Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

JustQ

Biedrs
 • Content count

  301
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Normal

About JustQ

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/18/1993

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

876 profile views
 1. Vai esi mēģinājis ieslēgt kompi ar 1 ramu? Varbūt tā ir problēma(mēģini to ar katru ramu). Ja ir izdevies ar 1 ramu tad tev nepieciešams ierubīt XMP vai nomainit rama ātrumu iekš BIOSa un voltidžu. Protams ja tev mātesplate atbalsta XMP - tad šis ir vislabākais veids kā dabūt ramam piemērotu *rated specs*. Pārcliecinies, vai visi kabeļi un komponenti (ieskaitot RAM) ir cieši savienoti to 'rozetēs'.
 2. FR, GANGWARS, RACES, DM, TDM, SHOOTER, DERBY, FALLOUT, ZOMBIE http://forum.sa-mp.com/showthread.php?s=9832a8e9095efa260d74bb380667368c&t=644961
 3. Visus tos menu(class,shops, u.t.t.)
 4. Tad varbūt izveido tā lai var izvēlēties valodas starp angļu un krievu? Es iegāju uzspēlēt un neko tur nesapratu valodas dēļ.
 5. Kāpēc nav angliski?
 6. Man darīt nav ko ?
 7. A kur SS?
 8. Tad kad es liku iekšā savu bezvadnieci, man instalēja kaut kādu draiveri virsū. Varbūt tev draiveris nav uzinstalēts?
 9. Un kur paliek surf un ZM? Man personīgi patīk Surf un ZM. Nesaprotu, kāpēc neviens latviešu projekts nav atvēries sākot ar šiem gamemode.
 10. Vispār par šo projektu es dzirdu pirmo reizi savā mūžā. http://prntscr.com/hugn6c
 11. Skaties, ka tik Tevi neizdzēš.
 12. Bet pat ja ienāk , pēctam iziet
 13. To 'UZVARĒTĀJS UZVARĒTĀJS CĀĻU PUSDIENAS' gan varēji atstāt uz default(Angļu) valodu. Jo baigi nesaskan.
 14. Problēma atrisināta. Viss kas bija jāizdara - jānomaina font.txd fails iekš /models mapītes! Var TC
 15. Sveiki. Man ir radusies problēma ar GTA:SA krievu simboliem. Bet pirms šo rakstīju, es jau apskatījos, kā var cīnīties ar šo problēmu, bet - nekā. Tātad visur google esmu redzējis tikai un vienīgi, ka vajag nomainīt text files - izdarīju, bet problēma nav atrisināta. Joprojām rādās krievu simboli. Kāds zin kā izlabot?