Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content count

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Haijfaiv last won the day on April 20

Haijfaiv had the most liked content!

Community Reputation

232 Excellent

About Haijfaiv

Recent Profile Visitors

3,227 profile views
 1. Haijfaiv

  Laptopa tastatūras problēma

  kad iespraud HDMI vadu ar ieslēgtu TV, tev ķip noraustas ekrāns? Vai arī vispār nekas nenotiek? Man ar tas pa retam pišas, parasti paslēdzu iekšā ārā kompi, paraustu vadu iekšā/ārā, tad aiziet. Vēl ja variants, ka ports dead, hz.Un par pogām, patīri datoru, gan jau tur viss sabiris. Vai ari paspied tās f5 utt pogas ar spēku, vai viņas nav prosta ''iesprūdūšas'', man vienam laptopam tā ik pa laikam bija, paspadiiju ar spēku bik iekšā un viss atkal ok bija. bez alt vai bez fn? To biosa nevarēja kkā regulēt?
 2. Haijfaiv

  Rūdolfs Kanaviņš appisējs!

  Tas čuvaks tāds freaks, laikam tēvs viņu bieži sit, jau kaut kāda personības dalīšanās notiek.
 3. Haijfaiv

  Pārdodu youtube kanālu, 679subs!

  Nu es gan neieteiktu pirkt, pirmkārt, tie 600 subi ir mazie minecrafteri, ja tu nedomā turpināt likt minecraft, roblox vai tādu herņu, tad labāk izmet tos 10 euro miskastē uzreiz, jo kā beigsi likt mc, subi nokritīsies pa kādiem 100 un skatījumi labi arī ja 1/3 no visiem būs. Ja tu taisies postot kaut kādus trash video vai live, tad tos 600 subus tāpat bez efforta savāksi, tikai ielien dupsī pareizajiem. Latvijā trash saturu augstu vērtē.
 4. Haijfaiv

  vasaras plāni

  http://www.waterfest.lv/ Sen jau ir doma, izskatas traki un lēti arī, bet vai saies vēl nezinu, jāskatas.
 5. Haijfaiv

  esmu labakais saja spele

  man paliek skumji redzot minecraft.
 6. Haijfaiv

  5s icloud

  Vari mēģināt atrast veco īpašnieku.. vai arī mest ārā telefonu. Pērkot uzreiz japačeko ir vai ir noņemti konti, citādāk rip.
 7. Haijfaiv

  UK starpība starp EU telefoniem

  ir dzirdēts par kaut kādiem region lock, nezinu vai tas ir tas pats, kas sim karte kad neiet.
 8. Haijfaiv

  Meklēju cilvēku mājasdarbu ispildei

  Es tikai nesaprotu vienu, tad Tu mācies tehnikumā vai vakarskolā? Un kāds tolks tev te mācīties tad? Zemenes lasot izglītību tāpat nevajag, un neko augstāku arī nesasniegsi, skatoties pēc tavas attieksmes.
 9. Haijfaiv

  Perm Warn point? Really?

  Nu mani piemēram nepis tas brīdinājumu skaits, bet man tāpat pirmajā momentā ir bieži tāds šoks par ko, jo man interesē, ko es esmu tādu izdarījis, ka man pēkšņi tiek uzlikts warns. Un ir gadījumi, kad es arī uzskatu, ka viņus saliek daudz par striktu, ka tev jau jaizvērtē gandrīz katrs topiks, ir jēga iesaistīties diskusijā vai nē, jo nekad nezini kad dabūsi warnu. Es no savas pieredzes warnus liktu tad, ja diskusija jau aiziet pārāk tālu un cilvēki nesaprot, ka tas vairs galīgi nesaistās ar neko tajā tēmā, bet ja tu iemet vienu postu, kas kaut kādā ziņā tāpat attiecas uz to diskusiju un tu par to norauj vēl warnu, tad bik jocīgi ir.
 10. Haijfaiv

  giveaway domain

  hello
 11. Haijfaiv

  IPHONE 4 ZAUDĒTAS ICLOUD PIEEJAS

  jap, pašam ir bijis 6 iphone, ja tu icloud netiec iekšā, tad vari to telefonu mest miskastē, ir cilvēki, kas laikam nesaprot, ka iOS un Android nav same shit, tu nemaz iOS nevari ieslēgt kamēr nezini paroli, tā tikai androidam ar factory reset var tikt cauri. Un ja viņš vēl ir bloķēts caur settingiem (parasti to dara, ja telefonu pazaudē), tad ir vēl lielāks pisaks pieļauju. Es savu nobloķēju, kas ar viņu ir noticis hz, gan jau detaļās tika pārdots, jo darbā ārzemnieki nozaga, diemžēl.
 12. Haijfaiv

  Uztaisīsim mazu giveaway

  tie skini ir roltona vērtībā, kāds tur gamblings
 13. Haijfaiv

  Uztaisīsim mazu giveaway

  vari man to kalašiņu iedot, pa reizei var pašaut. https://steamcommunity.com/id/carnivallv
 14. Haijfaiv

  6 viss biežāk sastopamās Fortnite kļūdas

  Labs raksts. Es personīgi buildoju ar Q- trepes, f - siena, c - grīda, ļoti ērti. Un pa reizei vēl rulīti izmantoju, ja kaut kad tā sanāk ērtāk, piemēram, ieročiem stabili, ar 1 aizeju uz wep un tad ar scroll eju uz otro slotu, nevis spiežu 2, tas, manuprāt, arī atvieglo, ja ir normāla pele + mazāka iespēja sapisties un kādu citu ciparu uzspiest. Vēl kā vienu punktu varētu pieminēt (kas gan it kā ir loģiski, bet tāpat), sakārtot sakarīgi inventoriju, lai tev nav automāts pirmajā slotā, 2 bandage, 3 armors, 4 pumpis piemēram, tev būs pisaks no 1 uz 4 slotu katru reizi lēkāt, vieglāk, ka 1 automāts, 2 bise un tālāk jau kā sirds grib, daudz iespēju ir kā kārtot.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.