Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Haijfaiv last won the day on January 6

Haijfaiv had the most liked content!

Community Reputation

289 Excellent

About Haijfaiv

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

4,474 profile views
 1. Haijfaiv

  APEX Legends (F2P)

  Pārāk pārhaipota spēle, tas ir viens. Otrs, tie damage ir rēcīgi, cik esmu paskatījies video, jāiešauj 101 reizi, lai reāli varētu kādu nošaut. Nu nez, es laikam šo spēli laidīšu garām, neizskatas nekas ilgtermiņā spēlējams, varbūt 1 vakaru ar čomiem pie aliņa
 2. Haijfaiv

  PSU un 1060 6gb

  Jā, man ir 6 pin (videokartei) un 4+4 (CPU). Nu jā, man jau likās, ka tā nesaies nekas, paņemšu 6 pin to 8pin adapter, jācer, ka viss ies. Esmu lasijis, ka ir kas laiž 1060 tikai ar 6 piniem, kā laikam dari arī tu, ja pareizi sapratu.
 3. Haijfaiv

  PSU un 1060 6gb

  Ir doma ieķert 1060 6gb, bet saprotu, ka viņai ir 8 pin connector, manam 550w baroklim ir viens 8pins kas sadalās uz pusēm, ķip priekš CPU un 4 pini brīvi un viens 6 pin. Es varēšu ar 1 vienu 6 pin un daļu no tā liekā pieslēgt videni, vai labāk neriskēt? un kādi varianti? ieķert adapteri vai labāk citu barokli/videni?
 4. Haijfaiv

  CS GO Cooldown

  mhm, izmaini pie config : cooldown: 0 un nekad dzīvē tev vairs cooldown nevarēs uzlikt.
 5. Haijfaiv

  [Pārdod] Ziņu portālu

  ja viņš kaut kādā veidā būs Saeimā, es pametīšu šito valsti, uz neatgriešanos.
 6.  

  1. Cilvēks.

   Cilvēks.

   Pirms pāris mēnešiem noskatijos šo video, spēcīgi. Citus vārdus neatrodu :D

 7. Haijfaiv

  Windows language

  update visus saliki? Jābūt kaut kādam language update. E : Esmu retarded, nez kas vēl par lietu, settingos jāvar nomainīt valodu pie region settings. Mož tev pats windows ir kaut kāds single language brīnums
 8. Haijfaiv

  Prob. ar win 7

  https://www.maketecheasier.com/install-windows10-from-android/ Bet nu es labāk tad jau izdomātu veidu kā flashku uztaisīt kā bootable, mož kaut kādā bibliotēkā vai nez.. vai aiziet kaut vai uz kādu servisu pajautāt, pāris min darbs tur.
 9. Haijfaiv

  external gpu

  Kā strādā tas Asus ROG XG Station 2? Tu nopērc to verķi + vēl atsevišķi ir jāpērk izvēlētā videokarte? Tavs verķis 500 euro + videne 500 euro, kāpēc lai kāds to vispār darītu.
 10. Haijfaiv

  [Pārdodu] Facebook lapas

  Čau , Neid.
 11. Haijfaiv

  Video maker programas.

  Pamēģini šito : https://www.cyberlink.com/products/powerdirector-video-editing-software/features_en_EU.html?item=2&affid=2581_-1_419_PDR-B&mkwid=s&pcrid=318119986938&pkw=cyberlink powerdirector&pmt=e&pdv=c&gclid=EAIaIQobChMIrbbNhfeV3wIVi-iaCh1sgwcDEAAYASAAEgK0NPD_BwE&r=1 pēc benchmarkiem tev tas CPU galīgi trash, vispār par tādu dzirdējis nebiju.
 12. Haijfaiv

  Video maker programas.

  met ārā, wdym? Ķip not responding un tad? To sauc par crash. Nevaru iedomāties nevienu citu iemeslu lai tevi mestu ārā no visām programmām random, 100% crasho apps, jo pc nevelk.
 13. Haijfaiv

  Kurš no windows 7 petēre viz mazāk ramu :) ?

  Tieši tā, tāpēc varbūt ar OS nevajag aizsist jau 80% rama, lai paliek arī citām programmām https://www.quora.com/Which-version-of-Windows-7-is-best
 14. Haijfaiv

  GTA V

  https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-rockstar-key-global-i10000000788017 15 euro
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.