Jump to content

theFOUR

Biedrs
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

theFOUR last won the day on September 21

theFOUR had the most liked content!

Community Reputation

-1 Poor

About theFOUR

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 09/30/1998

Contact Methods

 • Website URL
  thru.lv
 • Skype
  zixisnoriz

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  UK.

Recent Profile Visitors

1,426 profile views
 1. Rutina.lv autori paši izvēlas, kāda tipa rakstus veidot.. mēs to nenosakam. Visi raksti ir pārredzami administrācijas panelī. Ir mums opcija pievienot arī atsauci uz pirmavotu, bet reti kurais izmanto. Pateikšu vēlreiz - Rutina.lv administrācija nenosaka, kādus rakstus autori drīkst publicēt, tā ir paša izvēle, kādus rakstus katrs autors vēlas publicēt. Bet nu, heitot ir vieglāk, nekā pašam darīt kaut ko. lmao
 2. vairāk, nekā lētākais aliņš
 3. Ienāc Rutina.lv, ievieto rakstus un pelni reālu naudu.. Kā to izdarīt? 1) Izdomā, kādas bildes rakstā gribi ielikt 2) Izveido rakstu, tas nav ne grūti, ne sarežģīti 3) Izreklamē savu rakstu sociālajos tīklos 4) Gaidi, kad tev sāks nākt nauda par googles reklāmām tavā rakstā - Man jau tagad katru dienu nāk nauda ne tikai no jauniem, bet arī no pavisam veciem un aizmirstiem rakstiem. - Pievieno rakstu, tas ir tik vienkārši. Liec rakstu par jebkuru tēmu. Kā tas strādā? 1) pievieno rakstus Rutina.lv 2) Reklamē savus rakstus sociālajos tīklos 3) Saņem naudu no googles reklāmu skatījumiem Jā, iespējams sākumā tie būs tikai centi, bet jo vairāk cilvēku ievilksies šajā projektā, jo vairāk naudiņas ieripos tavā kontā. Bet pats garšīgākais ir tas, ja pārstāsi rakstīt un pievērsisies citiem hobijiem, tavi raksti turpinās pelnīt. Tu būsi patīkami pārsteigts kad pēc gada ienāksi savā rutina.lv kontā. P.S. ja vēlies uzzināt, cik pats esmu nopelnījis - raksti komentāru.
 4. theFOUR

  steam for sale

  pat par brīvu neņemtu tavu acc
 5. theFOUR

  Pārdodu savu pc

  JAUNS - bet, tavs nav jauns.. so, yeah..
 6. nepiesienies cilvēkam pie gramatikas, ja pats nešarī gramatiku. par tēmu: gl atrast darba rūķus
 7. un, gribēji man viņu nogrūst pa 5eur.
 8. to pašu varētu arī tev teikt, nopizģī nosaukumu priekš ēpasta, kā arī visiem melo, ka tev ir 23 gadi, bet īstenībā esi 15 gadīgs puika.
 9. man liekas, ka tas skripts nāk līdzi visiem RolePlay GM.
 10. theFOUR

  vasaras plāni

  vienmēr esmu gribējis izmēģināt - http://airsoftlatvija.lv/
 11. Sveiki, kā jau pēc tēmas nosaukuma var saprast, ka tiek meklēts dizaineris. Vēlos pasūtīt dizainu priekš spēļu portāla, zemāk norādīšu visu, kas nepieciešams lapā: Serveru monitorus (cs16, csgo, css, mta, samp). Vēlos, lai dizains nav pārāk tumšs un/vai gaišs. Sidebar blokus (jaunākie ieraksti forumā, informācijas bloku (cik reģistrēto, cik topiki izveidoti utt), bloku, kurā redzama mūsu steam grupa, jaunumus utml - īsāk sakot, visu no tā, kas nepieciešams spēļu portalam. Skaisti izveidotu navigāciju, būtu vēlams ar dropdown menu. Kautkādu info paneli, kurā ierakstīt kādu paziņojumu līdz 50 vārdiem. Lietotāju paneli. Vēl nedaudz zemāk būs, ko vajadzetu uzzīmēt tikai priekš administrācijas. Vēlos maziņu admin panelīti, kurā būtu redzamas trīs pogas - "Jaunumi" un "Serveru monitori", un "Info panelis". Lūdzu, tagojam, iesakam kādu, kurš varētu šo uzņemties. Apmaksa caur PayPal, bet, ja vēlaties gaidīt papildus 3-5 darba dienas, tad mierīgi varu arī samaksāt caur banku (nedzīvoju LV un nav LV banka, tāpēc). Droši drīkstam komentāros piedāvāt savu cenu, izvērtēšu katru iespēju. Būtu vēlams arī pievienot savu portfolio, ja izsaki savu piedāvājumu (neattiecas uz boomix un botname, zinu, kā viņi zīmē).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.