Jump to content

ejnomirsti

Biedrs
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

ejnomirsti last won the day on July 18 2020

ejnomirsti had the most liked content!

Community Reputation

0 Bad

About ejnomirsti

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 09/30/1998

Contact Methods

 • Website URL
  thru.lv
 • Skype
  zixisnoriz

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  UK.

Recent Profile Visitors

2,335 profile views
 1. ejnomirsti

  IPB 4.4

  celies taču, ir iznācis jau ips 4.5.. iekāp nākotnē un nesēdi pagātnē
 2. Esmu pārāk jauns/vecs priekš šitā. Neesmu līdz 15, esmu vecāks. Neesmu 30 līdz 35, esmu jaunāks. Sorry.
 3. image.png.58bd7d4f68b1ddd308d57d56c15cd07f.png

  1. Guru

   Guru

   Besī, kad eju garām un viņi man met gang signs.

 4. Rutina.lv autori paši izvēlas, kāda tipa rakstus veidot.. mēs to nenosakam. Visi raksti ir pārredzami administrācijas panelī. Ir mums opcija pievienot arī atsauci uz pirmavotu, bet reti kurais izmanto. Pateikšu vēlreiz - Rutina.lv administrācija nenosaka, kādus rakstus autori drīkst publicēt, tā ir paša izvēle, kādus rakstus katrs autors vēlas publicēt. Bet nu, heitot ir vieglāk, nekā pašam darīt kaut ko. lmao
 5. vairāk, nekā lētākais aliņš
 6. Ienāc Rutina.lv, ievieto rakstus un pelni reālu naudu.. Kā to izdarīt? 1) Izdomā, kādas bildes rakstā gribi ielikt 2) Izveido rakstu, tas nav ne grūti, ne sarežģīti 3) Izreklamē savu rakstu sociālajos tīklos 4) Gaidi, kad tev sāks nākt nauda par googles reklāmām tavā rakstā - Man jau tagad katru dienu nāk nauda ne tikai no jauniem, bet arī no pavisam veciem un aizmirstiem rakstiem. - Pievieno rakstu, tas ir tik vienkārši. Liec rakstu par jebkuru tēmu. Kā tas strādā? 1) pievieno rakstus Rutina.lv 2) Reklamē savus rakstus sociālajos tīklos 3) Saņem naudu no googles reklāmu skatījumiem Jā, iespējams sākumā tie būs tikai centi, bet jo vairāk cilvēku ievilksies šajā projektā, jo vairāk naudiņas ieripos tavā kontā. Bet pats garšīgākais ir tas, ja pārstāsi rakstīt un pievērsisies citiem hobijiem, tavi raksti turpinās pelnīt. Tu būsi patīkami pārsteigts kad pēc gada ienāksi savā rutina.lv kontā. P.S. ja vēlies uzzināt, cik pats esmu nopelnījis - raksti komentāru.
 7. ejnomirsti

  steam for sale

  pat par brīvu neņemtu tavu acc
 8. JAUNS - bet, tavs nav jauns.. so, yeah..
 9. nepiesienies cilvēkam pie gramatikas, ja pats nešarī gramatiku. par tēmu: gl atrast darba rūķus
 10. un, gribēji man viņu nogrūst pa 5eur.
 11. to pašu varētu arī tev teikt, nopizģī nosaukumu priekš ēpasta, kā arī visiem melo, ka tev ir 23 gadi, bet īstenībā esi 15 gadīgs puika.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.