Jump to content

nixboy

Biedrs
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

nixboy last won the day on June 8

nixboy had the most liked content!

Community Reputation

8 Bad

1 Follower

About nixboy

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

1,081 profile views
 1. Par PM aizsūtīts. Saņēmi: 4GB ram 2 vCPU 80GB SSD 4TB transfer
 2. Ja vēl ir vajadzīgs varu izveidot. Tāpat šobrīd nav ko darīt.
 3. Drīzāk ko tu mēģināji ar to pateikt? 😂😂😂 Vecīt es šeit piedāvāju vairākiem cilvēkiem par brīvu uztaisīt VM un ne par 5$ vai 10$. "Drīzāk izskatās pēc tā, ka paņemsi to, kas jau būs labi uztaisīts un viss." Par ko tu vispār runā? 😂 Par to, ka nav jāmaksā 100+, jo tas nav dedicated serveris - Well no shit.. Tas ir kind of the point of VM. Nenozīmē, ka tāpat jauda nav. Un katrs otrs šeit tāpat nevar atļauties 20$ samaksāt un es to bļa daru par brīvu. Par ko tu vispār sūdzies vai raudi. Uzsit man DM Vēlams includot joku 😅 Un par DO free trial, bet ņem. Es dodu iespēju paildzināt VM ja tiek lietderīgi izmantots.
 4. Par PM aizsūtīts. Saņēmi: 4GB ram 2 vCPU 80GB SSD 4TB transfer
 5. Piedāvāšu tev vienu no tiem pēc tavas izvēles uz 30 dienām. Šobrīd esi vienīgais, kurš izskatās, ka pat grib takā izvēlies un aizsūtīšu par DM visu info. Es reāli esmu labdarība tavā forumā, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt savus projektus vai vienkārši eksperimentēt un tu brauc augumā.. tev pašam tas stulbi neliekas ?
 6. Principā palīdzēšu jums attīstīties.. Došu pilnībā par velti uz 30 dienām VM no DigitalOcean ar tādiem speciem, kuri būs nepieciešami atkarībā no jūsu nolūka ar to... Viss, kas jums ir jādara ir bišķiņ jāpasmīdina mani un jāizstāsta konkrēts nolūks kam jūs lietosiet to VM. Izvērtēšu, kuram došu/nedošu. Gribu izpalīdzēt un atrast tādus, kuriem tiešām vajag tādēļ vairāk informācija par to ko gribat darīt ar VM būtu vēlams. /// Pēc tām 30 dienām.. ja redzēšu, ka lietojat to lietderīgi varu paildzināt līdz pat gadiem. Der protams, - Vienkārši dev testing - Spēļu serveri - TeamSpeak / Ventrilo utt.. - Majaslapu - VPN + vēl miljons lietām Nav noteikts skaitlis cik izdošu. Lai redzētu vairāk informāciju vienkārši ieej digitalocean.com - Linux dist. / versijas .. utt Būs root access! caur API pieeja ieslēgt/izslēgt/pārinstelēt/pārmainīt root paroli utt..
 7. Tur viss ir pareizi - ir japievieno post="method" ari $echo
 8. Vecīt par tik vecu kasti pat 100 nedabusi.
 9. nixboy

  vps un youtube

  Kā to saprast strīmot ? youtube-dl vai ?
 10. Tad vismaz piemini cik aptuveni vēlies pretī
 11. Rakstīju pirms skatījos API documentāciju.. //Ignore post
 12. Nixboy2 vnk wannabe. Tas bija 3 gadus atpakaļ, nomierini pupus.
 13. Tu neesi pareizi ieinstalējis, paskaties yt kāus viģikus kur apmāca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.