Jump to content

Grauds

Biedrs
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Poor

About Grauds

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

1,069 profile views
 1. Labi iet ar projektu sarp top updeiti? 😂
 2. Grauds

  sms shop

  Lol, vnk nesanāks tā.
 3. Grauds

  Windows 7 2017

  Windows 7 protams kad, katrā Windows 10 update viņi bāž visādas huiņas iekšā, viens no tiem ir bļeg tas jaunais windows defenders kurš pats skanē, un bremzē sistēmu, un pats galvenais kad mani tas neapmierina, nē viņi piš virsū vel huiņas kas dod manai kastei vienkārši uzsprāgt, kā arī jautājums nah man to xbox app, vai to jobano store uz desktop pc, NAHUJAM? Nesen atliku 7 un nesūdzos.
 4. Grauds

  Reklāmas metās

  Vispār jau nesatur arī nekādas reklāmas, un dotā pārlūk programma strādā ātrāk nekā Chrome, vai Mozilla. Ja viņš ir radīts no ķīniešiem tas nenozīmē kad tas varētu būt sūds.
 5. Grauds

  Reklāmas metās

  Tā bildē ir pārlūk programma kas manā gadijumā nesatur reklāmas, jo dotajā brīdi pats viņu lietoju.
 6. Man būtu tā na haļavu kāds ziedojis.
 7. Koda rindiņa nav pabeigta līdz galam SendMes(playerid, pamēģini noņemt to vai papildini piemērs - SendMes(playerid, -1, "Test");
 8. Pamēģini updeitot video kartes draiveru, vai arī uzinstalēt visus windows update, jo man vienreiz bija tāda pati problēma es uzinstalēju visus pieejamos windows update un beidza pēc idejas lagot, kā arī pie power setingiem uzliec High Performance.
 9. To var elementāri uztaisīt pašam, paņem no komandas /load D_JOB, uztaisi tai kopiju pārmaini ciparus kā vēlies, un uzliec savā komandā rūda.
 10. Sveiki has.lv lietotāji vēršos pie jums ar jautājumu saistībā ar samp, tātad es vēlos uztaisīt tādu lietu kad piemēram ieejot kādā interjera parādās aptuveni 1 sekunde cooldown, un uzrakstās teksts, piemēram. Notiek apstrāde ... Apstrāde pabeigta. Esmu ilgi domājis kā to uztaisīt un galvā nekas nenāk, vai jūs varētu man palīdzēt šo uztaisīt?
 11. Grauds

  izpalidzat

  Pēc default Zona 51 nevar piegādāt pati sev rūdu, to piegādā produktu piegādātāji armijai ar komandu /load. Protams tu vari pats uztaisīt tā kad armija var piegādāt pati sev rūdu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.