Jump to content

TheChusi

Biedrs
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About TheChusi

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

813 profile views
 1. Saku īsāka informācija dotajā skype , jo ne es maksāšu , bet mans draugs kam to mājaslapu vajag .
 2. Sveiki visiem . Tātad rakstīšu pa visam īsi . Meklēju cilvēku kurš spētu uzkodētu mājaslapu no psd formāta mājaslapas. Nepieciešamās zināšanas ir html/css/php/js No kodēšanas īpaši daudz ko nezinu , tapēc nenoteikšu savu cenu . sīkāka informācija skype - kristers1994 vai forumā PM .
 3. TheChusi

  TheChusi

 4. http://prntscr.com/c8oavl Tā jābūt tam , vai ir par pixeli šķībi .
 5. TheChusi

  NEW gaming

  http://prntscr.com/c1k45n Manuprāt, tur prasās cits fonts .
 6. Online mode - on , ir nomainīts uz off ? ;dd
 7. Princips tāds - Saki ka samaksāsi . Ja maksā pēc uzbūvēšanas , tad kur ir garantija ,ka tu neuzmetīsi ? (Piemēram spawns uzcelts , bet tu visur block/ban un viss.)
 8. Šis nav par tēmu , bet ok . Ko , Tu pīpē ? Man nav serveris .. Ja tu domāji ze*th , kur es adminēju , tad tur nav nekādu problēmu bijušas ar bugiem. Beidzu lieki postot te .
 9. Negribu heitot , bet cik zinu daudziem tur ir enderchestos ir sabugoti iron golemi un citi itemi.. Tāpēc uzskatu ka ši sezona jums ir galīgi garām.
 10. https://www.ovh.co.uk/ Šis mani nav pievīlis . Iesaku
 11. TheChusi

  PLUS500

  Nu , pats es nenodarbojos ar šo plus500 , bet mans brālis gan. It kā nav nekādu sūdzību , ja visu dara kā noteikumos rakstīt . Un ja šajā lietā iebrauc [ kā tā visa sistēma strādā ] , tad var labi nopelnīt ik mēnesi . Nav scammings vismaz pēc manas pieredzes. [iesaku]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.