Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

PatriotinsLv

Biedrs
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-15

About PatriotinsLv

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. integrated intel hd 4600 Baigais kartupelis.
 2. CSGO acc ar jebkādu ranku. Cena - 7 euro. Only Swedbank Skype - PatriotinsLv
 3. Dodu abus profilus full Black ops II steam and social club GTA V , Max Payne , L.A.NORE. Pret CSGO steam profilu. Pirmais iešu tikai cilvēkiem kuriem reputācija ir virs 50 , ja reputācija ir zemāka un neuzticaties man un vēlaties lai es eju pirmais , varat man nerakstīt , jo 2 nedeļas atpakaļ tiku apkrāpts , taka ceru uz saprati. Paldies !
 4. Tatad mans piedavajums ir pa visam vienkarš , mainu GTA V , L.A.NOIRE , Max payne 3 ar visu , email change un tt. Pret CSGO accountu ar jebkuru rank. ; ) Socail club link - [Nezinamu iemeslu dēļ nevaru ievietot] Vell atsevišķi piedavāju mainit [BLACK OPS 2] Pret CSGO. Steam acc link - http://steamcommunity.com/id/GruzinsLV2/ Jūsu brīva izvēle. Saziņas līdzeki - Skype - PatriotinsLv Vai arī šeit pat personīgi PM. Pirmais iešu tikai cilvēkiem kuriem reputācija ir virs 50 , ja reputācija ir zemāka un neuzticaties man un vēlaties lai es eju pirmais , varat man nerakstīt , jo 2 nedeļas atpakaļ tiku apkrāpts , taka ceru uz saprati. Paldies !
 5. Dēļ foršiem cilvēciņiem tiku noskamots. Slēdzu ciet.
 6. Up.
 7. Tatad pārdodu šo Steam profilu ar CSGO. - Profils - http://steamcommunity.com/id/GruzininsLv/ Ranks - MG1 Privātais rank - 15. Reputācija laba , viss kā vajag. Cena - 8 euro , varu varbūt nolaist līdz 7 , atkarīgs no pircēja mākslas runāt. Pirmais iešu tikai tad ja stavēs priekšā cilvēks ar labu reputāciju. Apmaksas veids- Only Swed. Skype- PatriotinsLv
 8. Pa 4.50 atdošu.
 9. Pārdodu Call of Duty black ops II steam profilu , nu teiksim par 10 euro. - http://steamcommunity.com/id/GruzinsLV2 Profils četurs gadus vecs. Pirmais iešu tikai cilvēkiem ar labu reputāciju. Skype - PatriotinsLv
 10. Pērku CSGO ar ranku kā minimuns = GOLD NOVA 2 , Maximums = Master Guardian 2. Cena = 10 euro , bankas parskaitijums swed. Pirmais iešu tikai ja pretī stāves cilvēks ar labu reputāciju. Skype = PatriotinsLv
 11. Sveiki , pārdodu steam acc ar CSGO Vac ban , un NBA2K16 - Vērtiba 50 euro , pārdodu par 4.60 , nu precizāk CSGO russian gift.
 12. Lieki lūgums neko nerakstīt.
 13. Mainu vai pārdodu Steam profilu ar VAC ban csgo , un NBA2K16 - cena marketā 50 euro. Tātad sīkak runajot mainu NBA2K16 pret CSGO. Vai arī pārdodu par 10 euro. Bet vairak vēletos CSGO , sīkak skype - PatriotinsLv Pirmais iešu tikai tad ja hasa būs laba selling reputācija. Ja nebūs , varat necerēt uz mani pirmo.
 14. Pērku CSGO - 6 euro swedbank , cenu augstāk necelšu - skype - PatriotinsLv
 15. Kuriem ir vajadzība tikt vaļa no sava liekā vai nevajadzīga Steam acc ar CSGO , iegrieziet pie manis skype - PatriotinsLv Cena , netaisos izgrūst ne vairak par 10 euro SEB , ja kādam neapmierina , nemaz nerakstat. Pirmais iešu tikai tad ja pretī stāves cilvēks ar labu trading reputācija hasā.