Jump to content

KalashaLv

Biedrs
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

KalashaLv last won the day on March 10

KalashaLv had the most liked content!

Community Reputation

13 Normal

About KalashaLv

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 11/29/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  HTML, CSS, JS, PHP, MYSQL, PHOTOSHOP, DESIGNING, SPORT, FOOTBALL, HOCKEY, VIDEOS, CARS, GAMING, WIMEN. ETC

Contact Methods

 • Skype
  skyfighter213

Recent Profile Visitors

15,223 profile views
 1. Doctor: I have bad news and a really bad news.
  Patient: What's the bad news doctor?
  Doctor: You have 24 hours to live.
  Patient: And what's the really bad news?
  Doctor: I forgot to tell you that yesterday.

 2. KalashaLv

  Meklēju

  wow, wow, wow, lēnāk pār tiltu... Negaidīju, kad izspēlēsi šādu kārti... Bet tev šeit diezvai kāds palīdzēs veidot serveri no kura tu "iespējams" gūsi ienākumus. Un tas viss tikai par 0,00samp admin euro... nu neskaitot Fotonu..
 3. Actually, navigācijas teksts ir nedaudz par tumšu, vismaz bildē ir ļoti grūti saskatīt. Teksts pārāk saspiests, daudz un par mazu fonts. Bet color izvēle ir okay,
 4. like uzprasi kādam lai tev uztaisa oldschool dizainu ar 1.6 headeri. Done...
 5. beigsim "rat" postus protams, bet lūdzu garumzīmes un pieturzīmes izmanto, lasot skaļā balsī mēle mežģās. mta un samp tehniķu ir ļoti daudz, bet es nezinu vai kāds tev palīdzēs par baltu velti izveidot gamemode. Pajautā kādam gramatiski pareizajam kolēģim skolā, lai pamāca.
 6. tad tev vaina ir tikai skaņas čipā vai pašā portā. ja driveru atjauninājums neko nedod.. *Izmeģini audio troubleshooteri, varbūt uzmetīs kādu erroriņu. *Izslēdz audio enchants. maybe par daudz bass boost esi uzlicis. (uzraksti startā *Sound* un atrodi *Sound Control Panel* uzspied uz *PlayBack* ar labo peles pogu nospied uz savas ierīces un paņem properties. Ej uz *Enchantments* un spied uz *Disable all Enchantments*) *izmēģini audio uzlikt uz 16 biti, 48000 Hz, man uz tā piemēram skan vislabāk, patīkamāk. *Ieej Device Manager un pārbaudi vai tev strādā IDT High Definition Audio draiveris. Tas reizēm var pist prātu. * Ieej Services un restartē visus audio servisus, maybe ko līdzēs.
 7. Varbūt jauno nesanāks, nezinu. tik pieņēmu tādu domu, lai puika izmēģina, varbūt izdosies kaut kas. Es pats personīgi neizmantoju no office neko. Ja man kādreiz vajag, es varu google drive izveidot visu ko vajag uzlaist uz a4 lapas. pilnīgi pietiek. Ja jātaisa slideshow, arī to var.
 8. Ja office vēl piedāva testa laiku, nedēļu, dienu or something. nolādē oficiālo versiju, atrodi internetā KMS Auto (portable). Tur tu atradīsi office activation free. nedaudz tev apčakarēs office sistēmu un iedos free license atslēgu. pa lielam agrāk tā darīju es. Nezinu gan, vai tagad tas strādā
 9. 3 eiro par Quad. no comments please, just a little poke with a joke
 10. nē, bet to tu vari izdaŗīt pats ļoti elementāri
 11. Vislabākais tev būtu mācīties no paša sākuma un visu sīki. HTML pamati <-- spiet tur CSS pamati <-- spiet tur JS pamati <-- spiet tur Kad to visu būsi daudz maz apguvis praktizējoties, sāc mācīties ko nopietnāku. PHP, MYSQL un šādas tādas lietas. Viss nenotiek vienā dienā un ne pat mēnesī. ja tu gribi sev labu, apskatāmu website uztaisīt tur vajag daudz darba un zināšanu. Mācies, meklē risinājumus google un ar laiku viss sanāks, Veiksmi
 12. Actually skatījos, ka jā rx580 ir laba karte. draugam ir i3 9gen procis ar rx580, bet procis baigi bremzē videni un piemēram tajā pašā csgo vairāk par 300 fps nespiež. Tāpec domāju vai nu ņem 5 ryzen vai i7 proci. tas pēc manām domām būtu labs komplekts!
 13. Paldies tev liels labais draugs Tagad zināšu ko darīt un ko macīties No sākuma pameģināšu laracast, izpētīšu, izmeklēšu un tad došos tālāk papildināt savas zināšanas gan jau ar mātes googles palīdzību sanāks iemācīties!
 14. pa lielam php pieminēju, jo nezinu neko par tādām lietām :D pagaidām zinu some php, html, js, css. Tāpēc jautāju. Varbūt vieglāk būtu ar php un kādu no React vai laravel vai kaut ko citu?
 15. No mana skata punkta ir tā, kad gribās kaut ko jaudīgu, bet nedārgu. Visiem reizēm patīk ieekonomēt kādu kapeiku. Bet pa lielam 1070 ti šķiet labākā izvēle. Nevar arī ņemt kaut ko super jaudīgu, jo uzreiz ir jāskatās processors jaudīgāks. Ja palielināšu nedaudz lielāku i7 9k varētu sanāk ar 1080 vai 1080 ti. Pagaidām cik skatos baigi nauda aiziet water coolingā. Gribas jau buildot full asus rog lai ir ar aura sync, bet tur jau pie 5k jaunas daļas aizies
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.