Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

VillisAWP

Biedrs
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Normal

About VillisAWP

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 10/21/2004

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

4,227 profile views
 1. Meklēju kādu, kurš varētu izveidot logo priekš Record Label. Diemžēl varu tikai caur Paypal.

  1. rainbow

   rainbow

   vari DM atmest visu info, ja nav slinkums.. izdomāšu, vai gribu uztaisīt

 2. Meklē Datubāzē.
 3. Lejupieldē no wiki jaunu un pārliec un tad saki iet vai neiet!
 4. Vajag .so moduli https://wiki.multitheftauto.com/wiki/Modules/MTA-MySQL Ja uz Win tad vajag .dll
 5. Sata
 6. Sveiki visiem, ķeršos uz reiz pie lietas. Tākā no datora dzelžiem neko daudz nejēdzu nāku ar jautājumu šeit, ir Dell portatīvais dators, viņam nobruka cietais disks (WD Scorpio Blue), bet tā kā drīz dodos prom, man dators ir vajadzīgs apmēram pāris nedēļas, pēc tam gan jau, ka vairs nelietošu, tāpēc negribās pirkt jaunu, mans jautājums ir tāds vai ir iespējams kur pa kapeikām dabūt lietotu cieto disku ? Varbūt kādam no šejienas ir kāds lieks, ko varētu pārdot ?
 7. Vajag .so moduli https://wiki.multitheftauto.com/wiki/Modules/MTA-MySQL
 8. Tad Kick vēl nebija pat dzimis, kad "īstais" Pick radās...
 9. Vai kāds ir sūtījis, ko no gamiss.com ? Varbūt kādam ir kādas atsauksmes ?

  1. lexfromlatvia

   lexfromlatvia

   Jaa, es neesmu.

 10. "un lielāko daļu skriptus/resursus nevar nekur dabūt." Ja jau viņus nekur nevar dabūt, tad kā Tu viņus dabūji ?
 11. Varbūt kļūdos, bet varbūt tas burtiskais tulkojums ir tāpēc, jo daudzi cilvēki, pārsvarā vecāka gada gājuma cilvēki, īsti nezina daudz par CS:GO un varbūt televīzijā ir prasība, ka ir jātulko tā lai saprastu visu gadu gājuma cilvēki un protams, tie ir jauniņie, kas tulko un stress jau dara savu. Jā varbūt cilvēkiem kas ikdienā spēlē CS:GO tas liekas smieklīgi, bet ja nebūtu spēlējis pirms tam, tad šis tulkojums liktos sakarīgs, jo ja skatītos, kopā ar kādu cilvēku, bez pieredzes un komentētājs teiktu "Rašen komanda, tagad mauks ar P90 uz B, cyka blayt", tad iespējams būtu nesaprašana, kas notiek. Bet nu domāju, ka ar laiku, jau būs labāk!
 12. pool

  Level complete
 13. Tikai Domēnu nevar iegādāties ?
 14. Ja sūti, tad sūti caur Omniva pakomātu...
 15. Gribi atrast " Cilvēks ar naudu, ziedotājs, pakalpojumu pircējs. Šinī gadījumā investors." ? Varu kaut kādu naudas summu investēt, tikai gribu zināt kur, tāpēc lūdzu https://www.citadele.lv/common/img/uploaded/doc/loans/biz_plans_jaunam.pdf un tad gan jau nebūšu vienīgais investors!