Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

KalashaLv

Biedrs
 • Content count

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

1 Bad

About KalashaLv

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 11/29/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://vgc.lv
 • Skype
  skyfighter213

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

9,680 profile views
 1. OGO, nebiju ievērojis. izlabošu, paldies!
 2. Heyy! Kādu dienu aiz garlaicības uz rūtiņu lapas uzzīmēju kaut kādu random zīmējumu, šodien atrodu lapiņu un izdomāju pārtaisīt viņu kā logo! Nu tad kaut kādu arī es izdomāju. Pārzīmēt jau nebij grūti, bet krāsas izdomāt gan es ilgi nevarēju! Tad nu lūk arī rezultāts! https://fv16.failiem.lv/thumb_show.php?i=69vemynx&view -- Ja neiet pirmais links, mēģini šo - https://failiem.lv/u/nnchsczz Škiet tāds parasts logo. nepiesaista daudz uzmanības un ļoti arī neizceļās, bet man šķiet smuks, priekš paša izgudrojuma.
 3. Tagad zināšu, paldies liels!
 4. OGO, kaut kā tā pēkšņi aizgāja. viņš restartēja configus un iet, bet iepriekš biju updeitojis un nekas nemainijās. Paldies liels, ka liki pačekot vēlreiz!
 5. nelīdz, mainīju arī hud rādīšanas laiku, still nekā!
 6. jā, mēgināju no 3 dažādiem datoriem, pie 3 dažādiem savienojumiem. čata ziņas nerāda nevienam!
 7. Tulkojis es viņu nebiju, bet jebkurā gadījumā es pārliku visu cstrike mapi, liku pluginus vairākas reizes pa vienam, mainīju amxmodx, metamod un dproto versijas, nekas nemainās. Tā nevarētu būt galveno failu (ārpus cstrike mapes) vaina? Jo es serveri ieliku ar auto steam update un cstrike mapi man nācās likt pašam, jo viņš cstrike mapi vienkārši neizveidoja.
 8. to es jau izdarīju 3 reizes. Tā nav plugina vaina. server.cfg arī mainiju pēc google variantiem, nekā!
 9. neviens neredz ziņas. auto messages redz visi, bet rakstīto neredz neviens. Cs problēma tā nav, jo citos serveros čatu man rāda un varu rakstīt
 10. GOT EM Sāku smieties, kad ieraudzīju tavu bildi ar google lapu Bet nu par tēmu, bildītes ta ir smukas, + ielikšu.
 11. Sveiki dārgie cs 1.6 lietpratēji! Pirmo reizi saskaros ar šādu problēmu un jau nedēļu cenšos to novērst! Esmu uzinstalējis cs 1.6 hlds serveri caur Open game panel (kastes OS: Debian). Viss it kā strādā, ieliku pāris pluginus, pievienoju arī csdm klāt, viss gāja līdz vienai dienai, kad restartēju serveri un vienkāršu vairs čatā nerāda spēlētāju ziņas. Auto messages strādā, auto ranka message strādā, bet nestrādā nekas, ko tu ieraksti. Centos rakstīt standarta komandas, piemēram kā "/rank", "/top15", "/vips", centos ierakstīt arī parastu ziņu, bet viņš neko no tā čatā neuzrāda un arī cs console neko neuzmet. Esmu pārlicis visu cstrike mapi un jo projām nekāda efekta, meklēju google, daudzas iespējas izmēģināju, nekas nelīdz. Error logus vai servera consoli apskatīties nevaru, jo met erroru "Log file not found, creating new log".
 12. ohh. Paldies iegādāšos un testēšu.
 13. ohh nu tad jau diezvai dos Nunekas. vrbt atradīšu nopirkšu
 14. izskatās labas ikonas, gribētos arī tādas izmēģināt. Es izmantoju kkādas parastās - Tonicons, fontawesome, Dripicons, bootstrap. nu kkādas standarta kr4
 15. ogo. tās navigācijas ikonas ir png vai fonts? ja fonts, varētu lūdzu pateikt kāds? Dizains ir super, 30 gadu laikā es uztaisītu daļu tieši tādu pašu