Jump to content

xRazor

Biedrs
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

xRazor last won the day on April 30 2017

xRazor had the most liked content!

Community Reputation

8 Bad

About xRazor

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 06/11/1994

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

780 profile views
 1. xRazor

  Programmēšana skolās

  Exceli, ja labi grib, var arī LU Datorīķos pamācīties atsevišķā izvēles kursā. Kā jau augstāk minēja, tas, ko videnē māca excelī ir diez gan virspusējs pasākums. Kā arī wordu, kad tiksi pie diplomdarbu rakstīšanas, tas, ko videnē mācija pat varētu palīdzēt. Un par programmēšanu, pamatskolā tas toč nav vajadzīgs. Ja sīcim ir vēlme programmēt, ir taču pulciņi utt. Pēc pamatenes vairums lielo skolu piedāvā novirzienus un ekzaktajos vienmēr programmēšanas pamatus māca jau diez gan ok līmenī. Citiem vārdiem sakot, nav jēgas likt bērniem programmēt, ja viņi paši to negrib, savukārt tie, kuri jau agrīnā vecumā saprot, ka programmēšana ir tas, ko viņi vēlās, viņiem jau tagad ir visas iespējas attīstīt savas prasmes jau videnē.
 2. xRazor

  Lāzerkorekcija

  Lāzerkorekciju nemaz visiem fujakiem nevar veikt. Ja abām acīm ir pārāk krasa atšķirība, par to pasākumu var aizmirst. Katrā ziņā, ir viens ļoti labs risinājums kā rast atbildes uz tamlīdzīgiem jautājumiem - acu ārsts. Tur viņam arī izskaidros visas viņa opcijas un riskus. No zila gaisa minēt, vai ir vērts vai nav ir stulbi un nepareizi.
 3. xRazor

  [PASCAL] skaitļa izreiķināšana

  Videnēs OOP nebūtu tā kā bik par agru? Augstskolās OOP māca jau no pirmā semestra.
 4. xRazor

  Kontrolieris un Int

  Viņš drukā ASCI kodu. @LoyC bez izmaiņām. Strādā tāpat kā strādāja pirms tam. Man ir aizdoma, ka iespējams, tajā serial bufferī kaut kādas paliekas vēl paliek, bet nu nez vai. P.S Šo var vērt ciet. Problēma bija datu padošanā kontrolierim nevis kontroliera kodā. Paldies anyways.
 5. xRazor

  Kontrolieris un Int

  Labs vakars. Tātad, spēlējoties ar savu arduino uno r3 kontrolieri, esmu atdūries pret vienu nelielu ķibeli. Tātad, tas ko es cenšos izdarīt ir, lietotājs kontrolierim padod intervālu cik bieži ir jāmirgo diodei. Problēma tajā, ka pirmo reizi padodot intervālu, viss itkā notiek pa smuko, savukārt nākošajā iterācijā intervāls tiek iestatīts kā 0, lai gan no lietotāja nekādi dati netiek doti. Gribētos saprast kāpēc. Arduino kods: long int timer = 1000;//Laiks milisekundēs starp diodes izslēgšanu un ieslēgšanu. void setup() { Serial.begin(4800); pinMode(13, OUTPUT); } void loop() { //Katrā iterācijā printē iestatīto laika intervālu. Serial.print("Interval: "); Serial.println(timer); //Ja lietotājs padod vērtību kontrolierim un tā nav vienāda ar 0, kontrolierī tiek nomainīts laika intervāls. if(Serial.available() > 0) { if(Serial.parseInt() > 0) { timer = Serial.parseInt(); //Izdrukā jauniestatīto laika intervālu. Serial.print("Setting Interval: "); Serial.println(timer); } } //Ieslēdz diodi. digitalWrite(13, HIGH); delay(100); //Izslēdz diodi. digitalWrite(13, LOW); delay(timer); } Konsole: Interval: 1000 Interval: 1000 Interval: 1000 Setting Interval: 10000 Interval: 10000 Setting Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0
 6. xRazor

  Nesaprotu kā izlabot.

  Paskaties, ko atgriež SQL pēc tava pieprasijuma. Tev SQL neatgriež objektu, parasti tā notiek, ja SQL atgriež erroru.
 7. xRazor

  skripts /capture ja kādam vajaga

  1. ne sūda nav līdz galam. Tev divas figūriekavas beigās trūkst... 2. Jēga publicēt stock skriptu no newmode GM? Šis skripts ir jau stock daļa no newmode GM. Ja arī kādam vajadzēs šo komandu ar newmode nesaistītam GM, viņam tāpat būs jāveido kaudze ar funkcijām, lai tas viss vispār strādātu.
 8. xRazor

  sAO AFERRISRS

  Fotons + daži tik pat neattīstīti viņa domu biedri viens otram sola salauzt datoru ar DOSS (Es arī hz kas ir DOSS) un pēc tam vēl viens otram iedot pa rīkli. Tas arī viss.
 9. xRazor

  sAO AFERRISRS

  Vismaz kaut kas jūs visus vieno - pamatīgi sūdīga gramatika.
 10. xRazor

  Nepieciešama palīdzība.

  Iekš sava SecUpdate() pašā sākumā iemet šo: SendClientMessageToAll(-1, "SecUpdate strādā"); Ja ieejot spēlē tu saņem uzrakstu, ka SecUpdate strādā, tad tu zina, ka funkciju viņš izsauc. Ja funkciju izsauc, bet neiet payday, tad iemet šeit savu pilno SecUpdate kodu, lai zin ar ko sākt debugot...
 11. xRazor

  Dzinējs startējas

  Nē, ne gluži. Tas taimeris nav domāts uz mašīnām, bet uz spēlētājiem. Bet nu, ja katrai mašīnai ir individuāls ID, tad arī tam vajadzētu strādāt.
 12. xRazor

  Dzinējs startējas

  Vainīgs. EDIT: Ja joprojām met error, aizkomentē to killTimer rindu ciet. Viņa nav tik vitāli vajadzīga. KillTimer(engine_timer[MAX_PLAYERS]); aizstāj ar KillTimer(engine_timer[playerid]);
 13. xRazor

  Dzinējs startējas

  new engine_timer[MAX_PLAYERS]; // Šis ir vispār GM sākuma pie pārējiem new jākrāmē. //Šo nedaudz zemāk pie pārējiem forward/Public. forward engine_Start(playerid); public engine_Start(playerid) { new engine_Test = random(2); FreezePlayerForTime(playerid, 4); //Dzinējs var nepielekt. if(engine_Test == 1) { GameTextForPlayer(playerid, "~g~DZINEJS ON~g~", 1500, 3); GetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid),engine,lights,alarm,doors,bonnet,boot,objective); SetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid),VEHICLE_PARAMS_ON,VEHICLE_PARAMS_ON,alarm,doors,bonnet,boot,objective); Engine[GetPlayerVehicleID(playerid)] = true; Lights[GetPlayerVehicleID(playerid)] = true; } else { GameTextForPlayer(playerid, "~g~DZINĒJS NEIEDARBOJĀS. Mēģiniet startēt vēlreiz.~g~", 1500, 3); } } //Aizvieto ar orģinālo key submission if(newkeys & KEY_SUBMISSION) { if(PlayerLogged[playerid] == 0) return true; if(GetPlayerState(playerid) != PLAYER_STATE_DRIVER) return true; if(GetPVarInt(playerid, "InShop") > 0 || InShop[playerid] > 0) return true; new cars =0,temp = GetVehicleModel( GetPlayerVehicleID( playerid ) ); for(new i; i != sizeof( BE_Bad_Vehs ); i++ ) { if( temp == BE_Bad_Vehs[ i ] ) cars++; } if(Bonnet[GetPlayerVehicleID(playerid)] == true) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "Pagaidiet, kamer mehanikis saremontes Jusu auto!"); if(Fuel[GetPlayerVehicleID(playerid)] <= 0 && cars == 0) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, CarHasNoFuel); new Float:vehhealth; GetVehicleHealth(GetPlayerVehicleID(playerid), vehhealth); if(vehhealth <= 400 && cars == 00) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, ""CarIsBroken""); if(Engine[GetPlayerVehicleID(playerid)] == false) { KillTimer(engine_timer[MAX_PLAYERS]); GameTextForPlayer(playerid, "~w~DZINEJS STARTEJAS~w~", 1750, 3); engine_timer[playerid] = SetTimerEx("engine_Start", 5000, false, "i", playerid); } else { GetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid),engine,lights,alarm,doors,bonnet,boot,objective); SetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid),VEHICLE_PARAMS_OFF,VEHICLE_PARAMS_OFF,alarm,doors,bonnet,boot,objective); Engine[GetPlayerVehicleID(playerid)] = false; Lights[GetPlayerVehicleID(playerid)] = false; } return true; }
 14. xRazor

  Dzinējs startējas

  Iedod to savu key sybmission koda fragmentu...
 15. xRazor

  Dzinējs startējas

  if(Engine[GetPlayerVehicleID(playerid)] == false) Šis ir no tava skripta. Tu kaut ko netur liec... Rinda 10471 ir tāpati rinda, kuru tu iedevi savā main topikā. Pilnīgi noteikti tu kaut ko liec ne tur kur vajag, ja pat iebūvēto funkciju KillTimer viņš uztver kā mainīgo definēšanu.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.