Jump to content

KalashaLv

Biedrs
 • Content Count

  286
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

KalashaLv last won the day on June 19

KalashaLv had the most liked content!

Community Reputation

21 Normal

About KalashaLv

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 11/29/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  HTML, CSS, JS, PHP, MYSQL, PHOTOSHOP, DESIGNING, SPORT, FOOTBALL, HOCKEY, VIDEOS, CARS, GAMING, WIMEN. ETC

Contact Methods

 • Skype
  skyfighter213

Recent Profile Visitors

16,126 profile views
 1. mēģināšu, paldies par ieteikumu. bet visticamāk, kad nopirkšu jaunu bateriju. tāpat kompis uz neilgu laiku tikai
 2. Hello. Par kompjiem zinu, bet nu šo nevaru nekādīgi izštukot un neesmu saskāries ar tādu problēmu. Tātad, lieta tāda. nopirku lombī kompi pa 45 eiro pašlaik, kamēr nav cita pc. Itkā nekas dižš, bet pietiek. Ir tā, kad porķikam baterīja tur, 2H bez problēmām ar 100%. tas ir salīdzinoši normāli. Bet lieta tāda, kad noņem no tīkla (izrauj lādētāju), viņš nokrītas pēc laika uz 20% un izslēdzas. Kad kompi ieslēdz atpakaļ, viņš rāda tādu pašu daudzumu baterījas. Un tā notiek ik pēc 20%. Varbūt kādam ir risinājums? pieļauju domu, kad baterija, bet ja jau viņa tur normāli, vai tā ir taisnība? Oh aizmirsu, kompja modelis Dell Vostro 3300.
 3. Nemērcē visiem acīs to.... Tas ir "paškodēts", a tu te stāsti pasakas kaut kādas. Kauns... Vislabāk patīk tas, ka website atgriežas augustā. kapēc reklamēt vēl nepabeigtu projektu?
 4. KalashaLv

  MC STAFF

  nu plugini visiem ir vieni, tur es tev piekritīšu, tikai manam serverim būs visi premium un custom plugini. tapēc jau gadu lēnā garā ņemos ap projektu bet piekritīšu, ka bugi visiem vien i
 5. KalashaLv

  MC STAFF

  es arī savu projektu taisu viens pats un spēju apvienot to ar 12 stundu darbu un patusēšanu ar draugiem. Nav ko steigties, lēnā garā viens arī vari uztaisīt. Un neuzticies cilvēkiem saitos, kuri tev piesakās! Šādi tu tiksi nevis pie projekta, bet pie uzlausta website un leaked pluginiem u.t.t xD
 6. baterija ir, bet ja nemaldos integrēta. man ir baterija jaunajam laptopam, bet vinu noņemt nevar. varbūt mēģini atrast kaut kādu pieeju caur cmd. EDIT: atradu kaut ko tādu - te
 7. nav ne jausmas, pameklē moš var atrast citos modeļos ko līdzīgu
 8. bruh. 100% labu serveri tev pat par samaksu neviens netaisīs. Cilvēks, kas tik labi prot veidot serveri labāk pats uztaisīs projektu.
 9. kā jau es tev teicu, mēģini nomainīt faila nosaukumu. iespējams, ka gļuks. izmēģini šādi. @echo off java -Xms16G -Xmx16G -XX:+UseConcMarkSweepGC -jar PaperSpigot.jar nogui pause tikai nomaini uz saviem parametriem un faila nosaukumu.
 10. tas diezvai kad būs variants, jo viņam būtu jauzrāda, kad vajag acceptot eula. paskaties, vai tiešām esi pareizi ievadījis minecraft servera jar faila nosaukumu un varbūt pat pamēģini nomainīt to uz pliku minecraft_server.jar
 11. 1. Pārbaudi vai tev nav atjauninājumu pašam windows, jo veca draiveru versija var izraisīt šādu problēmu. 2. pārbaudi austiņas citā ierīcē, varbūt pašām austiņām ir problēma. 3. mēģini Device manager atspējot un iespējot katru no draiveriem, kamēr viņš pārbauda vai tiešām draiveri strādā. 4. Mēģini troubleshootingu, ja tur neko neuzmet, tad vienīgi problēma varētu būt paša ierīce, vai kontaktā.
 12. Fonts ir Moon. neesmu no tiem cilvēkiem, kas pārzin fontus un tāpēc cenšos izmēģināt vairākus
 13. Sāciet draugi izmantot meklētāju. nav jēgas veidot postus, kas jau tiek veidoti jau gadiem. Tas nav grūti, tikai ieraksti pāris vārdus un uzspied pogu ar tekstu "Enter".

 14. uzinstalētā forumā uz localhost vienkārši saspamojju tekstu . Bet paldies par ieteikumiem, visas kļūdiņas izlabošu. nebīju ievērojis,ka tur ir atstarpītes zem bildēm un ikonam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.