Jump to content

scarface

Biedrs
 • Content count

  172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

scarface last won the day on June 18 2016

scarface had the most liked content!

Community Reputation

-10 Poor

About scarface

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 06/23/2000

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

12,190 profile views
 1. scarface

  PĀRDOD Legendary Eagle Master CS:GO profilu.

  Diemžēl pārdots, bet topiks netiks aizverts un kaut kad drīzumā mēģināšu vel profilu paboostot. Viss tiks updeitots šeit.
 2. scarface

  www.ULTRAPLAY.lv

  Administrācija ne vienmēr visu redz, bet nu ko zina, varbūt tādā mazā serverī arī redz. LS-RP par cik gadiem jau spēleju personīgi, administrācijai ļoti grūti tikt galā, lai arī cik zinoša viņa ir. Bet nu tikai vienīgi veiksmi, pats personīgi noteikti uzspēlēšu, kad zināšu, ka tiešām viss ir labi un kvalitatīvi.
 3. scarface

  www.ULTRAPLAY.lv

  Bez character aplikācijas rakstīšanas tu normālu līmeni nedabūsi. Neesmu īsti pētijis šo konkrētu variantu vai ir vajadzīga pirms reģistrējas serverī, jo cik zinu latvieši no tā izvairas un skrien tik pēc - tautas, tāpēc RP tur nekādu nesagaidīt. Bet nu ja nav aplikācijas rakstīšana, tad nu diezgan švaki būtu manuprāt.
 4. scarface

  PĀRDOD Legendary Eagle Master CS:GO profilu.

  Cena acc ar LEM ir - 10 EUR, ja kādam vel ir interese. Varu arī piedāvāt ACC ar LEM un PUBG klāt, pa 18 eiro. Zemāk iet vairs nav manās interesēs.
 5. scarface

  [Pārdod] Steam acc.

  Kāds ranks ir CS:GO ?
 6. scarface

  [perku]Steam Acc

  Smurf acc, nevaru zem 10 EUR iet, pārāk lēti būtu. Pašlaik CS:GO pa 6 eur var nopirkt bez augstākā ranka, man šeit ir augstākais un 10+ uzvaras. 10 EUR ir minimums. Ar PUBG klāt pie CS:GO acc maksimālais pa 17-18 EUR varētu pārdot, zemāk atkal nebūtu izdevīgi iet man.
 7. scarface

  [Pārdod] Steam acc.

  Publisku visu vajag uzlikt, lai viss ir redzams. Neredzu stundas, neko.
 8. scarface

  [perku]Steam Acc

  CS:GO acc pa 10 eur ar LEM. Pa 19 eur ar visu pubg varu vel klāt dabūt. Varam ar middleman rēķināties, tikai to tu organizē.
 9. scarface

  Dekstop video recorder

  pilnīgi noteikti obs, pats edito visu savam datoram. Cik zinu, tad fraps pat rauj nost fps.
 10. scarface

  PĀRDOD Legendary Eagle Master CS:GO profilu.

  Vēlētos šim kungam izsniegt brīdinājumu, par noteikumu pārkāpšanu. http://prntscr.com/k0wtuw Netaisos nevienu scamot, nav manās interesēs. Es varu iet pirmais, tas bija vairāk domāts tādiem, kam tikko acc izveidoti, like 0 posti.
 11. Pirmais iešu tikai vienīgi cilvēkiem ar reputāciju šajā portālā. Tiek pārdots Counter-Strike Global offensive konts, kurā ir 10 uzvaras un 41 stundas nospēletas. Pašreizējais ranks ir - Legendary Eagle Master. Visas iepriekšējas spēles tika uzvarētas, nav nekādu cooldown bijuši. Konta ir tikai CS:GO nav nekādas citas spēles. Konts varētu izmaksāt ap 12 eiro, bet var kaulēties. Norēķinos ar Paypal/SEB banku. Ja kādi jautājumi, tad apakšā atbildēs. Vai arī PM.
 12. nevajag kādam cs:go ar lem pa 15 eur ? var iet caur kādu staff member like middleman, man neinteresē scami, interesē legit bizness. 

 13. scarface

  Youtube banner

  Nenormāl viegls darbs, es amatieris, pat līdzigu varētu izveidot. Pa 5 eur, lai rediģētu niku, nu draudziņ... Pilnībā, nekas tur nav zīmēts, paņemts no google visi attēli. http://prntscr.com/k07027
 14. scarface

  Mans steam acc hehe xd

  Nu jūs gan čuvaki bomži esat XD 20 eur , aha. Es tur vismaz +100 dotu, ja man būtu velme pirkt, tāpēc ka tur ir gandrīz viss, izņemot GTA V , laikam, bet tā no labakajām spēlēm daudzas..
 15. scarface

  Pārdodu steam Akauntu

  Kāda atšķiriba ? Tas pēkšņi slikti celt kaut ko augšā ? Es gribu, es izsaku savu viedokli, man nepis cik vecs, cik jauns.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.