Jump to content

Culpable

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Poor

About Culpable

 • Rank
  Jauniņais
 1. Viss sludinājumā https://m.ss.com/msg/lv/electronics/computers/pc/kjbkb.html Cena nav vairs 250, bet 200€
 2. Izrādās problēma ir y_ini pluginā.. Šeit vēlvienam cilvēkam bija problēma tādi pati - http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=398497&highlight=registration+script
 3. Nu vienkārši nesaglabājas stati, viss saglabājas man uz datora, bet hostā nē.
 4. Sveiki visiem, saskāros ar problēmu šodien serverī. Proti, kad serveris man ir uz sava datora, visi stati saglabājas un viss ir ok. Kad uzlieku serveri uz hosta, saglabājas tikai teksta fails, kurš ir tukšs. Kā lai to salabo? Paldies.
 5. Culpable

  Problēmiņa

  Sveiki visiem, vēršos pie jums ar mazu problēmu, ko vajadzētu man palīdzēt atrisināt. Vēlos uzzināt, kā šajā skriptā varētu nomainīt ieročus. Proti, esmu skatījies pats daudzas reizes, esmu lūdzis skripteriem palīdzību, nekur nevaram atrast. Meklējām gan pie OnPlayerConnect, gan pēc ieroču id un nosaukumiem, nekā. Otra lieta, kā nomainīt auto respawn laiku. Piemēram, tiek paņemts transports, atstāts kaut kur, kā uzlikt, ka tas respawnojas piem. pēc 30 sekundēm? Skripts tas pats, kas šeit - http://has.lv/topic/14802-pal%C4%ABdziet-l%C5%ABdzu/ Paldies!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.