Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content Count

  278
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Haijfaiv last won the day on May 4

Haijfaiv had the most liked content!

Community Reputation

334 Excellent

About Haijfaiv

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 09/30/1999

Recent Profile Visitors

7,925 profile views
 1. veiksmi. Nav ticības jauniem projektiem, bet mēģināt vienmēr var.
 2. Neesmu alus eksperts, bet lasot šeit ieteiktos pamēģināju Kronenbourg 1664,5% ar laimu, 0.5 bundžā, pats otreiz vairs nepirkšu, jo 1x dzīvē dzēru līci pa 70 centiem un viņš garšoja bik labāk nekā šis pa 1.50 euro, bet tas laikam gaumes jautājums. Bet otrs jaunums man ir Salitos. Ļoti viegls aliņš, tiešām iet iekšā kā ūdens, tavai draudzenei noteikti patiks, pat ja viņa alkoholu nelieto, bet tai pat laikā ir 5.9 abaroti, tā kā var nonest galvu patīkami. Noteikti, ka šo pirkšu vēlreiz, maksāja aptuveni 1,30 euro par 0.33 bez atlaides.
 3. sakumā nauda hostam jāsakrāj. Vai jāgriež uz sava 5 gadus vecā laptopa
 4. Es nesaprotu kāpēc lai kāds to gribētu darīt, ja ir gta v roleplay.
 5. Hesburgeram varbūt arī ir pohuj kas pie viņiem strādā. šitā katrs var mēnesi ''aizmigt'' un kad sāk jau rakstīt sūdzibas, tad pēkšņi pamosties un pēc tam turpināt atkal appist citus, kas varbūt arī netaisīs ne tēmas, ne ies uz policiju par šādām lietām. Kā arī ļoti apšaubāmi, ka policija kaut ko iesāks par šādu huiņu.
 6. Viņa vārdu zini, uztaisi tajās pašās sudzibas.lv ar viņa vārdu sūdzību, lai stāv, varbūt kādreiz dzīvē atmaksāsies pašam.
 7. Mazāk vajag vazāties un huiņu darīt, vairāk pildīt savus mājasdarbus. Man augstskolā neko neatceļ, sūta tāpat darbus kas jādara, pats mācies un taisi. Arī sesija, piemēram, fizikā notiks, tikai nezinu kādā formātā. Jums vēl noteiktu lielu daļu priekšā parāda, ir tāpat uzdevumi.lv utt.
 8. Haijfaiv

  PC gaming

  nu mož arī pietiek, tad tur baigi jāčeko google, bet nu es neliktu tik švaku un cik te ir diskusijas bijušas, domāju, ka citi arī neliktu.
 9. Haijfaiv

  PC gaming

  tikai nomaini to barokli uz kko normālu
 10. Haijfaiv

  PC gaming

  Varu ieteikt kolēģi, kas tev izdarīs visu, gan piemeklēs detaļas kas būtu max labākās tavai cenu kategorijai, gan nopirks, sabuildos utt, viņš jau ļoti daudziem buildo un remontē datorus, ne tikai par 900 euro, bet arī x5. Tikai protams, tas viss maksā naudu, par paldies nebūs.
 11. Haijfaiv

  Vajag palīdzību

  Tev tā pāreja ir prost kā vads, vienā galā HDMI otrā DP, vai kkads sīks sūds, kurā vēl tu pēc tam iespraud parastu HDMI vadu? ar tādiem man ari ir bijušas problēmas. Bet nu es vismaz pačekotu vai monim ir pareizā ieeja ieslēgta settingos, varbūt dēļ pārejas pats nesaprot, protams, datora restarti un paspraustu iekšā/ārā vadu, noteikti vienā brīdi aizies, ja pati pāreja nav kaut kāda tizla.
 12. man ar šis ļoti patika, bet 2.50 euro par 1 aliņu ir kā ir.
 13. Haijfaiv

  Mātesplate

  nu ņemot vērā, ka viņi maksā 30 euro, es neteiktu, ka mēsls. Protams, ja tu salīdzini ar barokli kurš maksās 80 euro, tad protams chieftec nosmirdēs bet lai barotu kaut kadu entry level sistēmu, manuprāt, galīgi labi, es ņemtu labāk chieftec nekā kkadu LC-power vai xilence vai citus mēslus Pie tam neaizmirsīsim, ka arī pc komponentēm maksā par nosaukumu, so ņemt kaut kadu, piemeram, corsair par 40 euro būs vēl lielāka nāve, es vismaz neriskētu.
 14. Haijfaiv

  Mātesplate

  The 4 and 8 pin connectors and sockets are inter-compatible. IE an 8 pin slot can have a 4 pin connector and an 8 pin connector can have half of its connectors plugged in and the other half not plugged in for a 4 pin slot. It is best to simply make sure that you have enough power for the CPU. If it uses say 130W or more, then it's best to use an 8 pin slot and an 8 pin connector. Any less for CPU power consumption and it doesn't really matter. For example, where you mentioned the FX-8350 at 5GHz, you are right in that it is best to have an eight pin connector. However, no modern CPU needs an 8 pin connector and slot unless it is overclocked and many (especially Intel's Ivy Bridge CPUs) can still get safely away with a 4 pin even when highly overclocked. @KAUNET kāda vaina chieftec? Lētā gala norm barokļi, pats lietoju un zinu, ka daudzi lieto. Zinot LV algas, neviens tāpat savam ~600 euro PC nepirks barokli par vēl 100+ euro.
 15. Haijfaiv

  Mātesplate

  Tīri interesei, vari iemest kā uz mātenes izskatas 8 pin prieks CPU? nekad neesmu redzējis tādu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.