Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Trixx-

Biedrs
 • Content count

  487
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Good

About Trixx-

 • Rank
  Banned

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

4,228 profile views
 1. Man slikta reputācija? Iedosi man arī sfa/fa?
 2. Sherloc holms, tev čakarē kur viņš hostē/nehostē?
 3. Maybe tas ir mēģināts ņemt screenshot, bet nav prntscr un iemeta vnk paintā, saglabāja un parāda jums, kas jums nepatīk? PAprasīja tikai jūsu domas nevis jautājumus vai tā ir bilde, etc.
 4. Cena varbūt nav akmenī kalta, bet mūsdienās retais jau taisa gaming projektus Latvijā.
 5. Pārinstalēt forumu? Uzlikt pie instalācijas tukšu prefix?
 6. Tu pirms rakstīji, izlasīji kas rakstīts? Priekš tevis - Error: 1146 - Table 'webs.ibf_core_sys_lang' doesn't exist Un tagad izdomā ko ar to darīt, ja neizdodas izdomāt vai ir kādas citas kļūmes tad raksti atkal.
 7. Nvm es uzliku win8.1 Tc
 8. Pamēğināju un neviens negāja. Šo es vispār nesapratu. Novelkot iekšā arhīvā 3 faili ar kuriem nezinu ko darīt. Gan jau jāliek vien win10 atpakaļ...
 9. Man nepatīk windows 10, nezinu kāpēc man šim pc win10 lago un win7 nelago drīzāk nefreezo. Man visu laiku kādi procesi no win10 rij vai nu visu atmiņu vai disk... Man nav slinkums uzlikt win10, jo kad pirku pc tur bija linux consoles os un es pārinstalēju uz win10.
 10. Kā man to izdarīt, ja nav arī ethernet drivera?
 11. Tikko pierakstīju
 12. Sveiki visiem, sanāca tāda lieta, ka uzliku uz sava PC win 7 un pirms liku nebiju aizdomājies par driveriem, jo parasti kad pārinstalēju pc driverus ez atrodu, bet tagad īpašs gadījums, ka nevaru atrast. Pēc idejas man vajag tikai wifi driveri, lai novilktu programmu, kas pati uzliks visus pārējos driverus. Paldies kas palīdzēs! ) E: Aizmirsu modeli pierakstīt... Acer aspire 5 a515-51g
 13. Emm... a kas neskaidrs? Tev ir vecie faili, tie kas ir arhīvā vajag unarchive mapē ar veco versiju, ieiet tavalapa.lv/admin/upgrade un izpildi prasīto.
 14. Ko tu gaidīji mūsdienās? 8d ir vēsture un, ja pat atvērsies projekts ar šo domēnu atkal sāksies raudāšana par to, ka tiek atdzīvināts projekts. Vai arī atkal mēnešnieku help forums atvērsies. Ja pat visi, kas varētu uztaisīt normālu projektu, tiem vai nu jau ir savs projekts vai arī neko negrib vairs darīt un jaunu ideju trūkst mūsdienu jaunatnei.
 15. Es nevēlos uzturēt uz sava datora, jo man portatīvais nevilks visus serverus uz šī pc.