Jump to content

Madars.

Biedrs
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Normal

About Madars.

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 04/03/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gulbene.
 • Interests
  C++, VB.NET, C# utt..

Contact Methods

 • Skype
  Ir, ja.

Recent Profile Visitors

2,271 profile views
 1. Un es vēl nesen taisījos viņu nopirkt... Labi, ka nenopirku. ;d
 2. Pilns profils ar commentiem, ka hackeris.. Gadījumā nav iespēja, ka kāds nopērk profilu, un pēkšņi Vac bans uz profila parādās? Nezinu kā īsti ir ar to Vac sistēmu, bet vnk intereses pēc paprasu.
 3. Madars.

  hosts ?!

  Es parasti kādreiz ņēmu https://www.time4vps.eu/ Tad uz vps uzinstalēju VestaCp un izmantoju kā web hostu + fonā varēju vēl palaizt kādu cs serveri.
 4. Madars.

  help

  Errors rāda, ka trūkst gangzonesc include. Include: https://github.com/Gammix/Interactive-Gangzones-Include/blob/master/gangzonesc.inc Nokačā include un ieliec 'include' mapītē: http://prntscr.com/hyk931
 5. Ja godīgi, gribētos šādus projektiņus vairāk hasā redzēt, patīk palasīt šāda tipa topikus... Lai gan man ir tikai 14 gadi, es arī ņemos ar mašīnām, lēnām kopā ar tēvu ceļu augšā savu vaz projektu, vairāk rallijkrossam, ne vienkārši braukšanai. Kautkad safočēšu visu procesu, uztaisīšu arī savu topiku.. Bet par tēmu - krāsojums izskatās pat tīri labi. Vienīgi gribēju pajautāt - kā bija ar putekļiem, ko darījāt lai putekļi nesabojā krāsojumu?
 6. Madars.

  Skina edits by me

  Nokačāt nulled ipboard un uzlikt skinu viņam man aizņēma +/- 5 minūtes, tā ka varēji arī pats iemest screenshotu.. http://prntscr.com/hwsdxb Edit: man pat liekās ka orģinālais needitotais skins izskatās labāk par šo..
 7. Madars.

  [Pārdod] Steam

  Tādus profilus ar daudz gadiem var pat pa 5 eur dabūt - https://www.playerauctions.com/steam-account/
 8. Hey! Vai kāds varētu man izskaidrot, kā uzstādīt šo https://has.lv/topic/17932-cms-rethink-js-v13-social-network-based-on-twitter-with-js-server/ ? Mēģināju visādos veidos uzstādīt, bet nekā nesanāk viņu palaist. Netaisos veidot nekādu projektu, vienkārši gribu saprast, kā viņu uzstādīt. Serveris man ir ar Ubuntu, bet nepieciešamības gadījumos varu uzinstalēt citu os.
 9. Šis itkā ir ļoti labs portatīvais dators, lietoju tādu gan spēlēm, gan darbam, un viss strādā ātri un labi. Tikai nezinu neko par šo interneta veikalu, kurā viņš ir, bet tad kad es pirku tādu datoru, tad viņu varēja nopirkt 1a. https://aio.lv/lv/portativie-datori-plansetdatori-datori/portativie-datori-un-ultrabooks/acer-aspire-e5-575g-558m-250ghz-i5-7200u-156-1920-x-1080pixels-black-notebook:341562?utm_source=salidzini&utm_medium=cpc&utm_campaign=search
 10. Steidzami pārdodu šo Steam profilu: http://steamcommunity.com/id/madarsjdm Cena: 5eur Līdzi došu šī profila e-pastu ar tā paroli. Spēles: http://prntscr.com/fesvkk CSGO ranks lkm ir gn2, bet tā, kā vairs spēles nespēlēju jau labu laiku, tad arī ranks jau ir pazudis. Ja izdomā, ka gribi šo profilu, tad raksti PM, vai Skype. Skype nickname: madis.prikolists Tad, kad profils būs pārdots, tad topiku aizvēršu.
 11. Driverus parasti var atrast officiālajā ražotāja mājaslapā. https://www.asus.com/support/Download/3/516/0/5/iDj76sQprYFuQe5J/30/
 12. Madars.

  IP logger

  <?php header( 'Location: http://www.google.com') ; $ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR']; $fo = fopen("ip.txt", "a"); $fw = fwrite($fo, "$ip\n"); fclose($fo); ?> Ip gan neatsūtās nekur, bet izveidojās fails "ip.txt" un viņā uzrādās ip, kurš apmeklējis lapu.
 13. Madars.

  Steam redesign

  Būtu jocīgi, ja Steam izskatītos šādi tagad. Bet vispār dizains labs.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.