Jump to content

Danex

Biedrs
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Danex last won the day on August 11 2019

Danex had the most liked content!

Community Reputation

15 Normal

About Danex

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

1,158 profile views
 1. 1) Gigabyte GTX 1050 2GB 2) CORSAIR XMS2 DDR2 2048MB 800MHz (2x gb.) 3) Procesors - Intel Core 2 Quad 9550 2.83GHz 4) JBL Boombox + lādētājs, kā jauns, tumbas neizsistas, dažas švīkas, tur 20h ar max volume - - - - - - - - - - - Cenas piedāvāt, jo nezinu cik īsti kas maksā.
 2. kur es prasu naudu? Iemācies lasīt
 3. Nepatīk, kad lieki mappingi stāv uz datora, dzēst arī negribu, jo tomēr laiks ieguldīts, daži nav pabeigti, kam rokas aug no īstās vietas - dataisīs. Katru failu nelikšu uz failiem punkts elvē, bet ja tev ir vēlme dabūt kādu mappingu, raksti man PM, nosūtīšu! (Playhards mappingus nedošu, nebūs smuki) Banka: (nav pabeigts, apnika) Sandro's placis: Los Santos robeža: Parks: (pretīm skeitparkam) Unity: (aizvieto pašu unity) Tirdzniecības centrs: (parodija, ar tekstūrām būtu patīkamāks skats, nav pabeigts, apnika) Playhard IGS: (uzlabots) Playhard mappings: (Pārveidots) Apartamenti + garāža lejā (tualeti nenoskrīnoju) Servisa interjers: DMV interjers:
 4. savu gamemodu turpinu attīstīt, nevis turpināt puspabeigtu gamemodu savs ir savs, svešu darbu grūti izprast, kur, kas ir salikts un kā taisīts
 5. MTA entuziastiem! Vakar uzraku šo gamemodu ar visu datubāzi, vakar patestēju un palaidu uz local, viss iet un bez warningiem un erroriem, gamemods rakstīts no nulles (iespējams pamats ņemts no owl_gaming) te ir tikai puse no izdarītā, puse vēl pašam jādaraksta, lai gamemods būtu 100% gatavs. Tas ir tas pats variants, kas Vice City RP, kurš ilgi taisījās un tika veidots no 0, šis bija tāds pats projekts, kurš slepeni bija atvērts un lēnām taisījās, bet nedataisīja un aizvēra un resursi pieejami uz github. Links: https://github.com/ImSkully/emeraldgamingmta
 6. Danex

  Tiek meklēts.......

  ja nevarat komandu savākt tad nekas labs nesanāks, ja pats neko nemāki arī
 7. Nevajag sákt ar to nodarboties, jo palénám MTA paliek nepopulárs vairs, protams, ja galvá nav kas jauns kas vismaz LV sférá paceltu aktivitati ieksh mta.
 8. tad ņem un uzmuķī kaut ko pats jaunu nevis prasi
 9. Diez vai vaina būtu jaunā magnetolā
 10. Izbeidz.. izdevīgākais variants skolniekiem
 11. Taisīja projektam logo, atri un lēti! +
 12. Neesmu nekāds forumu programmētājs, bet hasā iegriežos katru dienu, dažreiz pat vairākas reizes dienā, ar domu, kad būs ko palasīt, var ļeva komentā iedirst un dabūt unlike gribās redzēt vairāk aktivitātes, spēļu ziņā, aptauju utt, vecums ir vecums, bet ja sirdī ir, tad arī paliks.
 13. Golf IV 1.9TDI 84kw, taisnā izplūde, koilas, priekšā GTI buferis, spoileris un sānā sliekšņu uzlikas, cepjami zems ir. salonā tukšās vietas pogā iekonstruēts regulētajs, kurš aizver turbīnai kaut ko, un tad skan kā subārs un ceļ kā traks, nobraukums 145k, aizmugurē pūstās arkas, pirkts NL.
 14. elegancko! uz haubes ledbārs patīk visvairāk
 15. Dīvaini, ja uztaisa hard reset, tad visa informācija pazūd, un vajag ievadīt savu google accountu vai izveidot jaunu gan jau nepareizi resetoja, ja maldos, tad jārūto nost tik, par garantiju jau teica, norūto uz citu un ja gribi atliec atpakaļ iepriekšējo. pašam bija, kad rūtoju, liku lielāku androidu, kamera un qwerty nestrādāja
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.