Jump to content

Zālens

Biedrs
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Bad

1 Follower

About Zālens

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 10/18/1999

Contact Methods

 • Website URL
  http://Flawless.itp.lv
 • Skype
  peterispeteris99

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Lode
 • Interests
  BMW e30

Recent Profile Visitors

1,038 profile views
 1. laikam tev kkas nolagojis ir, man viss atverās kā nakās un aizgāja kā pa sviestu, tik tur gm kkas ir pačakarēts, jo piemēram kad uzspawnojies taja ekā tad nietiek arā, itkā ir durvis bet nav check point kur iziet arā, tājau labs GM iesācējiem, mazliet pielabot un viss okk
 2. Zālens

  inperil ielūgums

  nebūtu slikti aldaris.vs.miezits@gmail.com
 3. atradu pie maffbiz komandas kā biji teicis, paldies, vel pēdējo ko aizmirsu pajautāt, autoskolas braukšanas eksamenu checkpoints... izveidoju jaunu trasi, visi checkpoint radās bet iekš tā checkpoint ir ta balta būlta(https://prnt.sc/mgpt6t) un viņa visiem checkpoint radās uz vienu pusi, kā to bultu var pagriest?
 4. Jā ir bijis ta kad izdzēšu auto, bet parasti uzreiz restarteju serveri un turpinu likt, bušu nepamanijis laikam ka izdzesu un turpinajies likt, tagad takā sanāca uzlikt pietiekami daudz, palika vel uzzināt kur to mafiju territorijas kord nomainīt
 5. jau dariju, uzliekas ap 250-350 auto un atkal sakās
 6. Sveiki, izmantoju HGC GameMode, vēlējos pajautāt, vai var kāds pateikt kā var nomainīt mafiju karošanas vietu ? un arī nesaglabajās organizāciju auto kad pievieno ar /add mysql uzmetās :(Error ID: 1062, Duplicate entry '282' for key 'PRIMARY')
 7. Zālens

  4x20€ giveaway

  Var atrast daudz ko noderīgu un arī "interesantus" clvēkus
 8. da viņam nav visi 100 lkm, man tur pavisam cita gps tabula hujzin no kura krievu db ņemta bet ir kkada... mainiju tur kord serveri nekas nemainijas... P.s. moš kads ari var pateikt ka nomainit mehaniķiem spawn vietu ?
 9. Sveiki haseri, esmu sastapies ar tādu problēmu ka nevaru atrast kur jamaina GPS un admin teleport (/tp) kordinātes, kautkādas GPS kordinātes ir db bet viņas ir ar kirevu nosaukumiem, bet serveri ir latviski, un ka ari pavisam savadakas kord (kroč nav īstās maini cik gribi nekasnemainās), ar tp aizgaju uz piem staciju izmantojot /save uzzinaju kordinātes mekleju pawno neko tam līdzīgu neatrada. un ka var pagriest uz kuru pusi vajag tos sarkanos checkpoint ar baltajam bultiņām pa vidu piemeram autoskolas maršrutam Ceru ka jūs spēsiet pateikt kur man viņas atrast. Paldies jau iepriekš.
 10. Jā šo projektu, es piedāvāju uzlabotu ipb forumu kas paredzēts priekš sa:mp servera, ka ari samp serveri.
 11. Pielaboju topiku moš saprotamāk būs
 12. Sveiki vēlos pārdot Cloud Roleplay projektu, sa:mp serveris ar DB un WEB ar DB, bildes nav īsti saglabājušās un kur uzhostēt nezinu, iespējams daudzi atceras tādu projektu domāju priekš iesācējiem diezgan labs serveris, Gamemode ir HGC tik lielākā daļa bugu ir labota, Auto skola ir pārvietota Los Santos, cenas un algas cipari ir pielīdzināti realajai dzīvei, domes darbiem samazināti līmeņi un vel daudz kas cits, vis visādi pašveidoti mapingi... Projekts gatavs lietošanai tik saliec visu kur nākas un gatavs. Cenu piedavājiet paši PM.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.