Jump to content

Chewie

Biedrs
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Bad

About Chewie

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 08/15/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga, Latvija
 • Interests
  Noteikti ne programmēšana

Contact Methods

 • Skype
  andzinsan10

Recent Profile Visitors

1,237 profile views
 1. Chewie

  Chewie

 2. Chewie

  inperil ielūgums

  Ja kādam vajag ielūigumus, rakstat PM.
 3. Aizbrauc uz aux.lv un parunā ar čaļiem. Sāksim ar to, ka nav jēgas ņemt neko jaudīgāku kā tie 50w, ja maģis negrūž ārā vairāk un tu neņemsi pastiprinātāju. Labāk ņem atsevišķu pīkstuli, nevis kopā visu, jo kvalitāte būs labāka. Sakarīgā maģī un setupā tu pats varēsi saregulēt ko tu gribi. Iespējams tev pietiek ar jau esošo, tikai basu derētu nogriezt uz atsevišķu subi, daudziem tas palīdz.
 4. Chewie

  Novērtē build

  Beigās paņēmu i9-9900k un 1080ti
 5. Chewie

  Novērtē build

  https://www.1a.lv/order/shopping_cart?content=HczBAcBACALBllCR85L%2B%2B4rkN4%2BFBJH9xJtCBxbFGMjoOUrjSOWGlK7ROYMfrGQZ3VFhjI%2BMu6NZCNTl4gM%3D Aptuveni šāds build pagaidām ir salikts kopā. Griesti 3.5k Varbūt kādam ir ieteikumi, vai uzlabojumi? Dators pamatā tiks izmantots, kā workstation, bet ik pa laikam spēles arī tiks spēlētas.
 6. Chewie

  API

  Ja gribi lai tev normāli palīdz, tad vismaz kodu atrādi. Iepušo kādā public repo.
 7. Nu ko, savā īpašumā esmu dabūjis vēl vienu Range Rover. 4.2 kompresors. Lopu ir vairāk, nekā tehniskajā pasē. Principā 400hp. Bez čigānu NoS. Jāsamaina bremžu diski un kluči (jau nopirkti), parkinga un sadalenes sensors un auto ir ideālā stāvoklī. Otrais range ticis pie jauna sūkna, sprauslām, kardāna aizmugurē, reduktora aizmugurē. Tagad stāv malā, vajag labot centrālo atslēgu, jālīmē griesti un jāpārbortē riepas. Detaļas arī sapirktas. Ies laikam uz tirgošanu. Ja kādu interesē, tad ar skati līdz 14 septembrim un ejošu (arī jauns subis ar pastūzi 500e 3 mēn atpakaļ) pa 1500 atdošu. Ja būšu visu sataisījis, tad 2500.
 8. @inadatequate Sanāca, nesanāca? Interesē, vai šie servisi reāli strādā.
 9. Pagaidi kamēr DNS serveriem cache atjaunojas un miers.
 10. Ja tu domā šo izmantot ejot ar savu bandu pa ielu, tad lūdz nepērc to brīnumu, bet labāk noziedo to naudu, vai vismaz bloku cīgu pa rajonu izdāļā. Bet pa tēmu, laikam jau 2 no skaļuma aspekta, betnu tapat nekas labs, jo basa nebūs (100 - 20000 Hz)
 11. Pacelt tēmu, lai to turpinātu ir pavisam normāli, ja nav nekā jaunāka. Paksatieties uz kaimiņa forumu piemēram, tiek paceltas pāris gadus vecas tēmas, lai nenāktos taisīt jaunas un viss būtu vienā vietā. Šeit tiek ar vārnām nomētāti. Labāk lai ceļ un komentē, vismaz varbūt te kāda aktivitāte parādīsies un leksika uzplauks.
 12. Normāls kantoris 10k vismaz prasītu.
 13. @ReinissB Ja tev šķiet, ka pēc vidusskolas labi zini exceli, tad aizej nokaunies. Videnē cik zinu nevienam nemācīja rakstīt VBA makrosus un taisīt papildus grafisko noformējumu (pogas, papildus ievades lauki utt), kas normālai ekseļa izmantošanai ir vajadzīgs. Ekselis nav vienkārši ŗūtiņu papīrs uz kura rakstīt vienkāršu matemātisku pierakstu. Es nebrīnīšos, ja pateiksi, ka mathCad/Lab ir nekam nevajadzīga štelle un labāk izmantosi ekseli. @pomelo。 sorry.
 14. Dievs pasarg visiem mācīt programmēšanas valodas. Manā skolā visiem videnē (pie onformātikas) piederēja html/css, kas ir pietiekami nezinātājam, matemātikas novirzienā bija pascal, bet ja zināji citu valodu, tad to pašu darbu varēji nodot tajā, jo skolotajam bija vienalga, kā uztaisīts, galvenais, lai ir. Augstskolā programmēšana kaut kāda limenī ir visiem, kam ir matemātiski aprēķini. Un tu gribi man pateikt to, ja cilvēks normāli nespēj atrisināt kvadrātvienādojumu pēc gatavas funkcijas, viņs spēs izdomāt efektīvu algoritmu, kas risinās lielākus apreķinus? Smejies vai? Visiem aizies copy paste un nebūs nekāda rezultāta. Vai tu apdomāji šo ideju no cilvēku, kas nerubij neko un neko vairāk par instagramu neredz, puses? Izskatās, ka nē, ja būtu pavērojis, kas notiek skolā, redzētu, jo vairāk kaut ko uzspiež, jo lielāka pretestiba un negatīvais iznākums. Lidzīgi būtu šeit, uzspiež kaut ko, kas nafig nav vajadzīgs un pie tam pie tā jau pie padsmit prieksmetiem vel viens klāt. Es piekristu informātikas stundu satura atjaunošanai, kas sevī ietver loģiskas domāšanas attīstību (drag and drop coding, pēc tam jau kāda kalkulatora utt uzrakstišana brīvi izvēlētā valodā), nevis šitādu BS, kas prosta ievieš vēl vienu ne lidz glaam pārdomātu ideju, kas beigās maksās dārgi. Pamēģini būt vecāks, kas neko nesaprot no programmēšanas, bet sīcim jākompilē programma javā.
 15. Open cart kods ir diezgan primitīvs, bet ļoti vienkāršs un strādajošs, attiecīgi vieglāk ir pievienot/noņemt fīčas, kā arī platforma ir tikai priekš internetvaikaliem, nevis wordpress, kas ir nenormāls BS un uzbāzts vel 101 plugins virsū. Uz opencart reiz uztaisīju internetveikalu ļoti specifiskā sfērā un 3šo gadu jau stāv, darbojas, nav bijusi neviena problēma ar bugiem, caurumiem utt. Ņemot vērā vienkāŗsumu, opencart tu arī ļoti viegli varēsi ieintegrēt jau esošā sistēmā (ja veidota uz dazādām komponentēm, bet nav framework), eksistē paypal, paysera un ja nemaldos firstdata plugini, lai integrētu maksājumus, tapēc pat neko vairāk nevajag.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.