Jump to content

MuHaX

Biedrs
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Bad

About MuHaX

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

1,412 profile views
 1. Sveiki! Gribēju paintresēties par vecajām vinila platēm. Vai kādam nav zināms kur tādas iepērk, protams zinu, kā kaut kāda vērtiba viņām ir, un ārā mest netaisos. Varbūt kādiem kolekcionāriem interesē. Kādas vidēji varētu būt plašu cenas tagad? Protams zinu, kā viss atkarīgs no stāvokļa un izpildītāju. Varētu būt kādas ~100 plates, Ir latviešu, krievu, un arī angļu. Dažas bildes https://files.fm/u/5ty34p9r
 2. Skaties Blow off valve, sporta filtrs tadu skaņu diez vai izveido.
 3. Iespējams noderēs kādam, jo darbojās līdz 31. augustam. N7V49BJ833 NCJVHMJ55T HTS43A6E1K LV7MK6PB18 AMG6FKNP17
 4. Ja nemaldos tad gameplace.lv , tur ir Play Now poga.
 5. Tak nav tik traki ar tiem dizeļiem, katram motoram ir savs mužs, pat bendzina dzinēji ar laiku nobraucās, un otrs faktors ir kādi ir bijuši iepriekšējie īpašnieki un cik bieži veica, vai neveica apkopes vispār. Un jebkuram motoram ar laiku būs javeic pilnais remonts kurš pasākums nav no tiem lētākajiem, bet vismaz pēc kapitālā remonta ar to auto varēsi braukt bēdu nezinot, tas pats ir ar tiem 2.5tdeškam, nu ir tie sūdigi motori bet viens brauc gadiem cits jau pirmajā mēnesi maina sadalenes untt, tas jau atkal kā pieskatija un cik km jau nobraucis tas motors. Es personīgi neuzskatu, kā ir labas mašinas un ir sliktas, katrai mašinai ir savi plusi un mīnusi, vienai bieži jamaina bukses, citai jalabo motors, trešajai karba. Nav tādas markas auto ar kuru brauksi gadiem un nekas neplīsīs.
 6. Visu uzrakstīji pareizi, bet pēdejam teikumam nepiekritīšu, melna svece nedrīkst būt, tad visticamāk nav pareiza dzinēja darbība, vai nu parlejās vai arī cilindros iekļūst eļļa.
 7. Ja domā zaļais, tad visticamāk tas bija antifrīzs, un normālā veikalā perkot antifrīzu vai tosolu, nekas šads nenotiek. Un jebkurā gadijumā dzesešanas škidrumi ir jamaina, tā pat, kā eļļa, ja nemaldos tosols ir vienam gadam, bet antifrizs kalpoja ilgāk, precīzi nepateikšu.
 8. MuHaX

  Playme.lv v2 + PSD

  Tas oranžais webs ir parveidots. Playme webs tika pardots tam samp projektam un tad tie parveidotoja, takā īsta versija ir, ko @Gustafs ielika.
 9. Nedzīvoju Rīgā, bet varu derēt, kā 90% veikali arī strādā sestdienās un daļa arī svētdienās. Saprastu ja tu strādā 7 dienas nedēļā, tad teiktu ,kā netiec. Bet jebkurā gadījumā arī citās Latvijas pilsētas ir iespējams nopirkt šīs lietas, varbūt cena būs dargāka/lētāka, bet ja naudai nav nozīmes tad jau poh..
 10. MuHaX

  [Pardodu] Domainu.

  Piedod @Džei , gribēju spiest +, bet ar kleino telefonu, ne to nospiedu.
 11. No kura laika sunc... un balt.. ir populāri? Pagrabs! Kur tiek hostēti vps?
 12. Tak topika autors ir, kāds no sc vai bg projektiem, bet tas ir noželojami veidot šadus rakstus bez pierādijumiem.
 13. Kādreiz izmantoju nitrous-networks.com pakalpojumus, biju apmierināts, 3 mēnešu garumā ja nemaldos downtime bija 5min.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.