Jump to content

Trixx-

Biedrs
 • Content Count

  508
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Good

About Trixx-

 • Rank
  Banned

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

6,112 profile views
 1. FTP - Filezillla vai WinScp priekš failu apmaiņas no hosta vai uz hostu. Text redaktors - Sublime text 3, Atom, Visual Studio Code vai PHPStorm(Šis tāds paspēcīgs IDE priekš PHP) IPB4 - Nesekoju vairs versiju patchiem līdzi, bet nu labāk jau jaunāko versiju. Zināšanas HTML, CSS, JS, PHP, utt., kā arī zināšanas par pašu IPB, ja neko neproti, tad jau tutoriali tev palīdzībā vai arī checko kaut kādus forumus un lasi kā un ko izdarīt. Kāds gan jau vēl kaut ko varēs piebilst ko vajadzētu, bet nu priekš sevis es atzīmētu šos punktus.
 2. Rīgas Tehniskā koledža, ļoti laba skola, man ļoti patīk tur. Ļoti labi skolotāji, laba vadība. Pascalis augstākajā līmenī.
 3. Trixx-

  PayPal account

  Čau visiem! Gribēju uzzināt par Paypal kādu lieku informāciju. Man sanāca tā, ka nomainīju primary email uz citu un, kad mani izmeta no Paypal'a, tad caur jauno epastu vairs ieiet nevaru. Kādi būtu piedāvājumi? Jo paroles cik neesmu mēģinājis nekas nesanāk. E: Uz jaunā e-pasta ir mans vecais nobloķētais numurs un security jautājumi... Pat nezinu, jeb neatceros, kas tur bija par atbildēm man.
 4. Es par to, ka neesmu uz Linux vilcis to installeru un mazums viņš novilksies .exe formātā un tad tev nāksies dabūt wine, lai viņu ieslēgtu, utt. Kr4, liels pisaks manuprāt caur Linux to darīt, tāpēc piedāvāju draugu ar windows
 5. Vispār uz fleškas nav jāstāv ISO failam, tev vajag no tā ISO faila dabūt ārā saspiestos failus. Vai arī otrs variants, kad velc win10 no oficiālās lapas tur ir automātiskais installers, bet ja tev jau ir Linux uz PC, tad domāju, ka nāksies meklēt draugu ar windows.
 6. Trixx-

  4x20€ giveaway

  Kad vēl kodukrātuve bija, tad tur visa dvižuha notika un šeit sēdēja only haters. Nesaku, ka arī šeit tādas nebija, bet kad kk aizvērās, tad visi pārvācās uz šejieni 😹😹👌
 7. Ja ņemt gamingam tad, kas tieši tur ir no gaminga? Viens ko mananīju ir - Pie lietotāja navigācijas, kur ir poga create (Derētu pabīdīt vai nu tekstu pa labi vai pievienot nedaudz vietas no kreisās puses, lai izskatās kā centrēts teksts nevis kā teksts kurš būtu align-text: left)
 8. Trixx-

  Pērku

  Uzraksti pm, ja esi no Rīgas, tad varu sarunāt 100ml par 10e
 9. Done, gatavs saņemt balvu ))
 10. Man tak palīdzēja vienu dienu, uzraksti search php forum un tur būs mana tēma kurā tas jau tika apspriests. Nelikšu tev saspringt, lūdzu -
 11. Trixx-

  skripti

  Čalis neko nemāk, bet Tu viņam visu uz paplātes paliec. Varbūt vajadzētu, lai viņš pats iemācās un padomā pirms raksta ko tādu? Autoram: Ludzu Tev links uz to, ko tu 'nemāki' un iemācies - https://www.w3schools.com/php/func_mysqli_query.asp
 12. Nedomāji, ka ir iespēja nopirkt?
 13. Ja dabū uz dead game Vac, tas uzreiz cenu nosit? Domā ar galvu, tur vēl citas spēles diezgan padārgas.
 14. Trixx-

  PHP Forums

  Ātri mācīties ir slikti? Pagāja jau gandrīz gads un esmu iemācījies diezgan, bet man cilvēks, jeb @Gustavs pateica, lai labāk mācos laravel, jo man bija daudz jautājumu par php uz kuriem viņš man atbildēja visu laiku, lai eju skatīties googlē un tas tiešām man iemācija meklēt risinājumus googlē, bet tagad ir cita situācija. Btw, es jau mācos nevis jūs es jums prasu tikai palīdzību tālāk jau es pats mēģināšu saprast. Paldies @Chill it BanG!
 15. Trixx-

  PHP Forums

  Nākas pacelt šo tēmu par cik tagad rodas šis pats jautājums tikai skatoties no Laravel puses. Kā man uztaisīt šo visu uz laravel? Man ir query, kas izvelk gan kategorijas, gan forumus, bet nesaprotu kā uztaisīt to ko jautāju pašā sākumā. Šo man derētu pārtaisīt uz laravel. Būs kāds spējīgs? Paldies jau iepriekš!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.