Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Haijfaiv

Biedrs
 • Content count

  127
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Community Reputation

156 Excellent

About Haijfaiv

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

1,948 profile views
 1. Un ko tu gribi? Ka tie cilvēki tevi nesīs uz pleciem? Ja pats neproti tēmēt, tad sēdi novā un nebojā spēli citiem, ja meklē komandu, tad cits stāsts.
 2. ŠIS rams ies kopā ar to, kas jau ATRODAS datorā? Ja nē, tad varat iemest varbūt kādu no lv veikaliem kas der. Negribas atkal sapisties dēļ kāda parametra un 50 euro pa vējam.
 3. Mēs varam kaut kad saspēlēties, nav problēmu, bet tev pašam jāsaprot, ka līdz turnīru leveliem ir jāaug, ir jāspēlē ikdienā kopā un tad tikai var domāt par kaut ko. Bet nu katrā ziņā - kaut kādas minimālas prasmes man jau ir, ar laiku var izskolot arī kaut ko sakarīgāku, celties rankā utt, pagaidām esmu MG1, faceit lvl nezinu 1 vai 2, jo tur reti kad spēlēju, vispār vajadzētu man tur jaunu accountu taisīt, ja tā var. Lejā iemetu mazu video no livestreama, kur sanāca viena bobene normāla, vismaz lai zin, ka pilnīgs nobrain neesmu http://steamcommunity.com/id/carnivallv
 4. profit hesīša lielais komplekts Tas telefons tak neko nemaksā.
 5. Es vispār neizprotu jēgu mest savu pusdienu naudu kriptovalūtās, kā iespējams tagad daudzi grib darīt. Es uzskatu, ka ja tu tur ieguldi, tad tu ieguldi 500+ euro, lai pēc tam jūtamu profitu cel ārā, nevis, piemēram, pusgada laikā uzpelni 30 euro un 8euro atdod komisijā.. Bet nu es arī neesmu par to tik ļoti intersējies, varbūt arī ir dikti izdevīgi.
 6. un pēc tam raudi cik tā spēle ir trash... bet spēlē anyway
 7. Ja tu domā labu ranku, nevis vispār ranku kā tādu, tad : 1) Spēlē daudz training un DM, katru reizi pirms ej MM, paspēlē kādu no šiem un iesildies. Workshopā ir pietiekami daudz labu mapju. Protams, svarīgi ir arī atrast savus ideālos settingus, mērķīti, sensitivty utt, kāds laiks paies. Centies pierast pie vieniem settingiem, kas tev varētu patikt un nemainīt visu laiku, īpaši jau sensitivity. 2) Meklē premade vismaz vēl 2 cilvēkus, kopā spēlēt vienmēr ir daudz vieglāk nekā katru reizi ar 4 citiem cilvēkiem, jo tad nekad nezini kādi viņi būs, kamēr viens pie otra aprodat, saprotat kā kurš spēlē, viens MM ir daudz par maz tam visam. 3) Spēlē katru spēli it kā tev pretī būtu globali nevis tava līmeņa spēlētāji. Nezinu ko vēl tev ieteikt.. galvenais jau ir daudz spēlēt, iemācīties mērķet, atrast komandas biedrus un viss aizies. EDIT : Ļoti labi ir arī only headshot serveri, bet tas tev uzreiz būs par grūti, tur pēc laika varēsi iet trenēties, man personīgi ieejot MM pēc headshot servera ir vispār cita spēlēšana, nevar pat salīdzināt.
 8. Nē nu izskatas pat diez gan kruti, ja to ieliktu serverī, kur konstanti ir daudz spēlētāji, es pat apdomātu iespēju iztestēt.. Protams, jāņem vērā, ka tas ir SA un tur ierocu fizikas ir vispār nevis 0, bet -5, bet paspēlēt forfun jau varētu.
 9. Cik nu es tur saprotu, bet 1) nevajag na halavu dot citiem darbus , kuros esi ieguldījis lielu darbu un tad cerēt, ka tev kaut kas no tā atlēks vai pēc tava lūguma tiks pēkšņi viss izņemts, jo ja viņš saglabā tos ''waypointus'', lai kas tas ari būtu, tad tas acīmredzoti ir svarīgs elements. 2) Rakstot šādus topikus tev neko daudz nepalīdzēs, ja tu reāli gribi kaut ko pieradīt, tad tev visticamāk būs jāiet caur tiesu (es tā pieņemu) un vai beigās tev tās galvas sāpes utt ir to vērtas, pat ja uzvari, apstiprina ka tas ir tavs darbs,atmaksās tiesas izdevumus utt. Neesi jau tomēr gadus tur ieguldījis, bet nu tas ir tikai mans viedoklis. Ja ar viņu pa labam nevar sarunāt, tad tādus cilvēkus nevajag nemaz aiztikt un ar tādiem nevajag sadarboties. Būs mācība stingrāk izvērtēt kam uzticēt savus veikumus. Un tur tādi ''es teicu, viņš piekrita'' nav reāli pierādāmi argumenti, teikt tu vari daudz ko.
 10. aka complicated ikariam.
 11. Atgādina kaut kādu android game'u.
 12. Taisi, taisi. Un lūdzu, uztaisi vēl to akciju, ka ja pasauc draugu, tad katrs nopelna 2euro. Tīri normāli hesītī varēja paēst. Neatceros tikai kā to appu pašu sauca, jo izdzēsu tik pat ātri cik uzinstalēju.
 13. Visi zinām cik daudz darba tur ir ieguldīts, bet nu par labi atrastām bildēm vien var cepumu iedot, tas reizēm arī ir grūti.