Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Haijfaiv last won the day on December 14 2019

Haijfaiv had the most liked content!

Community Reputation

326 Excellent

About Haijfaiv

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 09/30/1999

Recent Profile Visitors

6,704 profile views
 1. Haijfaiv

  God pc builds

  Es ar viņu strādāju kopā, tikko prasīju un teica, ka virs 55 grādiem nekāpj spēlējot rust.
 2. Haijfaiv

  God pc builds

  Kādas tieši problēmas ar 580 ir aktuālākās? Draugs it kā jau kādu pusgadu rustu grindo dien dienā, viss ok ir.
 3. Haijfaiv

  God pc builds

  Bet pēc benchmarkiem lielakajā daļā spēļu rx580 8gb ir labāks fps par 1060 un ir lētāka. Pašam 1060 bija, tagad ja ņemšu, tad mēģināšu 580, domāju, ka īpaši atškirība nebus, tik cik jūtami lētāka.
 4. Vecīt, tevi galīgi apčakarēja. Visiem tak ir skaidrs, ka šitas ir 2013. gada dizains. 5 euro wasted.
 5. Man kā dārzenim nepārāk, krāsu izvēle nepatīk
 6. Šis ir samērā liels pluss, jo pēc tam 1. līmeņa augstāko (Kas nav super, bet tāpat labāk nekā teķis) tu RTK varēsi dabūt samērā viegli, jo 1) visus lektorus jau zināsi 2) tev liela daļa priekšmetu jau būs nokārtoti līdz ar to daudz darbu nav jādara. 3) Ja pabeidz RTK ar normālām sekmēm tev pa defu jau ir +3 punkti ja nemaldos iestājoties RTK koledžā uz augstāko izglītību, tas ir pluss, ja vismaz dziļi sirdī vēl ceri uz budžetu (šogad visi tika budžetā). Es piemēram tagad uz augstkolu aizeju 2x nedēļā uz 2h, jo pārējo varu nokārtot attālināti vai arī vispār ieskaitija jau automātiski, pa cik esmu jau pabeidzis teķi RTK. Tā kā tas arī ir svarīgs punkts uz kuru paskatīties nākotnē, ņemot vērā, ka strādāt un studēt reizē ir ļoti grūti.
 7. Vieta kur masveidā sagatavo cilvēkus, kas nemaz nezin vai tas ir tas, ko viņi grib darīt, jau pa defu nevar būt nekas labs. Un tas neattiecas tikai uz tehnikumiem.
 8. Mācījos tur gan tehnikumā, gan tagad koledžā. Programmētājiem vidējā atzīme ja vismaz 6 ir, tad tiksi iekšā ez, bet padomā vai tev to vajag. Principā tā ir vieta kur aiziet, na haļavu dabūt stipendiju ~80 euro mēnesī un iemācīties tieši neko. + ir tas, ka ar skolotājiem vienmēr var visu sarunāt, nu ja tevi atskaita no RTK, tad tu esi pilnīgi bezcerīgs gadījums, mācības ir diez gan vieglas, nebūs īpaši jālauza galva, par cik ir obligātās prakses, tad arī labu darbu pēc skolas dabūt ir daudz lielāka iespēja nekā ejot uz vidusskolu. Bet ja ej ar domu, ka pabeigsi RTK un būsi lielais programmētājs vai datortehniķis, tad smagi vilsies. Tā ir vieta kur iet tīri pēc dokumenta un cerēt, ka prakses laikā tevi apmācīs uzņēmums vai arī tev jāmacas pašam viss. Iemācīs tev kaut kādas sīkumus un detaļas. WEB skolotājs ir labs, HTML/CSS/JAVASCRIPT var labi iemācīties, bet es nezinu kāda programmētājiem ir programma, es DT biju. Un vidējās atzīmes rēķina no visām atzīmēm, nesaprotu kāds sakars tieši šīm 2. Bet nu vispār tev vajag jautāt kaut ko specifiskāk, tehnikums ir tehnikums, nekādu super augsto līmeni tur neviens nesagaida, rēķini, ka puse izkrīt jau pirmajā gadā no kursa, līdz 4. kursam tev paliks varbūt 20% no visiem, kas bija tavā kursā sākumā.
 9. Haijfaiv

  Jūsu domas

  Es tavu domu sapratu, turpinot šo, ir Lays, Estrella, pringles utt, to visi zin, bet ir arī pilnigi noname čipsi, es, piemēram, parasti izvēlēšos jau zināmos brendus, jo tā ir pārbaudīta vērtība, tāpat arī darīs ļoti liela daļa citu cilvēku. Tā kā, ja tev ir ideja ar ko tiešām tu būsi unikāls, tad varbūt ir vērts ieguldīt naudu un laikā tajā, bet būt tikai būšanas pēc ( '' Ar, ko es būšu sliktāks par esošajiem?''), manuprāt, galīgi nav vērts, jo lielākā daļa cilvēku tāpat izvēlēsies jau esošo un populāro, attiecīgi tev ir jānāk ar kaut kādu inovāciju, kas tirgū būs jaunums, jo tici man, es arī par visādām lietām esmu bieži domājis, bet : 1) VIENMĒR būs cilvēki, kas būs gatavi to pašu darbūt izdarīt par vēl zemāku cenu nekā tu prasi; 2) Vai tas, ko tu prasīsi sākumā par savu darbu, tevi apmierinās ilgtermiņā (ņemot vērā, ka lai kaut ko nopelnītu ir arī kaut kas jāiegulda) 3) Vai tava ideja ir spēcīga iltermiņā. Nav arī variants piedāvāt SUPER MEGA ULTRA zemās cenas, jo kvalitāte un cena tomēr iet roku rokā, nez vai tu būsi gatavs ielikt savu laiku un sirdi, lai nopelnītu kapeikas, tad jau varbūt lielāka jēga ir to laiku ieguldīt citur, vairāk pastrādāt vai meklēt variantus, kur jau pielekt klāt esošiem projektiem. Skaties pats, protams, vienmēr jau var būt veiksmes stāsti, kad parasts projekts ''uzsprāgst'' un aiziet, bet paļauties tikai uz to veiksmi nav baigi prātīgi.
 10. Haijfaiv

  Jūsu domas

  Ar ko tu būsi labāks par jau esošajiem?
 11. 150 par šito, videni notirgo par kapeikām, paņem vēl pa 150 euro 1060 6gb un ies viss ko vajag, būs par nepilniem 300 euro labs setups.
 12. Man liekas, ka šāda stila lapas Tu jau esi izslīpējis un vairs nav problēmas izveidot, varbūt ir vērts pamēģināt kaut ko jaunu? Jo principā šajā pat lapā tu varētu ielikt medikamentu bildes, tā būtu kaut kāda medikamentu reklāmu lapa, ieliktu gaming bildes - būtu gaming lapa, īsti nekas nemainas, mainas tikai saturs. Varbūt ir vērts pasēdēt, paeksperimentēt un uzbliezt kaut ko vēl neredzētu (vai varbūt vismaz kaut ko ne tik populāru)? Varbūt aiziet un nopelnīsi beigās ar to normālu kāpostu.
 13. Es neietu saitā, jo tur nav bookofra
 14. Nezinu par ko tu runā, jo man tur nekas lapā ''nelēkā uz priekšu'', ja neskaita to mazo animācijas gļuku ik pa brīdim, kad noraustas melns un prasītos plūstošāku animāciju, bet tas varbūt dēļ mana pc. Citādāk dope lieta, nekur citur tādu nebiju redzējis un par to liels pluss. EDIT : iebraucu ko tu domā lēkā uz priekšu, ķip animācija loopo. Domāju, ka to var safixot, ideja still dope.
 15. izrauj videokarti un piespraud pie mātesplates monitoru, tad vari meginat sainstalet windi, driverus utt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.