Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Everything posted by Haijfaiv

 1. Ir kādi varianti, kāpēc katru reizi pēc datora restarta custom resolution pazūd? Katru reizi pa jaunam jātaisa.
 2. Pilnīgs mēsls, ne skola. Vienīgais labais, kas tajā skolā ir, ir HTML skolotājs, tāds jauns gados, tas labi māca, varbūt vēl tur atsevišķi skolotāji, bet citādāk meme ne skola.. Ja nebūtu prakses, tad vispar būtu 4 gadus tur nosēdējis un nemācētu datoru pat salikt, nerunājot par ko citu. Un viņi līgumā atrunā, ka nedrīksti neko sliktu par skolu teikt, tas arī smieklīgi. Labi, ka man drīz līgumam vajadzētu beigties. Un šī gan nav taisnība, valsts iestādēs ir pat ļoti svarīgi, ka tev ir dokuments, lai ieņemtu kādu amatu, domāju, ka citur arī. Prasmes tu iemācies arī strādājot, jo specifika tāpat katrā vietā būs cita.
 3. Es šaubos vai pēc 9.klases kaut kur tik specifiski māca, ja nu vienīgi kaut kādi mazie kursi par max milzīgu cenu. Vari iet vienkārši par programmēšanas tehniķi, bet domāju, ka paralēli videnei iemācīsies sakarīgāk visu.
 4. nvidia paneli nomaini uz to videni un viss, tev nekas cits ari nav jadara.
 5. Es esmu dzirdējis par to sizzer, bet uzspiežot ''Jā'' tur insta 100 citi jautājumi, nebij ko atbildēt, tāpēc uzspiedu back un padirsu visas savas atbildes, atleast i tried to help.
 6. vēl kaut kādu MC jauzhosto, tam gan jau arī hosts 1.50 euro maksā.
 7. Haijfaiv

  Repčiks!? (+16)

  par ko bija dziesma? Ka protat basic atskaņas izdomāt?
 8. Price drop 380 EURO, ņem šodien un paspiedīšu roku, jauns maksā sākot no ~800 euro Latvijā.
 9. Neticēsiet, bet šo razbainieku varat iegūt savā īpašumā tikai par nieka 410 euro 😮
 10. jeb visu to pašu, ko var darīt ar 250 euro laptopu
 11. Esmu nobriedis pārdot savu laptopu, gribas pāriet uz stacionāro datoru, iemetīšu arī te sludinājumu, varbūt kādam parādās interese. i5 6300Hq procesors, 950m 4gb videokarte, ielikts vēl hyperx 4gb rams 2400 mhz (kopā 8gb 2400), 1920x1080 ekrāns, ir klaviatūras apgaismojums (balts), nekarst, licenzēts windows 10, varu arī pircējam svaigu uzlikt. Pats ikdienā izmantoju, bet izdomāju pārdot, jo nekur apkārt vairs nav jāvadā, izdevīgāk PC lietot nekā laptopu. Klāt iedošu dzesēšanas paliktni, somu pārnēsāšanai. Ir izmantots spēlēm, bet baigi mocīts nav, pēdējo mēnešu laikā tik pat kā vispār nav spēlēts, tīri tikai interneta browsošanai/filmām/seriāliem. CSGO fps - 120-200 uz 4:3 stretched max resolution (neatceros no galvas), fortnite arī ir spēlēts, bet nu jau laptops sāk bik mocīties pie tās spēles, bet spēlēt var, ja netraucē, ka pirmās ~2 spēles ir freezi (iespējams, ka rams pa maz atkal). Principā priekš laptopa spēlēs iet labi, arī video ir nedaudz pamontēti, photoshop lietots, nesūdzos, strādāja viss labi. Pats pirku pirms kāda pusotra gada pa ~800 euro balticdata, vēl ~50 euro klāt ramu pirku, tāpēc žēl pa 200 euro atdot viņu. Gribētos pagaidām 420 naudiņas (vēlams euro, ne rubļus), var nedaudz runāt par cenu. Bildi var SS.COM sludinājumā redzēt, varu uz wpp vēl citas atsūtīt.
 12. Haijfaiv

  Budzeta dators

  kur 240 nieks SSD iet pa 30 eurikiem? man tieši vajag, ieķeršu uzreiz
 13. Tā jau gadu no gada iet, kad side kaut kas parādās, drīzumā visur tā būs
 14. Angļu populārie serveri --> side.lv --> visi pārējie LV MC community Šitas tik bik aizkavējās, SMP bija aktuāls pirms pāris gadiem.
 15. Uzliec svaigu windowsu, tas atsijās to vai tā ir windows kļūme. Tad jau talak vari update jaunākos driverus, varbūt tas fixos. Ja nē, tad meklē kaut ko specifisku google. Ko lai citu pasaka. Un no pieredzes neiesaku windows home,. visu laiku man gļuki ar viņu bija, kā arī iespējas kaut ko modifcēts ļoti šauras.
 16. Pārāk pārhaipota spēle, tas ir viens. Otrs, tie damage ir rēcīgi, cik esmu paskatījies video, jāiešauj 101 reizi, lai reāli varētu kādu nošaut. Nu nez, es laikam šo spēli laidīšu garām, neizskatas nekas ilgtermiņā spēlējams, varbūt 1 vakaru ar čomiem pie aliņa
 17. Haijfaiv

  PSU un 1060 6gb

  Jā, man ir 6 pin (videokartei) un 4+4 (CPU). Nu jā, man jau likās, ka tā nesaies nekas, paņemšu 6 pin to 8pin adapter, jācer, ka viss ies. Esmu lasijis, ka ir kas laiž 1060 tikai ar 6 piniem, kā laikam dari arī tu, ja pareizi sapratu.
 18. Haijfaiv

  PSU un 1060 6gb

  Ir doma ieķert 1060 6gb, bet saprotu, ka viņai ir 8 pin connector, manam 550w baroklim ir viens 8pins kas sadalās uz pusēm, ķip priekš CPU un 4 pini brīvi un viens 6 pin. Es varēšu ar 1 vienu 6 pin un daļu no tā liekā pieslēgt videni, vai labāk neriskēt? un kādi varianti? ieķert adapteri vai labāk citu barokli/videni?
 19. Haijfaiv

  CS GO Cooldown

  mhm, izmaini pie config : cooldown: 0 un nekad dzīvē tev vairs cooldown nevarēs uzlikt.
 20. ja viņš kaut kādā veidā būs Saeimā, es pametīšu šito valsti, uz neatgriešanos.
 21.  

  1. Cilvēks.

   Cilvēks.

   Pirms pāris mēnešiem noskatijos šo video, spēcīgi. Citus vārdus neatrodu :D

 22. update visus saliki? Jābūt kaut kādam language update. E : Esmu retarded, nez kas vēl par lietu, settingos jāvar nomainīt valodu pie region settings. Mož tev pats windows ir kaut kāds single language brīnums
 23. Haijfaiv

  Prob. ar win 7

  https://www.maketecheasier.com/install-windows10-from-android/ Bet nu es labāk tad jau izdomātu veidu kā flashku uztaisīt kā bootable, mož kaut kādā bibliotēkā vai nez.. vai aiziet kaut vai uz kādu servisu pajautāt, pāris min darbs tur.
 24. Haijfaiv

  external gpu

  Kā strādā tas Asus ROG XG Station 2? Tu nopērc to verķi + vēl atsevišķi ir jāpērk izvēlētā videokarte? Tavs verķis 500 euro + videne 500 euro, kāpēc lai kāds to vispār darītu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.