Jump to content

MDR_

Biedrs
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Poor

About MDR_

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

2,152 profile views
 1. Pērku FB lapas, instagram accounts.Piedāvājumus pm.
 2. MDR_

  hosting

  Principā par šo kļudu man paziņoja, koderis,kas dizianu lipināja klāt lapai, kurš šobrīd ir nozudis, tāpēc pašlaik īsti nezinu ko iesākt, ,kas vel varētu būt par problēmu?
 3. MDR_

  hosting

  Tātad tā, man ir nopirkts hostings, uzstadīts eshop, uz magento, kodējot klāt jauno dizainu radās daži sarežģījumi, kā rezultatā tagad chekout page rāda, ''The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.'' itkā atrasts risinājums, https://support.plesk.com/hc/en-us/articles/115000649345-WordPress-website-shows-503-Service-Temporarily-Unavailable-on-Plesk-for-Linux-AH01075-Error-dispatching-request-to?fbclid=IwAR384v6LkLwVFq0X-H38R68K48OfBA8VS9NoKcLDT6I0GJmaBBWH92UE4vk bet lieta tāda,ka ka man hostinga sniedzējs atbild šādi - Jūsu hostingā ********.lv PHP versija ir 5.6.40 (mode FPM aplication). Diemžēl atslēgt "imagick" individuāli nav iespējams, jo šis modulis ir aktivizēts globāli visam kopējam hostinga serverim. Ir kādi ieteikumi kāšo te labot?
 4. MDR_

  FB lapa,sekotaji

  Aptuveni tā kkā, parasti iet lidz 150 eiro par 2k sekotaju, esu gatavs nedaudz uzmest pa virsu. P.S lapa nebus paredzeta fake news vai tml s....
 5. Nopirkšu FB lapu ar esošiem sekotājiem, viens cilvēks, 0,14 eiro.
 6. MDR_

  Main page

  Tev tak dieviņš iedeva galviņu uz peciem,lai domātu nevis tāpat vien. Kāpec nepiesakies? Ja tev tas ir kā apmīzt divus pirkstus tad kāpēc Tu 30min nevēlies nopelnīt 50 eiro?
 7. Good luck, ja nepaveicas un nopērc tīteni,tad jau noliec 500einārus ķēdes maiņai. vienīgais plus ko varu teikt tad nav dzirdēts par problēmām ar sprauslām.
 8. MDR_

  Main page

  Tātad, Ne Nepieciešama main page.Principā tā arī būs vienīga lapa ,mājaslapā.Ko es gribu?Vienkāršāk būs parādīt. Cena no 30 uz augšu.Principa ja darbu izdara precizi, kā minetaja piemērā,tad bez 50 eināriem mazak nedabūs. + iespēja piepelnīt izveidojot fb lapas noformējumu utt.
 9. Nu jā,bet realitāte ir tāda,ka cilvēki ar zemākiem ienākumiem vienmēr meklēs alternatīvu kādam brend produktam jo nespēj to atļauties nesavelkot jostu vai neņemot to līzingā.Nekad neesu sapratis šito krāniņu mērīšanso.Tas tā ,offtopic nedaudz.Vispar auto ir jāpērk tāds lai var atļauties to uzturēt, dzīves patiesība, pašam bij doma pirkt ka nākamo auto Q7 vai touraeg, bet saprotu ,ka nopirkt un uzturēt ir divas dažādas lietas. Tad pērc škoda,kolēģis tikko nopirka octavia, tik hadene nedaudz parūsējusis, :D,bet tas nav visiem.Ekanomisks,lēts tava cenu amplitūdā.
 10. Prece kļūst nēpārcenota , tad, kad tavi ienākumi x palienlinās, its easy as fuck.
 11. Kur kāds arguments par tehnisko>?Tas ka tev ir empātija pret bmw ir skaidrs, varbūt no sākuma sasniedz vecumu kad varēsi nolikt tiesības un pats nopirkt auto,tad arī komentē.Pagaidām tavs komentārs atstāj iespaidu ,ka esi no tiem kas bļauj ''iphone ir pārcenots sūds'' , ''bmw tikai bomāri brauc'' .
 12. Neiesaku pirkt volvo,jā autiņi ar cietu karkasu utt,bet bieži lūzt un tieši ritošā un siksna.Cik dzirdēts no čomiem kam tādi ir, it sevišķi v50 un xc 90.Audi arī neieteiktu jo pirmkārt rezerves daļas būs gandrīz uz pusi dārgākas piemēra kā tā paša gada bmw, un arī remonta ziņā izmaksās dārgāk jo,lai tiktu pie kā dziļāk motorā jājauc visa priekša nost.Čomam ir a6 sedans 2005 vai 2006 gada ,ielicis vairāk naudas nekā sapraššans, bet vel tagad nevar notirgot viņu ss pa adekvātu cenu.Personīgi ieteiktu pirkt bmw, detaļas,remots lētāk, forumos atradīsi čaļus kas orginālās detaļas ar ''skidkām'' notirgos tev utt.Plus šādus tādūs sīkus remontus var pats veikt motora telpā,jo ir diez gan vienkārši piekļūt visur. P.S Turies pa gabalu no rumblas plačiem,labāk ss.
 13. MDR_

  FB Lapa

  Nu tik d'asns es ar'i neesu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.