Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Dragon

Biedrs
 • Content count

  78
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Community Reputation

92 Excellent

About Dragon

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

692 profile views
 1. kā var saprast 1-3? Tad 1,2 vai 3 euro? Kurš tev pirks pa 3, ja var nopirkt pa 1?
 2. Man tas topika nosaukums vien neliek uztvert tevi kā nopietnu cilvēku, kurš pratīs ar kādu no programmām strādāt. Man liekas tev ez pietiktu ar kādu online editoru vai tiem meiteņu appiem, kuri viņi kompozīcijas taisa utt, tur kkadi preseti 100% arī ir.
 3. kāds prikols vispār par kaut ko maksāt? PS. man bija tas pats kad spēlēju ar nvidia videokarti, uzliku lai viss iet caur integrēto un cs 1.6 gāja. Un maze, man tieši steam versija iet (gāja uz vecā sūda pc) labāk nekā cracked, jo tur varēja jau caur settingiem atslēgt daudz ko, kas uzlaboja fps, nerunājot par tām visām konsoles komandām.
 4. security

  Man personīgi pilnīgi vienalga par manu privātumu, es kkadus nudus nehostoju nekur lai man vajadzētu satraukties par kaut ko. Man tieši liekas smieklīgi cilvēki kas līmē ciet kameras, cenšas lai tikai neviens neuzzina kas tu par fruktu aiz ekrāna esi, kaut kādu freaku uzreiz atsit manās acīs.
 5. 100% nav scam...
 6. maziņās no vecrīgas vedīsi?
 7. pie mājaslapas jāpiestrādā.
 8. Nav gluži pa tēmu, bet pērkot pa 150 euro telefonu ir jārēķinas, ka ar laiku sāks lagot, vienkārši nokalpojis gan jau ''savu mūžu''. Ja galīgi nevar paciest, tad pērc vien jaunu. Domāju, ka ja tu gadu izvelc ar tādu aparātu, tas jau ir labi. Par tādu cenu var atļauties katru gadu mainīt
 9. kā reiz teica mans vecvectēvs ''topic gavno, aftor m*dak''
 10. 1x sen esmu pameģinājis, neatceros kāpēc, bet man tā spēle besija.
 11. Tad vienīgā iespēja laikam ir tās external misijas. Tev ir jasavieno vēl tas konts ar kaut kādu citu kontu, kaut kāda pi*anās ar visiem šitajiem sync utt. Vai arī vienkārši visi aizbraucat pie viena dīlera un skataties aptuveni līdzīgas kravas, līdzīgus galapunktus. Atškirsies tikai samaksa par kravu, bet ja brauc jautrības pēc, ne naudas pēc, tad tas ir poh. Mēs sakumā darijām tā, ka norunājām valsti un pilsētu, piemēram Vācija un Berlīne, izbraucām SP tur pāris kravas (vai MP ja rādija, kā kuram) un tad sākām braukt kopā, kačājām level tā, tad arī vienādi kačājās konti un līdzīgas kravas deva, 90% bija viens galapunkts. Bet tagad jau pats neesmu 100 gadus spēlējis, vispār nav sanācis laiks.
 12. ja tu sāc jaunu profilu uzreiz caur multiplayer, tu tur visu dzīvi ņemsies lai kravas dabūtu, tas ir bugs. Jo tev iedod pirmo kravu 2 metrus no spawna, bet lai vai cik ātri tu aizlidotu, rādīsies, ka krava ir late un tu neko nedabūsi. Tas pats agrāk bija, ja tu ej ar jaunu acc kuram vispār nav levl, tev nedod prosta tās quick kravas. Un par external un tām otram sapratīsi, kad dabūsi savu mašīnu. Iesaku ņemt 100k kredītu, atpelnīsi mašīnu 3x ātrāk. Un ar savu mašīnu tu vari ātrāk atklāt karti man liekas nekā ar quick kravām. Jo ar savu mašīnu tu sāc no punkta A uz punktu B. Kad aizved, paliec punktā B un vari atkal ņemt nākamo kravu jau no tā punkta un tāda veidā atklāt ātrāk pasauli. Ar quick kravām tu ved no A uz B un pēc kravas beigām tevi atmet atpakaļ uz A.
 13. Vieglākais ir izbraukt ar jaunu profilu 2 kravas single, tad iet MP. Un tie external contracts visu laiku pišas, man viņi nepatīk. Labāk ņemu citas kravas, tās pašas kas ir singleplayerī. Un tev kravas varbūt nerādās arī tāpec, ka tev nav savas mašīnas. MP bez savas mašīnas ir grūti.
 14. pričom tur dators nepavelk. Ja nepavilktu, viņam viss dators iefreezotu, paliktu 30x lēnāks un pēc 1-2 min spēle atvērtos tāpat. Tikai visticamāk tik traki freezotu, ka nevarētu neko izdarīt. Ja viņš atver cs:go, viņam viņš prosta neveras vaļā, bet viss kompis turpina strādāt tik pat ātri, tad dzelžu vaina tā nav 200%. Man pašam ir bijuši tādi gadījumi, bet vienmēr RR ir palīdzējis, nezinu kas tev par lietu varētu būt.
 15. Raksti steamam, mēģināts nav zaudēts. Būs grūtāk dabūt atpakaļ, bet ne neiespējami. Man liekas, ja tu esi steamā licis naudu un tev ir tas bankas accounts, tad vispār ez.