Jump to content

KAUNET

VIP
 • Content count

  343
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

KAUNET last won the day on July 13

KAUNET had the most liked content!

Community Reputation

21 Normal

2 Followers

About KAUNET

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 02/21/1995

Contact Methods

 • Website URL
  https://erii.eu/
 • Skype
  eri6640eu

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

12,037 profile views
 1. KAUNET

  Parādi savu vāģi

  Audi A1 1.6 TDI 2011
 2. nav kādam monopoly plus?

  1. Show previous comments  4 more
  2. Alex

   Alex

   aaaa,nu varam kādu dienu uzspēlēt.Lasiju feedback esot pēdējais mēsls.

   Iedod savu steam id.

  3. Caine

   Caine

   Kaut kas līdzīgs monopolam un pa brīvu - http://store.steampowered.com/app/397900

  4. Night

   Night

   Iedod link, ar jums uzspēlēšu.

 3. KAUNET

  Pārdodu mātesplati

  up up 70 euro https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/motherboards/U34NHElmRFw=.html?1517228301 PĀRDOTA
 4. KAUNET

  Videokaršu atšķirības - Vajadzīga palīdzība.

  Tagad nav tas labākais laiks, kad iegādāties videokarti, atkal cenas ir augšā dēļ crypto mining.
 5. KAUNET

  Pārdodu mātesplati

  Ja kādam interesē, varu nomest 10-20 euro no iepriekš minētās summas. Nedaudz plāni ir mainījušies
 6. KAUNET

  Minecraft , portali , savienot serveri

  Ar vienu hostu tu domā, ka visiem serveriem vajag atrastiem zem viena hostinga/vienu viet? ja tā, tad tam visam pasākumam nevajag atrasties uz vienas kastes/pie viena hostinga, vienīgi pingi varētu būt augstāki nekā, ja viss atrastos vienuviet. Ja, tomēr, esmu sapratis nepareizi, tad vel ir kaut kādi socket solutioni vai vnk kaut kāda api izveide, caur kuru abi serveri sazinātos vienīgi tev tur būtu vajadzīgi custom plugini vai kas tāds.
 7. KAUNET

  [Need help] Client adreses iegūšana

  Nezinu, cik tas ir labi vai slikti, bet tgd esmu nolēmis api turēt pilnībā atsevišķi no frontend, kā pilnībā atsevišķu serveri, jo uz api balstās ne tikai webs. Bet vispār man esošais webs stāv zem, tā teikt, api servera, kur frontends ir balstīts uz angularjs(1.x).
 8. KAUNET

  [Need help] Client adreses iegūšana

  Diemžēl neesmu uzrakstījis pārāk detalizēti, jo nodomāju, ja kāds, kurš skatās šo topicu, ir ko tādu darījis, tad sapratīs, ko gribu panākt. Apnika čakarēties, atslēdzu proxy figņu un nedaudz pārkonfigurēju backend serveri, lai acceptotu requestos no frontend. Pats īsti neizprotu kā tas proxy strādā, bet nu situācija ir sekojoša - frontend stāv uz vienu portu(example:8000), backend uz citu portu(example:8001) un visi requesti tiek sūtīti zem /api, ar angular proxy palīdzību var izveidot tā, ka visi visus api requestus var sūtīt uz example:8000/api kaut vai backend atrodas uz 8001 portu. Angulars kaut kā pārraksta to request, ka nevajag konfigurēt nekādus cors backendā, vienīgi uzreiz rodas problēma, ka requests tiek sūtīts konkrēti no frontend serveri, tāpēc arī man backendā client ip uzrāda kā paša servera ip(kā nekā tiek sūtīts caur proxy). Biju cerējis, ka te ir kāds gar to čakarējies un zina, kā nodot līdzi pareizo client ip. It kā tgd strādā, vienīgi bez proxy, vel nedaudz paturēšu tēmu vaļā, varbūt uzrodas kāds, kurš zina kā to izdarīt, ja maz tā var izdarīt. @Gustavs gan frontend, gan backend stāv uz publiskas adreses un ne uz mana pc, ne arī uz mana networka, tāpēc sanāk, ka es vienojos klāt no pavisam citas ip un manu ip noteikti nevajadzētu uzrādīt kā servera ip. @Pujka tu maz zini, kas ir spring-boot un angular?:D
 9. Vakar lēnā garā uzsāku darboties ar jaunāko angular un šodien jau saskāros ar nelielu problēmu saistībā ar client/lietotāja ip adreses iegūšanu backend daļā, tiek saņemt servera ip adrese, nevis client addrese. Backends man stāv uz Spring boot/java un parasti client ip adresi iegūstu caur HttpServletRequest -> getRemoteAddr() method, kas strādā 1. angularjs gadījumā bezproblēmām. Backends ir pievienots caur proxy failu, jo stāv uz citu portu un vajag noverst CORS problēmu, sīkāk šeit. Gan frontends, gan backends stāv zem ssl un būtībā viss strādā, ir iespējams iegūt datus no backend utt. Pagaidām http request sūtīšanas kods izskatās šādi: var headers = new Headers(); headers.append('Content-Type', 'application/json'); headers.append('contentType','application/json; charset=utf-8'); headers.append('Accept','application/json'); headers.append('X-Requested-With','XMLHttpRequest'); headers.append("Access-Control-Allow-Credentials", "true"); return this.http.get( this.API + '/createSession', { headers: headers, withCredentials: true }) .toPromise() .then(res => { console.log('createSession()'); console.log(res); return true; }); Čakarējos jau labu laiku ar to problēmu, esmu viss kaut ko jau izmēģinājis. Pagaidām izskatās, ka problēma ir saistīta ar to proxy. Varbūt kāds zina, kā šo problēmu atrisināt?
 10. KAUNET

  Pārdodu mātesplati

  Nāksies vien uzticēties manis teiktajam, @has noteikti neesmu kaut kāds kreisais tirgotājs, garām gājējs un pārdošana gan jau notiktu face to face, kas neko diži nemaina, bet ir labāk kā sūtīt caur pastu. Plate būtībā atrodas Tukuma rajonā, ja kādam tas interesē
 11. KAUNET

  Pārdodu mātesplati

  Tiek pārdota Asrock Z170M Extreme4 mātesplate - link Plate būtībā ir nelietota, šodien izņēmu no, tā teikt, garantijas remonta, tika atgriezta jauna. Iepriekšējā plate nobeidzās, pieļauju iespēju, ka no barošanas bloka, jo, pēc jaunas plates iegādes bija vel kaut kādas problēmas tieši saistībā ar barošanas bloku, kurš tagad arī atrodas garantijas remontā. Garantiju uz rokas nevaru piedāvāt, jo kopā ar plati iegādājos vel vairākas pc daļas, bet, ja kaut kas ar plati mistiski notiktu, gan jau varētu sarunāt, ka aizvedu uz garantijas remontu. Garantija it kā vel ir 31-32 mēnešus. Cena varētu būt 80-90 euro, atkarīgs no pirkuma vietas. Noteikti nav problēmu aizvest līdz Rīgai. Jauna maksā ap 120 euro, nesteidzos ar pārdošanu, pat īsti neceru, ka kāds nopirks, bet nu varbūt tomēr kādam ir vajadzīga. Uz plates noteikti strādā intel 6th un 7th gen procesori. Bios versija: P7.20 Bildes pagaidām nevaru sniegt, bet, ja ļoti vajag, varu rīt ielikt, lai gan tur tpt nav nekas tāds redzams, jo plate stāv oriģinālajā iesaiņojumā(nav nekas plēsts vaļā, ja neskaita pašas kastes atvēršanu, bet nu viņa nebija aizlīmēta, jo liekas, ka ir atsūtīta tā pati kaste back vienīgi jauna plate iemesta iekšā).
 12. KAUNET

  PC videokarte

  jap, ddr4
 13. KAUNET

  Atrādi savu bundžu.

  CPU: intel i5 7600k @4.4ghz Motherboard: MSI z270 gaming m3 GPU: MSI GTX 1060 Armor OC 6gb GPU2: MSI GTX 1050 2gb OC (paredzēts likt citā pc, bet pagaidām testa nolūkiem iemetu savā) RAM: Corsair Vengeance lpx 4x4gb @3000mhz HDD: Samsung 850 evo 250gb + hgst 500gb 7200rpm hdd PSU: Evga 550b3 CASE: NZXT s340
 14. KAUNET

  PC videokarte

  i5 7600k 4.4ghz, 16gb ram 3ghz, gtx 1060 6gb(neesmu neko tur regulējis, nav bijusi vajadzība pēc oc) es bots: Gan jau kaut kā var dabūt labāku stream kvalitāti. pubg settingus kaut kur sakumaa var redzet pirms lekshanas ara.
 15. KAUNET

  PC videokarte

  Baigi vajag 100fps? Tev reāli kādus 4-5% noraus nost no videokartes usage, strēmojot ar videokarti. Neesmu tgd testējis streamošanu ar gtx 1060 6gb, bet nu ar gtx 1050 2gb(kā second gpu) streams paņem tikai 7% streamu testēju uz 1060p60 + downscale filstrs uz krutāko Ja ļoti interesē, vari uzrakstīt man privāti, varu rīt mēģināt uz ātro iztestēt, ar kādām grafikām uz kādu fps vari cerēt streanojot man ir līdzīgs setups.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.