Jump to content

Flexis

Biedrs
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Flexis

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

633 profile views
 1. Vairākas reizes lasiīu un beidzot sapratu
 2. 01.05.2016 Būs pieejama pirmā Releīze no DevMuCms.
 3. DevCMS Topsite Sveiki velētos informēt kad es piedāvāju iegādāties uz licenzi vai Full Topsite CMS Pagaidām Iekļautās sistēmas: Integrated PayGol System, Banner System, Category System, Search System, Integrated Facebook System, Administration System, Email Integrated, The design included Bootstrap, Ioncube And much more, Izskats šēit: http://imgur.com/a/HqqWM Ir vēlme redzēt demo ? Raksti uz skype:firefox112112 1 Mēnesi supports par brīvu, pēc tam 5 Eur / Mēnesī.(Supporta ir iekļauti uzlabojumi sakarā ar topsaitu.) Cenas: Full Topsite CMS Ar beztermiņa licenzi Cena ir 40 Eur. Nav uz reiz tādas naudas ? Protams vari ari ņemt licenzi Cena par mēnesi ir 5Eur / Mēnesī. Maksājumu veidi: SwedBank Visa PayPal Citi Pakalpojumi: Piedāvāju arī dažādu php skriptu izveidi iekļaujot PDO. Cena 5Eur u.t.t Atkarība cik grūts skripts būs. Piedāvāju jebkāda dizaina uzkodēšanu. 5Eur u.t.t Atkarība cik kvalitatīvs kods būs. Piedāvāju jebkāda mājaslapas klonēšanu- ar skriptiem u.t.t, Neklonēšu nekādus Lielos projektus, draugiem.lv , Facebook.lv u.t.t, Tikai privātos piemēram http://wos.lv/ , http://mmoserver.pro/ , http://mysticalmu.com/ , Cena sākot no 20 Eur un uz augšu atkarībā no projekta lieluma un kvalitātes. Piedāvāju arī iebūvēt jebkurā projekta kas ir saistīts ar PHP , Licezes sistēmu, kas ļaus pasargāt jūsu projektu no citiem vai pārdot to. 10 Eur.(Iekļauta Ioncube aizkodēšana) Kaut kas ieinteresēja ? Raksit Skype:firefox112112, Vai šeit pat un par tālāko sadarbību visu sarunāsim.
 4. Flexis

  PORTAL

  Pārāk krāsains un izkartojums jau ir redzēts.
 5. Hello every one im glad to tell, Website is new engine+ new modules, And now i tell about it: I've finally finished website, now in website is new features like : Quest system, Exchange online hours, Exchange Wcoins, Exchange Lucky Coins, Buy Zen, Anti Bug System, Create Item, Refferal System, Private Message, Web Warehouse, Friends System, And Full working Auction System. And new client features- Fixed all already bugs, Added AntiCheat System, Soon by donations be added Offtrade System Thanks to donors who will pay back Please Download new client in download section.
 6. Flexis

  Mu Online

  Es tikai pajokoju kas jūs jokus galīgi nesaprotat... :(
 7. Flexis

  Mu Online

  Nevajadzēja tik lielu bildi likt, tagad varēšu uztaisīt copy
 8. Moš ši bus tas īstais http://www.amazon.co.uk/Lenovo-G500-15-6-inch-Laptop-i3-3110M-Integrated-Graphics/dp/B00H3AV8QU/ref=sr_1_81?ie=UTF8&qid=1455964643&sr=8-81&keywords=gaming+laptop
 9. Flexis

  Serveris.

  Vienozīmigi ovh...
 10. Flexis

  Windows 10

  Jap viena big problēma uz windows 10 , kad draiveri sačakarējas paši pēc laika, nav ne jausmas kā to labot, cik man viņš ir bijis ik pa laikam ir draiveru problēmas
 11. Vienkārši parkačā windowsu, man tas pats bija ar veco kompi.. Neka nestrādaja un gļukoja/crashoja.
 12. Flexis

  Meklēju!

  Es arī īsti nesapratu,iespējams vari parādīt kādu paraugu ?
 13. Flexis

  New pc

  No sākuma jā man gāja lielākā daļa spēles ar fps virs 110, bet tagad knapi tos 80 var viņš savākt, nesen vel pilnu apkopi veicu, un mazliet labāk iet tagad max 90, bet tas ir maz salīdzinot kā bija no sākuma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.