Jump to content

-Jānis-

Biedrs
 • Content count

  232
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Excellent

1 Follower

About -Jānis-

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,666 profile views
 1. -Jānis-

  [Pieprasījums] Headeris

  Pa 10e tev kāds paintā tikai var uztaisīt.
 2. -Jānis-

  PC Pārkast.

  Ja nomētājās garāžā - droši vien ir sakrājušies putekļi, paņem ar kompresoru, vai cleaning kitu izpūt, iztīri no putekļiem. Vērtīgi, droši vien, būtu nomainīt termopastu (nezinu vai visiem laptopiem laptopiem tas ir iespējams, un cik kuram tas ir grūti).
 3. -Jānis-

  ss.com neļauj ievietot sludinājumu

  Man itkā IP mainījās, jo speciāli reģistrēju esot pieslēdzies pie mobīlajiem datiem, nevis mājas ip. Vienīgi negribās pirkt entās sim kartes
 4. Čau! Vakar jau biju rakstījis čata, bet varbūr šeit kāds vairāk kaut ko varēs ieteikt. Tātad, ir radusies problēma, ka nevaru ss`ā ielikt sludinājumu. Spiežot publicēt aizmet uz šo error lapu http://prntscr.com/iy72x7 Sludinājumus vispār nebiju licis kādu pusgadu, un visi, kas bijuši likti bija korektā latviešu valodā un atbilstoši viņu noteikumiem (kurus šodien izlasiju). Klasesbiedrs teica, ka šī pati problēma. Šodien nolēmu nopirkt ZZ priekšapmaksas karti un piereģistrēt jaunu kontu - savadīju datus - citu e-pastu, citu vārdu, uzvārdu. Sarakstīju sludinājumu, mēģinot publicēt still same.. Vecajam kontam arī nav nekādi brīdinājumi par aizlieguma termiņu, vai kaut ko tml. Supports, protams neko nav atbildējis par divām dienām.. Varētu būt (ko gan stipri apšaubu), ka viņiem uz tele2 mobīlajiem IP bans. vai vienkāŗši viņiem sistēma čakarējas? Varbūt kādam ir bijusi šāda problēma, varat ieteikt kā risināt?
 5. -Jānis-

  jaunāko tēmu aplūkošana

  1. Jaunākās tēmas aplūkoju, izvēloties opciju "neizlasītais saturs" (unread content); reti (kad nepaspēju izslasīt tēmu, kamēr tā ir side blokos) 2. Jaunākās tēmas aplūkoju, izvēloties opciju "aktivitātes" (activity); nekad 3. Jaunākās tēmas aplūkoju foruma sānu blokos par pēdējiem veiktajiem ierakstiem un izveidotajām tēmām vienmēr 4. Jaunākās tēmas aplūkoju izpētot foruma kopskatu /forum, kas no tēmām atrodas virspusē pirmajam skatam; nekad 5. Jaunākās tēmas aplūkoju pēc nejaušības. Ļoti reti
 6. -Jānis-

  Kur (bezmaksas) var iemācīties angļu valodu?

  Pats mācījos no filmām, YouTube, multenēm un nedaudz no grāmatām, bet mammai pāris mēnešus pirms ceļojuma uzinstalēju Rosseta Stone (cracked) un vismaz pamatus saziņai pa vakariem iemācījās.
 7. -Jānis-

  E-Webstore palīdzība :D

  https://www.opencart.com https://woocommerce.com Personīgi esmu woocommerce izmantojis, viegli lietojams, ar daudz paplašinājumiem, un ja prot HTML, PHP pats var likt klāt, ko vēlas. Bāzes versija free, protams, ir gan bezmaksas gan maksas extensioni un plugini.
 8. -Jānis-

  PayPal

  Vai nu to nevar izdarīt, ja caur friends and family sūtīts, vai nu ieejot caur old versiju. Pieļauju, ka tev viņiem e-pastā jāraksta
 9. -Jānis-

  PayPal

  https://www.paypal.com/us/smarthelp/contact-us
 10. -Jānis-

  Stulba ideja ? :D Un cik tas ir stulbi ?

  Personīgi ir šāds setups, vēl nedaudz advancētāks - Monitors, klaviatūra, mikrofons un austiņas - ko vajag, to pieslēdzu, jo bieži kompis vajadzīgs on to go, lai būtu visi faili u.tml. pieejams. Domāju nevajadzētu būt problēmām līdz ko gpu pietiekami jaudīga un supporto max resolution. Pašam ar 940mx brīžiem montējot video kaut kas ielago, taču personīgi šķiet, ka ir to dažu lagu vērts, jo varu visu darīt ātrāk un produktīvāk, ja vienā monitorā ir efektu paneļi un otrā pats video, kā arī varu paralēli atrast kādu pamācību, ja nepieciešam, pa cik vēl tikai mācos.
 11. -Jānis-

  Palīdziet studentiem apceļot Eiropu.

  Nobalsoju, lai izdodas!
 12. Rakstīja, ka draudzenes konts, bet nu ņemot vērā, ka uzvārds tāds pats - diez vai.. domāju, ka varētu būt kā @Cilvēks. Teica.
 13. +371 26 219 216 kad iemetu ss elvē pirkšanas sludinājumu tad no šī nr rakstīja, bet nu tas palicis wpp neaktīvs Cik esmu redzējis screenus, un kad mani pašu mēģināja appist, tad visur konts parādās Dārija Antonova..
 14. -Jānis-

  [Pārdod] hyperx alloy fps

  Vai tad parasti maiņas laiks nav 14 dienas or somth like that?
 15. -Jānis-

  #FunniestOnes.

  Lielākā daļa izskatās pēc Tvaika ielas pacientiem, debīli, ne smieklīgi, ja tāds bija mērķis..
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.