Jump to content

k3pt

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  313
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

k3pt last won the day on May 12 2017

k3pt had the most liked content!

Community Reputation

103 Excellent

2 Followers

About k3pt

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 01/05/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.playrust.lv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  uk

Recent Profile Visitors

6,243 profile views
 1. @Nighterance Tad rodas jautājums, kas ar tiem kontiem tiek darīts? Man 7 gadu laikā ne reizi nav bijušas šādas problēmas, ka pēkšņi limitētu.. varbūt 6 gadi nav pietiekoši liels laika periods. Un kāpēc unlegit, jau esmu izteicis visu iepriekšējos postos. 50%.
 2. Nu tāpat, tas ir ļoti unlegit. Tev ir labs stāsts.. Ja nu tomēr kāds izvēlas piesaistīt savu UK bankas karti aizdomīgam paypal kontam, tad zinat, ka 50% iespējamība, ka būs problēmas. Tur ir vairāki veidi kā scamot.. tas pats, ko jau iepriekš minēju.. kā arī, pēc kartes pievienošanas, tur var pumpēt ārā naudu un gan jau vēl ir visādi scam veidi. P.S. Tikai nesaki, ka tie screeni ir no naudas pārskaitīšanas sadaļas, jo: http://prntscr.com/kn381p ir jāpievieno TAVAS bankas karte, nevis kāda cita.
 3. Protams, ka viņi neko nepārcels. Bet gan atjaunot kontu, lai viņš funkcionētu tā, kā tam būtu jāfunkcionē.. ar iespēju pārskaitīt uz citiem pp vai jebkuru citu kontu nevis tikai uz uk kontiem. Tas reāli ož pēc non legit, kāpēc tikai uz uk kontu? Iespējams, lai būtu vieglāk notrakot uz kuru personu uzskaita naudu un lai pēc tam dabūtu kādu informāciju. Tas ir variants, ko nevar izslēgt un par kuru nevar pateikt, ka ta nav
 4. Kas notika ar tavu uk kontu, kad tu sen atpakaļ dzīvoji uk? Ja tu dzīvoji uk biji viens bez radiem, draugiem? Ko paypal supports saka šajā situācijā? Esmu diezgan pārliecināts, ka sazinoties ar viņiem un izskaidrojot situāciju, ar pāris personas apliecinošām darbībām tev ļaus pārcelt līdzekļus uz tev izdevīgu kontu. Man personīgi šis izklausās pēc non legit.. summa nav tik liela, lai viņa tiktu iesaldēta, ja vien neesi nodarbojies ar kaut kādiem scamiem utt dēļ kā, tavu kontu iesaldēja vai sazin ko izdaŗīja. Bez iemesla tādas lietas nenotiek. edit: paypal debit card: https://www.paypal.com/uk/webapps/mpp/accesscard Šo variantu neesi izskatījis? Nezinu kā viņš strādā.
 5. Nu, bet, veči.. es tāpēc ierakstīju jaunākos jaunumus, lai kāds uz šito neuzķertos :))
 6. Kāds palaidis pīli, ka Usykam drug tests failed un ķip Martā būšot vēlviena cīņa :D:D:D Google neko par to nesaka.
 7. Sveiki! Lūgums pēc palīdzības! Zinu, ka ir bijušas līdzīgas lietas, kurās tiek meklētas personas, tāpēc ceru, ka šis būs viens no tiem variantiem, kad izdodas atrast īsto personu. Tātad, persona Māris Eriņš, dzimis 92. gadā. Googlē daudz info nav pieejams, kaut kas saistībā ar militārismu? Bet arī tas nav zināms vai tas ir fakts. Varbūt kādam ir zināma šada persona? Vēlams par jebko rakstīt PM, pret noderīgu informāciju pastāstīšu meklēšanas iemeslu. Paldies jau iepriekš!
 8. Neskumsti, draugs, ir dažādas iespējas, kā uzlabot skilu... Piem, šādas.
 9. Tas vārds.. FRAGMOVIE.. Man šķiet, ka gadus 10 neesmu dzirdējis. Bet inčīgs mūvijs, ir ok!
 10. k3pt

  Bitcoin tēma

  Paldies @Dolce Es pats ar centīšos pasekot līdzi, bet ja sanāk padod ziņu.
 11. k3pt

  Bitcoin tēma

  Binance'ē registrēšanās slēgta.
 12. k3pt

  Bitcoin tēma

  kādās lapās jūs ķerat tos tronus un altus?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.