Jump to content

Danex

Biedrs
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Danex last won the day on June 3

Danex had the most liked content!

Community Reputation

21 Normal

1 Follower

About Danex

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

1,424 profile views
 1. Kuru vārdu tu nesaprati? Teicu ka lejupielādējams, vairāk nekā 1000 projektu, ieskaitot ārzemju, izmanto šo gamemodu kā basic, starta paku. Tu zagteni
 2. Basic gamemods, kurš savests darba kartībā, safixots, pārtulkots un pārveidots, kā arī turpinās pārveidot un pārveidot.
 3. Danex

  Help

  /makecivveh uzraksti, tālāk būs syntax un ja saproti ingļiš tad orientēsies tālāk pats.
 4. Cik maksā MTA hostings? vismaz ar 30 slotiem? Ja pārsitīsi MyArena hostingu, kur maksāju 1.83 par 30 slotiem, pāriešu pie Jums xd
 5. Danex

  Hi labs vakars

  nu nez smieklīgi jau ir, bet diez vai mūsu ceļu policija būs tik augstā līmenī, zinu tur facebook postos LVPP filmē kā ķer tur gangsterus utt, un tur viens tāds izcēlies kurš daiļi runā gan dzimtajā valodā, krievu un angļu, bet nu cik nu ..
 6. Danex

  Hi labs vakars

  900eiro + 120e instruktoram un csdd izdod tev tiesības ar visu datubāzi, tikai jāzin gali aka telegramčiks, bet 350e fake, lv,ru,pl,uk, cik zinu vieglāk nopirkt UK un braukāt pa lv, jo pārbadīt vai derīgas nevarēs.
 7. Danex

  [MTA] NoClip

  Un jēga no šī? ja var ar /freecam pārvietoties ātrāk nekā izmantojot /fly
 8. Danex

  [HTML] Login lapa

  vēl vecāku tēmu nevarēji pacelt?
 9. kurā gadsimtā tu dzīvo, kad jāsazinās ar tevi caur epastu?
 10. Baigi smukais, tikai jā, fonts varēja būt nedaudz šaurāks, manuprāt.
 11. Te pat hasā ir pieejams standarta gamemods, pilns ar backdooriem, atrodi starp 150 resursiem tos, iemācies lua scripting, izņem ārā, atrodi labu staff team, labu hostu, jo nu gaidi DDos, un tad būs labi, bet ja tu pat nevari te atrast meklētājā gamemodu, tad augšā labajā pusē ir krustiņš - nospied to..
 12. Danex

  Mātesplate

  Problēma atrisināta, paldies visiem ieteicējiem un sprediķiem! https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/korpuss_dzesesana/barosanas_bloki/thermaltake_smart_rgb_600w_psspr0600nhsawe1?fbclid=IwAR1d-EKXMUm50eoj9uhVhyK0dSAbC_5ZwgCh_wBEp0TJnCHDq1u7OxQTkjY - TC -
 13. Danex

  Mātesplate

  http://oreol.eu/kompyuternaya-tehnika/kompyuternye-komponenty/bloki-pitaniya/aerocool-aero-white-500w-power-supply-acpw-ar50aec11 šis der man? cpu connectors 4 + 4 = 8 pin? ps. atvainojos, man ir MSI 870 C-45 (fx) V2
 14. Danex

  Mātesplate

  Nu tad jānotestē vai vispār ir jēga tad kko pirkt jaunu, ja daži saka ka tie 4 pin nekas traks nav, jo taisos palikt ar stock cpu un nesildīt līdz robežai, vnk viens saka ka ja ir 8 pins tad labāk pirkt ar 8 piniem, otrs saka, ka nekas traks, spraud tik iekšā, trešais kaut ko citu pasaka un tad nu strupceļš, varbūt var vnk iztikt ar pārveidotāju? strāvas padeve tāpat tiks padota, tikai savādākā veidā.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.