Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Haijfaiv last won the day on May 4 2020

Haijfaiv had the most liked content!

Community Reputation

337 Excellent

About Haijfaiv

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 09/30/1999

Recent Profile Visitors

9,060 profile views
 1. https://plati.ru/itm/prime-status-cs-go-region-free-full-access-1st-mail/2716162
 2. DD2 bija pilns ar botiem un čīteriem jau 4-5 gadus atpakaļ, tagad pat bail iedomāties. Un par MTA vispār labāk nekomentēt Vajadzēja īstajā brīdī to komūnu aizvērt uz labas nots.
 3. Haijfaiv

  Iphone

  man tas bija jauzmin no tavas acu krāsas?
 4. Haijfaiv

  Iphone

  neiebraucu, ja jau tev ir garantija, tad lai remontē kaut vai pie ideal pa 2000 euro, kāda tev nozīme. Un kas tev tā par garantiju 3 gadu garumā? Es vispār nesaprotu neko ko tu tur uzrakstiji. Kaut kāda apdrošināšana tev ir, bet viņi nelabo, garantija ir, bet pašam jāmaksā par remontu.. legit nesaprotu, varbūt neesmu pamodies vēl.. Bet ja par telefonu, 12 iphone maksā ~800 euro ja nemaldos, XS jau ir salīdzinoši vecs, jēga viņu remontēt pa 200 euro pat nav, manuprāt. Pārdod, kāds noteikti nopirks pa diez gan lielu ciparu, jo apple, paņem uz to pašu nomaksu kaut vai 12 iphone un aizmirsti vēl uz pāris gadiem par remontiem. Man arī ir XS, sasists aizmugurējais stikls un nevedu remontēt, jo tas nekad nebūs to vērts.
 5. Haijfaiv

  Jauns dators

  Ja tu esi reāls pircējs, varu iedot kolēģa kontaktus, kas ar to nodarbojas, seko līdzi visam aktualitātēm, kr4 normāls fujaks, ir lasijis datorus arī par vairākiem tūkstošiem utt, varēs tev gan no detaļām salasīt pc tīri kā detaļu sarakstu, lai sūti pats, gan reāli pat pats pasūtīt, aizbraukt visam pakaļ, sabūvēt tev to pc pa smuko, sainstalēt, principā ko pats vien vēlies. Protams, ka ne par paldies, bet kosmosu viņš neprasa, ja saki, ka caur mani, gan jau vispār pievērs acis Bet nu skaties pats, protams, var meklēt arī vienkārši google vai youtubā review, skatīties, pētīt, bet ar to arī ieteiktu būt uzmanīgam, ir jau visādi stāsti pedejā laikā dzirdēti, kad gribēja būt gudrāki par IT specialistiem un papisa vnk nereali daudz performance
 6. Vieglāk ir nopirkt key g2a, es tā darīju, kolēģi arī.
 7. Haijfaiv

  Design FGC

  Smuki, man tikai vienmēr besī, ka ir top homepage un kā uzspied uz forums, tā tur kkads def IPB forums.. Tas ir resursu trūkums vai vnk nav iespējams sakodēt forumu pie cita dizaina? Neesmu programmētajs tāpēc šitas vienmēr ir interesējis Edit : okey, es laikam runāju par 2015. gadu, iegāju mājaslapā un tur viss pa smuko, acīmredzot, nebija agrāk resursu vienkārši komūnu ipašniekiem
 8. Haijfaiv

  sigs

  Tā jau kruti, tikai signature vēl kādam ir aktuāli?
 9. nosaukums kā 13 gadīgo minecraft serverim.
 10. Haijfaiv

  VALORANT

  Spēle ir fun, lai ar draugiem pakapātu, bet nekas super īpašs, dodu gadu un visi būs aizmirsuši.
 11. veiksmi. Nav ticības jauniem projektiem, bet mēģināt vienmēr var.
 12. Neesmu alus eksperts, bet lasot šeit ieteiktos pamēģināju Kronenbourg 1664,5% ar laimu, 0.5 bundžā, pats otreiz vairs nepirkšu, jo 1x dzīvē dzēru līci pa 70 centiem un viņš garšoja bik labāk nekā šis pa 1.50 euro, bet tas laikam gaumes jautājums. Bet otrs jaunums man ir Salitos. Ļoti viegls aliņš, tiešām iet iekšā kā ūdens, tavai draudzenei noteikti patiks, pat ja viņa alkoholu nelieto, bet tai pat laikā ir 5.9 abaroti, tā kā var nonest galvu patīkami. Noteikti, ka šo pirkšu vēlreiz, maksāja aptuveni 1,30 euro par 0.33 bez atlaides.
 13. sakumā nauda hostam jāsakrāj. Vai jāgriež uz sava 5 gadus vecā laptopa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.