Jump to content

-Jānis-

Biedrs
 • Content count

  233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Excellent

1 Follower

About -Jānis-

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,973 profile views
 1. -Jānis-

  Audi Latvija Kalendārs

  Skaisti, protams, nolaikoju, veiksmi!
 2. -Jānis-

  CSN grāmatas

  Īsti negāju autoskolā, vajadzēja pirmās palīdzības kursus iziet, credo lektore ieteica oranžo (ne konkrēti man, bet daažiem, ar kuriem kopā sēdēju kursos)
 3. -Jānis-

  Win 7

  Tas parādijās pēc jaunas instalācijas, vai kā? Varbūt kļūdos, bet domāju, ka ar beigtu cieto tu tālāk par BIOS netiktu. Iespējams corrupted faili? Esi mēģinājis pārinstalēt?
 4. -Jānis-

  Mobilais Operators Bezlimita plans

  Gribēju iet pie bites, bija izdevīgs variants priekš manis, Tele2 zvanīja, pa 6,60 iedeva zelts bezlimits + vēl tagad internets planšetei 5gb
 5. -Jānis-

  HDD Corrupted?

  Windows instalācijā tas errors? Kas rakstīts errorā?
 6. -Jānis-

  13. Saeimas vēlēšanas

  Pa lielam dirsēji visi vienādi, un ja arī varētu balsot, droši vien savilktu vecajiem mīnusus kā jau @Dolce minēja..
 7. -Jānis-

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Manuprāt, mta jau diezgan sen vairs vispār nav aktuāli, nemaz nerunājot par konkrētām mapēm.
 8. -Jānis-

  Ofisa kompis

  Nice variants, bet viņam vajag oficiāli, ar papiriem, lai var izdevumos uzrakstīt. @LoyC nav īsti vajadzības pēc portatīvā, jo visus papīrus raksta mājās, ceļojumos parasti paņem planšeti, jo tā ir vieglāka, ērtāka.
 9. -Jānis-

  Kur meklēt "Investmentu"?

  Saprata, ka uz haļavu neviens 5k nedos un meta mieru.
 10. -Jānis-

  Ofisa kompis

  Čau! Zinu, zinu, ir daudz topiku ar pc buildiem, bet pārsvarā viss ir orientēts uz gaming pusi. Šķiet, ka sencim mājas ofisa kompis savu ir nokalpojis un drīz mirs (viens rams beigts, freezo, randomā ieslēdzas utt.) Datorā basicly tiek izmantots word, excel un internets. Saliku šādu variantu : https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcvRDcAwDALRlYyhIbT779U4f086nRXzxYeQF80CngNuoveB0K5J4sqaJFU7A6fu9QM%3D Varbūt kaut ko pamainīt, līdz kādiem 350e? (izvēlējos komponentes, kuras nav jāgaida 2-3 nedēļas) Paldies jau iepriekš!
 11. -Jānis-

  Kur meklēt "Investmentu"?

  Ja tas ir oficiālā līmenī, tad vari varbūt caur Altum kredītu dabūt (ja ir SIA) Ja tev ir uztaisīts interneta veikals, kur pa čorno kaut ko importē vai kruķī vari pat nemēģināt. Kā arī vajag plānu, atskaites utt. +Vēl tas ko @BasicMan rakstīja.
 12. -Jānis-

  Atsauksmes par Squalio

  Nav tieši par šo uzņēmumu, bet tā kā pats pieļauju domu reģistrēties kā pašnodarbinātais, tad pēdējā laikā esmu lasījis par šo tēmu un varu uzrakstīt sev ticamāko versiju šajā gadījumā. Droši vien grib rakstīt sadarbības līgumu, nevis rakstīt tevi kā darbinieku. Attiecīgi - no attiecīgā līguma summas TEV būs jāmaksā nodokļi, kuri attiecas uz pašnodarbinātajiem. Pieļauju, ka viņiem (iespējams)tā sanāk izdevīgāk nekā maksāt nodokļus par tevi kā darbinieku. Ar sadarbības līgumu uzmanies vai samaksa pēc nodokļu nomaksas sanāk tāda kā tev solīja, paskaties arī termiņu uz cik ilgu laiku ir sadarbība, cik bieži tev maksā, lai nesanāk appisiens.
 13. -Jānis-

  Iesakiet rūteri un interneta proveideri ludzu...

  Nez, t2 neesmu ar tādu problēmu saskāries. Iespējams pie torņiem, kur ir liels noslogojums, viņi liek ierobežojumus, bet man stabili iet 30-50mbts, kas šai vietai ir diezgan labi(Pašreiz bez antenas.), Citiem man knapi 5 mbts gāja. Parasti mēnesī ir kādi 200-400gb nolietoti
 14. -Jānis-

  Iesakiet rūteri un interneta proveideri ludzu...

  Man nu jau diezgan ilgu laiku ir tp-link archer c20, savā cenā labs variants. 2 stāvu privātmājā visur ir labs signāls, signāls ir dažiem telefoniem, kam jaudīgākas antenas arī pirtī ķer (kādi 60m). Tagad ir c50 pa +/- 30e, kas varētu būt nedaudz labāks. Provaideris jau jātestē, jāprasa, ko attiecīgajā vietā piedāvā. Tā kā pats nedzīvoju pilsētā, tad ltc nespīdēja, tad gāju pie visiem operatoriem pēc kārtas ņemt testus uz nedēļu.
 15. -Jānis-

  Piedāvāju Sponsorēt.

  Aizver acis, kad sapņo..
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.