Jump to content

xRazor

Biedrs
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

xRazor last won the day on July 6

xRazor had the most liked content!

Community Reputation

16 Normal

About xRazor

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 06/11/1994

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,190 profile views
 1. Maximā gaming peli nopirku pa 12 eiro. Lietoju jau gadu, strādā ahujenna. Pat krāsiņas mainās...
 2. Uzņēmumi, kuri saistīti ar Valsts iepirkumiem, ļoti ciena papīrus. Citādi - pajebaķ tas papīrs.
 3. xRazor

  Code editors

  Ja esi kādreiz studējis, stormu var ar universitātes epastu lietot bez maksas. IDE jau tāpat tev izlabos tikai minor lietas. Tavu servisu neviens IDE nesadalīs layeros, kā arī paternus neviens IDE tev īsti nepalīdzēs iemācīties. Ja tu gribi formatēt pa skaisto iemācīties, tad viens no variantiem ko tu vari lietot ar jebkuru IDE ir cs-fixer, jeb rīku, kurš automātiski izdzēsīs liekās lietas, saliks tev visur yoda style, pareizas atkāpas utt. Lai iemācītos basic arhitektūras principus, skaties githubā normālu džeku pull requestus un vienkārši sāc lasīt par paterniem.
 4. xRazor

  C#

  C# taču ir C++ pēctecis. Ja iemācies C++, C# pēc tam ez shit. Es vienkārši domāju par to, ka autors grib mācīties pamatus, C++ būs diez gan mega labi pamati un Zutera lapā ir viss - teorija, koda fragmenti, struktūras. Kods tur ir diez gan novecojis, es tā nerakstītu kā viņš, bet lai basic pamatus samācītos, man studiju laikā likās diez gan ok materiāls.
 5. xRazor

  C#

  http://home.lu.lv/~janiszu/
 6. Ej uz videni, mazāks pisaks + četru gadu vietā jāmācās 3. Par budžetu vienalga. LU, piemēram, nav ne-budžeta vietu. Visas 260 vietas ir budžeta vietas. LU vienīgā starpība starp teķiniekiem un vidusskolas kadriem ir pirmais gads, kurā abūs pielīdzina vienā līmenī, jeb teķiniekiem ir ļoti viegls gads, vidusskolniekiem biš jāpamācās. Otrajā gadā sākas prakse, kur tu jau bliezīsi IT kompānijā. Lielākoties pēc prakses vairums arī paliek tur strādāt, pie tam pēc prakses tev piešķirs pirmā līmeņa augstāko, kas jau ir okey priekš nozares. Negāju teķī, bet IT virzienos augstskolas uztrauc lielas atbirums, līdz ar to tur diez gan liela haļava. Visu var darīt attālināti, apmeklējums nav obligāts utt. Es strādāju kopš 1. kursa, darbam studijas nav traucējušas pat maģistrantūrā.
 7. xRazor

  Kristone arts

  Izskatās cool. No web izstrādes viedokļa, otrajā bildē nošķeltie trīsstūri baltajam fonam varētu biš būt pisaks, kā arī otrās rindas elementi nav centrēti - ja speciāli, fine. Otrajā dizainā footeris man čota liekas neintuitīvs. Virsraksti kreisajā pusē, dati labajā un pa vidu kaut kāds logo. Ja nebūtu tā logo, tad vēl tā, bet par cik viņš tur ir, viņš itkā nodala kreisās puses tekstu no labās un nav sajūtas, ka starp abiem tekstiem ir attiecība. Uz pirmo skatoties pie Designed by uzriez meklēju vārdu, a tur tukšums, jo viss ir novietots otrā malā. Uz widescreen būtu vēl grūtāk saprast, kas tur notiek.
 8. Platformu izvēlies to, kura tuvāka sirdij. Paturi tik prātā, ka priekš iOS tev vajadzēs macOS vai arī nāksies meklēt kaut kādus kreisos risinājumus. Caur VM diez gan unreal kaut ko developot. Ķip ir mākoņrisinājumi, kuros var kompilēt swift utt. Ja pie rokas nav ābola kompis, raksti android. Man personīgi Androids šķiet vienkāršāks par swift. Pieņemu, ka tas dēļ tā, ka pirms swift sāku ar android. Ja tev OOP ir diez gan labas zināšanas, tad ar java nevajadzētu būt problēmām. Links, ko tu iedevi, ir domāts, lai veidotu web apps. Ja tu vēlies mācīties android, nevis uzreiz cept projektu, tad es ieteiktu no sākuma mācīties nevis kā web appu uzcept ar angulāru, bet kā appu uzcept tīri ar java utt. Latvijā māca veidot mobīlās lietotnes. Piemēram, LU ir objektorjentēto valodu kurss, kur māca android, groovy bla bla bla. Problēma gan tajā, ka tas notiek 4. kursā. Pāris gadus nāksies nolauzt pirms kaut ko jēdzīgi sāks mācīt.
 9. xRazor

  Bakalaurs

  LU DFā lekciju apmeklējums nav obligāts. Neteiktu, ka būtu bijis baigi sarežģīti. Vienīgais tas, ka atšķirībā no RTU dabūsi pavadīt 4 gadus 3 gadu vietā. Un ko tu domā ar grādu IT jomā? Ja tev der pirmā līmeņa augstākā, tad vari iziet LU DF īsās programmas datortīklos vai programinženērijā. Divos gados tiksi pie pirmā līmeņa augstākās, kas itkā dod programmētāja/datortīklu admina kvalifikāciju.
 10. Exceli, ja labi grib, var arī LU Datorīķos pamācīties atsevišķā izvēles kursā. Kā jau augstāk minēja, tas, ko videnē māca excelī ir diez gan virspusējs pasākums. Kā arī wordu, kad tiksi pie diplomdarbu rakstīšanas, tas, ko videnē mācija pat varētu palīdzēt. Un par programmēšanu, pamatskolā tas toč nav vajadzīgs. Ja sīcim ir vēlme programmēt, ir taču pulciņi utt. Pēc pamatenes vairums lielo skolu piedāvā novirzienus un ekzaktajos vienmēr programmēšanas pamatus māca jau diez gan ok līmenī. Citiem vārdiem sakot, nav jēgas likt bērniem programmēt, ja viņi paši to negrib, savukārt tie, kuri jau agrīnā vecumā saprot, ka programmēšana ir tas, ko viņi vēlās, viņiem jau tagad ir visas iespējas attīstīt savas prasmes jau videnē.
 11. xRazor

  Lāzerkorekcija

  Lāzerkorekciju nemaz visiem fujakiem nevar veikt. Ja abām acīm ir pārāk krasa atšķirība, par to pasākumu var aizmirst. Katrā ziņā, ir viens ļoti labs risinājums kā rast atbildes uz tamlīdzīgiem jautājumiem - acu ārsts. Tur viņam arī izskaidros visas viņa opcijas un riskus. No zila gaisa minēt, vai ir vērts vai nav ir stulbi un nepareizi.
 12. Videnēs OOP nebūtu tā kā bik par agru? Augstskolās OOP māca jau no pirmā semestra.
 13. Viņš drukā ASCI kodu. @LoyC bez izmaiņām. Strādā tāpat kā strādāja pirms tam. Man ir aizdoma, ka iespējams, tajā serial bufferī kaut kādas paliekas vēl paliek, bet nu nez vai. P.S Šo var vērt ciet. Problēma bija datu padošanā kontrolierim nevis kontroliera kodā. Paldies anyways.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.