Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

HowToJokeLV

Biedrs
 • Content count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-40

About HowToJokeLV

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

315 profile views
 1. Es tieši esmu dzirdējis, ka HP datoriem ir problēmas ar to to pingu, draugam arī HP dators, tādi pati problēma. Varbūt vari iztulkot Latviski? Es Angļu valodā diezgan vājš.
 2. Nu dators uzkarsts diezgan jā, pieliekot pie datora mala pilnīgi deg roka. Vakar pārinstalēju datoru, domāju, ka varbūt būs labāk, bet nē..
 3. Sveiki has.lv portāla lietoāji! Pirms apmēram pusgada iegādājos lietotu portatīvo datoru. Iegādājos pa ļoti zemu cenu, tādēļ arī paņēmu. http://prntscr.com/gy5zs1 http://prntscr.com/gy6083 Pats daudz no datoriem nesaprotu, bet zinu to, ka par 55eiro bija vērts paņemt. Pārdevējs izmisīgi centās pārdot vienā dienā, jo redz bija vajadzīgs - zaļais. Ir izdevies daudz ko labu dabūt pa lēto šādās situācijās un pat ideālā stāvokli. Šo mēnešu laikā esmu saskaries ar 2 lielām problēmām, viena ir tā, ka dators mēdz pārskarst ieslēdzot vairākas programmas reizē (protams pēc pārskaršanas dators izslēdzās), bet nospēlēt csgo varu visu dienu bez problēmām. Tātad galvenā problēma, kuru gribu atrisināt ir lielais pinga drops. Uz iepriekšējā portatīvā pings iekš csgo nekad nebija lielāks par 10, bet tagad ik pa laiciņam uzlec pāri tūkstotim, pēc 3 sec atkal nolec uz normālu pingu. Es tā nevaru normāli paspēlēt, varbūt ir kāds risinājums? Izmeklējos internetā viskautko, bet neko lādzīgu neatradu.
 4. Problēma atrisināta, sazinājos ar hostingu.. Iekš Remote MySQL vajadzēja ievietot paša servera adresi, nevis mc servera ip adresi.
 5. Tas jau izdarīts - http://prntscr.com/gneb3w Bet cik sapratu, tad rubeus'am vajag uz MariaDB, bet uz MariaDB arī neiet.
 6. Hey has lietotāji, saskāros ar kārtējo problēmu. Baigi neizplūdīšu tekstā, tātad problēma sekojoš; Galveno domu kā uzstādīt ņēmu no šīs pamācības Apjuku piektajā minūtē un divdesmitajā sekundē, jo nesapratu, ko man rakstīt pie Database server addres Beigās nonācu pie secinājuma, ka tur vajag šo te - rubeus.baltgroup.eu:3306 Negāja, pēc tam nācu pie secinājuma, ka rubeus'am vajag tak MariaDB.. Nu neiet tā pat un konsolē met vienu no šiem erroriem - [Server] ERROR [LiteBans] Connection failed. [Server] ERROR [LiteBans] Please configure: plugins/LiteBans/config.yml [Server] ERROR [LiteBans] Database connectivity issues are not problems with LiteBans! [Server] ERROR [LiteBans] - Your database host may need to allow connections from your server's IP address. [Server] ERROR [LiteBans] - Ensure that the database "gcxi***_***" has been created. [Server] ERROR [LiteBans] Possible solutions: [Server] ERROR [LiteBans] Access to the database "gcxi***_***" was denied. [Server] ERROR [LiteBans] Cause: Access denied for user 'gcxi***_***'@'***.***.**.*' (using password: YES) [Server] ERROR [LiteBans] Error: Exception during pool initialization: litebans-pool - Connection is not available, request timed out after 30000ms. [Server] ERROR [LiteBans] Failed to connect to [jdbc:mysql://rubeus.baltgroup.eu:3306/gcxi***_***] using mysql driver. vai arī šo, kad iemetu MariaDB - [Server] ERROR [LiteBans] Connection failed. [Server] ERROR [LiteBans] Please configure: plugins/LiteBans/config.yml [Server] ERROR [LiteBans] Database connectivity issues are not problems with LiteBans! [Server] ERROR [LiteBans] - Your database host may need to allow connections from your server's IP address. [Server] ERROR [LiteBans] - Ensure that the database "gcxi***_***" has been created. [Server] ERROR [LiteBans] Possible solutions: [Server] ERROR [LiteBans] Access to the database "gcxi***_***" was denied. [Server] ERROR [LiteBans] Cause: Access denied for user 'gcxi***_***'@'***.***.**.*' (using password: YES) [Server] ERROR [LiteBans] Error: Exception during pool initialization: litebans-pool - Connection is not available, request timed out after 30000ms. [Server] ERROR [LiteBans] Failed to connect to [jdbc:mariadb://rubeus.baltgroup.eu:3306/gcxi***_***] using mariadb driver.
 7. Izmeklējos internetā neko neatradu, nezinu kā pat īsti meklēt.. Varbūt kāds var izstāstīt kā serverim uzmest subdomēnu? Piemēram dd2.name.lv, cs.name.lv, mc.name.lv utt? Uzgāju tikai kā izveidot mājaslapai subdomēnu.. EDIT: Pats atradu internetā pamācību, viss izdevās.
 8. Vecajā ipb vēl mācēju atrast kodu, bet jaunajā nemāku.. kur to es varu atrast? EDIT: Atradu, noņēmu.. Paldies
 9. Sveicināti.. Takā ar mājaslapām neprotu darboties, tad vēršos pie jums. Saskāros ar problēmu, ka nevaru izdomāt... kā lai laboju heideri pēc saviem ieskatiem, nomainiju gālveno logo, bet vēlos arī neitralizēt šos sūdus - http://prntscr.com/gl2x8q Man šādus banerīšus tur nevajag..
 10. Manuprāt jau veca informācija, jo tagad cik noprotu savādāk ir jāmaina tie ns ieraksti, jo atverot to, lai varētu nomainīt ns ierakstus man izmet šādus laukus, galīgi neatbilstoši pamācībai. http://prntscr.com/gkxtrv
 11. Sveiki. Problēma tāda, ka šo daru pirmo reizi un varbūt esmu nedaudz tups Lieta tāda, varbūt kāds var izskaidrot - kā nomainīt ns ierakstus iekš nic.lv un nedaudz paskaidrot, kas un kā? Itkā atvēru to - Pievienot A ierakstus... Pie Hostname rakstīt domēna nosaukumu? Ko tad man pie IP rakstīt? Liels paldies jau iepriekš
 12. un kā aktivizēt maksājumus internetā? man šāda pati problēma.
 13. Ahahahahaha... Paduses prost bija sasvīdušas, visu rītu biju darbībā, pēc tam nepamanīju.. Kā jau teicu, neviens netiek nolikts! Vienkārši parādam, ka tas video ir bezjēdzīgs un liek smieties, lai pati apdomāt labāk šo, kā labāk filmēt.
 14. Hey has iemītnieki, nākam klajā ar jaunu video! Ko jūs domājat par šādu videoklipu? Video mērķis nav, lai kādu apsmietu vai tā teikt "apdirstu", mēs vienkārši pieduramies šim Latviešu youtube stāvoklim kā tas gan ir, parādām tālāk cilvēkiem, ka bez orģināla satura un ideja neka labs nesanāks, un ka jebkurš cilvēks nevar būt youtuberis. Tālāk skatamies video un pasmaidam (Video driz bus atpakal) Atbalstiet mūs abonējot kanālu un spiežot like
 15. Hey has.lv! Nu jau bieži filmēju iekš youtube videoklipus un tā jau sāk palikt par manu rutīnu. Gribētos uzzināt jūsu viedokli, vispirms noskataties video - (Nav) Tātad es gribētu zināt jūsu domas par kanāla vārda mainīšanu, ko jūs par to domājat? P.S Savus pirmos videoklipus publicēju arī te pat has'ā, saņēmu baigo kritiku un bija bail likt šeit videoklipus, pēc jūsu domām esmu progresējis? Un es būtu ļoti pateicīgs, ja abonēsiet manu kanālu un nospiedīsiet šim videoklipam like