Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Haijfaiv last won the day on May 4

Haijfaiv had the most liked content!

Community Reputation

336 Excellent

About Haijfaiv

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 09/30/1999

Recent Profile Visitors

8,444 profile views
 1. Haijfaiv

  Jauns dators

  Ja tu esi reāls pircējs, varu iedot kolēģa kontaktus, kas ar to nodarbojas, seko līdzi visam aktualitātēm, kr4 normāls fujaks, ir lasijis datorus arī par vairākiem tūkstošiem utt, varēs tev gan no detaļām salasīt pc tīri kā detaļu sarakstu, lai sūti pats, gan reāli pat pats pasūtīt, aizbraukt visam pakaļ, sabūvēt tev to pc pa smuko, sainstalēt, principā ko pats vien vēlies. Protams, ka ne par paldies, bet kosmosu viņš neprasa, ja saki, ka caur mani, gan jau vispār pievērs acis Bet nu skaties pats, protams, var meklēt arī vienkārši google vai youtubā review, skatīties, pētīt, bet ar to arī ieteiktu būt uzmanīgam, ir jau visādi stāsti pedejā laikā dzirdēti, kad gribēja būt gudrāki par IT specialistiem un papisa vnk nereali daudz performance
 2. Vieglāk ir nopirkt key g2a, es tā darīju, kolēģi arī.
 3. Haijfaiv

  Design FGC

  Smuki, man tikai vienmēr besī, ka ir top homepage un kā uzspied uz forums, tā tur kkads def IPB forums.. Tas ir resursu trūkums vai vnk nav iespējams sakodēt forumu pie cita dizaina? Neesmu programmētajs tāpēc šitas vienmēr ir interesējis Edit : okey, es laikam runāju par 2015. gadu, iegāju mājaslapā un tur viss pa smuko, acīmredzot, nebija agrāk resursu vienkārši komūnu ipašniekiem
 4. Haijfaiv

  sigs

  Tā jau kruti, tikai signature vēl kādam ir aktuāli?
 5. nosaukums kā 13 gadīgo minecraft serverim.
 6. Haijfaiv

  VALORANT

  Spēle ir fun, lai ar draugiem pakapātu, bet nekas super īpašs, dodu gadu un visi būs aizmirsuši.
 7. veiksmi. Nav ticības jauniem projektiem, bet mēģināt vienmēr var.
 8. Neesmu alus eksperts, bet lasot šeit ieteiktos pamēģināju Kronenbourg 1664,5% ar laimu, 0.5 bundžā, pats otreiz vairs nepirkšu, jo 1x dzīvē dzēru līci pa 70 centiem un viņš garšoja bik labāk nekā šis pa 1.50 euro, bet tas laikam gaumes jautājums. Bet otrs jaunums man ir Salitos. Ļoti viegls aliņš, tiešām iet iekšā kā ūdens, tavai draudzenei noteikti patiks, pat ja viņa alkoholu nelieto, bet tai pat laikā ir 5.9 abaroti, tā kā var nonest galvu patīkami. Noteikti, ka šo pirkšu vēlreiz, maksāja aptuveni 1,30 euro par 0.33 bez atlaides.
 9. sakumā nauda hostam jāsakrāj. Vai jāgriež uz sava 5 gadus vecā laptopa
 10. Es nesaprotu kāpēc lai kāds to gribētu darīt, ja ir gta v roleplay.
 11. Hesburgeram varbūt arī ir pohuj kas pie viņiem strādā. šitā katrs var mēnesi ''aizmigt'' un kad sāk jau rakstīt sūdzibas, tad pēkšņi pamosties un pēc tam turpināt atkal appist citus, kas varbūt arī netaisīs ne tēmas, ne ies uz policiju par šādām lietām. Kā arī ļoti apšaubāmi, ka policija kaut ko iesāks par šādu huiņu.
 12. Viņa vārdu zini, uztaisi tajās pašās sudzibas.lv ar viņa vārdu sūdzību, lai stāv, varbūt kādreiz dzīvē atmaksāsies pašam.
 13. Mazāk vajag vazāties un huiņu darīt, vairāk pildīt savus mājasdarbus. Man augstskolā neko neatceļ, sūta tāpat darbus kas jādara, pats mācies un taisi. Arī sesija, piemēram, fizikā notiks, tikai nezinu kādā formātā. Jums vēl noteiktu lielu daļu priekšā parāda, ir tāpat uzdevumi.lv utt.
 14. Haijfaiv

  PC gaming

  nu mož arī pietiek, tad tur baigi jāčeko google, bet nu es neliktu tik švaku un cik te ir diskusijas bijušas, domāju, ka citi arī neliktu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.