Jump to content

Danex

Biedrs
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Danex

 1. izskatās ka ne draugam, bet Tev vajag
 2. Tad kāda jēga mācīties
 3. Un ko tu labu pārdosi? visus mēnešnieku gamemodus, kur tikai teksti izmainīti uz citu nosaukumu un gfx pārtaisīts? visi tie bugainie sūdi ir pieejami un ne pa velti tos sauc par mēnešniekiem, jo tur trapdoori tik daudz, cik litri piena ielien govī. atverot "debugscript" viss būs sarkans un serveris lagos, jo viss ir piedirsts ar logfile.
 4. Danex

  Datoru nelādē

  Skaidrs. Paldies pocikiem, visticamāk,kad ligzdai žopa jo staigā un nja.. ir kā ir, tā nesīs uz labotuvi, jo zarjadka rukā.
 5. Danex

  Datoru nelādē

  Tāds nav Nav kaut kādi varianti to pārbaudīt mājas apstākļos?
 6. Danex

  Datoru nelādē

  Sveiki, tāda problēma ar portatīvo notika, nelādē, iespraužot vadu datorā, nespīd lampiņa arī, pirmīt bija problēmas līdzīgas, gļučīja, izsprauž iesprauž un tad aiziet. Vai vienkārši nelādē, nākošajā dienā strādā iesprauž un viss čotka strādā, vai arī rāda,kad lādē datoru vai tikai rāda,kad pieslēgts un nelādē. Vakar vnk pārstāja lādēt, knubināju vadu ligzdā(datorā) un uz neilgu brīdi iedegās strāvas lampiņa datorā un pazuda. Vads kustās iespraužot datorā, bet turās un nenāk ārā pats, nezinu,vai vaina lādētājā,vai pašai kontaktligzdai kompim, lādētājam pārveidotājam deg zaļā lampiņa. Ir kādas idejas ko darīt? Varbūt ir kādi varianti kā pārbaudīt vai lādētājs strādā un padod strāvu galā, vai jaukt ārā un meklēt vainu ligzdā?
 7. Danex

  inperil ielūgums

  Nebūtu slikti man ar melnaisbumers@gmail.com
 8. vienreiz skolnieks atvērta mta:rp serveri, nauda pietika tikai hostam, tāpēc forumu uztaisīja discordā
 9. Playhardā administrācija nav mainījusies, ja runā par īpašniekiem vai oldschool puišiem. Bet saproti pats, veidot serverus tas ir viens, otrs uz ko tauta skatās ir uz forumu un to dizainu un attīstību, forumā arī jāgulda būs. kā arī viens nepavilksi visu, tad tev automātiski nepietieks vairs nekam laiks.
 10. CIk ātri ienāca prātā, tik ātri arī izkritīs no prāta.. pēc laika atradīsies cita nodarbe, pēc kā uz projekta uzliksi rokas. MTA serveri populāri, dayz (ne latviešu līmenī) PUBG, Roleplay, atkarīgs kādu auditoriju gribi.. ja gribi 10-13 tad taisi mc Five roleplay vēl variants
 11. spēlē gan, jo tur ir visādi gamemodi, sākot no dayz līdz pubg. Par tēmu. lūdzu, netaisi nekādu projektu, ja tu nevari atrast bezmaksas pieejamos gamemodus, tad nahuj tev vēl jātaisa kaut kas? atkal postos par "kā savienot datubāzi, kāpēc nevar nomainīt, kāpēc nemainās, varat kāds palīdzēt" atvieglo dzīvi sev un citiem.
 12. Tehnoloģiju pārbūve, kāpēc gan ne? uzlabot tehnoloģijas utt.
 13. Laikam ejot, paliekot vecākam, apnika vadīt projektu, gadiem (3.gadus) kopts un lutināts gamemods, tātad.. Pārdodu multi theft auto roleplay gamemode, pilnībā pārtulkots latviski, salaboti visi errori un warningi, daudz jaunu custom skriptu, daudz uzlaboti/pārveidoti skripti, pirktie skripti, visādi mappingi no visu laikiem, ar jauno vehlib autiņiem un lowpoly modiem + datubāze, jo ar parasto owl nepieslēgs vairs. 1/4 resursu pārveidota uz dgs, var turpināt pārtaisīt visu vai taisīt atpakaļ. Ja ir intrese, sīkāk varu pastāstīt un apspriedīsim cenu, gamemods tika izmantots kickā, ko joprojām vēl izmanto bez atļaujas, jo bija backups kādam, un aizejot to atlikuši atpakaļ. discord: Danex#2636 skype: danex.daniels
 14. No mtarp jēga nav, tam ir jāvelta atsevišķa uzmanība un jāsameklē atbilstoša administrācija, un 100% ieejot IG atradīšu naudas bugus un jelkādus citus.
 15. Žēl, kad universālis, kā arī žēl, kad gandrīz nevienam nav orģinālie M bamperi priekšā, jo fanāts zinās, ar ko atšķirās orģinālie buferi. M57?
 16. Paldies, kad neizmantoju tādu pašu paroli, bet priekš kam viņam tas viss? ja projekts turās vairāk kā 10 gadus?
 17. Kādu laiku atpakaļ bija mta:roleplay projekts, varēja mierīgi 90e nedēļā pelnīt, neskaitot vēl sms pakalpojumus, kur kapeikas tev atgriež, protams, ja pārdod adminus serverī un pārdod spēļu naudu pa reālo naudu. bet parasti tad projekts ilgāk par mēnesi nenoturēsies. Kā tagad ir, nevarēšu pateikt.
 18. Nesen pa velti iemeta failus CMS ziņu portālam, vai arī pa lētām naudām
 19. Minecrafts jau nes nevienam nav intresants, kā arī forums nerubī.
 20. Ja tu gribi pirkt viņas no turienes un vest uz lv, tad nezinu, jo padomā, atvedīsi autiņu.. uz kuru detaļas latvijā nedabon, rets gadījums, kad der no citiem auto, kas nav izdevīgi, Es pērkot auto, apdomāšu detaļu cenas un pieejamību, draugam ir pontiacs firebird, visu mūžu meklē inžektoru un nekur nav un nevar dabūt. Iespējams, tas būtu labs variants vairāk detaļām pirkt un uz izjaukšanu vai arī turpināt attīstīties pašā usa.
 21. Paņem no pieejamajiem gamemodiem, ja nav strādājoša, atver debug un skaties, kas jālabo.
 22. Danex

  e46 audio

  Pameklē fb grupās, tur var atrast, lai nav nekas jāmēra lietotas tumbas ar pieredzi, example.. Harman Kordon
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.