Jump to content

KalashaLv

Biedrs
 • Content count

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KalashaLv last won the day on July 2 2016

KalashaLv had the most liked content!

Community Reputation

1 Bad

About KalashaLv

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 11/29/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://vgc.lv
 • Skype
  skyfighter213

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

10,391 profile views
 1. Some logo!

  OGO, nebiju ievērojis. izlabošu, paldies!
 2. Some logo!

  Heyy! Kādu dienu aiz garlaicības uz rūtiņu lapas uzzīmēju kaut kādu random zīmējumu, šodien atrodu lapiņu un izdomāju pārtaisīt viņu kā logo! Nu tad kaut kādu arī es izdomāju. Pārzīmēt jau nebij grūti, bet krāsas izdomāt gan es ilgi nevarēju! Tad nu lūk arī rezultāts! https://fv16.failiem.lv/thumb_show.php?i=69vemynx&view -- Ja neiet pirmais links, mēģini šo - https://failiem.lv/u/nnchsczz Škiet tāds parasts logo. nepiesaista daudz uzmanības un ļoti arī neizceļās, bet man šķiet smuks, priekš paša izgudrojuma.
 3. cs 1.6 serveris neuzrāda čata ziņas.

  Tagad zināšu, paldies liels!
 4. cs 1.6 serveris neuzrāda čata ziņas.

  OGO, kaut kā tā pēkšņi aizgāja. viņš restartēja configus un iet, bet iepriekš biju updeitojis un nekas nemainijās. Paldies liels, ka liki pačekot vēlreiz!
 5. cs 1.6 serveris neuzrāda čata ziņas.

  nelīdz, mainīju arī hud rādīšanas laiku, still nekā!
 6. cs 1.6 serveris neuzrāda čata ziņas.

  jā, mēgināju no 3 dažādiem datoriem, pie 3 dažādiem savienojumiem. čata ziņas nerāda nevienam!
 7. cs 1.6 serveris neuzrāda čata ziņas.

  Tulkojis es viņu nebiju, bet jebkurā gadījumā es pārliku visu cstrike mapi, liku pluginus vairākas reizes pa vienam, mainīju amxmodx, metamod un dproto versijas, nekas nemainās. Tā nevarētu būt galveno failu (ārpus cstrike mapes) vaina? Jo es serveri ieliku ar auto steam update un cstrike mapi man nācās likt pašam, jo viņš cstrike mapi vienkārši neizveidoja.
 8. cs 1.6 serveris neuzrāda čata ziņas.

  to es jau izdarīju 3 reizes. Tā nav plugina vaina. server.cfg arī mainiju pēc google variantiem, nekā!
 9. cs 1.6 serveris neuzrāda čata ziņas.

  neviens neredz ziņas. auto messages redz visi, bet rakstīto neredz neviens. Cs problēma tā nav, jo citos serveros čatu man rāda un varu rakstīt
 10. Gatavi avatāri priekš jums.

  GOT EM Sāku smieties, kad ieraudzīju tavu bildi ar google lapu Bet nu par tēmu, bildītes ta ir smukas, + ielikšu.
 11. cs 1.6 serveris neuzrāda čata ziņas.

  Sveiki dārgie cs 1.6 lietpratēji! Pirmo reizi saskaros ar šādu problēmu un jau nedēļu cenšos to novērst! Esmu uzinstalējis cs 1.6 hlds serveri caur Open game panel (kastes OS: Debian). Viss it kā strādā, ieliku pāris pluginus, pievienoju arī csdm klāt, viss gāja līdz vienai dienai, kad restartēju serveri un vienkāršu vairs čatā nerāda spēlētāju ziņas. Auto messages strādā, auto ranka message strādā, bet nestrādā nekas, ko tu ieraksti. Centos rakstīt standarta komandas, piemēram kā "/rank", "/top15", "/vips", centos ierakstīt arī parastu ziņu, bet viņš neko no tā čatā neuzrāda un arī cs console neko neuzmet. Esmu pārlicis visu cstrike mapi un jo projām nekāda efekta, meklēju google, daudzas iespējas izmēģināju, nekas nelīdz. Error logus vai servera consoli apskatīties nevaru, jo met erroru "Log file not found, creating new log".
 12. "Gaming" tipa dizains

  ohh. Paldies iegādāšos un testēšu.
 13. "Gaming" tipa dizains

  ohh nu tad jau diezvai dos Nunekas. vrbt atradīšu nopirkšu
 14. "Gaming" tipa dizains

  izskatās labas ikonas, gribētos arī tādas izmēģināt. Es izmantoju kkādas parastās - Tonicons, fontawesome, Dripicons, bootstrap. nu kkādas standarta kr4
 15. "Gaming" tipa dizains

  ogo. tās navigācijas ikonas ir png vai fonts? ja fonts, varētu lūdzu pateikt kāds? Dizains ir super, 30 gadu laikā es uztaisītu daļu tieši tādu pašu
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.