk bildi ar tekstu, un nemest random vietās tekstu, bet tur tā skaisti brīvā lauciņā, kur nekas tekstam pāri gluži neiet, piem tur fades vai kā tā, Nedrikst, pēc idejas, lai smuki izskatās Mēģini ar tekstu būt radoš, Piemēram, viens Teksts pa piemēru. "HAS.LV" Ir lielāks, bet "Gaming Community" ir mazāks un skaisti pakārtots zem "has.lv" teksta, nu pēc idejas saprati vai ne? Nē nu jebkurā gadijumā, vienmēr piekoriģē klāt kādu logo, lai simpātiskāk izskatās un izceļas. Ceru, ka no manas kritikas kautko saprati. Edits : Palielam skatoties, pēc maniem 5minūš darbiem, kur pūles vispār nav pieliktas. zinu, zinu neesmu nekāds tur ps masters, bet tomēr galvenais ka smuki izskatās un nav lieki pārbāsts ar visādiem sūdiem.. Es nezinu, varbūt ņem pa piemēru manus darbus, vai nē, skaties vairāk kā pašam tīk..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.