Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Chewie

Biedrs
 • Content count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About Chewie

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 08/15/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga, Latvija
 • Interests
  Noteikti ne programmēšana

Contact Methods

 • Skype
  andzinsan10

Recent Profile Visitors

644 profile views
 1. @ReinissB Ja tev šķiet, ka pēc vidusskolas labi zini exceli, tad aizej nokaunies. Videnē cik zinu nevienam nemācīja rakstīt VBA makrosus un taisīt papildus grafisko noformējumu (pogas, papildus ievades lauki utt), kas normālai ekseļa izmantošanai ir vajadzīgs. Ekselis nav vienkārši ŗūtiņu papīrs uz kura rakstīt vienkāršu matemātisku pierakstu. Es nebrīnīšos, ja pateiksi, ka mathCad/Lab ir nekam nevajadzīga štelle un labāk izmantosi ekseli. @pomelo。 sorry.
 2. Dievs pasarg visiem mācīt programmēšanas valodas. Manā skolā visiem videnē (pie onformātikas) piederēja html/css, kas ir pietiekami nezinātājam, matemātikas novirzienā bija pascal, bet ja zināji citu valodu, tad to pašu darbu varēji nodot tajā, jo skolotajam bija vienalga, kā uztaisīts, galvenais, lai ir. Augstskolā programmēšana kaut kāda limenī ir visiem, kam ir matemātiski aprēķini. Un tu gribi man pateikt to, ja cilvēks normāli nespēj atrisināt kvadrātvienādojumu pēc gatavas funkcijas, viņs spēs izdomāt efektīvu algoritmu, kas risinās lielākus apreķinus? Smejies vai? Visiem aizies copy paste un nebūs nekāda rezultāta. Vai tu apdomāji šo ideju no cilvēku, kas nerubij neko un neko vairāk par instagramu neredz, puses? Izskatās, ka nē, ja būtu pavērojis, kas notiek skolā, redzētu, jo vairāk kaut ko uzspiež, jo lielāka pretestiba un negatīvais iznākums. Lidzīgi būtu šeit, uzspiež kaut ko, kas nafig nav vajadzīgs un pie tam pie tā jau pie padsmit prieksmetiem vel viens klāt. Es piekristu informātikas stundu satura atjaunošanai, kas sevī ietver loģiskas domāšanas attīstību (drag and drop coding, pēc tam jau kāda kalkulatora utt uzrakstišana brīvi izvēlētā valodā), nevis šitādu BS, kas prosta ievieš vēl vienu ne lidz glaam pārdomātu ideju, kas beigās maksās dārgi. Pamēģini būt vecāks, kas neko nesaprot no programmēšanas, bet sīcim jākompilē programma javā.
 3. Open cart kods ir diezgan primitīvs, bet ļoti vienkāršs un strādajošs, attiecīgi vieglāk ir pievienot/noņemt fīčas, kā arī platforma ir tikai priekš internetvaikaliem, nevis wordpress, kas ir nenormāls BS un uzbāzts vel 101 plugins virsū. Uz opencart reiz uztaisīju internetveikalu ļoti specifiskā sfērā un 3šo gadu jau stāv, darbojas, nav bijusi neviena problēma ar bugiem, caurumiem utt. Ņemot vērā vienkāŗsumu, opencart tu arī ļoti viegli varēsi ieintegrēt jau esošā sistēmā (ja veidota uz dazādām komponentēm, bet nav framework), eksistē paypal, paysera un ja nemaldos firstdata plugini, lai integrētu maksājumus, tapēc pat neko vairāk nevajag.
 4. @Kwaithex Pieņemu, ka šamais gribēja, lai viņam pieredzi un hakus samāca, lai uzreiz kā midls strādātu Ja nepieciešama palīdzība ar Symfony 2/3/4, tad vari uzrakstīt.
 5. ammm. uzstādi sākuma atskaites ilgumu un izvadi jebkurā lapā? Vai arī izmaini atskaites ilgumu datubāze un izmanto ajax.
 6. Ka arī liela daļa šo spēļu agrāk nāca HumbleBundle, vai forumos tika dalītas par velti.
 7. Tāpat kā pie stacionārā. Vadus pie datora, ekrānā un iestatījumus pozicionē, ko uz kura ekrāna rādīt.
 8. Kaut kā oversized liekas input lauki, ja ņem verā, kāda poga pēc tam seko, kā arī aizmirsu paroli, derētu pabīdīt nostāk.
 9. @koninglol izlasi lūdzu vēlreiz. rakstits, ka lidzvērtigs i5. Uz i3 nemaz nepaskatījos.
 10. https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcnBEQAgCMTAloCIctp%2FX4q%2FnUSWVduPq5L5EBYeahBiPIAxuiBW8jGxXhc%3D Un tagad piemet klāt vēl korpusu kādu gribi un būs jau 1k. Gribi Intel proci? Līdzvērtigs Intel i5 ir ~+100e.
 11. Ka jau augstāk minēja, variants ir ņemt kādu sūdīgāku karti, vai arī lietotu (attiecīgi arī sliktāku) Nu ar ram ar ir kā nav, bet es neteiktu, ka tik traki. Priekš full HD spēlēšnaas mierigi pa 600-700 tagad var salikt datoru.
 12. Ikdienā pārvietojos ar 1998 gada Range Rover ar 2,5tds. Lūgums, lai nesākas oo, tds sūds utt. Zinu, ka sūds, maks jūt. Sanāca 2,5tds, nevis 4,6 benz, jo uz brīdi, kad pirku, neviena cita nebija pārdošanā. Manā īpašumā esot: jauna galva un vārsti jaunas eļļas un filtri samainīti kardāni kvēlsveces jauni gultņi riepām normāls riepu komplekts šai ziemai Plānos lidz julija beigām (skate): Jauna turbīna Inžekotru restaurācija un visas degvielas sistēmas pārbaude Jauns ūdens sūknis R20 diski, ja atradīšu kaut ko skarīgu Siksna ar ruļļiem Kārbas pārbaude un iepsējams maiņa Razdatkas un reduktoru remonts Virsbūves taisnošana un 2 rūsas pleķu izņemšana Aizdedzes regulēšana (pēc galvas maiņas viarāk ēd (18l), jo sūdīgi saregulēja) Čips Poli bukses stabilizatoros Ventilējamas bremzes, lai nepazūd, kad agresīvi brauc Priekšā un aizmugurē jauni lukturi (šie te ir pamatīgi apskādēti) Ar šo aparātu var pat dažu labu izlikt pie zaļā, ja skatās līdz 60km/h tik tālu droši griežas pazeminātie ātrumi. Totāls visurgajējs, bet pēdējā laikā ar taxify pārvietojos vairāk, jo visu laiku pa servisiem. Velāk iemetīšu foto.
 13. Un ja lieto teleofnu diezgan daudz, tad pēc gada gan 300e gan 600e telefonam baterija ir vienāds mēsls un ja telefonam ir garantija un nenoņemams aizmugurējais vācinš, tad telefonu pa 300e nav tik žēl nomainīt, kā arī diezgan bieži 300e telefons ir gadu vecs modelis teleofnam , kas sākumā maks·āja tos 600e Ir liela atsķirība, pirkt fake vai ne fake iPhone, neviens to neaizliedz darīt, ir jautājums, nafigam to pirkt, ja tas beigās pat īsti vairs nav fake iPhone, no iPhone tur parasti ir tikai kaut kāds vispārejais dizains, jo nianses un softs vienmēr ir kapitāls mēsls.
 14. @CEFF un kur ir problēma pameklēt fano? jeez.
 15. $data = "" augstāk. vajag $data = [] vai $data = array() ,ja vecāka php versija. Jo charus no stringa var lasit ar adresēm, bet stringā sabāst masivus nevar