Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

MuHaX

Biedrs
 • Content count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About MuHaX

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

349 profile views
 1. Visu uzrakstīji pareizi, bet pēdejam teikumam nepiekritīšu, melna svece nedrīkst būt, tad visticamāk nav pareiza dzinēja darbība, vai nu parlejās vai arī cilindros iekļūst eļļa.
 2. Ja domā zaļais, tad visticamāk tas bija antifrīzs, un normālā veikalā perkot antifrīzu vai tosolu, nekas šads nenotiek. Un jebkurā gadijumā dzesešanas škidrumi ir jamaina, tā pat, kā eļļa, ja nemaldos tosols ir vienam gadam, bet antifrizs kalpoja ilgāk, precīzi nepateikšu.
 3. Čipots!!
 4. Tas oranžais webs ir parveidots. Playme webs tika pardots tam samp projektam un tad tie parveidotoja, takā īsta versija ir, ko @Gustafs ielika.
 5. Nedzīvoju Rīgā, bet varu derēt, kā 90% veikali arī strādā sestdienās un daļa arī svētdienās. Saprastu ja tu strādā 7 dienas nedēļā, tad teiktu ,kā netiec. Bet jebkurā gadījumā arī citās Latvijas pilsētas ir iespējams nopirkt šīs lietas, varbūt cena būs dargāka/lētāka, bet ja naudai nav nozīmes tad jau poh..
 6. Piedod @Džei , gribēju spiest +, bet ar kleino telefonu, ne to nospiedu.
 7. Nobalsoju.
 8. No kura laika sunc... un balt.. ir populāri? Pagrabs! Kur tiek hostēti vps?
 9. Tak topika autors ir, kāds no sc vai bg projektiem, bet tas ir noželojami veidot šadus rakstus bez pierādijumiem.
 10. Kādreiz izmantoju nitrous-networks.com pakalpojumus, biju apmierināts, 3 mēnešu garumā ja nemaldos downtime bija 5min.
 11. SMS

  Suncore tak cits īpašnieks, iespejams viss būs labi.
 12. Tak tur min summa ko var izņemt ir 15 euro.
 13. Aizmirsi pieminēt ,kā naudas kasēji ar katru gadu paliek lielāki.
 14. Barošanās bloku mēģināju likt citu, nekādas izmaiņas. Slēdzot iekšā pelei un klaviaturai lampiņas iedegas un izdziest uzreiz.
 15. Problēma ir tāda, pirms kāda gada nodega video karte, kabeli parliku uz integrēto video karti un iesledzot viss darbojas, tā arī tika izslgts datora un netika izmantots, šodien slēdzot iekšā vairs nerāda ekrāns, kā arī liekās ,ka pats pc neiesledzās lidz galam jo pelē un kvaliaturā nedeg lampiņas. Kur varētu but vaina? Aizdomas ir par pašu pamatplati bet neesmu drošs.