Jump to content

-Jānis-

Biedrs
 • Content count

  230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Excellent

1 Follower

About -Jānis-

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,807 profile views
 1. -Jānis-

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Manuprāt, mta jau diezgan sen vairs vispār nav aktuāli, nemaz nerunājot par konkrētām mapēm.
 2. -Jānis-

  Ofisa kompis

  Nice variants, bet viņam vajag oficiāli, ar papiriem, lai var izdevumos uzrakstīt. @LoyC nav īsti vajadzības pēc portatīvā, jo visus papīrus raksta mājās, ceļojumos parasti paņem planšeti, jo tā ir vieglāka, ērtāka.
 3. -Jānis-

  Kur meklēt "Investmentu"?

  Saprata, ka uz haļavu neviens 5k nedos un meta mieru.
 4. -Jānis-

  Ofisa kompis

  Čau! Zinu, zinu, ir daudz topiku ar pc buildiem, bet pārsvarā viss ir orientēts uz gaming pusi. Šķiet, ka sencim mājas ofisa kompis savu ir nokalpojis un drīz mirs (viens rams beigts, freezo, randomā ieslēdzas utt.) Datorā basicly tiek izmantots word, excel un internets. Saliku šādu variantu : https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcvRDcAwDALRlYyhIbT779U4f086nRXzxYeQF80CngNuoveB0K5J4sqaJFU7A6fu9QM%3D Varbūt kaut ko pamainīt, līdz kādiem 350e? (izvēlējos komponentes, kuras nav jāgaida 2-3 nedēļas) Paldies jau iepriekš!
 5. -Jānis-

  Kur meklēt "Investmentu"?

  Ja tas ir oficiālā līmenī, tad vari varbūt caur Altum kredītu dabūt (ja ir SIA) Ja tev ir uztaisīts interneta veikals, kur pa čorno kaut ko importē vai kruķī vari pat nemēģināt. Kā arī vajag plānu, atskaites utt. +Vēl tas ko @BasicMan rakstīja.
 6. -Jānis-

  Atsauksmes par Squalio

  Nav tieši par šo uzņēmumu, bet tā kā pats pieļauju domu reģistrēties kā pašnodarbinātais, tad pēdējā laikā esmu lasījis par šo tēmu un varu uzrakstīt sev ticamāko versiju šajā gadījumā. Droši vien grib rakstīt sadarbības līgumu, nevis rakstīt tevi kā darbinieku. Attiecīgi - no attiecīgā līguma summas TEV būs jāmaksā nodokļi, kuri attiecas uz pašnodarbinātajiem. Pieļauju, ka viņiem (iespējams)tā sanāk izdevīgāk nekā maksāt nodokļus par tevi kā darbinieku. Ar sadarbības līgumu uzmanies vai samaksa pēc nodokļu nomaksas sanāk tāda kā tev solīja, paskaties arī termiņu uz cik ilgu laiku ir sadarbība, cik bieži tev maksā, lai nesanāk appisiens.
 7. -Jānis-

  Iesakiet rūteri un interneta proveideri ludzu...

  Nez, t2 neesmu ar tādu problēmu saskāries. Iespējams pie torņiem, kur ir liels noslogojums, viņi liek ierobežojumus, bet man stabili iet 30-50mbts, kas šai vietai ir diezgan labi(Pašreiz bez antenas.), Citiem man knapi 5 mbts gāja. Parasti mēnesī ir kādi 200-400gb nolietoti
 8. -Jānis-

  Iesakiet rūteri un interneta proveideri ludzu...

  Man nu jau diezgan ilgu laiku ir tp-link archer c20, savā cenā labs variants. 2 stāvu privātmājā visur ir labs signāls, signāls ir dažiem telefoniem, kam jaudīgākas antenas arī pirtī ķer (kādi 60m). Tagad ir c50 pa +/- 30e, kas varētu būt nedaudz labāks. Provaideris jau jātestē, jāprasa, ko attiecīgajā vietā piedāvā. Tā kā pats nedzīvoju pilsētā, tad ltc nespīdēja, tad gāju pie visiem operatoriem pēc kārtas ņemt testus uz nedēļu.
 9. -Jānis-

  Piedāvāju Sponsorēt.

  Aizver acis, kad sapņo..
 10. -Jānis-

  Meklēju Minecraft servera "STAFF"

  Domāju šie divi neiet diži kopā... Jā Latvijā vēl atradīsi statusņiku, bet ārzemēs, jo īpaši ar pieredzi, diez vai kāds kaut ko darīs bez atlīdzības. Btw has.lv nekad, nekad nesaki projekta domēnu pirms to esi nopircis. Citādi gan jau par cenu varēsi vienoties ar kādu no has biedriem
 11. -Jānis-

  Piedāvāju Sponsorēt.

  Tas gan, kādus 3 vai 4 gadus atpakaļ kad pats biju Sunrise adminu sastāvā (kad vēl Stop bija īpašnieks) bija diezgan grūti tikt galā ar čīteriem kuri tēloja ka nesaprot latviešu valodu, un pēc tam formumā rakstīja apelācijas latviski. Vakaros no cilvēku daudzuma serveri lagoja un crashoja. Tagad retu reizi ieejot nav lāgā ar ko kopā uzspēlēt. Ap to laiku apgrozījums gan cilvēku, gan naudas ziņā palēnām sāka grimt un nu jau ir miris. Pašreiz es un lielākā daļa draugu un paziņu vai nu nespēlē vispār vai spēlē pubg, tarkov nevis sēž komūnos.. Šaubos vai ir jēga kaut ko jaunu taisīt, ja tas nav kaut kas inovatīvs un tiešām interesants, kas varētu piesaistīt atpakaļ pie mirušām spēlēm.
 12. -Jānis-

  Pārdodu jaudīgu gaming pc 300€

  Kaut kā seems scetchy, ņemot vērā, ka kompis itkā pirkts pirms 4 mēnešiem, un ka visas komponentes ir 2+gadus vecas.. Nedaudz atgādina auto tikko no "Vācijas" ar ne mazums futeļiem. Btw. Nezinu vai visos, bet daļā veikalu rēķins der kā garantijas apliecinājums..
 13. -Jānis-

  Piegāde no Eiropas

  Čau! Ik pa laikam ir vajadzība dabūt kaut ko no vācu un poļu veikaliem. (gan interneta, gan fiziskajiem, kur varu sarunāt ar vienu paziņu, kas dzīvo Vācijā) Parasti sarunāju ar kādu draugu, paziņu, lai atved, vai pats pa ceļam nopērku, kas vajadzīgs, bet tas ne vienmēr ir ērtākais un ātrākais variants. Skatījos ir kaut kādi kantori, kuri atved un atsūta uz Omnivu, bet par nevienu nav diži daudz atsauksmes. Varbūt kādam ir pieredze ar šiem pārvedātājiem un varat kādu ieteikt? Viens ar +/- normālu lapu, bet nezinu kā ar pašu pakalpojumu kvalitāti. https://perceu.lv/ PS pasts īsti nav variants, jo tas īsti neatmaksājas laika un naudas ziņā..
 14. -Jānis-

  Dekstop video recorder

  Ierakstīt obs, editot Premiere Pro, daži saka Vegas, bet Premiere ir ievērojami ātrāks renderēšana un manā skatījumā arī ērtāks UI.
 15. -Jānis-

  [Pieprasījums] Headeris

  Pa 10e tev kāds paintā tikai var uztaisīt.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.