Jump to content

KAUNET

VIP
 • Content Count

  371
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

KAUNET last won the day on November 19 2019

KAUNET had the most liked content!

Community Reputation

41 Good

2 Followers

About KAUNET

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 02/21/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://ngc.lv
 • Skype
  eri6640eu

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

15,589 profile views
 1. KAUNET

  God pc builds

  Neliels update saistībā ar to, ko augstāk minēju par rx580 kartēm. Nesen tiku pie vienas msi rx580 8gb gaming x kartes, kura noteikti ir baigias beasts, ja pie tādas var tikt par normālu cenu, var droši ņemt ciet, no kaut kādiem cheap variantiem gan ieteiktu izvairīties, ņemt tikai high end modeļus(rx580 gadījumā), lai gan tas pats gigabyte aorus modelis, kas savā ziņā arī skaitās high end(ja neesmu ko sajaucis), ir pēdējā atteja no kā ieteiktu izvairīties, ja ņem rx580. Lai gan tgd jau tie paši 80-90e par tām kartēm(lietotas) ir savā ziņā overpriced
 2. KAUNET

  God pc builds

  tas nozīmē, ka viņam to gpu vispār neizmanto, cik es zinu, rust ir "ļoti labi optimizēts" vai varbūt cpu ir miskaste - dēļ tā ir maza gpu noslodze, nez. ja nu vienīgi viņam nav kaut kāda galīgi krutā rx580 ar ļoti, ļoti labu cooleri, kas easy nodzesē 140-150w kas viņam ir par karti? pat asus rogam ar stock oc max temp ir nedaudz virs 60c.
 3. KAUNET

  God pc builds

  pēdējā laikā man ir gpu voltage problēmas, katrā datorā savs gpu voltage, ko protams varētu izskaidrot ar to, ka katrā pc ir cits psu, bet nu manā pc, kur pēdējai rx580 kartei core voltage bija pie 1.23v, ir diezgan labs be quiet platinum psu. zemākais max voltage, ko manīju vienā no datoriem bija pie 1.18v, kas vēl ir kaut cik normāli, jo temperatūras baigi nekāpa.(iet runa par vienu un to pašu karti). ir bijušas kartes, kas strādā bez problēmām un varbūt pat neprasās pēc pastas maiņas, jo temp ir sakarīgs, bet ir kartes, kas bez undervoltinga nevar iztikt. ir cilvēki, kam par gpu un cpu temp ir vienalga, varbūt pat par ko tādu neko nezina, galvenais, lai dators strādātu, tāpēc ne vienmēr ticu tam, ka draugam viss ok, neko vairāk nezinot strādāt jau var strādāt, bet ja kartei ir virs 80c, tas nav nice, lia gan tajā pašā laikā tās kartes tpt ir veidotas priekš augstākām temp, bet tas nenozīmē, ka ir jātiecās tās sasniegt varbūt man vnk ar tām rx kartēm neveicās, vai aŗi no amd platformas ne sūda nerubiju, ir nepareizi pieņēmumi kā lietām tur būtu jābūt, jo esmu ievērojis ar to, ka pie augstām temp netiek veikts downclocks, clockspeeds paliek kā bijis, bet neesmu 100% pārliecināts, vai tik tiešām kam tādam vajadzētu notikt, lai gan liekas, ka esmu ko tādu ievērojis tām pašām ga aorus kartēm - varbūt tas bija vnk kaut kāds gļuks, nez. jebkurā gadījumā, ja es ņemtu vairāk priekš sevis gpu, tad rx580 vietā es ņemtu gtx1060 3gb, kas ļoti iespējams izmaksātu tik pat, jo tās rx580s nemaz nav tik bieži par daudz zemākām cenām kā 1060s. p.s. pieredze ir bijusi tikai ar lietotām rx580 kartēm, kur daudzas ir pabijušas miningā. papildus: protams, tās jau nav tādas problēmas, no kā vajadzētu baidīties, jo liela daļa lietotāju tpt ko tādu neievērotu un pieņemtu par normālu, lai gan esmu redzējis daudz topicus par to, ka rx580 baigi karsē, vai temp ir normāla utt. viennozīmīgi nvidia lētais gals liekas daudz draudzīgāks un stabilāks, pats esmu saskāries ar daudz mazāk problēmām. noteikti varu teikt, ka amd kartes man ir bijušas viarāk kā nvidia, it īpaši ja runājam par rx580 un 1060 kartēm, godīgi sakot, neesmu nemaz saskāries ar amd "dārgo galu", bet par to šoreiz neiet runa. @KalashaLv ja tu domā ņemt 1660 super vai citu karti tās cenas kategorijā, tad tev noteikti sanāk lietots gtx1070ti vai pat gtx1080. bet nu jā vienmēr jau ir tas risks, ka kāds var kaut ko iesmērēt
 4. KAUNET

  God pc builds

  kas par barošanas bloku? cpu iesaku ņemt "lietotu", ļoti bieži ss.lv parādās i7 8700k vai 9700k(tgd it kā ir viens par 300e) ap vai zem 300e. es savu i7 8700k pirku par 275e, ja pareizi atceros, jaunu, bet, tā teikt, kreiso nav bijušas nekādas problēmas, gandrīz jau gadu stāv 5ghz oc. gpu noteikti arī iesaku pirkt lietotu, ja nu vienīgi neesi no tiem cilvēkiem, kam gadās stulbas problēmas un bez garantijām nevar ja tu baigi neko netaisies spēlēt, vismaz domā palikt pie tā pāšan csgo, lol mc :D, domāju, ka tev ar gtx1060 3gb modeli pietiek, ko pēdējā laikā viegli var dabūt par 90e, var pagadīties pat lētāk, vienīgi ņem labi zināmus brandus(izvairies no palit) + ar diviem ventilatoriem. pērkot lietotu, pērc citai ar pārbaudi, pieprasot uz vietas palaist kādu gpu benchmarku, noteikti vajag pārliecināties arī par ventilatoru stāvokli, caur msi afterburner vai kādu citu appu, vajadzētu paklausīties, kas notiek pie ~70% speed un tad vēl 100% speed. lietotai videokartei sliktākajā gadījumā tev būs jānomaina pasta un varbūt kāds pads. es noteikti neieteiktu ņemt kaut kādu rx580, pēc manām domām tās kartes ir miskastes, tur ir pārāk daudz problēmu, ja salīdzina ar to pašu gtx1060. jā, jaudas ziņā rx580 ir daudz kur ātrāks par 1060 3gb modeli, bet tas nav to vērts noteikti apsver domu par paša parastākā ram pirkšanu, brīžiem var ietaupīt pat 20e vai pat vairāk. tev no ram heatsinkiem nav pilnībā nekāds labums, ja neskaita, ka acīm būtu patīkamāk, tas tev nedod nekādu bonusu. savā ziņā, ram arī var lietotu paņemt, bet reti kad kaut kas labs uzpeld par saprātīgu cenu, bieži cena ir gandrīz 1:1 ar jauna ram vērtību. priekš streaminga var izmantot intel igpu, ja ir kaut cik normāls cpu + cooleris. ja liktu ryzen sistēmu, tad vēl vairāk varētu ietaupīt, bet tev ir ļoti jāskatās, kādas aplikācijas tu domā izmantot, vai tām aplikācijām intel sistēma nedod kaut kādu boostu un nav mazāk problēmu kā uz amd, vairāk domāts uz kaut kādiem adobe produktiem - man tur daudz sajēgas nav, kas ir labāks, kas sliktāks, vienīgi esmu dzirdējis par ko tādu. ja tiešām apsver par ryzen sistēmu, rama ātrums tev noteikti ir svarīgs, uz intel nebūtu tik... sākumā arī ieteiktu vnk paņemt kaut kādu cheap am4 plati par kādiem 50-60e(b350/ko pēc tam varēsi easy par kādiem 30-40e kādam pārdot tālāk) un tad vēl 1700x(same ar pārdošanu tālāk) par kādiem 110e. sagaidītu nākošo ryzen ģenerāciju un tad skatīties, vai ir vērts upgrade vai vispār gribi upgrade... jo vasarā gan jau iznāks jauni ryzen cpu un iepriekšejiem nokritīsies vēl vairāk vērtība. es daļēji uzskatu, ka tgd ir stulbs laiks, kad pirkt jaunākos ryzen, ja nu vienīgi tiešām negādās laba cena. ryzen ir tāda maita, kam krītas baigi vērtība, kas no vienas puses ir tikai labi
 5. esi pārliecināts? ņemot vērā to, ka man jau pāris gadus tie domēni nevajadzīgi stāv un joprojām veicu pagarināšanu/izmetu paris desmitus eiro gadā, šaubos, vai tik drīz no nic varēs nopirkt...
 6. Ja tika tirgota tikai viena karte, tad tā karte ir jau pārdota.
 7. KAUNET

  PC

  Varu piedāvāt šo pc https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/pc/U3sOHkBkSFs=.html?1568361386
 8. ja netiec galā ar šo voteri, varu iedot vecāku - 3.6 nezinu, kas kur kā tur ir, pēdējo reizi backupos kaut kad 2014. gadā bet pieejams ir.
 9. ryzen 2 gen atbalsta b350, vienīgi ar bios var būt problēmas, ja attiecīgajai bios versijai vel nav bijis pievienots gen 2 supports, jo var gadīties, ka plate ir ražota pirms gen 2 un jā... vajag vnk izdomāt kā veikt update.
 10. B350 gadījumā netika izlaists kopā ar pirmo ryzen? nav bijusi nekāda amd pieredze ja tā, tad ļoti iespējams, ka tev ir nepieciešams biosu update, jo platei nav jaunākais bios, neatkarīgi no tā, ka tgd ir pirkta, visādi var gadīties. varbūt uz kastes ir precīzāka informācija, ja ir minēts, ka jāatbalsta gen 2, tad it kā vajadzētu būt salīdzinoši jaunam biosam(pareizam).
 11. KAUNET

  Pārdodu savu pc

  Tāpēc, ka tam datoruma ir labi ja 300e vērtība, neskaitot to, ko tu dod vel līdzi(moni peli utt).
 12. es uz pc arī lietoju visu laiku wifi, nevis slēdzos klāt ar vadu, neatkarīgi no tā, ka modēms atrodas 30cm attālumā ja viņam modēms atrodas tizlā vietā un piedāvā wifi opciju, kpc neizmantot? atšķirība tak nav tik liela, ja nu vienīgi nav sazina kāds nets/modems... man datora vērtībā sanāca tik ap 780e, bet to pašu pc vai līdzvērtīgu(ar intel) var noteikti salikt arī par zemāku cenu.
 13. KAUNET

  PC slēdzas ārā

  amm h110, procim vajag kā min h310 chipsetu. tev plate neatbalsta procesoru, neatkarīgi, ka sockets sakrīt, plate ir domāta 6th, 7th gen cpu, tev tas pentiums skaitās 8th gen. (vismaz es tā domāju, neesmu pentium eksperts, ja pentiums ir tajā paša grupā, kur i3 i5 utt, tad manis rakstītais ir pareizs un ir plates/cpu nesaderība)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.