Jump to content

KalashaLv

Biedrs
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KalashaLv last won the day on July 2 2016

KalashaLv had the most liked content!

Community Reputation

2 Bad

About KalashaLv

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 11/29/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://vgc.lv
 • Skype
  skyfighter213

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

11,986 profile views
 1. Smuki jau smuki, bet noņem no apakšas visus tos tekstus. Atstāj "Lorem Ipsum" utt. Nevienam neinterisē dizaineris or Tiesības vairs.
 2. Ohh, jā paldies! izlasiju, sataisiju, viss kā vajag strādā! Paldies liels :)
 3. Hey! Sen neesmu te bijis un atvainojos, ja rakstu nepareizajā sadaļā :D Nesen sāku uz fikso taisīt forumu, tā vienkārši papildināt savas zināšanas un tādā garā. Tiku pie kategorijām un subkategorijām un saskāros ar problēmu, ka php neatļauj vairāk par vienu subkategoriju pie kategorijas. Pašlaik neesmu pie sava datora, tāpēc nekādu kodu parādīt nevaru, atvainojos, bet lūk ir piemērs kā tas izskatās Galvenā - kategorija 1 SubCategory 1 - Test Test Test Test Serveri - kategorija 2 SubCategory 2 - 123132123123 Viss pārējais - kategorija 3 SubCategory 3 - This is a Test Galvenā - kategorija (nebij te jābūt) SUbCategory 1.1 - Test category 1.1 (šim bij jābūt pie kategorijas- Galvenā) Varētu man parādīt pilnīgi basic kodu kaut kādu ar while un statemntu? kaut ko tādu, lūdzu? mana kodiņa daļā aptuveni bij šāda. $categories = ""; $sql = "SELECT * FROM categories c, subcategories s WHERE s.parent_id=c.id"; $res = mysql_query($sql) or die(mysql_error()); if($row['kkas'] > 0) { while($row = mysql_fetch_assoc($res2)) { $title = $row['category_title']; $subtitle = $row['sub_title']; $categories .= "<div class="asd"><a href="#">".$category_title."</a></div>"; $categories .= "<span class="asdasd">".$subtitle."</span>"; } } else { echo "Nav pievienota neviena kategorija, vai subkategorija!"; } echo $categories;
 4. KalashaLv

  Shoutbox tags

  Hey! Sen neesmu šeit neko rakstījis Tātad, vai kāds man nevarētu izpalīdzēt. Vēlējos izveidot kaut ko līdzīgu kā uz ipb 4.x , kad tevi ietago Čata ziņā. (Piem "@kalashaLv Sveiks!") Nomainās background lietotājam, kurš tika ietagots. Es mēģināju apvienot šo <if test="showAtTag:|:$this->settings['shoutbox_at_tag']"> ar šo <span class='shoutbox_text'>{$d['s_message']}</span> Bet nesanāca. Nezinu vai centos pareizi piekļūt tādai lietai. Neesmu īsti ņēmies ar tādām lietām Ja nu kas, izmantoju ipb 3.4.9 (Jā, vēl jo projām xD) Ja ir kāds, kas var palīdzēt, liels paldies jau iepriekš
 5. KalashaLv

  Some logo!

  OGO, nebiju ievērojis. izlabošu, paldies!
 6. KalashaLv

  Some logo!

  Heyy! Kādu dienu aiz garlaicības uz rūtiņu lapas uzzīmēju kaut kādu random zīmējumu, šodien atrodu lapiņu un izdomāju pārtaisīt viņu kā logo! Nu tad kaut kādu arī es izdomāju. Pārzīmēt jau nebij grūti, bet krāsas izdomāt gan es ilgi nevarēju! Tad nu lūk arī rezultāts! https://fv16.failiem.lv/thumb_show.php?i=69vemynx&view -- Ja neiet pirmais links, mēģini šo - https://failiem.lv/u/nnchsczz Škiet tāds parasts logo. nepiesaista daudz uzmanības un ļoti arī neizceļās, bet man šķiet smuks, priekš paša izgudrojuma.
 7. OGO, kaut kā tā pēkšņi aizgāja. viņš restartēja configus un iet, bet iepriekš biju updeitojis un nekas nemainijās. Paldies liels, ka liki pačekot vēlreiz!
 8. nelīdz, mainīju arī hud rādīšanas laiku, still nekā!
 9. jā, mēgināju no 3 dažādiem datoriem, pie 3 dažādiem savienojumiem. čata ziņas nerāda nevienam!
 10. Tulkojis es viņu nebiju, bet jebkurā gadījumā es pārliku visu cstrike mapi, liku pluginus vairākas reizes pa vienam, mainīju amxmodx, metamod un dproto versijas, nekas nemainās. Tā nevarētu būt galveno failu (ārpus cstrike mapes) vaina? Jo es serveri ieliku ar auto steam update un cstrike mapi man nācās likt pašam, jo viņš cstrike mapi vienkārši neizveidoja.
 11. to es jau izdarīju 3 reizes. Tā nav plugina vaina. server.cfg arī mainiju pēc google variantiem, nekā!
 12. neviens neredz ziņas. auto messages redz visi, bet rakstīto neredz neviens. Cs problēma tā nav, jo citos serveros čatu man rāda un varu rakstīt
 13. GOT EM Sāku smieties, kad ieraudzīju tavu bildi ar google lapu Bet nu par tēmu, bildītes ta ir smukas, + ielikšu.
 14. Sveiki dārgie cs 1.6 lietpratēji! Pirmo reizi saskaros ar šādu problēmu un jau nedēļu cenšos to novērst! Esmu uzinstalējis cs 1.6 hlds serveri caur Open game panel (kastes OS: Debian). Viss it kā strādā, ieliku pāris pluginus, pievienoju arī csdm klāt, viss gāja līdz vienai dienai, kad restartēju serveri un vienkāršu vairs čatā nerāda spēlētāju ziņas. Auto messages strādā, auto ranka message strādā, bet nestrādā nekas, ko tu ieraksti. Centos rakstīt standarta komandas, piemēram kā "/rank", "/top15", "/vips", centos ierakstīt arī parastu ziņu, bet viņš neko no tā čatā neuzrāda un arī cs console neko neuzmet. Esmu pārlicis visu cstrike mapi un jo projām nekāda efekta, meklēju google, daudzas iespējas izmēģināju, nekas nelīdz. Error logus vai servera consoli apskatīties nevaru, jo met erroru "Log file not found, creating new log".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.