Jump to content

KalashaLv

Biedrs
 • Content Count

  301
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

KalashaLv last won the day on December 14 2020

KalashaLv had the most liked content!

Community Reputation

23 Normal

About KalashaLv

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 11/29/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  HTML, CSS, JS, PHP, MYSQL, PHOTOSHOP, DESIGNING, SPORT, FOOTBALL, HOCKEY, VIDEOS, CARS, GAMING, WIMEN. ETC

Contact Methods

 • Skype
  skyfighter213

Recent Profile Visitors

17,372 profile views
 1. cipa tu nosaki gadus pēc servera? moš viņam ir 30 un pirmo reizi lika serveri kopā... Nespried caur pc cilvēku par serveri neko nevaru spriest, jo nespēlēju mta, bet nu veiksmi jums
 2. mēģini te: Savā Admin CP 1. Tools & Settings > 2. System Settings > 3. System > 4. Date, Time and Number Formats
 3. KalashaLv

  Jauns dators

  saliec pats capital.lv konfiguratorā
 4. daudzi saka pastāvēs gadiem, bet kad pēc pirmā mēneša tauta nesarodas un wosā neviens nespiež pogu vote, tie gadi pārvēršas mēnešos. Veiksmi jau izvedot to projektu jā, bet nu mūsdienās ar projektiem īpaši neveicas.
 5. vairāk informācijas. nepietiek tikai ar 1 error, kas uzrāda, ka nav savienojuma ar datubāzi. parādi mysql_log.txt failu, ko tas rāda, parādi paša servera log failu. kur tu taisi serveri, uz gatava hosta, kastes vai uz paša localhost? pārbaudi vai viss ir pareizi savadīts, ports, ip, datubāze, lietotājs, parole. ja uz localhost mēģini ievadīt Host vietā 127.0.0.1 vai localhost, atver portus, kas vajadzīgi priekš servera. ja tu izmanto kabeļa savienojumu ar rūteri, mēģini izslēgt windows ugunsmūri. ja uz kastes, mēģini localhost vai servera ip adressi. Tev viss tiek parādīts servera un mysql logos( ja serveris ir pareizi savienots ar datubāzi). noskaidro kas tieši met kļūdu, parādi citiem un tad tev arī palīdzēs.
 6. Paņem xbox game pass ultimate. iespējams ka dārgāk sanāks, bet strādā gan uz xbox, gan uz windows 10. Ja nevari paņemt no microsoft mājaslapas, iegādājies no kāda internet veikala, kas piedāvā šādu lietu. Vai ir vēl viens variants. nopērc gift cardus priekš sevis un samaksā ar gift card. varēsi visu izdarīt!
 7. KalashaLv

  Design FGC

  yes zinu, to es safixošu līdz ar jauno mājaslapas updeitu.
 8. KalashaLv

  Design FGC

  Tas ir kā pagaidu logo, tika pārkrāsots, pielikti elementi un uzliku skatam, aptuveni. Pēc neilga laika likšu paša veidotu Lapsiņas logo, cerams izcelsies. ! Paldies par ieteikumu, servera monitorus novietošu daudz redzamākā vietā. pašam šķita, ka nebūs labi viņi tur, bet nodomāju atstāt, slikta doma FGC forumā ir redzama nepabeigtā (testa) versīja dizainam, sakombinēts pēc sākumlapas idejas.! Mobile supports nāks līdz ar sākumlapas uzstādīšanu, kā minēju Haijfaiv, forumā ir testa dizains, paraugam, lai aptuveni zinu kā izskatīsies. Responsive būtu laba ideja, nočekošu
 9. KalashaLv

  Design FGC

  Hello. Taisu priekš FGC dizainu, kurš arī drīz tiks uzstādīts uz viņu weba. Gribēju parādīt publikai, lai izsaka savas domas un parāda kļūdas, ko esmu pieļāvis un kādus uzlabojumus vajag. Labajā pusē būs 7 TOP rakstītāji un apakšā ADS, kas aizpildīs visu tukšumu. Tad lūk pats dizains: https://prnt.sc/u920g2 (neņemat vērā Jaunāko topiku 999999999, jo to izlaboju :D) Un lūk dizains ar hoveriem un slideru izmaiņām: https://prnt.sc/u920l8 Kritizējat kā gribat, slikti vai labi, galvenais ka kāds izaka savas domas
 10. stims ir laba programa stimam. Bet strīmam jā, obs ir laba. Kāda jēga tev ir strīmot, ja tu pat neproti uzstādīt obs?
 11. mans dizains, nopirka pa 10 eirām, nemācēja uzstādīt ( nomainīt failu url) un nosauca par appisēju
 12. Varēji ta vismaz vairāk informācijas sniegt. Cik liela tad tā samaksa ir? Kam tieši logo vajag? uzņēmumam, Interneta veikalam vai hostingam, spēļu projektam? Cik ilgā laikā tev to visu vajag. Kaut kādu kontaktu, kur tevi sameklēt (discord, skype, tālr. nr, gmail u.c)
 13. pirmās 2 min un atradu hostinga logo google attēlos https://www.clipartkey.com/view/iRmTmiT_devil-horror-red-scary-angry-blue-devil-logo/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.