Jump to content

inviz

Biedrs
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Normal

About inviz

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

6,539 profile views
 1. Tak jāieliek arī sudzibas.lv, lai vairāk informācija metas ārā ierakstot google Maksims Kostins. Egh,.un ja vel darba devējs kāds pačekos bišku vairāk par pirms ņemt darbā viņu, būs arī labs info.
 2. inviz

  tattoo

  eyyy veči, nevajag jau tik negatīvi. Ir arī labi profiņi vienkārši kuri pieņem pie sevis un viss ir zajibis. Neiešu jau ne pie kāda Vasjas kurš vakar no ebay nopirka mašīnīti. Paldies tiem kuri iemeta kontaktus nevis sāka. Un jaa.. utt. (:
 3. inviz

  tattoo

  Oj jā. Pavisam aizmirsu. Es atrodos Rīgā. Tā kvalitāate nu ļooooti neatšķirsies. Bet nu jā salonā ir labāk, bet nu arī dārgi. Un domāju, ka ir arī profiņi kuri sit mājās vai privāti vienkārši..
 4. inviz

  tattoo

  yow visiem. Varētu lūdzu ieteikt kādu privāt tattoo meistaru. Iemesls ir tāds, ka vairs uz salonu negribu iet, jo pārāk dārgi plēš. Iemetat uz viņu kādu insta vai facebook lapu, lai varētu sazināties. paldies, jauku dienu (:
 5. Stulbs jautajums varbut. Bet vai tie ir orginalie? tur ir free shippings?
 6. Vajadzētu čist sadot pa seju, kaut vienu Lv piemēru uztaisīt, kas notiek, ja šitā dara...
 7. Kāpēc uzreiz dislike? Varbūt cilvēks uztaisija topiku ,lai vel kāds lohs nekāptu uz tiem pašiem grābekļiem?
 8. inviz

  Steam accounti

  +rep pagaidām.
 9. inviz

  Steam accounti

  cik par pirmo gribi, es nemu
 10. ŅEMU CSGO TŪLĪ PAT!
 11. Csgo vel ir? Rīt varu paņemt
 12. Pagaidīsi līdz man stīpu ieskaitīs paņemšu Csgo, daudzi saka, ka laba spēle, izraisa vēzi un tā
 13. inviz

  Internets Rīgā

  Pronets ir lēts, bet vecīt man un pazīstamajām nets tā raustijās un tas bija bieži es ar viņu nevarēju sadzīvot un tagad pronetam kaut kādas hujnas, iet uz balkona pusi, man tā vismaz teica. Iesaku labāk telenet.
 14. inviz

  Action kameras

  jāam, man bija 100e+ ,jo es tur ņēmu vel dažus pričendalus. Kaut gan Ķīnieši uz paciņas bija uzlīmējuči ,ka tā ir web camera, bet tāpat neizgāja cauri. Viņiem laikam to paciņu skenē vai kaut kā tā. Jo atvērta viņa nebija
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.