Jump to content

KalashaLv

Biedrs
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KalashaLv last won the day on July 2 2016

KalashaLv had the most liked content!

Community Reputation

7 Bad

About KalashaLv

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 11/29/1995

Profile Information

 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Skype
  skyfighter213

Recent Profile Visitors

12,402 profile views
 1. Okay! tiks mēģināts. Paldies par informāciju
 2. un kad to būšu atradis, man ir jātaisa vairāji kvēriji? vai es varu ar vienu to visu savienot?
 3. Sveiki! Nezinu daudz par ipb skriptiem, cenšos jo projām daudz ko iemācīties un velreiz nāku pēc palīdzības. Man pagaidām ir izveidots, tāds parasts Aktivitāšu skripts priekš ipb 3.4.x, kas izvelkt Pēdējos ierakstus un atbildes. Gribēju gan uzjautāt, vai ir kāda iespēja no šī skripta dabūt visas foruma aktivitātes Piemēram: Izveidoja topiku, Komentēja topikā, ieelaikoja postu/topiku, nomainīja statusu, reģistrējās. u.t.m.l. Būtu ļoti patīkami, ja pamācītu un parādītu, kā tas ir darāms. Lūk šeit skripts. <?php include_once('C:\xampp\htdocs\testu\application\configs\connect.php'); $posts = 'SELECT t.tid, t.title, t.starter_id, t.last_poster_id, t.seo_last_name, t.seo_first_name, t.posts, t.start_date, t.starter_name, t.last_poster_name, t.title_seo, t.start_date,t.last_post, p.pp_member_id, p.pp_photo_type, p.pp_main_photo, p.pp_gravatar FROM topics t JOIN profile_portal p ON p.pp_member_id = t.last_poster_id ORDER BY t.last_post DESC LIMIT 5'; $result = $conn->query($posts) or die($conn->error); while($row = $result->fetch_assoc()) { switch($row['pp_photo_type']){ case 'gravatar': $avatars = 'http://www.gravatar.com/avatar/'.md5(strtolower(trim($row['pp_gravatar']))).''; break; case 'custom': $avatars = 'http://localhost/ipb3/uploads/'.$row['pp_main_photo'].''; break; case '': $avatars = 'http://localhost/ipb3/public/style_images/master/profile/default_large.png'; break; } ?> Te atrodas mans contents. <?php } ?>
 4. Arī problēma. Es esmu tagad pārvācies uz jaunu vietu, nav man te ne draugu, ne radu. Nesen te ievācos, vēl nevienu nepazīstu xD
 5. monitors un televizors man jau ir pasūtīti jauni, tie atnāks nedēļas vidū, bet man vajadzīgie dati ir vajadzīgi līdz pirmdienai. Tur ir tā lieta. Tāpēc šis posts tika izveidots
 6. Čau. Ir tāda štelle. Nesen nopirku jaunu monitoru, reali pirms kādām 2 nedēļām. Pavilku galdu, kā krita uz peles, ekrāns izšķīda. nu ko, nauda vējā. Nācu pie secinājuma šodien, ka man uz stacionārā HDD ir visas vajadzīgās lietas, kuras man vajag tuvākajā momentā. Gribēju uzjautāt vai ir kāda iespēja, ka laptopa ekrānu var savienot ar stacionāro un no laptopa izveidot tādu kā monitoru. Es meklēju gūglē, bet visu ko man piedāvāja ir Remote desktop un šādas tādas programmas, kuras ir jauzstāda uz abiem datoriem. Bet tur sākas problēma, es netieku pie stacionārā desktopa lai vispār kaut ko uzstādītu. Pats labākais, ka mana Wi-Fi karte pat nepieslēdzas automātiski pie mana rūtera. Es zinu ka ar VGA/DVI/HDMI tas nestrādās jo abām mātesplatēm ir tikai output nevis input. Esmu strupceļā. Varbūt kādam ir kāda ideja?
 7. Heyy. Nav nekas liels, bet es galīgi šo acc neizmantoju, tāpēc vēlos iemainīt pret Nvidia Geforce NOW aktivizācijas kodiņu, vai par simboliskiem 2 eiro. (tā lai bocmanim saiet). Spēles: Amnesia: A machine of Pigs. Amnesia: The Dark descent. Counter-Strike: Global Offensive. (VAC). Farming simulator 15. Bold New World. Raceland. Profilam 4. lvl. 4 badges (Community Ambassador 23 no 29, 5 games owned, 1 year of service, Gem Maker). Uz profila ir 40 gemi un 2 Balkan trading cardi. Profils nav diži sevišķ, jo tika izmantots reizi mēnesī paspēlēt Amnesia vai FS15. Nauda nav svarīga, bet būtu labi ja kādam atrastos NOW kods
 8. KalashaLv

  Rusty old PC

  būs vien jāpārbauda. Pagaidām nevaru to izdarīt, monitors beigts, nākas strādāt uz sava darba portatīvā. Nedēļas vidū atnāks tv, pie tā pieslēgšu, pačekošu.
 9. KalashaLv

  Rusty old PC

  Oho. Aizvēsture tomēr ir dārgāka nekā vajag. Paldies, zināšu vismaz kur vietu atbrīvot. Jāaptīra un lieka kapeiciņa bus.
 10. KalashaLv

  Rusty old PC

  Čau, Čau. Rakņājoties, kārtojot garāžu, uzraku vecu, bet tā laika jaudīgo IBM 7043-200 serverīti. Atradu google bildīti Tā vien skatoties, pētot viņu, iekšā neieslēdzu, bet cik zinu, strādājošs. mazliet norūsējis korpuss, bet nu tas nav traucēklis. Gribēju uzjautāt, vai šī vecais, labais spridzeklis ir palaižams 21. gadsimtā? Ir kāda iespēja, ka ar rama palielinājumu no 128MB uz vismaz 2GB, atmiņas palielinājumu, viņš būs derīgs kaut kam? Uzmest uz viņa kādu ātro cpanelīti, vai to pašu xampp, vai kādu no "gaming" serverīšiem ar paneli, kaut vai to pašu Open Game Panel.. Vai viņš man noderētu tikai kā failu glabātājs/vietas aizņēmējs un elektrības rīma? Sakiet vien kā ir, vai man viņu atdot muzejā un sapirkt vēl kastītes, jaudīgākas, vai tomēr šī vecā lietiņa kaut kam noderēs?
 11. Nezinu, Uz sava Tele2 nav bijusi vajadzība portus atvērt. Ja nesanāk tādā veidā, atrodi kādu 24h free hostu, samet failus, aši iztestējat visu un miers. vieglāk tā būs, nekā ņemties ar šāda veida problēmu.
 12. vieglāk nebūtu ieiet kādā tukšā serverī un paspēlēt ar ""draugiem"?. Labāk never portus vaļā, iepatiksies, sāksies atkal mēnešnieku ēra.... no offence. bet nu par tēmu, izslēdz pašam rūterim firewall un ja esi caur vada savienojumu, izslēdz arī datoram firewall.
 13. tik uzgaidi 5 min. xD ladejas theme vēl failiem
 14. Čau! Neviens nav licis 4.4.2 themes. skatījos internetā, atradu vienu tādu, kuru nevarēju atrast hasā demo: Laikam jau šeit download: tepatās vien ir Stāv uz mana profila. nevajadzētu pazust
 15. aptuveni zinu kā basic to dara. ja tev funkcijas ir gatavas, ko tu lapā vēlies parādīt. Pieņemsim, ka tas ir forums un vēlies izvilkt topika lapu. izveilc pirmo ? un otro? piemēram: $cid = $_GET['cid']; //šis būs pirmais ?. $tid = $_GET['tid']; //šis būs otrais ?. abi linki strādās uz $kautkas = $_GET['kautkas']; tagad tava lapa būs šādi http://tavalapa.lv/topiks.php?cid=5?tid=10 ja pareizi sapratu, to tev vajag. aptuveni šādi. atceries definēt datubāzē, ko tie abi nozīmē. ( $sql = mysql_query("SELECT * FROM topics WHERE category_id='".$cid."' AND id='".$tid."' LIMIT 1"); ) Lai nebūtu lapa.php bet lai būtu http://tavalapa.lv/topiks/ tev vieglāk būs novirzīt to visu caur .htaccess rewrite, iemācīsies caur google linku šeit - https://help.dreamhost.com/hc/en-us/articles/215747748-How-can-I-redirect-and-rewrite-my-URLs-with-an-htaccess-file- viss ir sīki aprakstīts.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.