Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

MuHaX

Biedrs
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Bad

About MuHaX

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

561 profile views
 1. Iespējams noderēs kādam, jo darbojās līdz 31. augustam. N7V49BJ833 NCJVHMJ55T HTS43A6E1K LV7MK6PB18 AMG6FKNP17
 2. Ja nemaldos tad gameplace.lv , tur ir Play Now poga.
 3. Tak nav tik traki ar tiem dizeļiem, katram motoram ir savs mužs, pat bendzina dzinēji ar laiku nobraucās, un otrs faktors ir kādi ir bijuši iepriekšējie īpašnieki un cik bieži veica, vai neveica apkopes vispār. Un jebkuram motoram ar laiku būs javeic pilnais remonts kurš pasākums nav no tiem lētākajiem, bet vismaz pēc kapitālā remonta ar to auto varēsi braukt bēdu nezinot, tas pats ir ar tiem 2.5tdeškam, nu ir tie sūdigi motori bet viens brauc gadiem cits jau pirmajā mēnesi maina sadalenes untt, tas jau atkal kā pieskatija un cik km jau nobraucis tas motors. Es personīgi neuzskatu, kā ir labas mašinas un ir sliktas, katrai mašinai ir savi plusi un mīnusi, vienai bieži jamaina bukses, citai jalabo motors, trešajai karba. Nav tādas markas auto ar kuru brauksi gadiem un nekas neplīsīs.
 4. Visu uzrakstīji pareizi, bet pēdejam teikumam nepiekritīšu, melna svece nedrīkst būt, tad visticamāk nav pareiza dzinēja darbība, vai nu parlejās vai arī cilindros iekļūst eļļa.
 5. Ja domā zaļais, tad visticamāk tas bija antifrīzs, un normālā veikalā perkot antifrīzu vai tosolu, nekas šads nenotiek. Un jebkurā gadijumā dzesešanas škidrumi ir jamaina, tā pat, kā eļļa, ja nemaldos tosols ir vienam gadam, bet antifrizs kalpoja ilgāk, precīzi nepateikšu.
 6. Čipots!!
 7. Tas oranžais webs ir parveidots. Playme webs tika pardots tam samp projektam un tad tie parveidotoja, takā īsta versija ir, ko @Gustafs ielika.
 8. Nedzīvoju Rīgā, bet varu derēt, kā 90% veikali arī strādā sestdienās un daļa arī svētdienās. Saprastu ja tu strādā 7 dienas nedēļā, tad teiktu ,kā netiec. Bet jebkurā gadījumā arī citās Latvijas pilsētas ir iespējams nopirkt šīs lietas, varbūt cena būs dargāka/lētāka, bet ja naudai nav nozīmes tad jau poh..
 9. Piedod @Džei , gribēju spiest +, bet ar kleino telefonu, ne to nospiedu.
 10. Nobalsoju.
 11. No kura laika sunc... un balt.. ir populāri? Pagrabs! Kur tiek hostēti vps?
 12. Tak topika autors ir, kāds no sc vai bg projektiem, bet tas ir noželojami veidot šadus rakstus bez pierādijumiem.
 13. Kādreiz izmantoju nitrous-networks.com pakalpojumus, biju apmierināts, 3 mēnešu garumā ja nemaldos downtime bija 5min.
 14. SMS

  Suncore tak cits īpašnieks, iespejams viss būs labi.
 15. Tak tur min summa ko var izņemt ir 15 euro.