Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content count

  169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Haijfaiv last won the day on April 20

Haijfaiv had the most liked content!

Community Reputation

224 Excellent

About Haijfaiv

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

2,940 profile views
 1. Dekstop video recorder

  OBS ir bezmaksas, maksa - fraps, bandicam utt. Dafiga tādu, lieto to, kas pašam labāk patīk. Es izvēlētos fraps vai OBS.
 2. Bezmaksas stream starting layout's

  Aiz gara laika un lai kaut ko iemācītos pabeidzu to starta ekrānu, kuru iepriekš biju iesācis taisīt. Varbūt kādam iesākumam noder, kamēr tiek pie saviem layoutiem. Dāvinātam zirgam zobos neskatās, kā sacīt jāsaka. kappa ex de Lejuplāde - goo.gl/u3z9tm
 3. Stream starting overlay!

  Neko nevar saprast, ko tu tur gribi? Ķipa to, ka taimeris skaitās, kad skatītāji sanāk streamā vai jau to, kad sēdi ar web cam un bazarē. Vai abus kopā? Es uzmetu kaut kādu ŠITĀDU ašo, ja tas ir tas kas tev interesē un patīk, tad varam sarunāt un uztaisīt viņu kārtīgāku un tik ilgu cik tev vajag. Bet tikai tas būs MP4 vai kāds tamlīzīgs formāts, es nesaprotu nafig tev .gif, caur photoshop tak tāds vēzis ir tās animācijas taisīt, man dators pie dieviem gandrīz aizgāja lai kaut cik normālu videomateriālu vispār pa layeriem atvērtu un ielādētu. Un tad man pat saseivot nevarēja, visu laiku error meta.
 4. Awesum.e dizains :?

  Neesmu jau nekāds eksperts web dizainos, bet tas kas man pašam uzreiz nepatīk - 1) random ēna tā vidējam blokam, daudz pa lielu. 2) augša tas headeris ne headeris izskatas riktīgi šķībs uzmetot aci. Varēji uztaisīt abas malas vienādas, tad būtu kaut kāds skats. 3) Visu prasas kaut kā nodalīt, jo vienīgais, kas krīt acīs, ir tas milzīgais headeris, pārējais viss plūst kopā un nevar saprast uz ko reāli ir jaskatas. Vēl kas nenormāli iekrita acīs uzreiz, ka visa tā header apakša ir riktīgi pixeļota. Pa lielam, cepums par to, ka vismaz kaut kas bik citādākas header ziņā nekā default, bet te vēl strādāt un strādāt, šitā varētu būt kaut kāda pirmā skice ko paradīt kādam draugam, kas saprot lietu, nevis uzreiz postot forumā.
 5. Kāds zin legit snus site?

  sūtīt tev sūtīs arī heroīnu, bet ja uzķers muitā, tad uzliks sodu/konfiscēs.
 6. domēns un servers

  pie reizes haz.lv un heall.lv nez kādas tad ir tās idejas, ja tu pat nezini kāds serveris būs
 7. Spēļu projekts jauniešiem

  aha, uzraksti hasā blogu ar savu viedokli par kādu tēmu, katrs otrais tevi nosauks par dauni, vēl tur kāds pateiks, ka tu vispār nesaproti par ko runā, parītim patiks, bet būs kauns to izpaust, jo to arī sāks heitot. Man liekas, ka šeit nevienam nav jaunums, ka te kaut ko jaunu cept ir diez gan risky, jo tevi visticamāk heitos un trakie has oldschooli taisīs nenormāli rēcīgos meemus. Protams, runa nav par visiem, ir te arī pa atvērtākam cilvēkam, bet mainly te ir cilvēki, kas ir ar interesi datoros un nav atvērti nekam jaunam, tu drīksti šeit taisīt kaut ko savam priekam tikai, ja esi Korijs vai līdzīga līmeņa lietotājs. Es pats to ievēroju kad sākumā šeit atnācu, kamēr tev nav noteikta reputācija, visi tevi uztver kā pilnīgu cirvi, tik līdz ieskrienies līdz kādam noteiktam slieksnim, tevi tikai sāk kaut cik respektēt un ieklausīties. BET NU ŠIS GALĪGI OFFTOPICĀ AIZIET, ja gribat turpināt diskusiju, rakstat PM vai čatā. Kā kāda viedoklis par tēmu var būt sūds? Sūds var būt dziesma vai filma, nevis viedoklis.
 8. Spēļu projekts jauniešiem

  Netaisi nevienu. Ja tev nav idejas kāpēc Tu to dari, un tu to vēlies kaut ko taisīt tikai dēļ tā, ka cilvēkiem tas patīk, nekas labs tur nesanāks galā. Es tieši labprātāk redzētu parastu forumu, kur tiešām jaunieši varētu savākties, līdzīgi kā HAS, tikai.. dažādāki. Tādi kas var parunāt par sportu, tie kas var palīdzēt PC salabot, vēl tur čuvaki kas saprot mašīnas, cilvēki kas grib izpausties blogos vai kaut kādās tēmās sīkāk, to būtu interesanti palasīt. Diemžēl nekas tāds nav, cik redzēts. Vai arī vienkārši nevienam jaunietim neinteresē izpaust savu pieredzi un stāstus.
 9. Trim opcija

  nokačā pa jaunam vai paprasi lai atsūta, gan jau, ka nav izdzēsis. Es pieļauju, ka tu tur neko nevari vairs izdarīt, pats esi sapisis.
 10. ''try, no matter how it's gonna look or if people (is) are watching you...dont limit yourself''

   

  1. 「pomelo.」

   「pomelo.」

   people are*

  2. Haijfaiv

   Haijfaiv

   true, nepievērsu uzmanību

 11. Pārdodu - Steam wallet, CSGO mantas

  +rep
 12. $lxxace

  Sorry, bet man galīgi nepatīk, pēc intro izskatījās, ka bieži montē video un kaut ko saproti, bet pieņemu, ka tev to kāds cits izveidoja. Līdz ~17 sekundei video ir labs, ja neskaita, ka man visu laiku izskatās, ka tur pa virsu kaut kāda migla būtu.. vai low settingi. Nav nekāda asuma video. Ko es mainītu : 1) Mūziku, vispār neiet nekam klāt tur 2) 16 sekundē, kad tavs free cams pāriet uz scope, tur varēji zoom transition, izskatītos daudz labāk 3) vairāk to video uztaisītu tādu ''saraustītu'', griežot ārā liekos kadrus un esošajiem pieliekot kaut kādu kustību, slow motion, paātrinājumu atkal utt. 4) bez tā intro varēja ez iztikt vai vismaz uztaisīt viņu daudz īsaku, tas tomēr nav kaut kāds gameplays vai vlogs. Tu varēji uztaisīt kaut kādu free cam ar bluru un video nosaukumu max 3-5 sec garumā, būtu dope. Mācies, ar laiku jau sanāks sick, neviens nepiedzima jau mākot visu.
 13. Fontu izvēle

  Tāpēc jau es teicu :
 14. Fontu izvēle

  Kāds fonts iet klāt, tādu arī izmanto. Kā var ieteikt noteiktus fontus, tur ir jaskatas kāda ir tematika utt. Ja taisi spēles banner, tad vislabāk klāt arī ies noteiktās spēles fonts. Web lapām vispār tikai defaultākos fontus vajag, tur nevajag aizrauties ar kaut kādiem mākslinieciskajiem. Katrā ziņā fonts tev nemainīs visu darbu, ar labām iemaņām Tu ari ar vistizlāko fontu spēsi uztaisīt labu darbu. Es mainly izmantoju Bebas Neue tipa fontus, tad kaut kādus signature tipa fontus, ja tie neder, tad visbiežāk piemeklēju speciāl kādu kas iederes tematikā. Vai arī iespēju robežās vari fontu pārveidot, piemēram, glitch efekam, nav obligāti jāņem glitch texta fonts
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.