Jump to content

PatriotinsLv

Biedrs
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-15

About PatriotinsLv

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

546 profile views
 1. PatriotinsLv

  Kādas spēles varētu iet?

  integrated intel hd 4600 Baigais kartupelis.
 2. PatriotinsLv

  [Perku] CSGO ACC

  CSGO acc ar jebkādu ranku. Cena - 7 euro. Only Swedbank Skype - PatriotinsLv
 3. PatriotinsLv

  Mainu [GTA V + citas spelites.] pret CSGO

  Dodu abus profilus full Black ops II steam and social club GTA V , Max Payne , L.A.NORE. Pret CSGO steam profilu. Pirmais iešu tikai cilvēkiem kuriem reputācija ir virs 50 , ja reputācija ir zemāka un neuzticaties man un vēlaties lai es eju pirmais , varat man nerakstīt , jo 2 nedeļas atpakaļ tiku apkrāpts , taka ceru uz saprati. Paldies !
 4. Tatad mans piedavajums ir pa visam vienkarš , mainu GTA V , L.A.NOIRE , Max payne 3 ar visu , email change un tt. Pret CSGO accountu ar jebkuru rank. ; ) Socail club link - [Nezinamu iemeslu dēļ nevaru ievietot] Vell atsevišķi piedavāju mainit [BLACK OPS 2] Pret CSGO. Steam acc link - http://steamcommunity.com/id/GruzinsLV2/ Jūsu brīva izvēle. Saziņas līdzeki - Skype - PatriotinsLv Vai arī šeit pat personīgi PM. Pirmais iešu tikai cilvēkiem kuriem reputācija ir virs 50 , ja reputācija ir zemāka un neuzticaties man un vēlaties lai es eju pirmais , varat man nerakstīt , jo 2 nedeļas atpakaļ tiku apkrāpts , taka ceru uz saprati. Paldies !
 5. PatriotinsLv

  [Pārdodu] CSGO

  Dēļ foršiem cilvēciņiem tiku noskamots. Slēdzu ciet.
 6. PatriotinsLv

  [Pārdodu] CSGO

  Up.
 7. PatriotinsLv

  [Pārdodu] CSGO

  Tatad pārdodu šo Steam profilu ar CSGO. - Profils - http://steamcommunity.com/id/GruzininsLv/ Ranks - MG1 Privātais rank - 15. Reputācija laba , viss kā vajag. Cena - 8 euro , varu varbūt nolaist līdz 7 , atkarīgs no pircēja mākslas runāt. Pirmais iešu tikai tad ja stavēs priekšā cilvēks ar labu reputāciju. Apmaksas veids- Only Swed. Skype- PatriotinsLv
 8. PatriotinsLv

  Pardodu [Call of Duty Black ops II] Steam.

  Pa 4.50 atdošu.
 9. Pārdodu Call of Duty black ops II steam profilu , nu teiksim par 10 euro. - http://steamcommunity.com/id/GruzinsLV2 Profils četurs gadus vecs. Pirmais iešu tikai cilvēkiem ar labu reputāciju. Skype - PatriotinsLv
 10. PatriotinsLv

  (Pērku CSGO) 10 EURO SWED

  Pērku CSGO ar ranku kā minimuns = GOLD NOVA 2 , Maximums = Master Guardian 2. Cena = 10 euro , bankas parskaitijums swed. Pirmais iešu tikai ja pretī stāves cilvēks ar labu reputāciju. Skype = PatriotinsLv
 11. PatriotinsLv

  [Mainu-Pārdodu] NBA2k16

  Sveiki , pārdodu steam acc ar CSGO Vac ban , un NBA2K16 - Vērtiba 50 euro , pārdodu par 4.60 , nu precizāk CSGO russian gift.
 12. PatriotinsLv

  [Mainu-Pārdodu] NBA2k16

  Lieki lūgums neko nerakstīt.
 13. PatriotinsLv

  [Mainu-Pārdodu] NBA2k16

  Mainu vai pārdodu Steam profilu ar VAC ban csgo , un NBA2K16 - cena marketā 50 euro. Tātad sīkak runajot mainu NBA2K16 pret CSGO. Vai arī pārdodu par 10 euro. Bet vairak vēletos CSGO , sīkak skype - PatriotinsLv Pirmais iešu tikai tad ja hasa būs laba selling reputācija. Ja nebūs , varat necerēt uz mani pirmo.
 14. PatriotinsLv

  [Pērku] CSGO - 6 Euro.

  Pērku CSGO - 6 euro swedbank , cenu augstāk necelšu - skype - PatriotinsLv
 15. PatriotinsLv

  [Pērku] Steam acc [CSGO] - 10Euro

  Kuriem ir vajadzība tikt vaļa no sava liekā vai nevajadzīga Steam acc ar CSGO , iegrieziet pie manis skype - PatriotinsLv Cena , netaisos izgrūst ne vairak par 10 euro SEB , ja kādam neapmierina , nemaz nerakstat. Pirmais iešu tikai tad ja pretī stāves cilvēks ar labu trading reputācija hasā.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.