Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Dragon

Biedrs
 • Content count

  101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Community Reputation

131 Excellent

About Dragon

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

1,119 profile views
 1. Ja pareizi sapratu, tad pieteiksies nevis komanda, bet spēlētāji un tad kāds izredzētais pickos savus komandas biedrus? Nesāksies baigi daudz strīdu par to, ka, piemēram, čelendžers izpiko 5 bronzu un tad tur diršas savā starpā?
 2. tad ar kādu mērķi tu vispār to dari un vēl posto šeit?
 3. No 2k17 Reika negaidīju neko tik skanīgu un savā ziņā labu. :)

   

   

  Edited by Dragon
  1. Seathin

   Seathin

   man ar patīk šitās chill dziesmas + nedaudz rap, ja to var nosaukt par rap.

  2. ZVERS

   ZVERS

   dead sound

 4. Cik nu pa par tēmu, bet muteres portatīvais arī nenormāli karst, viss kūst blakus ventilātoram ko noliec, bet blue screenus jau sen nemet, pāris gadus. Varbūt var kkā relate'ot ar topiku... EDIT - sorry, man kaut kāds brain dmg notika un no pirksta izzīdu kaut ko par zilajiem ekrāniem, varat izdzēst ierakstu vai warnot.
 5. Šitādi forumi populāri bija 1.6 laikos, kad visi taisija savus ''klanus'' ar mājaslapām
 6.  

   

  Edited by Dragon
  1. Berisko

   Berisko

   Internet Explorer user spotted?

   Edited by Berisko
  2. Dragon

   Dragon

   Es neskatos televizoru, nedzīvoju 2003. gadā. :)

  3. DJkikisa

   DJkikisa

   šis gazā pie updates bija jau sen iemests >.>
   https://has.lv/profile/2227-botname/?status=3393&type=status

   Edited by DJkikisa
 7. Kāds tolks prasīt naudu par to, ka esi iemācījies OBS settingus no youtubes salikt un streamu palaist? Naudu prasi tad, kad esi kaut kādu ieguldijumu veicis, lai attīstītu youtube... vai vismaz savu kanālu. Nevis uztaisi tiešraidi ar 2 skatītājiem un jau gaidi, ka tagad plēsīs lielo naudu. Nezinu kā šitajam čalim konkrēti bija, bet man personīgi besī visi mazie kanāli ar saviem donatiem, ej uz ielas spēlē ģitāru un dziedi, ja tik traki naudu vajag.
 8. Galvenais jau donation goalu uzlikt.
 9. https://www.facebook.com/carthrottle/videos/1799899896687719/
 10. Pārdodu steam accountu - dota 2, the walking dead. 60 euro.
 11. un? Atradīsi? Brauksi visa banda sist vienu čuvaku kurš 7 euro noscamoja? Tak tas nav nopietni Ja baigi gribētu, tad tos visus scamerus tāpat tu atrastu arī caur internetu.
 12. Kāda jēga tikties dzīvē? Ķipa tad es nevaru tevi apscamot?
 13. Drīzāk - wow, bankrotēja mans veikals letaspreces.lv, atdošu iphone 10 par velti, tikai piesekojiet facebook lapai un share.
 14. .ipsUserPhoto_large img, img.ipsUserPhoto_large, .ipsUserPhoto_large::after { width: whatever width you want; height: whatever height you want; } Pilna google ar dažādu info, pats meklēji un jau centies salabot? Cik atceros, caur acp settingiem arī varēja kaut kur nomainīt, kad ņēmos ar ipb forumiem pirmo reizi, tad arī caur googli bakstot iemācījos visu atrast un safixot pa lielam, bet no galvas nereāli atcerēties, ja to ikdienā nedari.
 15. Tas čalis tak ir viņas vecuma, tāds pats cukuriņš kā viņa