Jump to content

KAUNET

VIP
 • Content Count

  370
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

KAUNET last won the day on April 17

KAUNET had the most liked content!

Community Reputation

39 Good

2 Followers

About KAUNET

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 02/21/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://ngc.lv
 • Skype
  eri6640eu

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

14,887 profile views
 1. Ja tika tirgota tikai viena karte, tad tā karte ir jau pārdota.
 2. KAUNET

  PC

  Varu piedāvāt šo pc https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/pc/U3sOHkBkSFs=.html?1568361386
 3. ja netiec galā ar šo voteri, varu iedot vecāku - 3.6 nezinu, kas kur kā tur ir, pēdējo reizi backupos kaut kad 2014. gadā bet pieejams ir.
 4. ryzen 2 gen atbalsta b350, vienīgi ar bios var būt problēmas, ja attiecīgajai bios versijai vel nav bijis pievienots gen 2 supports, jo var gadīties, ka plate ir ražota pirms gen 2 un jā... vajag vnk izdomāt kā veikt update.
 5. B350 gadījumā netika izlaists kopā ar pirmo ryzen? nav bijusi nekāda amd pieredze ja tā, tad ļoti iespējams, ka tev ir nepieciešams biosu update, jo platei nav jaunākais bios, neatkarīgi no tā, ka tgd ir pirkta, visādi var gadīties. varbūt uz kastes ir precīzāka informācija, ja ir minēts, ka jāatbalsta gen 2, tad it kā vajadzētu būt salīdzinoši jaunam biosam(pareizam).
 6. KAUNET

  Pārdodu savu pc

  Tāpēc, ka tam datoruma ir labi ja 300e vērtība, neskaitot to, ko tu dod vel līdzi(moni peli utt).
 7. es uz pc arī lietoju visu laiku wifi, nevis slēdzos klāt ar vadu, neatkarīgi no tā, ka modēms atrodas 30cm attālumā ja viņam modēms atrodas tizlā vietā un piedāvā wifi opciju, kpc neizmantot? atšķirība tak nav tik liela, ja nu vienīgi nav sazina kāds nets/modems... man datora vērtībā sanāca tik ap 780e, bet to pašu pc vai līdzvērtīgu(ar intel) var noteikti salikt arī par zemāku cenu.
 8. KAUNET

  PC slēdzas ārā

  amm h110, procim vajag kā min h310 chipsetu. tev plate neatbalsta procesoru, neatkarīgi, ka sockets sakrīt, plate ir domāta 6th, 7th gen cpu, tev tas pentiums skaitās 8th gen. (vismaz es tā domāju, neesmu pentium eksperts, ja pentiums ir tajā paša grupā, kur i3 i5 utt, tad manis rakstītais ir pareizs un ir plates/cpu nesaderība)
 9. Tiek pārdots flip.lv(02.2020) un sunrise.lv(01.2020) domēns. Piedāvājumus lūgums sūtīt privāti, pirkšanas iespēja tikai un vienīgi ar bankas pārskaitījumu.
 10. KAUNET

  Build ieteikumi.

  tad jebkurā gadījumā tgd iesaku labāk paņemt ssd m.2 vietā un tad nākotnē, ja jūti vajadzību, piepērc m.2 klāt video montāžai, jo tā priekš gaming tev galīgi tas nav vajadzīgs. gan jau nākotnē vel cenas kritīsies, varbūt sanāks labāku/ātrāku m.2 ieķert. njā, pats es nesen ieķēru fractal design meshify c, sūdzību nav, bet nu tev tas case gan jau neder, jo liekas, ka tev gpu nelīdīs iekšā, ja liksi aio priekšpusē(tādas lietas arī vajag ņemt vērā - gpu garums, aio biezums un case izmeri..). corsair arī ir tīri sakarīgi case zem 100e. https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/korpuss_dzesesana/datoru_korpusi/nzxt_h400_midtower_matx_blackred šis arī sakarīgi izskatās no nzxt
 11. KAUNET

  Build ieteikumi.

  Ko tu plāno darīt ar to pc? Ja nav nekas steidzīgs, es ieteiktu pagaidīt un paskatīties, kas notiks ar jaunajiem amd cpu, laikam jūlija sākumā iznākšot, īsti nezinu. Ja tomēr negribi gaidīt, vel varu ieteikt pačekot ss, varbūt kāds tirgo jaunu/nelietotu i7 8700k zem 300e pagaidām esmu 2x jau pircis, abās reizēs viss ok, protams bez nekādas garantijas utt. Manā skatījumā, šis case nav pārāks labs airflow, es labāk ņemtu case, kur augšā varētu vismaz ielikt 2 fēnus, it īpaši tad, ja tu plāno šo pc vairāk izmantot gamingam. Case temperatūra ir diezgan svarīga, ja pērc diezgan jaudīgu gpu ar air cooleri, pēc manām domām. Ja pārsvarā pc domā izmantot gamingam, tad šaubos, vai tev īsti vajag to m.2, tas pats ar samsung kā tādu, jo samsung m.2/ssd ir ievērojami dārgāki un, runājot par ssd, atšķirību startp citiem jēdzīgiem ssd ražotājiem nejutīsi. par m.2 un samsung ssd cenu tu vari mierīgi paņemt 1tb ssd no crucial(137e) vai western digital(blue 132e). + esi paņēmis kaut kādu fēnu starter kitu, kur tev būs 3 fēni(120mm), ja nemaldos, tam aio ir 140mm fēnu, so pagaidām izvēlētajā korpusā tu varēsi ielikt tikai 2 fēnus, viens jebkurā gadījumā paliks pāri. aio fēnu upgrade tur arī nekādīgi nesanāks. ja sanāk ietaupīt uz kaut ko naudu, ja budzets atļauj, iesaku paskatīti labāk kādu hybrid/sea hawk video karti(ar aio...), būtu daudz patīkamāka gan gpu temp, gan case temp, domāju, ka tādā gadījumā, tev arī pietiktu ar tiem pašiem case fēniem, nebūtu jāpērk kaut kāds starter komplekts pa 100e(tā nauda aizietu gpu).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.