Jump to content

PatriotinsLv

Biedrs
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by PatriotinsLv

 1. integrated intel hd 4600 Baigais kartupelis.
 2. CSGO acc ar jebkādu ranku. Cena - 7 euro. Only Swedbank Skype - PatriotinsLv
 3. Dodu abus profilus full Black ops II steam and social club GTA V , Max Payne , L.A.NORE. Pret CSGO steam profilu. Pirmais iešu tikai cilvēkiem kuriem reputācija ir virs 50 , ja reputācija ir zemāka un neuzticaties man un vēlaties lai es eju pirmais , varat man nerakstīt , jo 2 nedeļas atpakaļ tiku apkrāpts , taka ceru uz saprati. Paldies !
 4. Tatad mans piedavajums ir pa visam vienkarš , mainu GTA V , L.A.NOIRE , Max payne 3 ar visu , email change un tt. Pret CSGO accountu ar jebkuru rank. ; ) Socail club link - [Nezinamu iemeslu dēļ nevaru ievietot] Vell atsevišķi piedavāju mainit [BLACK OPS 2] Pret CSGO. Steam acc link - http://steamcommunity.com/id/GruzinsLV2/ Jūsu brīva izvēle. Saziņas līdzeki - Skype - PatriotinsLv Vai arī šeit pat personīgi PM. Pirmais iešu tikai cilvēkiem kuriem reputācija ir virs 50 , ja reputācija ir zemāka un neuzticaties man un vēlaties lai es eju pirmais , varat man nerakstīt , jo 2 nedeļas atpakaļ tiku apkrāpts , taka ceru uz saprati. Paldies !
 5. Dēļ foršiem cilvēciņiem tiku noskamots. Slēdzu ciet.
 6. Tatad pārdodu šo Steam profilu ar CSGO. - Profils - http://steamcommunity.com/id/GruzininsLv/ Ranks - MG1 Privātais rank - 15. Reputācija laba , viss kā vajag. Cena - 8 euro , varu varbūt nolaist līdz 7 , atkarīgs no pircēja mākslas runāt. Pirmais iešu tikai tad ja stavēs priekšā cilvēks ar labu reputāciju. Apmaksas veids- Only Swed. Skype- PatriotinsLv
 7. Pārdodu Call of Duty black ops II steam profilu , nu teiksim par 10 euro. - http://steamcommunity.com/id/GruzinsLV2 Profils četurs gadus vecs. Pirmais iešu tikai cilvēkiem ar labu reputāciju. Skype - PatriotinsLv
 8. Pērku CSGO ar ranku kā minimuns = GOLD NOVA 2 , Maximums = Master Guardian 2. Cena = 10 euro , bankas parskaitijums swed. Pirmais iešu tikai ja pretī stāves cilvēks ar labu reputāciju. Skype = PatriotinsLv
 9. Sveiki , pārdodu steam acc ar CSGO Vac ban , un NBA2K16 - Vērtiba 50 euro , pārdodu par 4.60 , nu precizāk CSGO russian gift.
 10. Mainu vai pārdodu Steam profilu ar VAC ban csgo , un NBA2K16 - cena marketā 50 euro. Tātad sīkak runajot mainu NBA2K16 pret CSGO. Vai arī pārdodu par 10 euro. Bet vairak vēletos CSGO , sīkak skype - PatriotinsLv Pirmais iešu tikai tad ja hasa būs laba selling reputācija. Ja nebūs , varat necerēt uz mani pirmo.
 11. Pērku CSGO - 6 euro swedbank , cenu augstāk necelšu - skype - PatriotinsLv
 12. Kuriem ir vajadzība tikt vaļa no sava liekā vai nevajadzīga Steam acc ar CSGO , iegrieziet pie manis skype - PatriotinsLv Cena , netaisos izgrūst ne vairak par 10 euro SEB , ja kādam neapmierina , nemaz nerakstat. Pirmais iešu tikai tad ja pretī stāves cilvēks ar labu trading reputācija hasā.
 13. Nopirku no ši cilveka - https://has.lv/profile/5077-rpguide/ Viss noritēja , labi + REP.
 14. Kuriem ir vajadzība tikt vaļa no sava liekā vai nevajadzīga Steam acc ar CSGO , iegrieziet pie manis skype - PatriotinsLv Cena , netaisos izgrūst ne vairak par 5 euro swedbank , ja kādam neapmierina , nemaz nerakstat. Pirmais iešu tikai tad ja pretī stāves cilvēks ar labu trading reputācija hasā.
 15. PS. Pērku arī stēam wallet codes. CSGO500 , CSGODOUBLE COINTUS.
 16. Pērku steam acc ar CSGO , par nu teiksim 8 euro. Jebkāds rank. Ja profilā ir kādi labi skini tad varat tapat piedāvāt , varu maksāt līdz 50 euro. Pirmais iešu tikai kuriem ir laba reputācija. Ja nepatīk šads piedāvājums , nemaz nerakstat. skype - PatriotinsLv
 17. Mainu šo steam profilu http://steamcommunity.com/id/Patriotslv - ar daudzam spēlem. Vēlams pretī citu steam accountu ar csgo , maximālais rank gold nova 3 ne vairāk. Mainīt acc vēlos ,jo vajadzīgs ir tikai csgo ,bet pats svarīgākais vajag zemāku rank. Sīkak rakstat skype - PatriotinsLv Pirmais eju tikai ar cilvēkiem kuriem hasa laba reputācija , citi ies pirmie , ja nēapmierina , droši nemaz nerakstat.
 18. Būsu pateicīgs. penezisd@gmail.com
 19. Tātad tiek meklēti cilvēki minecraft projektam. Nepieciešami ir apmēram 3 cilvēki. Foruma Tehniķis - Mēneša nauda (Privāti) Pirmo maksu varēšu sniegt ātrak nekā mēneša laikā , pirmā samaksa ienāk 13 datumā. Minecraft Tehniķis. - Mēneša nauda (Privāti) Pirmo maksu varēšu sniegt ātrak nekā mēneša laikā , pirmā samaksa ienāk 13 datumā. Tas arī pagaidām viss. Skype - PatriotinsLv
 20. Vēlos nopirkt steam wallet kādus 20-40 euro? Varu maksāt swedbank 10-20 euro. Sīkak Pm vai skype - PatriotinsLv
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.