Jump to content

-Jānis-

Biedrs
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

-Jānis- last won the day on January 15

-Jānis- had the most liked content!

Community Reputation

80 Excellent

1 Follower

About -Jānis-

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,218 profile views
 1. -Jānis-

  telefona izvēle

  Šādā budžetā personīgi laikam izvēlētos Xiaomi Mi A2 vai a2 lite, ja gribi mazāku, lai gan no tāfeles šobrīd neizvairīties, ja nepēc 7to vai 8to iphonu. Šo konkrēto modeli gan neesmu izmantojis, bet ar Xiaomi kopumā nav bijušas problēmas - 2 gadus nolietoju ikdienā, ziemā nesala, atšķirībā no iphone, vienīgi Latvijā ārpus pilsētām 4g švaki ķēra, jo tas bija redmi sērija, bet šim nevajadzētu tādai problemai būt, jo viņam ir tas band 20. Kamera priekš cenas ir normāla, ja necenties salīdzināt ar pixel vai note9 +tas ir android one - tuvs stockam un ātri iznāk updati. lite versijai vienīgi tas stulbais notch pieejamas gan 3, gan 4 gb versijas <200e https://m.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/xiaomi_mi_a2_432gb_dual_black https://m.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/xiaomi_mi_a2_lite_332gb_dual_black https://m.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/xiaomi_mi_a2_lite_464gb_dual_black
 2. -Jānis-

  FB lapa,sekotaji

  Tā jau ir pircēja nevis tava problēma. Izi money
 3. -Jānis-

  4x20€ giveaway

  Forši palasīt par skamiem
 4. -Jānis-

  Komanda

  Sauc lietas īstajos vārdos - meklē sponsoru.
 5. -Jānis-

  Internets Ķīnā

  Čau! Varbūt kāds nepārāk sen bijis Ķīnā vai kāds kaut ko vairāk zin par to visu. cik sapratu ar jūliju viņi sākuši banot (bloķēt) VPN kompānijas. Redditā un kur vēl ne skatījos, ka ir alternatīva nopirkt vps serveri un uzinstalēt shadowsocks vai openvpn. kādam varbūt ir pieredze pēdējā laikā ar šo - kuru vps kantori labāk izmantot un vai tas ir +\- stabils variants. Ā un ja vēl kaut kas nesazīmējas, tad WeChat vismaz nornāli strādā, ja es esmu Latvijā un otrs cilvēks Ķīnā? Paldies jau iepriekš!
 6. -Jānis-

  [Pārdod] Portatīvais dators

  Kāds ražotājs, modelis? Cik ilgi vēl garantija?
 7. -Jānis-

  [ATSAUKSMES] Macbook air 2015

  Gaidīju no Tevis šo komentāru. Un ja, manuprāt, līdz 7 aifoniem ir nornāli, tad par mac varu pilnībā piekrist. Jēdzīgāk pirkt LG gram vai kaut kādu lenovo ja gribi ultrabook
 8. -Jānis-

  Audi Latvija Kalendārs

  Skaisti, protams, nolaikoju, veiksmi!
 9. -Jānis-

  CSN grāmatas

  Īsti negāju autoskolā, vajadzēja pirmās palīdzības kursus iziet, credo lektore ieteica oranžo (ne konkrēti man, bet daažiem, ar kuriem kopā sēdēju kursos)
 10. -Jānis-

  Win 7

  Tas parādijās pēc jaunas instalācijas, vai kā? Varbūt kļūdos, bet domāju, ka ar beigtu cieto tu tālāk par BIOS netiktu. Iespējams corrupted faili? Esi mēģinājis pārinstalēt?
 11. -Jānis-

  Mobilais Operators Bezlimita plans

  Gribēju iet pie bites, bija izdevīgs variants priekš manis, Tele2 zvanīja, pa 6,60 iedeva zelts bezlimits + vēl tagad internets planšetei 5gb
 12. -Jānis-

  HDD Corrupted?

  Windows instalācijā tas errors? Kas rakstīts errorā?
 13. -Jānis-

  13. Saeimas vēlēšanas

  Pa lielam dirsēji visi vienādi, un ja arī varētu balsot, droši vien savilktu vecajiem mīnusus kā jau @Dolce minēja..
 14. -Jānis-

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Manuprāt, mta jau diezgan sen vairs vispār nav aktuāli, nemaz nerunājot par konkrētām mapēm.
 15. -Jānis-

  Ofisa kompis

  Nice variants, bet viņam vajag oficiāli, ar papiriem, lai var izdevumos uzrakstīt. @LoyC nav īsti vajadzības pēc portatīvā, jo visus papīrus raksta mājās, ceļojumos parasti paņem planšeti, jo tā ir vieglāka, ērtāka.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.