Jump to content

Danex

Biedrs
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Danex last won the day on January 19

Danex had the most liked content!

Community Reputation

-7 Poor

About Danex

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

767 profile views
 1. Žēl, kad universālis, kā arī žēl, kad gandrīz nevienam nav orģinālie M bamperi priekšā, jo fanāts zinās, ar ko atšķirās orģinālie buferi. M57?
 2. Paldies, kad neizmantoju tādu pašu paroli, bet priekš kam viņam tas viss? ja projekts turās vairāk kā 10 gadus?
 3. Kādu laiku atpakaļ bija mta:roleplay projekts, varēja mierīgi 90e nedēļā pelnīt, neskaitot vēl sms pakalpojumus, kur kapeikas tev atgriež, protams, ja pārdod adminus serverī un pārdod spēļu naudu pa reālo naudu. bet parasti tad projekts ilgāk par mēnesi nenoturēsies. Kā tagad ir, nevarēšu pateikt.
 4. Nesen pa velti iemeta failus CMS ziņu portālam, vai arī pa lētām naudām
 5. Minecrafts jau nes nevienam nav intresants, kā arī forums nerubī.
 6. Ja tu gribi pirkt viņas no turienes un vest uz lv, tad nezinu, jo padomā, atvedīsi autiņu.. uz kuru detaļas latvijā nedabon, rets gadījums, kad der no citiem auto, kas nav izdevīgi, Es pērkot auto, apdomāšu detaļu cenas un pieejamību, draugam ir pontiacs firebird, visu mūžu meklē inžektoru un nekur nav un nevar dabūt. Iespējams, tas būtu labs variants vairāk detaļām pirkt un uz izjaukšanu vai arī turpināt attīstīties pašā usa.
 7. Paņem no pieejamajiem gamemodiem, ja nav strādājoša, atver debug un skaties, kas jālabo.
 8. Danex

  e46 audio

  Pameklē fb grupās, tur var atrast, lai nav nekas jāmēra lietotas tumbas ar pieredzi, example.. Harman Kordon
 9. Iesaku @ReinissB uzraksti, pajautā, diena pat nepagāja, kad izveidoja
 10. Baigi pokemonisks forums, kā jau @Korijs teica, daudz spilgtu gaismu, un headeris augšā vsp kek, zvaigznes ar dimantu, man liekas dimants jau kopš 2012 gada pārstāja būt akuāls, sānos wpp un dc ikonas baigi lielas, aizņem 1/3 forumu, atslēdz, lai viesi var pārlūkot forumu, es negribu reģistrēties, bet gribās palasīt, kas tur ir.
 11. Paldies @ReinissB Kreatīvajam logo.
 12. Danex

  Rams neiet..

  skaties, kad nesaliec beigās spridzekli
 13. Danex

  Rams neiet..

  Mātes plate atbalsta 4gb ramu?
 14. Sveiki, tātad nepieciešams logo priekš spēļu projekta, kas saistīts ar MTA:Roleplay, prasības: • Saistība ar MTA (vēlams), • Jābūt uzrakstam KICK • izmēri vismaz 600x600, jo vajadzēs samazināt un servera failos likt, kas būs zem 50x50, • Krāsa - orandža Atalgojums: simple logo 5euro, jo smukāks, jo lielāks atalgojums, samaksa caur swedbanku, ja intresē, sazinies ar mani forumā PM vai skype: danex.daniels Paldies
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.