Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

calM

Kārtīgs biedrs
 • Content count

  380
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Normal

About calM

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 10/09/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jekabpils

Contact Methods

 • Skype
  jurka1994

Recent Profile Visitors

2,801 profile views
 1. Nomaini Adminpanelim paroli dumb. Turboprojekts.
 2. Lieliski atceros. Ja kā pele te uzturies , tad protams, ka nav ko atcerēties.
 3. Un ko ar šo darīt? Kā citiem šis individuālais darbs varētu noderēt? Pats sauc par sūdu , bet turpat zīmē un hasā izliec. Gaidi uzslavu , vai "nav nemaz tāds sūds" tekstus? Kaunies uzraug! Lai kādam viņu pielāgotu sev, vajag vismaz kautkādus pamatus/prasmes . Un pat ja tādas ir, pietiek , lai ko savu uzzīmētu. Izi. Sviests
 4. Cik zinu un atceros, te vienmēr ir valdijusi Visatļautība. Un manuprāt Viss ko dara Administrācija, Moderātori ir , tikai apstiprina postus. Tapēc neredzu iemeslu panikas celšānai. Te tā ir nolikts, pa dzīvi.
 5. Vai arī , izmantot pareizas dir norādes vajag. %windir%\system32\mstsc.exe Par Start in arī neaizmirsti.
 6. Bet viss taču ir priekšā, pat Latviešu valodā. Ja jau, tik elementāras lietas nemāk, ko tad tu tajā VPS taisies darīt, ja netiec pat ar savu Windu galā?
 7. Sūdīga bļīve starp Klaviatūru un benķi.
 8. Sviests
 9. A vot mierīgi var. Katram savi tārpi galvā, kā saka. Visi jau nevar , kā dažs labs zīmēt cauriem gadiem, vienu un to pašu. Btw, par dizainu - Velk uz lipekli . Dažādi rakaturi dizainā. Tīri mans viedoklis.
 10. Gadi iet, bet same zīmulis vien esi palicis... Nu, un ko tu tik nereāli grūtu esi tur saskatijis, ka gandrīz vai pie profesionāļiem jāvēršas? Vai izlepuši? Elementārs darbs, nekā pilnībā tur sarežğītu neredzu.
 11. Ķer DEHOST PSD https://files.fm/u/vgd622vd
 12. Tad beidzot editojās. Nu ko, būtu citi laiki, es uztaisītu. Interesanti .. Kādreiz sviedriem tekot dizainus te visi pa 5 eur tirgoja, a tagad redziet 20 eur par banneru esot maz .
 13. Es atvainojos par lamuvārdiem, Bēt kādas tolks vērt vaļā triperi, kas ir izstrādes stadijā? KĀDS? Man nenāk neviens iemesls galvā! Drīzāk gan cilvēks atver linku, paskatās ka hlams, un nākošreiz nemaz to linku izdzirdot neko neveers valjā vai nemaz nepievērsīs uzmanību! Use your fucking brains fella.
 14. Skatāms Defiņš , bet ja runā par cukurgalvām kas tur augšā saka ka vienmēr vis ir vienāds, tad lai nokačā Photoshop un uzzīmē kautko ne def , jajau tas izskatās tik viegli. Uzzīmēt nav māksla', māksla ir izdomāt ko jaunu, un īstenot to. Un tas ir fucking grūti, saku pēc pieredzes. Netraucējiet cilvēkam kas kautko māk , nopelnīt naudiņu. Ja protams viņš zīmēja pats . GL pārdošanā!
 15. Tā ir Beztēmas sadaļā, un tur var likt , ko vien tava sirds vēlas, noteikumu robežās. Man piemēram tas ir interesanti. Un ja tev nav vnk, pie kā piekasīties, ej padusi pakasi. Rode - Savas nepatikas, atstāj pie sevis. Tu nēsi te viens.