Jump to content

calM

Kārtīgs biedrs
 • Content count

  384
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Normal

About calM

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 10/09/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jekabpils

Contact Methods

 • Skype
  jurka1994

Recent Profile Visitors

4,121 profile views
 1. domēns un servers

  Man liekas, tev nav pilns spainis .
 2. Spēļu projekts jauniešiem

  Iesaku pirms ko tādu uzsākt, skaidru galvu izvērtēt savu pacietību in iespējas. Kā arī līdzekļus un iespējamo gala iznākumu, kas 99% uz doto momentu būtu , bezjēdzīga naudas iegūldīšana bez rezultātiem. Pietam, Cilvēki ar rūgtu pieredzi jau cenšās pieturēties pārbaudītām vērtībām. Tāpēc cerēt, ka tev tur viss plausk un zaļos, neieteiktu. Bet ja tomēr, tad vismaz ķeries pie CS:GO , jo tas bus tuvāks variks, reāliem rezultātiem.
 3. Photoshop krāsu paletes.

  Dizaineri joptik bumbinj Tur arí theme var mainiit ja nemaldos utml
 4. Es māku lasīt.Vnk Vieglāk ir noignorēt jautājumu nekā mesties rakstos par spēles jēgu un principiem. Pietam , ja esi tāds erudīts @ MMORPG , tad apjēdz ka princips nevar atšķirties radikāli, jo tas Ir MMORPG . Un šitos " laikam lasīt nemāki" izbeidz čomiņ. Sen vairs nav cieņā izmantot bērnu izteicienus 🤗 . Vai tu ceri , ka tavu umņičīšanu novērtēs, un mazo acīs gudri runājot -svaru šeit sev kautkādu iegūsi?
 5. Pirmkārt - Offtoic galīgs, sākās no Tavas puses. Ok. Kāpēc, lai es te sāktu kko salīdzināt? Ja tev Patīk WoW ,trin kedas un spēlē viņu cik tev uziet. Katram savs . Citam futbols iet pie sirds , citam hokejs. Same ar Spēlēm. Pietam atradi arī ar ko salīdzināt... Vēlies apspriet kautko, vai padiskutēt par Mu tēmu, par ko noprotu, neko nejēdz tolkam? PM mate.
 6. Prieškam tev 5 GS ? Ceri, ka uzreiz simtiem birs iekšā serveros? Aizmirsti. Tīri + no manis par servera info daudzumu. Ja cilvēkam Mu asociējas tikai ar Kačāšanos arenā, tad sapratne par spēli ir graujoša. Ununun kas tur augšā pukstēja ka strādā ar vieniem un tiempašiem failiem viņš?🤔 Priecājies vecīt, cilvēki kas vairākus gadus strādā ar vieniem failiem , pārsvarā zin viņus no A - Z , un serverim vismaz ir kautcik stabila konfigurācija , jo nav iespējams nokonfigurēt serveri pareizi, ja tie faili jau nav testēti, mēģināti, kad jau visa dzīvība serverī notiek. Nevar novilkt serverfailus, uzlikt viņus un slaukt naudu, sēdēt kuli kasīt . Tā nenotiek 😉. Vajag daudz darba iegūldīt, lai tiešām panāktu vismaz to , ka serverī var spēlēt un pēc 2 dienām neviens nemūk . Ne visa konfigurācija ir exp un dropu nomainīt. Pietam ,kas vainas 6 sezonai? Es uzskatu ka S6E3 ir pēdējā normālā sez , jo pectam ir šausmas. Maz tādu , kurš būtu sācis spēlēt ar topašu Dream , un tagad varētu paspēlēt kko virs S6 😀. Viss kas ir pēc s6 vairs nav spēlējams. Pārāk daudz jau visa kā , un arī pati spēles jēga ir papista. Vismaz man tā liekas . Da i serverus celt nav jēgas, ja nēsi gatavs no sākuma zaudēt naudu, pietam nav jau variks ka vēlāk atgūsi viņu. Reklāmas, Hosts (vidējs vps ~ 60 eiriki izmaksās , un nepavilks pat tos 5 gs uz kuriem viņš te sacerējies) , viss prasa iegūldijumus, darbu , pieredzi . Un kam te ir pieredze? Nejau nu tiem, kas no igc nopērk failus, kurus viņam uzstāda ar visu web un viss izskatās čotka, var laist klāt, jo viss ir gatavs , bet gan tie kas ņēmās, kačāja no šejienes sapistos serverfailus un taisija no viņiem ko skatāmu, tiešām ejošu. 😎
 7. AngleMu.EU

  Nomaini Adminpanelim paroli dumb. Turboprojekts.
 8. Atlaist moderatoru - eclipzh

  Lieliski atceros. Ja kā pele te uzturies , tad protams, ka nav ko atcerēties.
 9. [PSD] Daži nesmuki darbi

  Un ko ar šo darīt? Kā citiem šis individuālais darbs varētu noderēt? Pats sauc par sūdu , bet turpat zīmē un hasā izliec. Gaidi uzslavu , vai "nav nemaz tāds sūds" tekstus? Kaunies uzraug! Lai kādam viņu pielāgotu sev, vajag vismaz kautkādus pamatus/prasmes . Un pat ja tādas ir, pietiek , lai ko savu uzzīmētu. Izi. Sviests
 10. Atlaist moderatoru - eclipzh

  Cik zinu un atceros, te vienmēr ir valdijusi Visatļautība. Un manuprāt Viss ko dara Administrācija, Moderātori ir , tikai apstiprina postus. Tapēc neredzu iemeslu panikas celšānai. Te tā ir nolikts, pa dzīvi.
 11. Problēma ar Remote Destop Connection

  Vai arī , izmantot pareizas dir norādes vajag. %windir%\system32\mstsc.exe Par Start in arī neaizmirsti.
 12. Problēma ar Remote Destop Connection

  Bet viss taču ir priekšā, pat Latviešu valodā. Ja jau, tik elementāras lietas nemāk, ko tad tu tajā VPS taisies darīt, ja netiec pat ar savu Windu galā?
 13. ipb 3.4x problēma

  Sūdīga bļīve starp Klaviatūru un benķi.
 14. Speelju komuuns

  Sviests
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.