Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

JustQ

Biedrs
 • Content count

  267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Normal

About JustQ

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 11/18/1993

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

700 profile views
 1. Naudu nav kur likt? Vai tu tiešām tikko nopirki samp gamemode, kurš iepriekš ir bijis par brīvu un vēl projām ir, tikai ar izlabotiem dažiem bugiem un nomainītu servera nosaukumu?
 2. neskan tik un tā. nezinu kas par problēmu ir šim. apnika jau pi*ties gar vienu sūdu. tad serveri nafig vajag, ja pat nestrādā elementāras lietas.
 3. laikam šajā gadījumā vaina ir mp3 faila formāts. ievadīju to "mp3 play sound/<ceļš uz dziesmu>.mp3", un audio fails netiek atskaņots. kā tad šo labo? iepriekš man nebija problēmas ar šo...
 4. 1. http://prntscr.com/gw1qfm 2. http://prntscr.com/gw1qry 3. http://prntscr.com/gw1qxr pielikšu vēl logu L 10/11/2017 - 07:52:30: [AMXX] Failed to open dictionary file: cstrike\addons\amxmodx\data\lang\REMusic.txt - šis viss no loga. + txt faili nav tik nozīmīgi tāpēc neuztaisīju.
 5. man mož vēl tev iedot .mp3 failus? kuriem protams nekādu problēmu nav.
 6. labi jau, ka pateici. tāpat nestrādā. pluginam itkā ar komandām viss ir ok, tās strādā. bet audio faili netiek lejupielādēti vai netiek pat atskaņoti. hasā liku šo topiku jo: 1. ar šādām problēmām vēl neesmu bijis saskāries. un nerakstītu, ja pats būtu atradis kā šo problēmu atrisināt.
 7. L 10/10/2017 - 07:50:44: [AMXX] Plugin ("end_round_sound.amxx") is setting itself as failed. L 10/10/2017 - 07:50:44: [AMXX] Plugin says: No music files were added in the configuration file. L 10/10/2017 - 07:50:44: [AMXX] Run time error 1 (plugin "end_round_sound.amxx") - forced exit
 8. iepriekšejais topiks tika editots. un jā, ir invalid file.
 9. šis " simbols ir obligāts? Emm???
 10. Paldies! Bet kā man tajā konfigā tās .mp3 faili ir jāievieto? Like vienkārši nosaukums piem. sound/misc/filename/mp3.mp3 ?
 11. Beta versijai ir tieši tas pats. Varbūt ir kādi citi plugini, kuri strādās labi bez nekādiem bugiem, un Tu kā cs pluginu veidotājs varētu rekomendēt? Kuri protams atbalsta .mp3 formātu.
 12. Agrāk gāja bez problēmām, un tagad arī vajadzētu iet. Jo kad rakstu /roundsound, parādās, kad admins ir izslēdzis šo komandu. Tātad plugins strādā, kā jāstrādā. Un jā, mp3 volume man ir ieslēgts. Es arī iegāju no citas kontras, faili(audio) netiek lādēti bet plugins strādā.
 13. Citi bugaini.
 14. Viņam nav konfiga. Vienīgi tas kurā ir soundi jāiebāž. Vienīgais veids kā viņu var enable ir caur sma failu un kompilēt. Bet itkā man viņš ir uz 1 :/
 15. tas nebija pilnais screenshots. ir man tie underscore.