Jump to content

HowToJokeLV

Biedrs
 • Content count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-38

About HowToJokeLV

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

648 profile views
 1. HowToJokeLV

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  6.maijs, 21.15, Latvija - Somija 3-2 8.maijs, 17.15, Dienvidkoreja - Latvija 1-4 10.maijs, 17.15, ASV - Latvija 4-2 12.maijs, 13.15, Latvija - Vācija 3-2 14.maijs, 21.15, Kanāda - Latvija 4-1 15.maijs, 21.15, Latvija - Dānija 4-2
 2. HowToJokeLV

  Spēļu projekts jauniešiem

  Visās nosauktajām spēlēm jau ir Latviešu projekti, tēmē un skaties vairāk uz nākotni... kā piemēram GTA V Roleplay, nākotnē varētu lielu naudu vilkt ārā.
 3. HowToJokeLV

  FANO.IN IELŪGUMI

  Kad atkal būs iespējams, tad lūdzu uz - k.i.jankovskis@gmail.com Paldies jau iepriekš!
 4. HowToJokeLV

  crewz krāpnieks

  Nebūs man pierādījumi, bet crewz man ir palicis atmiņā. Pirms kaut kur 2 gadiem, mainīju sava mazā bračka minecraft premium pret steam ar csgo. Pēc divām dienām netiku vairs iekšā steam, nepreiza parole. Caur mojang support paņēmu atpakaļ minecraft premium. Pēc tam sāka līst dirsā un mēģināja iestāstīt, ka es esot pirmais panēmis profilu atpakaļ.. Haha
 5. HowToJokeLV

  Dators sāk pats no sevis kārties.

  Nomainiju cieto, viss iet kā smērēts. Paldies visiem
 6. HowToJokeLV

  Dators sāk pats no sevis kārties.

  Es pārsvarā vienkārši aizveru datoru, retu reizi izslēdzu caur start menu..
 7. HowToJokeLV

  Dators sāk pats no sevis kārties.

  Kā to var apskatīt? --------- Te es atvēru datoru un paskatījusos kuras vietas uzkarst viss vairāk.. ar sarkano ir atzīmēts, kur visvairāk ir uzkarsis un ar orandžo, kur vismazāk.. http://prntscr.com/ih22ue Edit: Tagad slēdzot datoru iekšā, uzmeta šo - http://prntscr.com/ih2mac
 8. HowToJokeLV

  Dators sāk pats no sevis kārties.

  Cik ilgi nemācēšu teikt, jo tikai gadu ir pie manis. Taču dators arī nav no jaunajiem. Atvēru arī datoru, izpūtu visu no putekļiem, bet nekas nemainās. Tagad uzradās arī jaunas problēmas, apakšā vairs neuzrāda wifi ikoniņu nevaru piekontektēties wifi. 20min kamēr atver to windows start.. karoč tur viss ir galīgā pakaļā.. Kā tas ir pārbaudīt ram un cietni? Kā lai izmēru tempretūru.. visticamāk varētu arī būt no uzkaršanas, jo datoram ļoti patīk uzkarst, kad patur klāt kreisajā malā pie tā radiatora, ventilatora... hujzin kā viņu nosaukt, tad arī deg pirksti..
 9. HowToJokeLV

  Dators sāk pats no sevis kārties.

  Tie errori nav konkrēti, uzmetās "Something goes wrong" un kaut kāds errora kods, iegūglēju un neko sakarīgu neatradu..
 10. HowToJokeLV

  Dators sāk pats no sevis kārties.

  Jā par to es arī iedomājies, kas varētu būt pie vainas?
 11. HowToJokeLV

  Dators sāk pats no sevis kārties.

  Hello! Šajā nedēļā saskāros ar stulbu problēmu, pašreizējais portatīvais ne no kā sāka kārties/laggot. Ilgu laiku slēdzās iekšā, ilgi izdara prasīto darbību. Sākotnēji viss gāja ātri un bez nekādām problēmām, bet te pēkšņi vienu dienu. Es sāku domāt, ka kaut kas ar programmatūru sagājis ķīselī, pārinstalēju un cerēju, ka viss aizies, taču viss bija kārtībā nepilnu stundu, kad atkal viss sāka kārties, dara brīnuma lietas, citreiz uzmet kaut kādu windows error, tad uzmet prepairing to fix windows, kaut kas tamlīdzīgs. Tagad galīgi nav līdzekļi pirkt jaunu datoru un labot kaut ko baigi arī nevēlos, jo gada beigās ir ieplānots jauna datora iegāde. Vēlos, kaut kādas idejas kā šo salabot vai arī, kas varētu būt pie vainas.. vēlos, lai vismaz varu ieiet netā un league of legends paspēlēt vakaros.. savādāk galīgi darīt nav ko.. ja ir vajadzīga kāda papildus informācija, atstājiet komentu.. Paldies jau iepriekš!!
 12. HowToJokeLV

  Vajadzīgs dizaineris priekš logo

  Kas ar to nodarbojās, lai uzraksta privāti. Sarunāsim.
 13. Vajadzīgs profesionāls dizaineris, kas spētu uztaisīt skaistu logo priekš ziņu portāla.. rakstīt privāti.. Budzēts - 20/30 eiro.
 14. HowToJokeLV

  Live Sport Streaming saita veidošana.

  Faak, tik traki pat ir. Taču tā pat interesētu citu idejas.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.