Jump to content

coldHold

Biedrs
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About coldHold

 • Rank
  Biedrs

Contact Methods

 • Website URL
  http://ne
 • Skype
  ja

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,802 profile views
 1. coldHold

  ROLE.lv

  www.ROLE.lv Galvenā informācija: Pēc projekta nosaukuma varam jau minēt, kas mēs esam un ko pie mums redzēt, darīt? Esam san-andres:multiplayer projekts. Kas pastāv jau kādu krietnu laiciņu, respektīvi, savu darbību uzsākām 21.05.15, tūlīt jau apritēs pieci mēneši. Varbūt jau esi dzirdējis par mums. Pašlaik mūsu serveru klāstā ir tikai viens roleplay serveris ar 100 slotiem, pašlaik nav vajadzība pēc vairāk, bet iespējams ar laiku nāksies to palielināt. Tas ir atkarīgs tikai no Tevis vai uzskatīsi par pareizu pievienoties mums. Serveris: Serveris tiek darbināts uz 0.3.7 versijas. Serverī jūs varat sagaidīt patīkamu atmosfēru, vismaz manā skatījumā, lai kā tas neizklausītos. Kā saka - atzīt sevi, šajā gadījumā projektu par patīkamu ir solis tuvāk lielākiem panākumiem. Mazliet centīšos pastāstīt par to, jo katrs ir tiesīgs uz saviem uzskatiem. Es centušies izstrādāt tā serveri, lai tajā būtu ko darīt un nebūtu bezdarbība. Viss ir daudz maz pārdomāts, protams, kādā vietā var atrast kādu kļūdu, nepilnību, bet, ja par to ir mums zināms noteikti centīsimies to labot. Vēl viens faktors par patīkamu atmosfēru ir tas, ka serveris nav pārpildīts. Vieglāk ir izsekot līdzi spēlētājiem un iekš spēlēs sniegt palīdzību. Uz doto brīdi ir pagrūti uzskatīt visu, kas ir no servera. Tādēļ pateiksimies par tavu vizīti. Kādēļ pievienoties? : Protams tā ir tava izvēlē vai tu spēsi justies pie mums komfortabli. Bet mēs cenšamies visu noturēt, lai būtu daudzas lietas komfortabli. No administrācijas vienmēr vari sagaidīt pretī nākošu attieksmi. Ja vērsīsies skaidri, gaiši ar savu jautājumu, ideju pie mums - mēs noteikti nonāksim pie risinājuma. Mēs ļoti lielu uzmanību pievēršam tam. Jo tas ir pats galvenais, lai varētu veidot lielākai daļai patīkamu vidi. Pačukstēšu, ka pie mums serverī ir arī lietas, kuras neatradīsi citur. Tas arī īsumā viss, cerams uz tavu vizīti gan iekš mājaslapas, gan servera, lai noskaidrotu visu. Noderīgi: Mājaslapa: http://role.lv Servera ip: rp.role.lv Informācijas, kontaktu sadaļa: http://role.lv/about
 2. Man šķiet vienīgais dauni*, esi tu. Nemētājies tā ar apvainojumiem, pašam par to var nākties atbildēt. Tagad jau dārgāk, lūdzu muļķi - http://www.bildites.lv/images/c18to0qmsj8cvb9cwjk3.pngNu ko darīt, ka nevietā sanāca tev izcelties.. Un kur tu izrāvi jau euro? Lūdzu nenoved mani līdz savam līmenim.
 3. Pierēķini klāt pārējo, galējā summa - 13.07, pats vari pārbaudīt.
 4. Sanāk vairāk nekā iekš steam maksāt, parēķini. Visi vat nāk klāt, jau skatījos..
 5. Pērku cs go giftu, sliktākajā gadījumā acc.
 6. Saņēmu ko vajadzēja, viss noritēja labi, paldies.
 7. Sveiki, meklēju samp pārzini, kas varētu izveidot kvalitatīvu, baudāmu serveri. (Wannabijiem lūgšu apiet ar līkumu šim rakstam). Atlīdzība garantēta. Vairāk privāti, sarunāsim visu ko vēlos, vienosimies par cenu. Skype: coldholds
 8. coldHold

  Pārdošanā.

  Aktuāli, v3 versija: http://prntscr.com/5yym6u; http://prntscr.com/5yymrc , monitori uz šo hostu nestrāda, nav laika meklēt vainu. Lielais pircējas vilcinājās, solīja zelta kalnus, bet nekā.. Šodien vajadzīga steidzami nauda, tāpēc tikai, šodien par 30eur. Pieejams arī demo reālam pircējam.
 9. coldHold

  Pārdošanā.

  Sveiki! Pārdošanā; famas.lv projekts. Sakarā ar dehost slēgšanu nav ne vēlēšanās, ne gribasspēka ko tuprināt, ne laika turpināt iesākto. Projekts diezgan pazīstams bija dēļ teamspeak3 servera. Kuru vidēji dienā bija pieslēgušies(online) 40+ apmeklētāji. Komplektā: domēna vārds(famas.lv, derīgs līdz 2015-05-18), dizains (v1, v2, v3) versija. v1: http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2014/250/f/c/new_style_gaming__update__by_chaoticbeer-d7ybphk.png v2: v3: Ietilpst: cs 1.6 segvārda reģistrācija, reģistrācija lapā, pieslēgšanās lapai, par mums sadaļa, monitors(der uz daudzām populārām spēlēm; tajā skaitā: cs;mc;ts3 u.c) ar player listu. Par cenu privāti, skype: coldholds. v2;v3 versijas ss ielikšu nedaudz vēlāk, pašlaik nav tāda iespēja.
 10. coldHold

  [REKLAMA] FAMAS.lv

  Patiesā būtība neslēpjās nosakumā, bet gan, kā uz projektu skatās administrācijas kolektīvs. Domēns pie manis ir jau no septembra, īpašnieku nav mainījis. Ilgs laiks sprīdis tas jau nav, bet tomēr kaut cik apgāž to faktu ko teici, neapgalvoju, ka tā nav, jo tiešām nezinu kas, kā ir bijis iepriekš ar šo domēna vārdu.. Šajā brīdi tas tiešām neko neietekmē, jo patstāvīgi apmeklētāji mums ir, runa saistībā ar ts3 serveri, nezinu kādēļ šī auditorija nav pievērsusies mājaslapai, bet pagaidām no tā nav dižas jēgas, jo serveris ir tapšanas stadijā, nav darbībā. Projekts tiks turpināts, mani neinteresē personīgas pretenzijas, jo tā ir brīva griba.. vai pievienoties, vai nē!
 11. coldHold

  [REKLAMA] FAMAS.lv

  Kāds sakars vispār šai kopienai ar Tavu pieminēto? Ja vēlies kritizēt vai kaut ko tādu, tad palūgšu Tevi runāt bez aplinkiem, jo es, piemēram, no sacīta neko nesapratu. Ar to es, respektīvi, gribu teikt, ka tiešām derētu arī savu viedokli pamatot.. Bija problēmas, mainījam mājaslapu, kādu laiku bijām offline. Vēl īsti neesam atkopušies, bet 60% no visa pieejamā ir savā vietā, domāju, ka problēmām nevajadzētu rasties. Esam atpakaļ, tādi - nekādi, jo bija cilvēki kas ļoti vēlējās, lai viss notiek pēc iespējas ātrāk, tagad viss pārējais notiek paralēli šim. Tik un tā cerības nav attaisnotas.. Paldies, veiksme tiešām šobrīd mums noderēs. Nezinu kāda saistība Tev ir bijusi ar iepriekšējo īpašnieku, bet tas katrā ziņā neattiecas uz mums, mani vai kādu citu. Tādēļ risini problēmas ar cilvēku privāti, jo mums ar to nav nekāds sakars. Par tēmu: Nav ne jausmas kāda sakarā vispār šī reklāma šeit ir ievietota, apstiprināta.. Ja šeit ir atrodamas jau divas, respektīvi, šī ir trešā. Pie tam kopija no pēdējās, par šo reklāmu neatbild administrācija, jo nekas tāds nav saskaņots ar mums. Kā jau pirmīt izteicos, viss ir tapšanas stadijā, progresa ceļā. Un puse jau vairs no šīs reklāmas neatbilst patiesībai. Paldies par Jūsu viedokli, cerams spējāt iedziļināties, atrast nepieciešamās atbildes uz jautājumiem.
 12. Kad piedzimi neprati staigāt, vai vispār bija jēga dzīvot, ja ,neprati tik elementāras lietas?
 13. coldHold

  Editošana .css

  Un kā, lai mēs zinam kā index failā div ir nosaukti? Ievieto index failu..
 14. coldHold

  Fanopunktselvē

  Ja nu vēl kādam ir kāds lieks ielūgums, varētu man arī atsūtīt! Paldies jau iepriekš. Email: coldhold@famas.lv
 15. Kāds nevēlās padalīties ar fano ielūgumu? :)

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.