Jump to content

Zālens

Biedrs
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About Zālens

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 10/18/1999

Contact Methods

 • Website URL
  http://Flawless.itp.lv
 • Skype
  peterispeteris99

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Lode
 • Interests
  BMW e30

Recent Profile Visitors

654 profile views
 1. Zālens

  4x20€ giveaway

  Var atrast daudz ko noderīgu un arī "interesantus" clvēkus
 2. Zālens

  GPS&Admin Teleport edit HGC + Checkpoint edit

  da viņam nav visi 100 lkm, man tur pavisam cita gps tabula hujzin no kura krievu db ņemta bet ir kkada... mainiju tur kord serveri nekas nemainijas... P.s. moš kads ari var pateikt ka nomainit mehaniķiem spawn vietu ?
 3. Sveiki haseri, esmu sastapies ar tādu problēmu ka nevaru atrast kur jamaina GPS un admin teleport (/tp) kordinātes, kautkādas GPS kordinātes ir db bet viņas ir ar kirevu nosaukumiem, bet serveri ir latviski, un ka ari pavisam savadakas kord (kroč nav īstās maini cik gribi nekasnemainās), ar tp aizgaju uz piem staciju izmantojot /save uzzinaju kordinātes mekleju pawno neko tam līdzīgu neatrada. un ka var pagriest uz kuru pusi vajag tos sarkanos checkpoint ar baltajam bultiņām pa vidu piemeram autoskolas maršrutam Ceru ka jūs spēsiet pateikt kur man viņas atrast. Paldies jau iepriekš.
 4. Zālens

  Pārdodu Projektu [Cloud RolePlay]

  Jā šo projektu, es piedāvāju uzlabotu ipb forumu kas paredzēts priekš sa:mp servera, ka ari samp serveri.
 5. Zālens

  Pārdodu Projektu [Cloud RolePlay]

  Pielaboju topiku moš saprotamāk būs
 6. Zālens

  Pārdodu Projektu [Cloud RolePlay]

  Sveiki vēlos pārdot Cloud Roleplay projektu, sa:mp serveris ar DB un WEB ar DB, bildes nav īsti saglabājušās un kur uzhostēt nezinu, iespējams daudzi atceras tādu projektu domāju priekš iesācējiem diezgan labs serveris, Gamemode ir HGC tik lielākā daļa bugu ir labota, Auto skola ir pārvietota Los Santos, cenas un algas cipari ir pielīdzināti realajai dzīvei, domes darbiem samazināti līmeņi un vel daudz kas cits, vis visādi pašveidoti mapingi... Projekts gatavs lietošanai tik saliec visu kur nākas un gatavs. Cenu piedavājiet paši PM.
 7. Zālens

  PĀRDPDU SAMP LS-RP GM + MySQL

  Paldies
 8. Zālens

  PĀRDPDU SAMP LS-RP GM + MySQL

  Atvainojos ka paceļu vecu tēmu, bet velejos pajautāt kā var uzlikt administratoram paroli? Jautāju šeit jo tas kas sāka šo tēmu neatbild ne PM ne Skype
 9. Zālens

  Banka ?

  Aijo gazeri, kādam nav aizķēries kāds viegls bankas skripts ?
 10. Zālens

  Palīdzat problēma ar māju

  arī 6 lvl acc nevar nopirkt viņi takā nopērk bet tā mājiņa nepaliek zila, kad uziet virsū radās kad ir nopirkta un pieder pircejam, un tad kad tas kurš nopirka to maju rr uztaisa viņam paradas kad parole jaievad viņs ievada bet nekas talāk nenotiek vai arī krīt arā no mapes un pēc brīža parādās server closed conection.
 11. Zālens

  Palīdzat problēma ar māju

  Sveiki, tātad man ir problēma ar mājām, kad es nopērku māju man viss iet tik līdz kāds cits nopērk tā profils nobugojās, Meiģināju no db izdzēst visas mājas un uzlikt pa jaunam iekš servera bet tapatās nekas nemainas.
 12. Zālens

  Kadam ir šādi include?(PWN)// Atradis esmu

  Itkā ir vel vienu vajag
 13. Sveiki hasieši. Vēlējos pajautāt vai kadam nav aizķērušies šādi include: <seifader> <Load> http://www.solidfiles.com/d/614b/ <seif_text> Pārejie ir komentāros
 14. Man ar tā bija... es nokačāju jaunu gta_sa.exe un aizgāja...
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.