Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

inadatequate

Biedrs
 • Content count

  320
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

66 Excellent

About inadatequate

 • Rank
  Advancēts biedrs

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

Recent Profile Visitors

1,008 profile views
 1. Sāku viņu lasīt uzreiz pēc šī topika izveidošanas. Sapratu laikam kas un kā.
 2. Var kāds man izstāstīt kurš ir CS:GO servera galvenais cfg. Jo palaižot to man rādas ka ielādē viskaut ko mistisku, kā piemeram casual cfg ielādē, uzliek auto 20 slotus. Kurš ir tas fails kurā to visu mainīt? Jo server.cfg vispār vai nu ir tukš vai pašam kaut kas jāraksta un nekas nenotiek.
 3. Dīvaini, jo es kaut kā pērkot cau xbox visu varu nopirkt, protams caur paypal, galvenais lai valūta ir EUR. Jo kad uzliku US man beko neļāva rādija erroru. Uzmetu somiju viss aizgāja.
 4. Veidojit banu sistēmu, gribēju zināt kā es varu piem uztaisīt ka ķip. Kaf tiek pievienits band db ieliekas current time stamp okay, to saprotu, bet kā darbosies tas ja piem banu uzliek uz mēneša. Kā man to labāk izveidot un kā labāk ievietot bana ilgumu datubaze, lai tas viss kopa ar timestampu rukātu. Un kā vispār atšifrejas tas timestamps Man vienkārši trūkst saprašana par timestampiem.
 5. VPS

  1gb rams bija un vēl kkāds 1 kodols uzmests ar kkadiem 2 ar kko ghz. Nu es palaidu bija 60 pings, neraustijās un viss bija ok bet tas bija ar tiem botiem kas tur iekšā bija. Un man teica ka vajadzētu nelagot. Un būt nice.
 6. Kas ir tas, kss viņus apzīmē kā 'ļoti labs hostings'? Domāju labāk iztikt bez godaddys
 7. Ar hoste cik atceros vienigais par ko sākumā sabijos bija tas, ka visi tie plugini kurus pašam vajag pašam ir jaieslēdz cpanelī. Bet supports atbild ātri un ir nice.
 8. Man atbildēja diezgan ātri, darba laikā protams. Es tikai izmantoju nepilnu mēnesi bet itkā viss bija ok. Un par nano, viņu supports ir ideāls. Vismaz man. Kā arī jā velvins variants ar digitalocean. Un jā, hoste.lv nav ne vainas. Cenas ir diezgan zemas un tās ir tādas ka varbūt kādam nevajag daudz, tikai prostu html lapu uzlikt un vairāk vietu nevajag, un attiecīgi ir arī cena. Bet nav ne vainas.
 9. hoste.lv vai pie tā paša nano.lv
 10. VPS

  Ar VPS no digitalocean pa 10 EUR varētu CS:GO serveris iet?
 11. VPS

  Un ir kādas ziņas vai kādam kaut kas ap digitalocean?
 12. VPS

  Hey, uzreiz saku, cilvēki kuri neko nezin un tikai kaut ko ierakstīt, labāk nerskstam. Tātad problēma tāda, veidojot projektu esmu nonācis līdz servera posmam. Varbūt ir kādi ieteikumi kur ņemt VPS lai varētu palaist mājaslapu, kā arī CS:GO serveri. Vēlams lētākais un labākais variants. Lai būtu latvijas auditorijai normāls pings un lai nebūtu problēmu.
 13. Man kodā nav citas formas. Tur jau tā problēma, ka man citu formu nav. Atradu , bija kaut kāda cita forma mistiska, bet arī post. To noņemot viss aizgāja.
 14. Hey, saskāros ar problēmu, paņēmu netā gatavu ACP template, un tagad rakstu klāt backendu. Un problēma ir tāda ka man ir poga dzēst komandu iekš acp if(isset($_POST["submita"])) { $sqa1 = "DELETE FROM `team` WHERE `id`='$id'"; $sqa2 = "DELETE FROM `team_members` WHERE `team_id`='$id'"; if (mysqli_query($con,$sqa1)==TRUE && mysqli_query($con,$sqa2)==TRUE){ header("location: /acp/teamslist"); } } <form method="post" action=""><input type="submit" name="submita" class="btn btn-primary" value="Dzēst!"></form> Un uzspiežot uz tās pogas, sākuma lapā, kas nav ACP viss darbojas un nostrādā, šeit spiežot man nekas nenotiek, bet links pārtop par šo http://localhost/acp/team/1?submita=Dzēst! Es gribu lai man viss nostrādā, bet nekas nenostrādā, kur ir vaina? Kāds varbūt zin
 15. http://steamcommunity.com/id/akalilatvia