Jump to content

Danex

Biedrs
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Danex last won the day on June 1

Danex had the most liked content!

Community Reputation

0 Bad

About Danex

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

958 profile views
 1. elegancko! uz haubes ledbārs patīk visvairāk
 2. Dīvaini, ja uztaisa hard reset, tad visa informācija pazūd, un vajag ievadīt savu google accountu vai izveidot jaunu gan jau nepareizi resetoja, ja maldos, tad jārūto nost tik, par garantiju jau teica, norūto uz citu un ja gribi atliec atpakaļ iepriekšējo. pašam bija, kad rūtoju, liku lielāku androidu, kamera un qwerty nestrādāja
 3. izskatās ka ne draugam, bet Tev vajag
 4. Tad kāda jēga mācīties
 5. Un ko tu labu pārdosi? visus mēnešnieku gamemodus, kur tikai teksti izmainīti uz citu nosaukumu un gfx pārtaisīts? visi tie bugainie sūdi ir pieejami un ne pa velti tos sauc par mēnešniekiem, jo tur trapdoori tik daudz, cik litri piena ielien govī. atverot "debugscript" viss būs sarkans un serveris lagos, jo viss ir piedirsts ar logfile.
 6. Danex

  Datoru nelādē

  Skaidrs. Paldies pocikiem, visticamāk,kad ligzdai žopa jo staigā un nja.. ir kā ir, tā nesīs uz labotuvi, jo zarjadka rukā.
 7. Danex

  Datoru nelādē

  Tāds nav Nav kaut kādi varianti to pārbaudīt mājas apstākļos?
 8. Danex

  Datoru nelādē

  Sveiki, tāda problēma ar portatīvo notika, nelādē, iespraužot vadu datorā, nespīd lampiņa arī, pirmīt bija problēmas līdzīgas, gļučīja, izsprauž iesprauž un tad aiziet. Vai vienkārši nelādē, nākošajā dienā strādā iesprauž un viss čotka strādā, vai arī rāda,kad lādē datoru vai tikai rāda,kad pieslēgts un nelādē. Vakar vnk pārstāja lādēt, knubināju vadu ligzdā(datorā) un uz neilgu brīdi iedegās strāvas lampiņa datorā un pazuda. Vads kustās iespraužot datorā, bet turās un nenāk ārā pats, nezinu,vai vaina lādētājā,vai pašai kontaktligzdai kompim, lādētājam pārveidotājam deg zaļā lampiņa. Ir kādas idejas ko darīt? Varbūt ir kādi varianti kā pārbaudīt vai lādētājs strādā un padod strāvu galā, vai jaukt ārā un meklēt vainu ligzdā?
 9. Danex

  inperil ielūgums

  Nebūtu slikti man ar melnaisbumers@gmail.com
 10. vienreiz skolnieks atvērta mta:rp serveri, nauda pietika tikai hostam, tāpēc forumu uztaisīja discordā
 11. Playhardā administrācija nav mainījusies, ja runā par īpašniekiem vai oldschool puišiem. Bet saproti pats, veidot serverus tas ir viens, otrs uz ko tauta skatās ir uz forumu un to dizainu un attīstību, forumā arī jāgulda būs. kā arī viens nepavilksi visu, tad tev automātiski nepietieks vairs nekam laiks.
 12. CIk ātri ienāca prātā, tik ātri arī izkritīs no prāta.. pēc laika atradīsies cita nodarbe, pēc kā uz projekta uzliksi rokas. MTA serveri populāri, dayz (ne latviešu līmenī) PUBG, Roleplay, atkarīgs kādu auditoriju gribi.. ja gribi 10-13 tad taisi mc Five roleplay vēl variants
 13. spēlē gan, jo tur ir visādi gamemodi, sākot no dayz līdz pubg. Par tēmu. lūdzu, netaisi nekādu projektu, ja tu nevari atrast bezmaksas pieejamos gamemodus, tad nahuj tev vēl jātaisa kaut kas? atkal postos par "kā savienot datubāzi, kāpēc nevar nomainīt, kāpēc nemainās, varat kāds palīdzēt" atvieglo dzīvi sev un citiem.
 14. Tehnoloģiju pārbūve, kāpēc gan ne? uzlabot tehnoloģijas utt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.