Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

HowToJokeLV

Biedrs
 • Content count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-42

About HowToJokeLV

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

402 profile views
 1. Uz otru datoru viss ir kārtibā.
 2. IPB

  Es parasti pirms has.lv daru tā, ka mēģinu citu ipb vai citu versiju.. Beigās skaidri un gaiši redzu - require_once. Trūkst tev trīs faili ipsRegistry.php, ipsController.php un vēlviens. Mans ieteikums mēģini citu ipb. Btw neesmu nekāds eksperts EDIT: Jā varētu būt, ka ir vajadzīgs enable php.. Tieši šie 3 faili ir php faili.
 3. Liels paldies visiem par pareizās izvēles izvēlēšanos. Pasūtiju 3.
 4. Atsūti privāti man savu skype, koplietosi.. Uz ātro iečekošu, nesen pirms mēnesi arī taisiju šo sms veikalu, varbūt spēšu palīdzēt.
 5. fano.in
 6. Skype - ytteroy Viens no baltgroup un airtel pārstāvjiem.
 7. Hey has.lv Ziema nu jau ir klāt un man ir vajadziga ziemas jaka, vēlos kaut ko pasūtīt no interneta un uzgāju uz pievilcīgu saitu - cropp.com. Takā es zinu Rīgā šo veikalu un to, ka tu ir atrodams daudz, kas labs.. Tad šis interneta veikals pievelk mani visvairāk. Tomēr varbūt jums būtu vēl kāds ieteikums? Es no cropp.com izvēlējos 5 virsjakas, taču man vienmēr sagādā problēma izvēlēties vienu, tāpēc gribētos dzirdēt jūsu domas, izveidošu aptauju, kura jums viss labāk patīk. Liels paldies jau iepriekš. 1. https://www.cropp.com/lv/lv/man/all/outerwear/RR678-99X/men-s-coat 2. https://www.cropp.com/lv/lv/man/brand-new-arrivals-for-him/SF917-87X/men-s-outer-jacket 3. https://www.cropp.com/lv/lv/man/all/outerwear/RA352-99X/men-s-coat 4. https://www.cropp.com/lv/lv/man/bestsellers/RA352-88X/men-s-coat 5. https://www.cropp.com/lv/lv/man/all/outerwear/RQ296-99X/men-s-outer-jacket
 8. Es tieši esmu dzirdējis, ka HP datoriem ir problēmas ar to to pingu, draugam arī HP dators, tādi pati problēma. Varbūt vari iztulkot Latviski? Es Angļu valodā diezgan vājš.
 9. Nu dators uzkarsts diezgan jā, pieliekot pie datora mala pilnīgi deg roka. Vakar pārinstalēju datoru, domāju, ka varbūt būs labāk, bet nē..
 10. Sveiki has.lv portāla lietoāji! Pirms apmēram pusgada iegādājos lietotu portatīvo datoru. Iegādājos pa ļoti zemu cenu, tādēļ arī paņēmu. http://prntscr.com/gy5zs1 http://prntscr.com/gy6083 Pats daudz no datoriem nesaprotu, bet zinu to, ka par 55eiro bija vērts paņemt. Pārdevējs izmisīgi centās pārdot vienā dienā, jo redz bija vajadzīgs - zaļais. Ir izdevies daudz ko labu dabūt pa lēto šādās situācijās un pat ideālā stāvokli. Šo mēnešu laikā esmu saskaries ar 2 lielām problēmām, viena ir tā, ka dators mēdz pārskarst ieslēdzot vairākas programmas reizē (protams pēc pārskaršanas dators izslēdzās), bet nospēlēt csgo varu visu dienu bez problēmām. Tātad galvenā problēma, kuru gribu atrisināt ir lielais pinga drops. Uz iepriekšējā portatīvā pings iekš csgo nekad nebija lielāks par 10, bet tagad ik pa laiciņam uzlec pāri tūkstotim, pēc 3 sec atkal nolec uz normālu pingu. Es tā nevaru normāli paspēlēt, varbūt ir kāds risinājums? Izmeklējos internetā viskautko, bet neko lādzīgu neatradu.
 11. Problēma atrisināta, sazinājos ar hostingu.. Iekš Remote MySQL vajadzēja ievietot paša servera adresi, nevis mc servera ip adresi.
 12. Tas jau izdarīts - http://prntscr.com/gneb3w Bet cik sapratu, tad rubeus'am vajag uz MariaDB, bet uz MariaDB arī neiet.
 13. Hey has lietotāji, saskāros ar kārtējo problēmu. Baigi neizplūdīšu tekstā, tātad problēma sekojoš; Galveno domu kā uzstādīt ņēmu no šīs pamācības Apjuku piektajā minūtē un divdesmitajā sekundē, jo nesapratu, ko man rakstīt pie Database server addres Beigās nonācu pie secinājuma, ka tur vajag šo te - rubeus.baltgroup.eu:3306 Negāja, pēc tam nācu pie secinājuma, ka rubeus'am vajag tak MariaDB.. Nu neiet tā pat un konsolē met vienu no šiem erroriem - [Server] ERROR [LiteBans] Connection failed. [Server] ERROR [LiteBans] Please configure: plugins/LiteBans/config.yml [Server] ERROR [LiteBans] Database connectivity issues are not problems with LiteBans! [Server] ERROR [LiteBans] - Your database host may need to allow connections from your server's IP address. [Server] ERROR [LiteBans] - Ensure that the database "gcxi***_***" has been created. [Server] ERROR [LiteBans] Possible solutions: [Server] ERROR [LiteBans] Access to the database "gcxi***_***" was denied. [Server] ERROR [LiteBans] Cause: Access denied for user 'gcxi***_***'@'***.***.**.*' (using password: YES) [Server] ERROR [LiteBans] Error: Exception during pool initialization: litebans-pool - Connection is not available, request timed out after 30000ms. [Server] ERROR [LiteBans] Failed to connect to [jdbc:mysql://rubeus.baltgroup.eu:3306/gcxi***_***] using mysql driver. vai arī šo, kad iemetu MariaDB - [Server] ERROR [LiteBans] Connection failed. [Server] ERROR [LiteBans] Please configure: plugins/LiteBans/config.yml [Server] ERROR [LiteBans] Database connectivity issues are not problems with LiteBans! [Server] ERROR [LiteBans] - Your database host may need to allow connections from your server's IP address. [Server] ERROR [LiteBans] - Ensure that the database "gcxi***_***" has been created. [Server] ERROR [LiteBans] Possible solutions: [Server] ERROR [LiteBans] Access to the database "gcxi***_***" was denied. [Server] ERROR [LiteBans] Cause: Access denied for user 'gcxi***_***'@'***.***.**.*' (using password: YES) [Server] ERROR [LiteBans] Error: Exception during pool initialization: litebans-pool - Connection is not available, request timed out after 30000ms. [Server] ERROR [LiteBans] Failed to connect to [jdbc:mariadb://rubeus.baltgroup.eu:3306/gcxi***_***] using mariadb driver.
 14. Izmeklējos internetā neko neatradu, nezinu kā pat īsti meklēt.. Varbūt kāds var izstāstīt kā serverim uzmest subdomēnu? Piemēram dd2.name.lv, cs.name.lv, mc.name.lv utt? Uzgāju tikai kā izveidot mājaslapai subdomēnu.. EDIT: Pats atradu internetā pamācību, viss izdevās.
 15. Vecajā ipb vēl mācēju atrast kodu, bet jaunajā nemāku.. kur to es varu atrast? EDIT: Atradu, noņēmu.. Paldies