Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Haijfaiv last won the day on December 2

Haijfaiv had the most liked content!

Community Reputation

322 Excellent

About Haijfaiv

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 09/30/1999

Recent Profile Visitors

6,303 profile views
 1. Es tavu domu sapratu, turpinot šo, ir Lays, Estrella, pringles utt, to visi zin, bet ir arī pilnigi noname čipsi, es, piemēram, parasti izvēlēšos jau zināmos brendus, jo tā ir pārbaudīta vērtība, tāpat arī darīs ļoti liela daļa citu cilvēku. Tā kā, ja tev ir ideja ar ko tiešām tu būsi unikāls, tad varbūt ir vērts ieguldīt naudu un laikā tajā, bet būt tikai būšanas pēc ( '' Ar, ko es būšu sliktāks par esošajiem?''), manuprāt, galīgi nav vērts, jo lielākā daļa cilvēku tāpat izvēlēsies jau esošo un populāro, attiecīgi tev ir jānāk ar kaut kādu inovāciju, kas tirgū būs jaunums, jo tici man, es arī par visādām lietām esmu bieži domājis, bet : 1) VIENMĒR būs cilvēki, kas būs gatavi to pašu darbūt izdarīt par vēl zemāku cenu nekā tu prasi; 2) Vai tas, ko tu prasīsi sākumā par savu darbu, tevi apmierinās ilgtermiņā (ņemot vērā, ka lai kaut ko nopelnītu ir arī kaut kas jāiegulda) 3) Vai tava ideja ir spēcīga iltermiņā. Nav arī variants piedāvāt SUPER MEGA ULTRA zemās cenas, jo kvalitāte un cena tomēr iet roku rokā, nez vai tu būsi gatavs ielikt savu laiku un sirdi, lai nopelnītu kapeikas, tad jau varbūt lielāka jēga ir to laiku ieguldīt citur, vairāk pastrādāt vai meklēt variantus, kur jau pielekt klāt esošiem projektiem. Skaties pats, protams, vienmēr jau var būt veiksmes stāsti, kad parasts projekts ''uzsprāgst'' un aiziet, bet paļauties tikai uz to veiksmi nav baigi prātīgi.
 2. Ar ko tu būsi labāks par jau esošajiem?
 3. 150 par šito, videni notirgo par kapeikām, paņem vēl pa 150 euro 1060 6gb un ies viss ko vajag, būs par nepilniem 300 euro labs setups.
 4. Man liekas, ka šāda stila lapas Tu jau esi izslīpējis un vairs nav problēmas izveidot, varbūt ir vērts pamēģināt kaut ko jaunu? Jo principā šajā pat lapā tu varētu ielikt medikamentu bildes, tā būtu kaut kāda medikamentu reklāmu lapa, ieliktu gaming bildes - būtu gaming lapa, īsti nekas nemainas, mainas tikai saturs. Varbūt ir vērts pasēdēt, paeksperimentēt un uzbliezt kaut ko vēl neredzētu (vai varbūt vismaz kaut ko ne tik populāru)? Varbūt aiziet un nopelnīsi beigās ar to normālu kāpostu.
 5. Es neietu saitā, jo tur nav bookofra
 6. Nezinu par ko tu runā, jo man tur nekas lapā ''nelēkā uz priekšu'', ja neskaita to mazo animācijas gļuku ik pa brīdim, kad noraustas melns un prasītos plūstošāku animāciju, bet tas varbūt dēļ mana pc. Citādāk dope lieta, nekur citur tādu nebiju redzējis un par to liels pluss. EDIT : iebraucu ko tu domā lēkā uz priekšu, ķip animācija loopo. Domāju, ka to var safixot, ideja still dope.
 7. izrauj videokarti un piespraud pie mātesplates monitoru, tad vari meginat sainstalet windi, driverus utt.
 8. Visi forši, pēdējais gan man ne īpaši
 9. Nu redzot cik tur ir maz skatāma satura, tad arī 5 euro man būtu žēl. 2x testam uz mēnesi paņēmu un sapratu, ka tur čist naudu netērēšu
 10. Izklausas insane ieguldījums. Nāc ar savu 2k euro aparatūru + montē video 3 dienas, ja kaut kas atlēks, tad pusīti tev iedošu
 11. Priekškam kaut ko citu vajag? Facebookā un ss.lv pa lielam viss ko tirgo arī būs pieejams, facebookā vari pats izveidot postu un citi piedāvās.
 12. Man jau pietika redzēt screenshotu par to kā kāds "ir" izdrāzis savu skolotāju, lai nekad dzīvē tur neiegriestos un netērētu savu laiku. Kārtējais Neida ziņu portāls, kur patiesība ir kaut kur ļoti attālu. Ideja laba, profits kā lapas uzturētajam kaut kāds ir, izpildījums kā jau Latvijā, jo ātrak pirmo kapeiku dabūt, jo labāk, par kaut kādu ētisko pusi vai saturu var aizmirst.
 13. Tieši ko tas maina, ka CS:GO tagad ir free 2 play? Tāpat tev vajag prime, lai vismaz kaut cik sakarīgi varētu paspēlēt, un pirkt klāt prime f2p kontam būs daudz dārgāk nekā nopirkt profilu jau ar prime. cs go 5 euro, par pārējām trash game tur 2-3 euro piemet klāt, 7-8 euro ez aiziet konts. Tālu jau no prasītā nav, gan jau spēs vienoties.
 14. Tie kas interesējās par kontiem, lūdzu uzrakstiet vēlreiz PM, jo daudzas zinas ir pazudušas, par cik forums negāja.
 15. Up,abi pa dvacāru. Tā ari neviens pie manis neatbrauca
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.