Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Haijfaiv last won the day on March 28

Haijfaiv had the most liked content!

Community Reputation

298 Excellent

About Haijfaiv

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

5,090 profile views
 1. nop, tikai viena videokarte tikusi lietota, sākumā man liekas, ka tāda problēma pat nebija, vai vismaz nepievērsu uzmanību, tad vienā dienā apdeitoju visus draiverus, pazuda rezolūcija. Saliku atpakaļ un tagad tikai piefiksēju, ka katru reizi pazūd.. Negribētos ticēt, ka dēļ jauniem video driveriem tas ir.
 2. Ir kādi varianti, kāpēc katru reizi pēc datora restarta custom resolution pazūd? Katru reizi pa jaunam jātaisa.
 3. Pilnīgs mēsls, ne skola. Vienīgais labais, kas tajā skolā ir, ir HTML skolotājs, tāds jauns gados, tas labi māca, varbūt vēl tur atsevišķi skolotāji, bet citādāk meme ne skola.. Ja nebūtu prakses, tad vispar būtu 4 gadus tur nosēdējis un nemācētu datoru pat salikt, nerunājot par ko citu. Un viņi līgumā atrunā, ka nedrīksti neko sliktu par skolu teikt, tas arī smieklīgi. Labi, ka man drīz līgumam vajadzētu beigties. Un šī gan nav taisnība, valsts iestādēs ir pat ļoti svarīgi, ka tev ir dokuments, lai ieņemtu kādu amatu, domāju, ka citur arī. Prasmes tu iemācies arī strādājot, jo specifika tāpat katrā vietā būs cita.
 4. Es šaubos vai pēc 9.klases kaut kur tik specifiski māca, ja nu vienīgi kaut kādi mazie kursi par max milzīgu cenu. Vari iet vienkārši par programmēšanas tehniķi, bet domāju, ka paralēli videnei iemācīsies sakarīgāk visu.
 5. nvidia paneli nomaini uz to videni un viss, tev nekas cits ari nav jadara.
 6. Es esmu dzirdējis par to sizzer, bet uzspiežot ''Jā'' tur insta 100 citi jautājumi, nebij ko atbildēt, tāpēc uzspiedu back un padirsu visas savas atbildes, atleast i tried to help.
 7. vēl kaut kādu MC jauzhosto, tam gan jau arī hosts 1.50 euro maksā.
 8. Haijfaiv

  Repčiks!? (+16)

  par ko bija dziesma? Ka protat basic atskaņas izdomāt?
 9. Price drop 380 EURO, ņem šodien un paspiedīšu roku, jauns maksā sākot no ~800 euro Latvijā.
 10. Neticēsiet, bet šo razbainieku varat iegūt savā īpašumā tikai par nieka 410 euro 😮
 11. jeb visu to pašu, ko var darīt ar 250 euro laptopu
 12. Esmu nobriedis pārdot savu laptopu, gribas pāriet uz stacionāro datoru, iemetīšu arī te sludinājumu, varbūt kādam parādās interese. i5 6300Hq procesors, 950m 4gb videokarte, ielikts vēl hyperx 4gb rams 2400 mhz (kopā 8gb 2400), 1920x1080 ekrāns, ir klaviatūras apgaismojums (balts), nekarst, licenzēts windows 10, varu arī pircējam svaigu uzlikt. Pats ikdienā izmantoju, bet izdomāju pārdot, jo nekur apkārt vairs nav jāvadā, izdevīgāk PC lietot nekā laptopu. Klāt iedošu dzesēšanas paliktni, somu pārnēsāšanai. Ir izmantots spēlēm, bet baigi mocīts nav, pēdējo mēnešu laikā tik pat kā vispār nav spēlēts, tīri tikai interneta browsošanai/filmām/seriāliem. CSGO fps - 120-200 uz 4:3 stretched max resolution (neatceros no galvas), fortnite arī ir spēlēts, bet nu jau laptops sāk bik mocīties pie tās spēles, bet spēlēt var, ja netraucē, ka pirmās ~2 spēles ir freezi (iespējams, ka rams pa maz atkal). Principā priekš laptopa spēlēs iet labi, arī video ir nedaudz pamontēti, photoshop lietots, nesūdzos, strādāja viss labi. Pats pirku pirms kāda pusotra gada pa ~800 euro balticdata, vēl ~50 euro klāt ramu pirku, tāpēc žēl pa 200 euro atdot viņu. Gribētos pagaidām 420 naudiņas (vēlams euro, ne rubļus), var nedaudz runāt par cenu. Bildi var SS.COM sludinājumā redzēt, varu uz wpp vēl citas atsūtīt.
 13. Haijfaiv

  Budzeta dators

  kur 240 nieks SSD iet pa 30 eurikiem? man tieši vajag, ieķeršu uzreiz
 14. Tā jau gadu no gada iet, kad side kaut kas parādās, drīzumā visur tā būs
 15. Angļu populārie serveri --> side.lv --> visi pārējie LV MC community Šitas tik bik aizkavējās, SMP bija aktuāls pirms pāris gadiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.