Jump to content

Danex

Biedrs
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Danex last won the day on August 11

Danex had the most liked content!

Community Reputation

11 Normal

About Danex

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

1,050 profile views
 1. tad ņem un uzmuķī kaut ko pats jaunu nevis prasi
 2. Diez vai vaina būtu jaunā magnetolā
 3. Izbeidz.. izdevīgākais variants skolniekiem
 4. Taisīja projektam logo, atri un lēti! +
 5. Neesmu nekāds forumu programmētājs, bet hasā iegriežos katru dienu, dažreiz pat vairākas reizes dienā, ar domu, kad būs ko palasīt, var ļeva komentā iedirst un dabūt unlike gribās redzēt vairāk aktivitātes, spēļu ziņā, aptauju utt, vecums ir vecums, bet ja sirdī ir, tad arī paliks.
 6. Golf IV 1.9TDI 84kw, taisnā izplūde, koilas, priekšā GTI buferis, spoileris un sānā sliekšņu uzlikas, cepjami zems ir. salonā tukšās vietas pogā iekonstruēts regulētajs, kurš aizver turbīnai kaut ko, un tad skan kā subārs un ceļ kā traks, nobraukums 145k, aizmugurē pūstās arkas, pirkts NL.
 7. elegancko! uz haubes ledbārs patīk visvairāk
 8. Dīvaini, ja uztaisa hard reset, tad visa informācija pazūd, un vajag ievadīt savu google accountu vai izveidot jaunu gan jau nepareizi resetoja, ja maldos, tad jārūto nost tik, par garantiju jau teica, norūto uz citu un ja gribi atliec atpakaļ iepriekšējo. pašam bija, kad rūtoju, liku lielāku androidu, kamera un qwerty nestrādāja
 9. izskatās ka ne draugam, bet Tev vajag
 10. Tad kāda jēga mācīties
 11. Un ko tu labu pārdosi? visus mēnešnieku gamemodus, kur tikai teksti izmainīti uz citu nosaukumu un gfx pārtaisīts? visi tie bugainie sūdi ir pieejami un ne pa velti tos sauc par mēnešniekiem, jo tur trapdoori tik daudz, cik litri piena ielien govī. atverot "debugscript" viss būs sarkans un serveris lagos, jo viss ir piedirsts ar logfile.
 12. Danex

  Datoru nelādē

  Skaidrs. Paldies pocikiem, visticamāk,kad ligzdai žopa jo staigā un nja.. ir kā ir, tā nesīs uz labotuvi, jo zarjadka rukā.
 13. Danex

  Datoru nelādē

  Tāds nav Nav kaut kādi varianti to pārbaudīt mājas apstākļos?
 14. Danex

  Datoru nelādē

  Sveiki, tāda problēma ar portatīvo notika, nelādē, iespraužot vadu datorā, nespīd lampiņa arī, pirmīt bija problēmas līdzīgas, gļučīja, izsprauž iesprauž un tad aiziet. Vai vienkārši nelādē, nākošajā dienā strādā iesprauž un viss čotka strādā, vai arī rāda,kad lādē datoru vai tikai rāda,kad pieslēgts un nelādē. Vakar vnk pārstāja lādēt, knubināju vadu ligzdā(datorā) un uz neilgu brīdi iedegās strāvas lampiņa datorā un pazuda. Vads kustās iespraužot datorā, bet turās un nenāk ārā pats, nezinu,vai vaina lādētājā,vai pašai kontaktligzdai kompim, lādētājam pārveidotājam deg zaļā lampiņa. Ir kādas idejas ko darīt? Varbūt ir kādi varianti kā pārbaudīt vai lādētājs strādā un padod strāvu galā, vai jaukt ārā un meklēt vainu ligzdā?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.