Jump to content

xRazor

Biedrs
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

xRazor last won the day on October 3

xRazor had the most liked content!

Community Reputation

9 Bad

About xRazor

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 06/11/1994

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

952 profile views
 1. Izskatās cool. No web izstrādes viedokļa, otrajā bildē nošķeltie trīsstūri baltajam fonam varētu biš būt pisaks, kā arī otrās rindas elementi nav centrēti - ja speciāli, fine. Otrajā dizainā footeris man čota liekas neintuitīvs. Virsraksti kreisajā pusē, dati labajā un pa vidu kaut kāds logo. Ja nebūtu tā logo, tad vēl tā, bet par cik viņš tur ir, viņš itkā nodala kreisās puses tekstu no labās un nav sajūtas, ka starp abiem tekstiem ir attiecība. Uz pirmo skatoties pie Designed by uzriez meklēju vārdu, a tur tukšums, jo viss ir novietots otrā malā. Uz widescreen būtu vēl grūtāk saprast, kas tur notiek.
 2. Platformu izvēlies to, kura tuvāka sirdij. Paturi tik prātā, ka priekš iOS tev vajadzēs macOS vai arī nāksies meklēt kaut kādus kreisos risinājumus. Caur VM diez gan unreal kaut ko developot. Ķip ir mākoņrisinājumi, kuros var kompilēt swift utt. Ja pie rokas nav ābola kompis, raksti android. Man personīgi Androids šķiet vienkāršāks par swift. Pieņemu, ka tas dēļ tā, ka pirms swift sāku ar android. Ja tev OOP ir diez gan labas zināšanas, tad ar java nevajadzētu būt problēmām. Links, ko tu iedevi, ir domāts, lai veidotu web apps. Ja tu vēlies mācīties android, nevis uzreiz cept projektu, tad es ieteiktu no sākuma mācīties nevis kā web appu uzcept ar angulāru, bet kā appu uzcept tīri ar java utt. Latvijā māca veidot mobīlās lietotnes. Piemēram, LU ir objektorjentēto valodu kurss, kur māca android, groovy bla bla bla. Problēma gan tajā, ka tas notiek 4. kursā. Pāris gadus nāksies nolauzt pirms kaut ko jēdzīgi sāks mācīt.
 3. xRazor

  Bakalaurs

  LU DFā lekciju apmeklējums nav obligāts. Neteiktu, ka būtu bijis baigi sarežģīti. Vienīgais tas, ka atšķirībā no RTU dabūsi pavadīt 4 gadus 3 gadu vietā. Un ko tu domā ar grādu IT jomā? Ja tev der pirmā līmeņa augstākā, tad vari iziet LU DF īsās programmas datortīklos vai programinženērijā. Divos gados tiksi pie pirmā līmeņa augstākās, kas itkā dod programmētāja/datortīklu admina kvalifikāciju.
 4. Exceli, ja labi grib, var arī LU Datorīķos pamācīties atsevišķā izvēles kursā. Kā jau augstāk minēja, tas, ko videnē māca excelī ir diez gan virspusējs pasākums. Kā arī wordu, kad tiksi pie diplomdarbu rakstīšanas, tas, ko videnē mācija pat varētu palīdzēt. Un par programmēšanu, pamatskolā tas toč nav vajadzīgs. Ja sīcim ir vēlme programmēt, ir taču pulciņi utt. Pēc pamatenes vairums lielo skolu piedāvā novirzienus un ekzaktajos vienmēr programmēšanas pamatus māca jau diez gan ok līmenī. Citiem vārdiem sakot, nav jēgas likt bērniem programmēt, ja viņi paši to negrib, savukārt tie, kuri jau agrīnā vecumā saprot, ka programmēšana ir tas, ko viņi vēlās, viņiem jau tagad ir visas iespējas attīstīt savas prasmes jau videnē.
 5. xRazor

  Lāzerkorekcija

  Lāzerkorekciju nemaz visiem fujakiem nevar veikt. Ja abām acīm ir pārāk krasa atšķirība, par to pasākumu var aizmirst. Katrā ziņā, ir viens ļoti labs risinājums kā rast atbildes uz tamlīdzīgiem jautājumiem - acu ārsts. Tur viņam arī izskaidros visas viņa opcijas un riskus. No zila gaisa minēt, vai ir vērts vai nav ir stulbi un nepareizi.
 6. Videnēs OOP nebūtu tā kā bik par agru? Augstskolās OOP māca jau no pirmā semestra.
 7. Viņš drukā ASCI kodu. @LoyC bez izmaiņām. Strādā tāpat kā strādāja pirms tam. Man ir aizdoma, ka iespējams, tajā serial bufferī kaut kādas paliekas vēl paliek, bet nu nez vai. P.S Šo var vērt ciet. Problēma bija datu padošanā kontrolierim nevis kontroliera kodā. Paldies anyways.
 8. Labs vakars. Tātad, spēlējoties ar savu arduino uno r3 kontrolieri, esmu atdūries pret vienu nelielu ķibeli. Tātad, tas ko es cenšos izdarīt ir, lietotājs kontrolierim padod intervālu cik bieži ir jāmirgo diodei. Problēma tajā, ka pirmo reizi padodot intervālu, viss itkā notiek pa smuko, savukārt nākošajā iterācijā intervāls tiek iestatīts kā 0, lai gan no lietotāja nekādi dati netiek doti. Gribētos saprast kāpēc. Arduino kods: long int timer = 1000;//Laiks milisekundēs starp diodes izslēgšanu un ieslēgšanu. void setup() { Serial.begin(4800); pinMode(13, OUTPUT); } void loop() { //Katrā iterācijā printē iestatīto laika intervālu. Serial.print("Interval: "); Serial.println(timer); //Ja lietotājs padod vērtību kontrolierim un tā nav vienāda ar 0, kontrolierī tiek nomainīts laika intervāls. if(Serial.available() > 0) { if(Serial.parseInt() > 0) { timer = Serial.parseInt(); //Izdrukā jauniestatīto laika intervālu. Serial.print("Setting Interval: "); Serial.println(timer); } } //Ieslēdz diodi. digitalWrite(13, HIGH); delay(100); //Izslēdz diodi. digitalWrite(13, LOW); delay(timer); } Konsole: Interval: 1000 Interval: 1000 Interval: 1000 Setting Interval: 10000 Interval: 10000 Setting Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0 Interval: 0
 9. Paskaties, ko atgriež SQL pēc tava pieprasijuma. Tev SQL neatgriež objektu, parasti tā notiek, ja SQL atgriež erroru.
 10. 1. ne sūda nav līdz galam. Tev divas figūriekavas beigās trūkst... 2. Jēga publicēt stock skriptu no newmode GM? Šis skripts ir jau stock daļa no newmode GM. Ja arī kādam vajadzēs šo komandu ar newmode nesaistītam GM, viņam tāpat būs jāveido kaudze ar funkcijām, lai tas viss vispār strādātu.
 11. Fotons + daži tik pat neattīstīti viņa domu biedri viens otram sola salauzt datoru ar DOSS (Es arī hz kas ir DOSS) un pēc tam vēl viens otram iedot pa rīkli. Tas arī viss.
 12. Vismaz kaut kas jūs visus vieno - pamatīgi sūdīga gramatika.
 13. Iekš sava SecUpdate() pašā sākumā iemet šo: SendClientMessageToAll(-1, "SecUpdate strādā"); Ja ieejot spēlē tu saņem uzrakstu, ka SecUpdate strādā, tad tu zina, ka funkciju viņš izsauc. Ja funkciju izsauc, bet neiet payday, tad iemet šeit savu pilno SecUpdate kodu, lai zin ar ko sākt debugot...
 14. Nē, ne gluži. Tas taimeris nav domāts uz mašīnām, bet uz spēlētājiem. Bet nu, ja katrai mašīnai ir individuāls ID, tad arī tam vajadzētu strādāt.
 15. Vainīgs. EDIT: Ja joprojām met error, aizkomentē to killTimer rindu ciet. Viņa nav tik vitāli vajadzīga. KillTimer(engine_timer[MAX_PLAYERS]); aizstāj ar KillTimer(engine_timer[playerid]);
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.