Jump to content

DINETTO ARMS

Biedrs
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

DINETTO ARMS last won the day on February 8 2016

DINETTO ARMS had the most liked content!

Community Reputation

1 Bad

About DINETTO ARMS

 • Rank
  Biedrs

Contact Methods

 • Website URL
  http://pandafm.ru/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

977 profile views
 1. Vot jā, tās ar bumbiņām, kur ir iespējams kaut-ko tādu dabūt?
 2. Sveiki Has biedri! Vēršos ar tādu jautājumu pie Jums - kur ir iespējams dabūt ieročus? Tie arī var būt neīsti, bet līdzīgi īstajiem protams.. Zinu, ka ir tāds airsofts un tur tie tādi ir, bet kur vēl ir iespējams kaut-ko tādu ņemt? P.S - priekš video Paldies jau iepriekš!
 3. Paldies par kritiku, dropu vairāk kompresēju, lai dabūt to studijas skaņu, tāpēc viņš nav tāds, kā peldošs pa visu lauku (mans izcilais skaidrojums) Par čali zilajā džemperī - domāju kaut-ko trijatā veidot, tā, lai ir tā mazā grupiņa, interesantāk skatīties
 4. Kritiku pieņemu, viss ir labi. Kā arī ceņšos arī es paskaidrot kāpēc tā un šitā ir. Tad vēl atbildot uz to, kāpēc viens ir lidmašīnā un cits ir citur. Sižeta doma bija tāda, ka visus izdzenā un katrs dodas bēgļu gaitās uz savām pusēm, glābjot sava pakaļas (tā rupji sakot), tāpēc arī ir dažādas lietiņas
 5. Atbildot uz tavu komentāru.. Teiksim tā, dziesma ir katram savādāk, saproti, ka nekatram var izpatikt šāds mūzikas žandrs. Otrais, kas vēlēsies saprast sižetu, tas sapratīs,kas nesapratīs, tad izlasīs ideju. Teiksim tā, ka pa 2ām ar pus minūtēm diez vai var izveidot filmu, ja vēlmes un idejas ir lielas un tās gribas parādīt cilvēkiem.
 6. Sveiki! Tātad, esmu izdevis jaunu gabalu no savas puses, kā arī pašu video. Ņēmu dažādus arī Jūsu komentārus vērā, mēģināju izveidot ko feinu.. Kopumā gaidu arī no Jums atziņas, komentārus, kritiku. Lai jauki klausās un skatās. Ideja: Grupējums, kas nodarbojas ar nopietnām lietām vēlas atrast to, ko no viņiem pasūta cilvēks, kas vēlas, lai priekš viņa atrod lietu, par kuru viņš samaksās atlīdzību, uz ko arī grupējums piekrīt! Visu izplānojot, grupējums pamet savu vietu un dodas meklēt celtni, kurā ir jābūt paslēptai mantai, kura ir vajadzīga. Tobrīd, kamēr grupējuma galva meklē vajadzīgo mantu, pārējie izārda vēl vairāk celtnes iekšas. Vienā brīdī, paziņo, ka traucas pakaļ grupējumam Policijas ekipāža. Tajā brīdī, visi izskrien katrs uz savu pusi un vairs nesatiekas! Mantas nav un grupējums ir bēģļu gaitās, kas notiks beigās? To uzzināsiet skatoties sižetu.
 7. Много не обработанных звуков! Звучит как -то не вместе, криво сделана сводка а про мастер не буду говорить, 3/10
 8. Kritiku es uzņemu, bet nodiršanu nē. Ir jāsaprot, kas ir kritika un, kas ir lieki posti.
 9. Muzikālās dzirdes? Kurā vietā? :) katrs taisa tā, kā patīk viņam. Ja tu ar savu pakaļu tūznu berzē sēžot un nožēlojami heito, tad tev dzīvīte laikam ir piespiedusi pie sieniņas un tas ir viss skaidrojums Atceries to, ka ne katrs veidos vienādi. Paklausies to pašu tech u.c, bet jā, vēlreiz atvainojos, jo tev tak dzirde ir,как прям инжинер музыки.
 10. Izskatās tā, ka jūs nekad nēesat kļūdijušies un mācijušies no tām. DJKIKISA сиди на попе ровно! Savu mutīti es domāju tu vari pievērt, jo tavi dno komentāri te nav vajadzīgi Lieki kaut-ko teikt neredzu tam jēgu.
 11. Tu to vari izdarīt vilciens Rīga - Valga, un uz priekšu!
 12. Atbildēšu te uz daudzie jautājumiem. Vokāla īpašniecei līdzi bija mūzikas skolotājs. Balss ir par zemu, bet neko darīt. Drona video sanāca tādi, kas sanāca. Teikšu tik vienu, ka nākamie darbi būs tikai labāki Video filmēts tā, lai ir! Galvenais, kas bija svarīgi ir dziesmas kvalitāte.
 13. Par vokālu, pie mūzikas skolotāja, kas arī piedalijās šajā vīzijā. Klavieres, kā kuram uz gaumi.
 14. Draugi! Beidzot esmu izlaidis savu jauno singlu, kas tapis kopā ar dziedātāju Paulu Dunderi! Dziesmā ir ieguldīts liels darbs un gribu teikt, paldies visiem, kas piedalijās dziesmas un video tapšanā! Dziesma sevī tur pozitīvismu un, protams, ka pozitīvu melodiju, kas aizrauj! Cerams, ka Jums patiks! Lai jauka klausīšanās! https://www.youtube.com/watch?v=O7uUsDexUiM
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.