Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Haijfaiv last won the day on September 11

Haijfaiv had the most liked content!

Community Reputation

310 Excellent

About Haijfaiv

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

5,862 profile views
 1. Izklausas insane ieguldījums. Nāc ar savu 2k euro aparatūru + montē video 3 dienas, ja kaut kas atlēks, tad pusīti tev iedošu
 2. Priekškam kaut ko citu vajag? Facebookā un ss.lv pa lielam viss ko tirgo arī būs pieejams, facebookā vari pats izveidot postu un citi piedāvās.
 3. Man jau pietika redzēt screenshotu par to kā kāds "ir" izdrāzis savu skolotāju, lai nekad dzīvē tur neiegriestos un netērētu savu laiku. Kārtējais Neida ziņu portāls, kur patiesība ir kaut kur ļoti attālu. Ideja laba, profits kā lapas uzturētajam kaut kāds ir, izpildījums kā jau Latvijā, jo ātrak pirmo kapeiku dabūt, jo labāk, par kaut kādu ētisko pusi vai saturu var aizmirst.
 4. Tieši ko tas maina, ka CS:GO tagad ir free 2 play? Tāpat tev vajag prime, lai vismaz kaut cik sakarīgi varētu paspēlēt, un pirkt klāt prime f2p kontam būs daudz dārgāk nekā nopirkt profilu jau ar prime. cs go 5 euro, par pārējām trash game tur 2-3 euro piemet klāt, 7-8 euro ez aiziet konts. Tālu jau no prasītā nav, gan jau spēs vienoties.
 5. Tie kas interesējās par kontiem, lūdzu uzrakstiet vēlreiz PM, jo daudzas zinas ir pazudušas, par cik forums negāja.
 6. Up,abi pa dvacāru. Tā ari neviens pie manis neatbrauca
 7. ir, bet tikai swedbank, atdodu visas pieejas kad ienak nauda. Interese, raksti PM, iedošu nr.
 8. HMU PM, brauc pie manis un uz vietas kaut vai iedošu tev visas paroles, varēsim samainit visus e-pastus utt. Es cist nebrauksu nekur
 9. Pamēğini kkadu windi no piratebay uzmest caur rufus, varbūt tie ms sūdi taisa to erroru. Nez, man šitā vel nav bijis.
 10. Pārdodu savu steam kontu, jo datoru pārdevu, vairs neizmantošu kādu laiku noteikti. Steam konts - https://steamcommunity.com/id/haijfaiv Cena - 20€ Ir vel origin konts ar bf3, bf4 un vienu mass effectu ja nemaldos Cena - 5€ Ņem abus kopa, atdošu pa 25.
 11. Nē nu nosaukums jau daudzsološs XDD
 12. nop, tikai viena videokarte tikusi lietota, sākumā man liekas, ka tāda problēma pat nebija, vai vismaz nepievērsu uzmanību, tad vienā dienā apdeitoju visus draiverus, pazuda rezolūcija. Saliku atpakaļ un tagad tikai piefiksēju, ka katru reizi pazūd.. Negribētos ticēt, ka dēļ jauniem video driveriem tas ir.
 13. Ir kādi varianti, kāpēc katru reizi pēc datora restarta custom resolution pazūd? Katru reizi pa jaunam jātaisa.
 14. Pilnīgs mēsls, ne skola. Vienīgais labais, kas tajā skolā ir, ir HTML skolotājs, tāds jauns gados, tas labi māca, varbūt vēl tur atsevišķi skolotāji, bet citādāk meme ne skola.. Ja nebūtu prakses, tad vispar būtu 4 gadus tur nosēdējis un nemācētu datoru pat salikt, nerunājot par ko citu. Un viņi līgumā atrunā, ka nedrīksti neko sliktu par skolu teikt, tas arī smieklīgi. Labi, ka man drīz līgumam vajadzētu beigties. Un šī gan nav taisnība, valsts iestādēs ir pat ļoti svarīgi, ka tev ir dokuments, lai ieņemtu kādu amatu, domāju, ka citur arī. Prasmes tu iemācies arī strādājot, jo specifika tāpat katrā vietā būs cita.
 15. Es šaubos vai pēc 9.klases kaut kur tik specifiski māca, ja nu vienīgi kaut kādi mazie kursi par max milzīgu cenu. Vari iet vienkārši par programmēšanas tehniķi, bet domāju, ka paralēli videnei iemācīsies sakarīgāk visu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.