Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content count

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Haijfaiv last won the day on August 7

Haijfaiv had the most liked content!

Community Reputation

261 Excellent

About Haijfaiv

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

3,517 profile views
 1. Haijfaiv

  [LSPD pieteiksanas]

  :D:D Šitie pieteikumi, atgādina kad side forumu pieskatīju, tur defaultā šādi pieteikumi. Vienīgais ko tev iedos moška ir bans no foruma.
 2. Haijfaiv

  [HTML/CSS] Norm Intro Lapele

  Tas ir photoshopā vai paintā taisīts? Pirms publisko kaut ko, pamācies sākumā, nemet pašus pirmos 10 min darbus forumos
 3. Haijfaiv

  Vaig Yt banner

  Piemet vēl pusēstu roltonu un hesburger garšvielas, tad padomāšu.
 4. Haijfaiv

  Pērku YouTube kanālu.

  Man gan liekas, ka nav svarīgi cik subi, bet cik kanāls aktīvs. Tik pat labi tu tos fake subus pats vari sapirkt, bet uz taviem video jau tāpēc vairāk cilvēki nespiedīs un sekotāji nenāks. Ja tu pērc, tad drīzāk skaties cik skatījumi un subi nāk dienā un kas tie par subiem ir un kas jau atrodas kanālā, citādāk var sanākt liels apisiens
 5. Haijfaiv

  Meklēju Minecraft servera "STAFF"

  Izjuks ātrāk nekā 14 gadnieku attiecības
 6. Haijfaiv

  Pērku ddr4 ram 8gb

  Saprata, ka būdams Youtuberis vairāk nopelnīs livestreamojot, skola nav vajadzīga.
 7. Haijfaiv

  Nav virsraksts.

  Lai kam tādam ticētu ir jābūt bik galvā traumētam. Iemāci savam 14 gadīgajam brālim lietot delfus, tvnet utt, nevis kaut kādus lotiuzticamaszinas.lv, tikaipatiesiba.net, labi, ka vel nav kaut kads xxx.ucoz.lv ziņu portāls, kam visi riktīgi tic. Vecāki cilvēki jau paši man liekas var izfiltrēt kas ir patiesība un kas nav.
 8. Haijfaiv

  Austiņas

  Austiņas RIP, man tā ir 100x bijis telefona austiņām, paies laiks, otra ar vairs neskanēs. Skaties jau citas, vai mēģini taisīt vaļā un lodēt(?) vadus vai kas tur būs.
 9. Haijfaiv

  www.ULTRAPLAY.lv

  viņiem tur 24/7 jāsēž?
 10. Haijfaiv

  Austiņas

  https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/datoru_austinas/mediatech_cobra_pro_hammer_gaming_headset man šitādas kaut kad bija, lielas, plastmasīgas, skaņas izolācija 0, bet lietot jau var, būtu pa velti tev atdevis, bet izmetu ārā lai nedabuju vēzi un paņēmu normālas.
 11. Haijfaiv

  Austiņas

  jebkuras telefona austiņas, ņem kaut kādus JBL, par tiem visi sajūsmā, pats parasti ņemu sony laikam, kaut kadas tur max top uber yes yes bass boosted (uz kastes tādi uzraksti), skan parasti labi, bet tās maksā vismaz ap 20-25. https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/datoru_austinas/filter/196_o-67743/max/price-17 Gaming austiņas par tādu cenu nav ponts pirkt, ja nu vienīgi ebay kaut kādus ķiniešus un cerēt, ka būs ok.
 12. Haijfaiv

  Ko “pavilks” šis laptops? U.c jautājumi...

  Manam laptopam ir līdzīgs procis pēc benchmarkiem laikam, bet videokarte sanāk krietni jaudīgāka, pubg velk tā līdz ar, baigi baudāmi nav, bet spēlēt var. Šis nez vai villks. GTA 5 mošk uz low/med varēsi spēlēt.
 13. Haijfaiv

  "labākie" latviešu gabali

  Es šitos klausijos, kad man bija kādi 12 gadi, likās baigi rēcīgi, pieļauju, ka tas ir tavs pašreizējais vecums
 14. Haijfaiv

  Skippy - Rave Trap

  Visi šitie liekas jau kaut kur dzirdēti, pašam necepī, bet cepums tev, ka tev tas patīk acīmredzot un tu to taisi.
 15. Haijfaiv

  csgo probleema!

  Tur iemesli 101 var būt kāpēc tev crasho CS:GO. Kompis pa vāju, kkādi faili pietrūkst, vari mēģināt verificēt failus..Ja tev crasho kad mapi lādē, tad rekur TUTORIAL Tur vajag sīkāk info lai saprastu, čista iemesli var būt daudz.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.