Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

JustQ

Biedrs
 • Content count

  230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About JustQ

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

550 profile views
 1. Vēl projām meklēju atbildi.
 2. Videokarte neatbalsta?
 3. Ā nu vot tagad ir cita problēma... Uzliku uz -software, viss rādās... Bet ko lai daru, kad OpenGL man negrib strādāt... Settingus jau draiverim esmu salicis.. http://prntscr.com/g6cv92 P.S. šis man veicais kompis...
 4. Uz kompja stāvēja RolePlay gamemode. Tākā SA:MP vairs nespēlēju. Gribu jums atdot šo gamemode. Ļoti labs Emkas editots gamemode. Bugu nav manīts... https:///////////////////failiem.lv////////////////////u///////////////////////qeujfqcj#_
 5. Bet ja nav steamed? Jo reāli kāds prikols ir no stīmotā 1.6...
 6. Jā! Tieši par šo kaut kur lasiju... Bet es nezinu kur visi šie faili atrodas. Tur šī problēma...
 7. Krč es downgradoju Windows 10(32 bit) uz Windows 7 (64 bit)... Nolādēju nepieciešamo draiveri, restartēju PC un atvēru CS 1.6 Bez draivera viss gāja labi.. Draiveri instalēju, jo nevaru savādāk spēlēt uz OpenGL. Problēma tāda, kad atveru 1.6 viņam viss iet, background sound iet, pelīti neredz, burtus neredz uz background menu, bet tā ir dzirdam, kad ar pelīti pārbrauc pāri textam.. Uz Windows 10 viss gāja, kā pa sviestu. Tagad tiešām nezinu, kas ir par problēmu.. Varat izpalīdzēt?
 8. Tā kā nopirku jaunas austiņas, es gribu zināt, kāpēc man uz Samsung telefona ir kaut kāds SoundAlive+ nevis kā citiem Samsung telefoniem vienkārši SoundAlive (bez plusa). Tas daudz ko maina... Piemēram skatoties YT SoundAlive+ negrib vērties vaļā lai viņu sačinītu to Equalizer kā pats grib. Kā arī skatos YT, nekur nevaru atrast video kāpēc nevar činīties ar SoundAlive+, visur ir tikai kur un kā lietot SoundAlive.. Tas nozīmē, kad man ir jālāde atsevišķa programma (Equalizer) no Google Play ?
 9. Caur 2 kompjiem jau salaboju pats savu problēmu. Anyways, tava versija izklausījās vis ticamāk. Sps.
 10. Ielādēju .theme ar visām vajadzīgajām lietām(folderī skaitāmos) un saskāros ar lielām problēmām.. Kad ielogojos savā "profilā", es varu redzēt tik savu mouse pointeri un theme krāsu. Meklēju steidzamu palīdzību!! + nevaru ieiet ctrl+alt+delete saucamajā.. Neko nevaru... Paldies jau iepriekš!
 11. Updeitoju windowu - viss aizgāja! Var TC!
 12. Es pamēģināšu labāk updeitot windows'u...
 13. Kopš sava Windows 7 upgreida neesmu mainījis themes Windows 10. Gribēju nomainīt OS theme uz Mac OS black version. https://skinpacks.com/download/windows-7/mac-os-x-skin-pack/ Bet izrādās, ka mans windows kautko neatļauj darīt. Biju uzinstalējis šo OS theme. Bet windows explorer izskatījās, kā normālam windows 10, kā būtu jāizskatās karoče. Un + vēl nezinu vai šim šitiņam: http://prntscr.com/fabmdt arī būtu jāizskatās kā windows 10 normal, bet to jau vēl redzēs. Meklēju palīdzību, kā OS theme normāli uzinstalēt. Maybe windows 10 vajag updeitot?
 14. gsro

  mhm. jau paspēju izdzēst.
 15. gsro

  kur tutorial kā ielogoties? es tik redzu register pogu launčerī.