Jump to content

fIenzijs

Biedrs
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

fIenzijs last won the day on November 10 2019

fIenzijs had the most liked content!

Community Reputation

-38

About fIenzijs

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 09/02/2000

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,009 profile views
 1. Brīnumainā kārtā viss aizgāja, pat neko neizdarīju. Pamēģināju vēlreiz pieslēgt pie videokartes. Uzinstalēju jau Windowsu.
 2. Izmēģināju gan videokartes, gan mātesplates
 3. Ar to es garantijas uzlīmi sabojāšu, nav prāta darbs. Vienīgais, tad sūtīt uz garantiju.
 4. Sveiki! Visu laiku šķita, ka pārinstalēt un instalēt jaunu Windowsu nekas neatšķiras. Pasūtīju jaunu datoru, ja nemaldos atzīmēju bez operātājsistemas. Tagad ir atnācis un esmu pielicis klāt keyboard, pelīti un monitoru. Ieslēdzu un monitors saka, ka nevar atrast savienojumu. Izmēģināju visādi, pieslēgt pat pie televizora ar hdmi pie videokartes. Nekas nemainās, beigās sāku domāt.. Varbūt tas ir tiešām tikai tāpēc, ka tur datorā ir tukšs un pat Windows nav iekšā. Iepriekš biju domājis, ka jebkurā gadījumā ir jāmet ārā bios un varēšu visu instalēt. Varbūt kādam ir kāds skaidrojums? Paldies jau iepriekš.
 5. Nepalidzeja. Manuprat problema nav ieks speles, bet gan ta ir windows problema.. jo neparadas konkreti shis divas speles pie volume mixer.. Ko varetu darit lietas laba, lai shis speles paraditos pie volume mixer..izskatiju volume mixer visas funkcijas, neko neatradu.. pizgets vienkarsi.. bet nu paldies, ka centies palidzet
 6. Sveiki! Saskaros ar loti divainu problemu, kuru nespeju atrisinat. Izmeklejos interneta viskautko, bet neko neatradu. Man nav skanjas fortnite, gan csgo.. Sakuma domaju, ka mosk Volume mixeri ir nogriezts.. atveru volume mixer un tur pat neuzradas Fortnite vai csgo.. Meginaju parinstalet speles, bet nekas nemainas.. Tachu visur citur iet skanja, pat League of legends iet skanja.. Paldies jau ieprieks!
 7. 6.maijs, 21.15, Latvija - Somija 3-2 8.maijs, 17.15, Dienvidkoreja - Latvija 1-4 10.maijs, 17.15, ASV - Latvija 4-2 12.maijs, 13.15, Latvija - Vācija 3-2 14.maijs, 21.15, Kanāda - Latvija 4-1 15.maijs, 21.15, Latvija - Dānija 4-2
 8. Visās nosauktajām spēlēm jau ir Latviešu projekti, tēmē un skaties vairāk uz nākotni... kā piemēram GTA V Roleplay, nākotnē varētu lielu naudu vilkt ārā.
 9. Kad atkal būs iespējams, tad lūdzu uz - k.i.jankovskis@gmail.com Paldies jau iepriekš!
 10. Nebūs man pierādījumi, bet crewz man ir palicis atmiņā. Pirms kaut kur 2 gadiem, mainīju sava mazā bračka minecraft premium pret steam ar csgo. Pēc divām dienām netiku vairs iekšā steam, nepreiza parole. Caur mojang support paņēmu atpakaļ minecraft premium. Pēc tam sāka līst dirsā un mēģināja iestāstīt, ka es esot pirmais panēmis profilu atpakaļ.. Haha
 11. Nomainiju cieto, viss iet kā smērēts. Paldies visiem
 12. Es pārsvarā vienkārši aizveru datoru, retu reizi izslēdzu caur start menu..
 13. Kā to var apskatīt? --------- Te es atvēru datoru un paskatījusos kuras vietas uzkarst viss vairāk.. ar sarkano ir atzīmēts, kur visvairāk ir uzkarsis un ar orandžo, kur vismazāk.. http://prntscr.com/ih22ue Edit: Tagad slēdzot datoru iekšā, uzmeta šo - http://prntscr.com/ih2mac
 14. Cik ilgi nemācēšu teikt, jo tikai gadu ir pie manis. Taču dators arī nav no jaunajiem. Atvēru arī datoru, izpūtu visu no putekļiem, bet nekas nemainās. Tagad uzradās arī jaunas problēmas, apakšā vairs neuzrāda wifi ikoniņu nevaru piekontektēties wifi. 20min kamēr atver to windows start.. karoč tur viss ir galīgā pakaļā.. Kā tas ir pārbaudīt ram un cietni? Kā lai izmēru tempretūru.. visticamāk varētu arī būt no uzkaršanas, jo datoram ļoti patīk uzkarst, kad patur klāt kreisajā malā pie tā radiatora, ventilatora... hujzin kā viņu nosaukt, tad arī deg pirksti..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.